Prevara ili stvarnost?
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Prevara ili stvarnost?

    Podelite ovde vasa iskustva sa poslovima koji su vam "smrdeli" na prevaru ili mozda ste radili ko crnac a niko vam nije platio to.

    Evo ja npr sunjam za ovaj posao,ako je neko mozda cuo Pure home d.o.o. ? Sutra treba da odem na razgovor,ali su mi jako sunjivi iz mnogo razloga,koje me mrzi da navodim.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #2

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    Pa, to mi mnogo liči na Kirby & Co. i one tipove za prečišćivačima vode. Verovatno i jeste jedno od to dvoje, bar po imenu "kompanije". Celodnevni posao sa platom "ako bog da", što bi rekao jedan moj profesor. Otidi, proveri, ništa te ne košta. Nemam ličnih saznanja o toj kompaniji.

  3. #3

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    To mi je i bila sunja,radila sam vec za Kirbi,mnogo ne zahvalan posao,ali su zanimljivi ljudi kako se lako naloze na neke nacine prezentovanja
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    dva puta sam se javila na ovakve oglase - pre nego sam se zaposlila - i nikad vise.
    Iako sam trazila bilo kakav posao, jasno mi je bilo da ovo nema veze s poslom i zaradom. t.j radis ko crnac samo za druge.
    prvi put je bio u kompaniji koja distribuira kirbi
    a drugi put u jednoj no name kompaniji koja je navodno trazila menadzere prodaje - koje zvucno ime za obicnog "torbara" - uzmes torbu sa raznim sitnicama, sve same gluposti i ides od kompanije do kompanije da prodajes.
    i od toga sto prodas danas uzmes za sebe nekih 10 - 15 posto, a mozda i nista, ako nemas prometa. tako da mozes da se ubijes ceo dan od lutanja gradom i dodjes kuci bez dinara.


  5. #5

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    ima i to ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #6

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    ima i to ?
    Ima ovde svega, rusty. Ko je imao sreće da nađe posao da valja, drži ga se kao pijan plota, jer bolje raditi bilo šta nego ništa. A vlasnici kompanija to koriste pa te plaćaju malo ili nimalo. Evo, ispade da smo svi radili ovakve besmislene poslove. I ja sam prodavao Kirby, i radio u "osiguravajućem društvu" i nisam video ni p od plate. Nada umire poslednja, ali i ona je na izdisaju.

  7. #7

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    ni napolju nije sjajno. well, ne u meri kako je bilo...
    imam srecu da volim vino a sve manje ljude. kada to dvoje pomirim volim svoj poso' hheehhe....

    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #8

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    U Hrvatskoj se vrte ovakvi oglasi, ne znam da li ih ima i kod Vas ali ne nasjedajte na njih jer je to, u neku ruku, prijevara.

    Imam redovan posao ali sam osoba koja može da radi i koja voli raditi te kao takva se ne libim naći honoraran posao. Tako sam naletjela i na jedan oglas kuvertiranja kuverti. Prilikom poziva sam upitala da li se šta treba uložiti u taj 'biznis' i dobila sam negativan odgovor. A tada sam dobila upute na kućnu adresu..


    Dakle, kad sam prostudirala napisano i malčice googlala netom, shvatila sam kako je ovo začarani krug.

    O čemu se tu radi? Kad ja uplatim te pare, dobivam te neke materijale na kućnu adresu i tada sam ja ta koja počinje ostavljati oglase gdje god stignem i kad mi se jave naivci, tada ja kuvertiram njima te upute i šaljem te tražim tu jednokratnu uplatu na moj račun. Zašto to mislim? Pa nigdje nije točno navedeno o kakvom je poslu riječ, sve je nekako zakamuflirano i poredak riječi, objašnjenje je znakovito složeno, njima se pošta šalje u pp (poštanski pretinac) taj i taj.. A dolje citirani dio mi je sve potvrdio..


    Ne, nisam poslala ništa. Tko ih šljivi ali ja budala nisam niti ću od drugih ljudi raditi budalu.
    Poruku je izmenio little fairy, 20.02.2015 u 21:21 Razlog: Izbrisan image..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9
    Hej jesi li bila na razgovoru u toj firmi? Mene su zvali da dodjem u ponedeljak a nista o njima ne mogu da nadjem...

    Pretpostavljam da Pure Home d.o.o prodaje Kirby usisivace...
    Poruku je izmenio Cecara, 23.08.2012 u 08:41 Razlog: uzastopni postovi

  10. #10

    Odgovor: Prevara ili stvarnost?

    Ima li nekih povratnih informacija o tom razgovoru u Pure home d.o.o? molim bilo kakaw odgovor posto ja idem sutra na isti razgovor pa da vidim vredi li?UNAPRED HVALA

Slične teme

  1. Prevara - da ili ne?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 00:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 666 fantazija ili stvarnost
    Autor Solomun u forumu Religija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 16:13
  4. Tantrički seks - mit ili stvarnost?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 21.01.2010, 03:45
  5. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •