Nešto što mrzim, a često radim... - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 177
  1. #16

    11 Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    i jos da dodam, svako jutro se kunem da cu navecer ici ranije na spavanje, da se svako jutro ne bih budila slogirana, ali eto...rezultat su kronicni podocnjaci do koljena...
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat yige_gui kaže:
    ne vole sve zene shoping
    Ne vole


    Citat natty kaže:
    i jos da dodam, svako jutro se kunem da cu navecer ici ranije na spavanje, da se svako jutro ne bih budila slogirana, ali eto...rezultat su kronicni podocnjaci do koljena...
    Sasvim slucajno, prepoznajem sebe u prici
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #18

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Pazi kad ne mogu da verujem!

  4. #19

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Kasnim, kasnim i opet kasnim!!!

  5. #20

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    A, da, kako sam to zaboravila da napisem, pa zato sto zaboravljam... Cesto zaboravljam stvari koje treba da ponesem, i sta mi je neko rekao da uradim

  6. #21

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    ........
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  7. #22

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Uvek potrosim pare na gluposti... I onda kukam mami kako nemam...

  8. #23

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Istresem (dobro, ne istresem ga, ali s obzirom da on pada zbog moje nemarnosti da na vreme cigaretu prinesem pepeljari) pepeo sa cigarete po sebi i oko sebe, oko pepeljare, na potezu od usana do pepeljare. A to sam najviše mrzela kod moje mame.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #24

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Napravicu se luda pa cu 'pozajmiti' nesto od gore ... u nedostatku inspiracije ...
    Neprestano izvinjavanje - ovo naravno samo kad znam da sam negde pokakila stvar ... znaci, kad je opravdano, onda ne znam gde se gasim.
    Neprestano zahvaljivanje - kad mislim da imam zasta da to uradim, opet postajem dosadna buva koja to ponavlja do iznemoglosti
    Kasnjenje - trudim se da prestanem, ali mislim da necu nikad.Licno ne volim da cekam , pa sam u duhu sto ne volis ti ne radi drugome pokusala da stanem na put toj uzasavajucoj navici, ali ' oces .Hvala bogu pa sam i ja tolerantna i obazriva ( sto se ostalih stvari tice ) ... pa mi moji divni prijatelji prastaju ... i razumeju .
    Mirisanje svega - imam tu ruznu naviku da uvek njuskam case, escajg, hranu .. pre nego to iskoristim/poruckam.Ume da bude nezgodno u gostima, tj. nezgodno za domacina

  10. #25

    11 Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    sjetih se jos necega...svako vecer, ali bas svako, ja se prepusim kao turcin, i svako vecer se kunem da cu od sutra da smanjim cigare, ali nista...
    nattydread is coming to dinner

  11. #26

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat nattydread kaže:
    sjetih se jos necega...svako vecer, ali bas svako, ja se prepusim kao turcin, i svako vecer se kunem da cu od sutra da smanjim cigare, ali nista...
    sreca pa skupa ne kafenisemo

    ..i danas sam rekao da cu ranije ici da spavam...
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #27

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Zaboravljam dogadjaje, imena i datume... uzas zivi
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #28

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    i jos da dodam, svako jutro se kunem da cu navecer ici ranije na spavanje, da se svako jutro ne bih budila slogirana, ali eto...rezultat su kronicni podocnjaci do koljena...
    + ono za cigare
    i još nešto...kad jedem hleb...prvo pojedem sredinu pa korica na stolu izgleda kao neka...

  14. #29

    10 Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Istresem (dobro, ne istresem ga, ali s obzirom da on pada zbog moje nemarnosti da na vreme cigaretu prinesem pepeljari) pepeo sa cigarete po sebi i oko sebe, oko pepeljare, na potezu od usana do pepeljare.
    kao da sam ja pisala... (ali to je meni zbog genetike...kod mene su svi porodicno smotani gore od sajli)
    nattydread is coming to dinner

  15. #30

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    u stanju sam pet puta "izgubiti" kljuc od kuce do auta. stalno, ali bas stalno trazim kljuceve.mrzim mobitel, a stalno mi je ukljucen i uvek ga nosam sa sobom pa i u krevet.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim, ali mrzim...
    Autor memento u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.10.2013, 21:24
  2. Ovo radim prvi put!!!
    Autor paparazzo u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 22:11
  3. Mrzim ponedeljak!
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 18.09.2012, 09:08
  4. Mrzim narodnjake!
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 238
    Poslednja poruka: 17.07.2010, 17:27
  5. Sta da radim?
    Autor robinho u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.12.2007, 12:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •