Žarko Laušević - (ne)zaboravljeni - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 49 od ukupno 49
  1. #46

    Odgovor: Žarko Laušević - (ne)zaboravljeni

    drago mi je zbog odluke da mu se ukine poternica
    takodje,ne mislim da ce pohrliti da dodje
    ipak,bilo bi lepo da snimi neki film
    interesantno bi bilo videti ga medju novom gardom glumaca,uporediti
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #47

    Odgovor: Žarko Laušević - (ne)zaboravljeni

    Vidimo se care na Jugu Hrama Fudbala !

  3. #48

    Odgovor: Žarko Laušević - (ne)zaboravljeni

    Ništa čudno
    Srbija raspisala Srbija ukinula.
    A svega toga/ovoga ne bi ni bilo, da (je Pera ...) je Srbija tu poternicu blagovremeno ukinula.
    Ona ustvari faktički i ne važi ... već pune tri godine. Zar su morali tek sada da reaguju ... kad je "krompir postao tako vruć".

    Nego...
    Hiljadu babica - kilavo dete ... u ovom slučaju - iskilaviše Žarka. Napraviše čoveku samo (dodatne) probleme.

    Srpski konzulat je glumcu odmah ponudio pomoć, ali je on to odbio. Njegova supruga Anita, inače američka državljanka, angažovala je advokata i zamolila naše diplomatsko predstavništvo da se "ne meša".
    Sud u Njujorku pred kojim se vodi ovaj slučaj je do sada održao dva ročišta i oba puta odložio eventualnu ekstradiciju Lauševića. Poslednji put je to urađeno na zahtev odbrane slavnog glumca. Slamka spasa za njega bi moglo da bude upisivanje u knjigu američkih državljana po osnovu braka, čime bi izbegao izručenje.
    Sledeće ročište zakazano je za 14. septembar.
    Dobiće on američko državljanstvo. Srpsko državljanstvo mu ne "rešava" ništa, ali nije zgoreg da i njega ima u "zadnjem džepu".




    Potpuno su mi pomešana osećanja kada je on u pitanju,
    Radujem se zbog njega
    a i dalje sam za njega zabrinuta.
    - i .... i u jednom i u drugom slučaju ... neka gorčina...

  4. #49

    Odgovor: Žarko Laušević - (ne)zaboravljeni

    Nekako imam utisak da su svi ovde poznavali Laushevica lichno. A rekao bih da su ipak svi poznavali samo likove koje je glumio,i njegovu lichnu glumu. koju mozhemo oceniti dobrom,loshom ili odlichnom, maestralnom.
    Ali to nema nikakve veze sa njegovom stvarnom lichnoshcu u privatnom zhivotu.
    Ko stvarno zna kakav je Zharko?
    Mozhda je on od onih shto biju zhenu kad se vrate pijani ili drogirani kuci?
    A mozhda i nije?
    Ko to sa sigurnoshcu mozhe reci? Ne mozhe se na osnovu bajkovitih, montiranih, uvezhbavanih i isceniranih uloga ocenjivati nechija lichnost. To bi bilo vrlo neozbiljno. Ili se mi toliko sazhivljavamo sa tim filmovima i "junacima" da gubimo vezu sa realnoshcu.
    I naravski da nije uredu da neko guli 15 god. robije a neko 4, za isto delo. Ili je pravda ista za sve, ili je ni nema. A ako je nema, shta mi "obichni" gradjani da radimo i da ochekujemo?

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Žarko Vidović
    Autor zosim u forumu Filozofija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 08.05.2013, 20:09
  2. In memoriam - Žarko Petrović
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.04.2007, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •