Trenutak istine - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 92
  1. #31

    Odgovor: Trenutak istine

    Strasno! Bas smo niski, i ta lova se na kraju ne dobije, vise se izgubi.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  2. #32

    Odgovor: Trenutak istine

    Nesto i ne verujem u njihov poligraf a ni u tu "istinu takmicarsku",ispade cela Srbija puna varljivih muskaraca i dobrih frajera....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #33

    Odgovor: Trenutak istine

    Nisam "to" gledala.
    Pun mi Qfer što tu i tamo pročitam neki vaš komentar.

    Ustvari, dovoljno mi je (i previše) što sam jednom pogledala onu budalaštinu o razmeni žena ...

    Pa to se svuda, pojedinci, kao i bračni parovi - dogovaraju i takmiče ko će veću budalu da napravi od sebe
    a usput i sprdnju od braka, veze, časti, ponosa, istine, laži, intime ... života.




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #34

    Odgovor: Trenutak istine

    Gledala sam delomično dve-tri epizode i uopšte me to sve skupa više ne zanima, suviše je jadno. Žao mi je tih ljudi. To me podseća na ona vremena kad su svetom kružili cirkusi u kojima se za novce javno pokazivalo jadnike koji su imali nesreću da se rode kao nakaze. Ovi ljudi su slično zakinuti, iako na nefizički način. Danas prodaju svoju intimu, sutra će prodati sebe, svoje dete, ženu, muža, prijatelja, majku, oca... sve je to vrlo lako, jer niko ih ne tera na to, to je njihova želja za pet minuta slave i pohlepa za lovom. Sve je to nisko, jadno i bedno. Voajerizam sam po sebi nije stran ljudskom biću ali u umerenim granicama (kao i sve uostalom), ali ovaj tip emisije je samo početak kakvih će sve "niskogledanih originala" naši producenti uvesti u nedostatku vlastite kreativnosti... ja taj kviz ne doživljavam tragičnim i trešom. Imam jednu teoriju, ne znam koliko će se neko složiti: živimo u brzom vremenu i sve nam je instant. Ljudi žele postati bogati i slavni pod svaku cenu. Drugi je problem što se i porodice raspadaju, nema više nekakve intime. Niko se više zapravo ne poznaje međusobno. Pre 50 godina ljudi su se ispovedali u crkvama, sad se ispovedaju magazinima i TV-u, nisu meni ljigavi oni što odu na taj kviz nego ona šugava publika koja uzdasima i smehom komentariše odgovore- obični licemeri...jer svi smo mi isti...iskreni-lažljivi, pošteni-nepošteni...Ja se ne stidim svog života, ali one intimne stvari ni za kakvu paru ne bih iznosila u javnost, to mi je jedna vrsta prostitucije. Gledajući ovu emisiju zapitala sam se bezbroj puta šta je to što nekoga dovede pred ovakav čin? Mislim da nikada to ne bih mogla i da nemam novaca kojim bih mogla platiti otkrivanje moje intime, ne radi toga što se bojim i imam neke tajne nego zato što mislim da ipak privatne stvari treba zadržati isključivo za sebe.
    Poruku je izmenio cvishna, 01.04.2009 u 10:34

  5. #35

    Odgovor: Trenutak istine

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Šta uopšte reći o ovakvom tipu emisije,...a ne nasmejati se,zaplakati,povratiti etc
    Da li pratite i kakav Vam je,khm..,prvi utisak?
    Čula i ja priču na poslu,i kako stvarno retko bacim oke na tv,nađem na you tube,dakle namerno ,par emisija.Onu sa matičarkom sam kasnije gledala na tv...i na kraju pukla od smeha,jer šta je zaslužila to je i dobila .Ono što mene zasmejava u celoj priči je to kako padaju na trik pitanjima,konkretno na pitanju da li je pokušala nekome da razori brak...sva bitna odsečno odgovori :Ne! Žena koja u celoj emisiji iznosi kojekve detalje o vezi sa oženjem čovekom...ili neki matorac,bivši bokser u stilu velikog frajera odgovara na pitanja vezana za višegodišnje švaleracije,padne na pitanju da li se nekada žalio da ne može seksualno da zadovolji tamo neku damu...naravno i njegov ego nije mogao da dozvoli da se "obruka",a pritom iznosi tokom cele emisije svoj "prljav veš"...

    Dakle ne govorim o njihovom moralu,da ga imaju ne bi bili na toj stolici...već mi je veoma upalo u oči na kakvim trik pitanjima padaju...i naravno ostanu bez kinte,zbog koje i jesu pristali da rade to što već tu rade...

    I voditeljka,često dodaje soli na ranu članovima porodice,u toku emisije...preteruje nekad.

  6. #36

  7. #37

    Odgovor: Trenutak istine

    Rijaliti seks zanimljiviji od politike i sporta

    Smatrajuci svoja iskustva prosecnim, Sladjan Djordjevicje prosle nedelje u "Trenutak istine" dosao u pratnji majke. Prikacen na detektor lazi, priznao je da je spavao sa devojkom svog druga kao i da je imao seksualni odnos u kojem je, pored pripadnice lepseg pola, ucestvovao jos jedan muskarac. Otkrio je da je mislio da bi imao vise uspeha kod zena da je ranije operisao usi, da mu vernost nije jaca strana i da je ogovarao cimere. Bio je spreman da ide do kraja, ali je pao u trecem krugu i iz trke za pet miliona dinara otisao kratkih rukava. Hrabro se drzao do pitanja da li se samozadovoljavao u bioskopu, kad je posegao za stop tasterom. Kao zamenu je dobio sasvim jednostavno pitanje: "Da li biste ostavili devojku ako se ne bi dopala vasoj majci?" Odgovorio je da bi, sto se pokazalo kao netacno.
    Deluje neverovatno, ali ovaj vodnik iz Cuprije je imao brojniju publiku nego teniski mec Novak Djokovic - Zoa Vilfrid Conga, fudbalska reprezentacija Srbije i "Dnevnika 2" RTS-a. Sudeci po 'piplmetrima' (), Sladjanova priznanja su otpratili svaka druga zena i svaki treci muskarac, kao i 30 odsto univerzitetski obrazovanih stanovnika zemlje. Slavoljuba Zivanovica je pre dve nedelje gledalo 28,18 odsto stanovnika, sto znaci da je ovaj ucitelj iz Loznice za "ruzicasti" kanal vezao skoro dva miliona gledalaca. I tako je svake srede protekla dva meseca. Kad u 21 sat na "pinku" stignu na red skakljiva pitanja, dve trecine Srbije zaboravi na daljinski upravljac.

    BlicPuls
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #38

    Odgovor: Trenutak istine

    Piiii.. da sam znala da ide "Trenutak istine" ne bih gledala tenis
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: Trenutak istine

    Zbog izjave u kvizu Trenutak istine pekar pod istragom



    NIŠ - Okružno javno tužilaštvo u Nišu započelo je proveru kojom bi trebalo da se utvrdi da li ima elemenata za pokretanje istrage protiv Nišlije Gorana Pavlovića, koji je u kvizu Trenutak istine, emitovanom 25. marta na TV Pinku, javno priznao da je dao mito državnom službeniku i da je državi zakidao porez, saznaje Blic.

    Niško tužilaštvo reagovalo je na zahtev republičkog javnog tužioca koji je dva dana nakon emitovanja popularnog kviza uputio zahtev da se ispitaju tvrdnje Pavlovića iznete pred kamerama. Prema saznanjima našeg lista, iz niškog OJT Televiziji Pink je već upućen zahtev da im se dostavi snimak pomenute emisije, a u toku je i pribavljanje ličnih podataka Pavlovića. Ovaj poznati niški pekar već izvesno vreme ne živi u Nišu, već se preselio u Beograd, gde planira da otvori novi ugostiteljski objekat. Ukoliko se pokaže da u njegovoj TV besedi ima elemenata krivičnog dela, policiji će biti dat nalog da te navode proveri i potkrepi dokazima, a nezavisno od njegovog novog prebivališta istraga će biti vođena pred sudom u mestu u kojem je počinjeno krivično delo za koje se sumnjiči, odnosno u Nišu.
    Voditeljka kviza Trenutak istine i portparol Pinka Tatjana Vojtehovski juče je izjavila za Blic da još nisu primili zahtev niškog tužilaštva.
    - Našoj pravnoj službi još nije stigao takav zahtev. Ako stigne, državnim organima ćemo izaći u susret i dostaviti im snimak emisije - potvrdila je ona za Blic. U lokalu na Bulevaru Nemanjića, u kojem je do pre neku godinu Pavlović imao poznatu nišku pekaru Buca i Olja, sada se nalazi radnja drugog vlasnika. Među nekadašnjim Pavlovićevim kolegama u Nišu saznajemo da je prodao radnju i da se preselio u prestonicu.
    Na pitanje da li je nekada podmitio državnog službenika Pavlović je u kvizu, u kojem se istinitost odgovora potvrđuje poligrafom (detektorom laži), odgovorio potvrdno i objasnio da je kao mito dao mobilni telefon. On je dodao u kvizu da je korupcija uobičajena stvar u biznisu. Pavlović je bio iskren i kada mu je bilo postavljeno pitanje da li sve poreze plaća državi, odgovorio je sa ne, a poligrafski je konstatovano da je odgovor istinit.

    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #40

    Odgovor: Trenutak istine

    Joj, sinoć bilo ovo u utisku nedelje... da ne veruješ sad tražim na youtubetu, al' nema. Neki balvan i žena mu. On je tuče, kaže ima telefon pa neka me prijavi ako hoće, ona kaže da nije jako - važna joj deca, zna da je vara - njegov problem, neka se zarazi kaže, mene je i momak varao pa šta?... i sve tako opušteno A on je nagrdi da ne može više. Te ne voli je, te smrdi mu... i slično.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Trenutak istine

    -Caskam sa prodavacicom u radnji ispitujem u vezi praskova za pranje: jel' dobar ovaj - pa taj se, kaze, reklamira na Grand *nesto
    Mene je ljudi iskreno blam da gledam takve stvari.
    I na filmu kad glavni glumac zezne stvar pa ga ona navata na korpus delikti, pa muzicka pauza za retrospektivu svih zajednickih trenutaka koji odjednom dobijaju posebnu tezinu... i gledam kroz prste
    Dakle;
    Nisam gledao al' kontam da bi mi bilo lose
    Eto i mojega trenutka istine i zasto "necu da idem u bioskop"

  12. #42

    Odgovor: Trenutak istine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Mene je ljudi iskreno blam da gledam takve stvari.
    I na filmu kad glavni glumac zezne stvar pa ga ona navata na korpus delikti, pa muzicka pauza za retrospektivu svih zajednickih trenutaka koji odjednom dobijaju posebnu tezinu... i gledam kroz prste
    Isti problem imamo I ja imam taj rad sa blamom umesto drugih.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #43

    Odgovor: Trenutak istine

    Svasta ljudi sebi dozvole, sve za pare. Ne gledam, ali se ne blamiram zbog drugih.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #44

    Odgovor: Trenutak istine

    tim ljudima, pa kakvi gođ da su nikako se ne može osporiti veeeelika hrabrost da izađu i posade se na onu stolicu i potpuno se ogole - istinu na viđelo.
    Naravno, suvišno je reći da njihov život nikad više neće bit isti, a pravo da vi rečem mislim da će se u nekim segmentima njihov život doživjeti preporod, jer će imati mnogo čistije odnose sa rodbinom i prijateljima.
    možda jeste taj put bolan..ali..molim lijepo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #45

    Odgovor: Trenutak istine

    U pravu si, treba hrabrosti, i bice posledica...
    A mozda nece uopste imati nikakve odnose sa rodbinom i prijateljima
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  2. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  3. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19
  4. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44
  5. Izmedju istine i mashte
    Autor yige_gui u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.04.2007, 21:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •