Velimir Ilic - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #151

    Odgovor: Velimir Ilic

    ...<<<<<"to što je žensko, to što ima 30 ili 35 kila i to što je ljubila peglu, pa sad ima vrele usne ">>>>>>-Ove reči Dame i Gospodo treba uklesati u kamen-da unuci i praunuci naši vide
    kakve su im preci budaletine bile...>>>>>>
    The rest...is silence.

  2. #152

    Odgovor: Velimir Ilic

    tu je agresivnost pokupio iz shume kad se onomad, posle bombardovanja mehanizacije, krio na torlaku od progona vlasti .. bio bi on feen da nije mor'o, ka ber grils, da otima opstanak od prirode
    & underpaid......

  3. #153

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Yoso slazem se sa delom tvog posta.
    Nije bitno koje boje je bagra,stvar je u nepostovanju nas gledalaca koji placamo pretplatu,imali ili ne novca.
    Непоштовање грађана Србије је нешто што РТС и сви остали провладини медији раде већ годинама, праве будале од нас и манипулишу како би багра остала на власти.

    Веља Илић је мало дете шта они раде. Кад буду критиковали себе као што критикују Вељу, слушаћу их.

    Дотад ми је ова повика на Вељу чисто мазање очију, ију, видите како је он грозан, а ми дивни. Повика на вука а лисице месо једу.

    А претплату не плаћам већ годину и по, кад сам видео да говедо од Тијанића редовно повећава претплату не питајући никога, "у складу са ценама на мало", не пита повећава ли мени неко плату у складу са ценама на мало.

    Да не помињем то што су сервис непријатеља а не грађана Србије, да у својим емисијама називају институције косовских Шиптара "косовским", да не извештавају о питањима битним за грађане...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Tebi mnogo
    Meni nije.
    Bilo bi da nije zalosno.
    Ја сам годинама говорио "Не може се овако у Европу" из зафрканције, а то прешло у збиљу...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Je l' imaš ti sestru, majstore? Majku? Sestričinu? Sestru od tetke? Bilo kakav ženski rod? A?

    Ako slučajno imaš, možeš li da zamisliš da ih neka prostačka seljačina (bez obzira kojim se poslom bave) najstrašnije vređa i pljuje? Šta bi mu ti rekao? "Bravo majstore, ti si glas naroda"?

    Ili si možda od onih "mačo" tipova koji smatraju da je dozvoljeno jebati majku i sve po spisku ženama koje su se drznule da se mešaju u politiku, a tako lepo mogu da sede kod kuće i igraju se usisivačem?
    Де си Растко, нисам те препознао
    Права шиптарска политика - пошаљу децу да пљују, па кад пљувани реагује, "на дете си ударио".
    Тако и ове слуге ЦИА, послали женско, а она безобразна. И кад неко попизди, "јао, на женско је ударио".
    Јел равноправност полова? Јесте. Јел она политичар, и то гласноговорник лоповског Тадићевог режима? Јел саучесник у упропаштавању Србије? Јесте. И шта сад, ију, она је женско?
    Па није она неко женско које је живело свој живот и неко је напао без разлога, то је део Тадићевог лоповског режима.

    Наравно да нико не би бранио непристојност према жени која то ничим није ни изазвала ни заслужила. Али овде се не ради о особи као особи већ о репрезенту једног лоповског штеточинског режима. Онај ко ју је истакао и ко јој је рекао да буде дрска и безобразна, онај ко се крије иза ње нек брине о томе да ли је она женско или није.

    Најбољи ми је овај фазон, а јел ти то мрзиш жене, јеси ли ти то мачо тип који мисли да жене не треба да се мешају у политику, да треба да усисавају... прави шиптарски фазони. Она је слуга лоповског режима, њен пол је небитан.

    Velja je glas naroda? Ja veću glupost ne pamtim da sam pročitao (čuo) skoro. Ako je on glas naroda, evo ja javno pljujem na taj narod čiji je on glas, i javno im kažem kako su gomila polupismenih, bezobraznih, nevaspitanih seljačina. Ako treba da još nešto kažem, mogu bez problema, jedino što ovaj forum nije mesto za takve priče.
    И шта је ту ново? Твоја странка већ годинама живи од пљачкања и беде овог народа. Нико није мислио да ви волите или цените народ, а сад га још и отворено пљујете. Нисте га довољно упропастили.

    Od ovih priča o "prodaji zemlje " mi je posebno muka. To su takve demagoške gluposti da ih čak ni DSS više ne potrže, ali vidim da postoji još udarnika na barikadama koji će da ih prosipaju u etar.
    Ти који браниш ову лоповску власт причаш како ти је мука од прича да ови упропастише и покрадоше све што се може? Да ти се извиним?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Sve ovo ne znači da je Velja nevinašce, već da je vladavina DS-a (i njenih koalicionih partnera) toliko loša i štetna za ovu zemlju, da će tek budućnost pokazati svu nesposbnost, korumpiranost i neznanje trenutno vodećih ljudi iz vrha vlasti.
    Кад о својим гресима буду причали као о Вељиним, слушаћу их.

    Pogledajte samo kako se dodeljuju novci iz Fonda za razvoj, ili kako su se delili krediti iz Nacionalnog plana. Lokalni funkcioner DS-a vas preporuči krugovima koji o tome odlučuju, vi date novac da vam strogo određeni ljudi naprave Biznis plan i pare vam se uplate. Ali, morate još dati i do 10 % u kešu određenim ljudima iz vlasti. A, projekat, odnosno Biznis plan i monitoring svega toga je potpuno nebitno za celu priču. Vi ta sredstva možete upotrebiti za ono šta vam padne na pamet, pa tako i za strip tiz barove, otvaranje novih firmi, kupovinu nekretnina koje opet zalažete za nove kredite od čijih novaca vraćate više nego povoljna zaduženja iz Fonda za razvoj. I tako se arče novci, a razvoj, povećanje zaposlenosti, smanjenje siromaštva itd, ma, haj'te molim vas...
    Ето о чему ти причаш, имаш ли ти сестру па овако причаш? Ало бре, Веља рекао нешто а Влајко посведочио, муж морао да дође по њу... а ти имаш срца да причаш о оваквим ситницама? Да не мрзиш ти жене?

    Ili, lokalni izbori. Leteći Cirkus Borisa Tadića sa lakim i teškim građevinskim mašinama stiže kao američka konjica u pomoć lokalnim DS-ovcima u borbi za golu vlast. Deljejenje nerealnih obećanja, ali i materijalnih sredstava, poklona itd radi se šakom i kapom i sve to, gle čuda, u atmosferi u kojoj se nikako ne radi završni račun budžeta, niti se može ustrojiti algoritam za kontrolu finansiranja političkih stranaka...
    Свечано отварање почетка деонице око Димитровграда, свечано отварање 4 километар између Раче и Доњег Јауковца, свечано отварање почетка радова, свечано отварање завршетка радова, сваких 4 километра... 10 отварања на 20 километара пута... да не мислиш ти да жене треба само да усисавају кад овако причаш?

    I, onda su tu nađe Velja i počne nešto da kritikuje, a ovi ga europejci isprovociraju da se ponaša kako se već ponaša i Idoli uzvrate već klasičnom zamenom teza i od jedne marginalne izjave naprave medijski spektakl i od Velje naprave facu za koju je Hitler bio tek smerni iskušenik u nekom manastiru, a sve da bi se skrenula pažnja sa kriminalne privatizacije, nenamenski trošenog budžeta, nepotizma, prekomerenog zaduživanja, nefunkcionisanja vlade itd, itd, itd...
    Саће Хантер да те попљује јер си део овог сељачког народа који прича о таквим тривијалностима док Јелени усна отече од бриге...

    E, prvenstveno zbog toga bih Velimiru Iliću večito zabranio da stane pred objektiv i svog mobilnog telefona, a ne TV kamere, jer svojom (opetovanom više puta) apsolutnom političkom nesposobnošću, hteo ne hteo, pomaže da se ovom zemljom vlada bez zakona i kontrole i na štetu svih građana Srbije bez obzira na njihovu političku pripadnost...
    Да није Веље, мислиш да Идоли не би нашли нешто друго? ГЕј параду, дивљање навијача, резолуцију о Сребреници, Шарићеве планове за геноцид над владом... ?
    Пре пар година је Србија имала проблем са нацизмом већи него Немачка 41, ако је веровати жутим медијима.
    Сигурно се не прича о пропалим фабрикама који не ради, радницима без посла, поскупљењима горива, трошкова живота, расту цена..
    Не грозе се над оним што раде овом народу, већ нам продају м. за б, како, ију, видите, страшно како је Веља неваспитан и шта је све рекао Јелени да се и Влајко запрепастио. Хвала лепо Идоли, ја на ваше игре не пристајем, нећу да се бавим глупостима које ми ви подмећете.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #154

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Непоштовање грађана Србије је нешто што РТС и сви остали провладини медији раде већ годинама, праве будале од нас и манипулишу како би багра остала на власти.
    Веља Илић је мало дете шта они раде. Кад буду критиковали себе као што критикују Вељу, слушаћу их.
    Дотад ми је ова повика на Вељу чисто мазање очију, ију, видите како је он грозан, а ми дивни. Повика на вука а лисице месо једу.
    А претплату не плаћам већ годину и по, кад сам видео да говедо од Тијанића редовно повећава претплату не питајући никога, "у складу са ценама на мало", не пита повећава ли мени неко плату у складу са ценама на мало.

    Да не помињем то што су сервис непријатеља а не грађана Србије, да у својим емисијама називају институције косовских Шиптара "косовским", да не извештавају о питањима битним за грађане...
    Evo ovde se slažem, skoro pa od A do Š. (sa žlj se ne slažem skroz )
    Nema(mo) veće strvine od Tijanića.
    možda je veća strvina samo Dinkić... i Jeremić... sorry i Cvetković ... i Dačić a tek .. one kokoške primadone
    da i ne spominjem
    ma lažem... ima ih još, k'o pleve
    ili je kod strvine štos u tome da se ne da "vagom" izmeriti ... strvine je strvina, nema tu - veća i manja.

    Samo,
    ja se stvarno (uzalud) nadam
    da će ta eliminacija kretenizma iz programa podjednako da obuhvati i da važi za sve (nabrojane) ameboidne, kretenoidne i šizoidne likove.
    I frikove



    No,
    sve to ni malo ne utiče na jezičak stočne vage koji udara u sam tilt dok se meri selja.. to jest IličVelja

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #155

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ma rođeni moji nem se nervirate,sve se oni to dogovaraju dok pijuckaju i meze tamo za luksuznim stolom ,isto je to društvo,đabe smo se ponadali davnih godina.
    Ima ona stara izreka:"Magarac u Beč magarac iz Bača",,neznam ko je samo izmisli



    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #156

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ja sam za to da Yossi odmah damo lentu forumskog zamenjivača teza broj jedan. Ili zamazivača očiju. Ili miss politikanstva. Šta god. Ponekad mi je to i interesantno, ali ovo priklanjanje elementarnom primitivizmu pod parolom "žuti su lopovi" i nebuloznim opravdanjima Seljinog postupka je, u najmanju ruku, degutantno. Stvarno me mrzi da seciram njegov post koji je toliko jeftin, od početka do kraja, da jeftiniji ne može biti.

    Njemu uz rame je Memento. Da vidimo šta on kaže (podsetiću, tema je Velimir Ilić, pa da se dotaknem dela gde se setio da ga pomene):

    Ili, lokalni izbori. Leteći Cirkus Borisa Tadića sa lakim i teškim građevinskim mašinama stiže kao američka konjica u pomoć lokalnim DS-ovcima u borbi za golu vlast. Deljejenje nerealnih obećanja, ali i materijalnih sredstava, poklona itd radi se šakom i kapom i sve to, gle čuda, u atmosferi u kojoj se nikako ne radi završni račun budžeta, niti se može ustrojiti algoritam za kontrolu finansiranja političkih stranaka...
    Tragikomedija. Ja ne znam stvarno da li neko u ovoj zemlji ima pamćenje koje seže duže od ručka koji je iza njega. Podsetiću (kroz pitanje): da li je u zemlji Srbiji (osim Mrkonjića u vreme "obnove" zemlje posle "zločinačke i ničim izazavane NATO agresije"") ijedan čovek potrošio više novca na izgradnju lokalnih puteva za vreme izbora i samopromociju? Navešću slučajeve samo iz mog okruženja: Topola, Aranđelovac, put S. palanka - Mladenovac. To nije gradila država, to je gradio Velja. Domaćin. Pravi srpski frajer. Zašto se "algoritam za kontrolu finansiranja političkih stranaka" (ma šta to značilo) nije ustrojio za vreme vladavine Voje i Velje (a da podsetim, ona je trajala doobrih 5-6 godina, za vreme najvećeg procvata Srbije od Tita naovamo )? Podsetimo se Veljinog nadimka : Kapitalac. Pa je čovek postao i magistar u to vreme. Ne sunjam da je uredno i na vreme davao ispite (otprilike kao što je to činila Zorica Brunclik za vreme JUL-a). Šta su ti ljudi radili sve te godine (u koaliciji sa SPS-om i G17 koji su i danas u vlasti, ali neee, oni nisu lopovi, samo su žuti lopovi, kraljevi bluda, razvrata i nemorala)?. Za vreme Velje i Voje nije bilo nepotizma - ovo je vic stoleća, ako krenem da nabrajam primere iz ličnog okruženja, zauzeću celu stranu, setimo se samo Šarančića, na primer, njega svi poznajete.

    Smešno.

    I, onda se tu nađe Velja i počne nešto da kritikuje, a ovi ga europejci isprovociraju da se ponaša kako se već ponaša i Idoli uzvrate već klasičnom zamenom teza i od jedne marginalne izjave naprave medijski spektakl i od Velje naprave facu za koju je Hitler bio tek smerni iskušenik u nekom manastiru, a sve da bi se skrenula pažnja sa kriminalne privatizacije, nenamenski trošenog budžeta, nepotizma, prekomerenog zaduživanja, nefunkcionisanja vlade itd, itd, itd...
    Ovo su strašne izjave. Evo, ja ću na osnovu Mementovog posta da formiram nov rečnik srpskih političara-domaćina-glasova naroda:

    kritikovanje - j..e majku i sve po spisku
    provociranje - javni dijalog u emisiji na RTS-u
    europejci - stoka pogodna za izlivanje svakojakih komplexa, biJesova i frustracija (ako su žene, tim bolje, teško da mogu da uzvrate fizički kao onaj na ulici onomad)
    izvorno ponašanje - vidi pod "kritikovanje"
    Idoli - VIS specijalizovan za zamenu teza i ostale marifetluke (poseban im je greh to što su bili članovi jednog od najboljih srpskih bendova ikada)
    zamena teza - skretanje pažnje na srpsko-domaćiski način dijaloga, umesto na fizički izgled i silikonske usne drznice koja se usudila da bude članica jedne lopovske stranke
    marginalna izjava - vidi pod "izvorno ponašanje"
    medijski spektakl - no, no, Veljo, ne budi ljakse
    Velimir Ilić - najnedužniji, najnaivniji, najkultuniji, najfiniji i najneshvaćeniji srpski političar. Anđeo u ljudskom obliku, maltretirale su ga razne žene, novinari, politički neistomišljenici. Uvek je govorio o svima njima biranim rečima, koje su mediji iskrivljeno i, neretko, pogrešno prenosili. Borac protiv kriminalne privatizacije, nenamenski trošenog budžeta, nepotizma, prekomerenog zaduživanja, nefunkcionisanja vlade. Svega toga nije bilo dok je on bio na vlasti.

    Žuti su, za ovih par godina, uništili sve.

    Jao nama.
    Poruku je izmenio Necromancer, 27.04.2010 u 20:01 Razlog: nepotrebni epiteti uz imena članova foruma

  7. #157

    Odgovor: Velimir Ilic

    @love hunter


    Šta da kažem nego svaka čast,nebi mogla sa strpljenjem da tako nešto zabeležim.Zaista je potrebno veliko strpljenje i naravno da nas neko navede na tako nešto.Još jednom bravo.




    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  8. #158

    Odgovor: Velimir Ilic

    bash ste pokvareni vi zzuti, shto ne pustite i chika velju malo da kraducka....
    i chika tomu da otvori trafiku ..chika shormaz vech ima trafiku a i neobaveshten je (ne zna gde je koshtunica) tako da je u tim redovima stabilno st(r)anje
    & underpaid......

  9. #159

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    bash ste pokvareni vi zzuti, shto ne pustite i chika velju malo da kraducka....
    i chika tomu da otvori trafiku ..chika shormaz vech ima trafiku a i neobaveshten je (ne zna gde je koshtunica) tako da je u tim redovima stabilno st(r)anje
    U svim redovima je opšte st(r)anje,ajd da i ja budem fina.Mislim da bi bilo bezvezno da ih sve nabrajam a pravo da vam reknem ni ne kuckaju mi se njina imena.
    Pa vid sad iTadićev savetnik poznat po svojoj pameti u celoj jEvropi mu nema ravna ode kod tome i Vučića da se pravda.
    strašno,strašno,
    Čini mi se vekovima vuk sa ovcom nešto ima.................................
    Veljo,Veljo,šta učini tvoje slavno delo,demokratska borba beše duga,pa sad osta samo bagerska muka.Tebi lepo
    neštrajkuješ,problem nemaš potvrdu si pravu dobio 00,0 alkohola nigde nema,srećnik pravi nam je Velja poslanik.
    Mogla sam i u stihovima al nebi bilo sve u rimi,pa odlučih ovako,a pisati bi mogla jošte itekako,samo muka me neka spopadne kad pomislim na političare naše.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  10. #160

    Odgovor: Velimir Ilic

    15.04.2010 - 16:06
    Da li će predsednik Nove Srbije biti izopšten iz javnosti

    Šta sa primitivcima?

    Photomontage: KANDAhar


    „Strašna“ nervoza narodnjačkog političara i domaćina prerasta u neobuzdano nasilje:Velimir Ilić ostaje dosledan svojoj bahatosti i nagoveštava novi rijaliti šou koji mogu da očekuju gledaoci skupštinskih prenosa; tu direktor RTS-a kome nimalo nisu strani ilićevski uzleti u javnoj komunikaciji neće moći da mu zabrani nastup

    Predsedniku Nove Srbije Velimiru Iliću, jednom od najozloglašenijih skandalmejkera u srbijanskoj javnosti, po svemu sudeći, sleduju gubitak poslaničkog imuniteta i zabrana pojavljivanja na državnoj televiziji. Ilić je utemeljeno optužen za nasilničko ponašanje i prostakluk, a Nada Kolundžija, predsednica Poslaničke grupe Za evopsku Srbiju rekla je za beogradske medije da će Demokratska stranka Srbije protiv Ilića „pokrenuti postupke pred nadležnim institucijama“.
    Ona ima i „psihološko“ objašnjenje za Ilićevo ponašanje:
    „Nema sumnje da mnoge afere vezane za Ministarstvo za kapitalne investicije, na čijem je čelu bio Ilić, i koje sada treba da dobiju epilog pred sudom, njega čine strašno nervoznim“.

    celi članak.....
    Znači biće "selo veselo"
    A i direktor RTS-a koji ga šije u primitivizmu.. bolje da se poklopi ušima



    ......

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #161

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam za to da Yossi odmah damo lentu forumskog zamenjivača teza broj jedan. Ili zamazivača očiju. Ili miss politikanstva. Šta god. Ponekad mi je to i interesantno, ali ovo priklanjanje elementarnom primitivizmu pod parolom "žuti su lopovi" i nebuloznim opravdanjima Seljinog postupka je, u najmanju ruku, degutantno. Stvarno me mrzi da seciram njegov post koji je toliko jeftin, od početka do kraja, da jeftiniji ne može biti.
    Колико се нервираш што нећу да играм по жутим нотама, помислићу да си постао неки виши функционер Још си узео да се расправљаш са мном, то ти је грешка. Требало је одмах да ме прогласиш за женомрсца, фашисту и радикала (спсовац више није срамота) и окренеш на шалу. Овако ће неко да помисли да учествујеш у критици режима, а фино ти је учитељица рекла кад Перица буде поново безобразан да сви устанете и изађете из просторије.

    Замењивач теза и приклања се примитивизму... стварно неопростиво. Овакве приче ће само утврдити моју одлуку да опет гласам за Вељу за шта год да се кандидује

    Искрено, уз овакву контролу медија, у Грчкој би већ горели аутомобили и специјалци били на улици. Кад режим не дозвољава да се чује другачији глас, није чудо што опозиција прибегава разним средствима која би у нормалној ситуацији била неприхватљива. Што је режим гори, против њега је више тога дозвољено и оправдано.

    А ово замена теза, мазање очију... је смешно.
    Телеком се продаје.
    Извештаји о цени бензина су ко временска прогноза, пре подне 110, поподне 112...
    Да би се крпиле буџетске рупе, узимају се милијарде кредита, која се не троше да би се развила производња, дакле кад их поједе алава власт, никаква корист од њих осим њиховог останка на власти.
    Цене расту.
    Незапосленост се не смањује, напротив.
    2000 функционера заузима више функција. То значи не само да су заузели те функције грађанима Србије, већ и члановима својих странака. Не мислиш да нема нико паметан у Србији да их мало одмени? Има, али онда мање пара...
    Евро се истина мало смирио.
    И око чега је фрка? Веља опет претио! Ето ти куке и мотике, сви реагују, сви се буне, сви осуђују, сви се грозе, сви се тиме баве... нек се мало носе твоји страначки другари и Идоли, знаш. Хебо их Веља и они њега.
    И онда ја замазујем очи јер ме не занима та њихова будалаштина?
    Те нацисти те навијачи те геј парада те Сребреница те... све димна завеса до димне завесе.
    Ја то не купујем, превише добро памтим Слобин РТС, Политику, Борбу, ЈУЛ... не заборављам тако лако. Превише лако препознам кад ми неко продај м. за б. Жао ми је ако те то увредило.

    А Триванка ни изблиза није исто што и наше сестре, мајке, рођаке... за разлику од њих, Триванка прима сасвим лепу плату од режима да служи као њихов мегафон. За разлику од њих Триванка нема проблеме ни на пијаци ни у продавници ни на послу... далеко је Триванка од просечне Српкиње. Тако да је прича "све су наше жене Јелена Триван" приче за малу децу. Лепо је што се тако потресаш око
    страначке функционерке, али мало је поданички.

    Јелена Триван није "јадно женско које не може да се брани", кад би требало, њу би, за разлику од обичних грађанки Србије за које је питање колико се сигурно осећају, у случају потребе браниле 2-3 бригаде.

    Tragikomedija. Ja ne znam stvarno da li neko u ovoj zemlji ima pamćenje koje seže duže od ručka koji je iza njega. Podsetiću (kroz pitanje): da li je u zemlji Srbiji (osim Mrkonjića u vreme "obnove" zemlje posle "zločinačke i ničim izazavane NATO agresije"") ijedan čovek potrošio više novca na izgradnju lokalnih puteva za vreme izbora i samopromociju? Navešću slučajeve samo iz mog okruženja: Topola, Aranđelovac, put S. palanka - Mladenovac. To nije gradila država, to je gradio Velja. Domaćin. Pravi srpski frajer. Zašto se "algoritam za kontrolu finansiranja političkih stranaka" (ma šta to značilo) nije ustrojio za vreme vladavine Voje i Velje (a da podsetim, ona je trajala doobrih 5-6 godina, za vreme najvećeg procvata Srbije od Tita naovamo )? Podsetimo se Veljinog nadimka : Kapitalac. Pa je čovek postao i magistar u to vreme. Ne sunjam da je uredno i na vreme davao ispite (otprilike kao što je to činila Zorica Brunclik za vreme JUL-a). Šta su ti ljudi radili sve te godine (u koaliciji sa SPS-om i G17 koji su i danas u vlasti, ali neee, oni nisu lopovi, samo su žuti lopovi, kraljevi bluda, razvrata i nemorala)?. Za vreme Velje i Voje nije bilo nepotizma - ovo je vic stoleća, ako krenem da nabrajam primere iz ličnog okruženja, zauzeću celu stranu, setimo se samo Šarančića, na primer, njega svi poznajete.

    Smešno.
    Ово се наставља, већ сам писао о овоме.
    На све оптужбе режима ви не одговарате са "није истина", већ са "а шта је Коштуница радио".. ужас.
    Ти ниједном ниси рекао да није истина то што Мементо прича, већ само да је Веља био гори...
    И, не заборави ко је имао већину министарстава у влади Воје и Веље бар 3-4 од тих 5-6 година. Жути.

    Idoli - VIS specijalizovan za zamenu teza i ostale marifetluke (poseban im je greh to što su bili članovi jednog od najboljih srpskih bendova ikada)
    Тако је, ја сам убеђен да господин Мементо највише замера поменутима то што су свирали... и онда се Јоса игра замене теза...

    Žuti su, za ovih par godina, uništili sve.
    Нису они криви. Крив је Коштуница, иако су жути чинили већину у влади последњих 6-7 година.
    А и ова светска економска криза...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #162

    Odgovor: Velimir Ilic

    Yossa@
    Непоштовање грађана Србије је нешто што РТС и сви остали провладини медији раде већ годинама, праве будале од нас и манипулишу како би багра остала на власти.

    Веља Илић је мало дете шта они раде. Кад буду критиковали себе као што критикују Вељу, слушаћу их.

    Дотад ми је ова повика на Вељу чисто мазање очију, ију, видите како је он грозан, а ми дивни. Повика на вука а лисице месо једу.

    А претплату не плаћам већ годину и по, кад сам видео да говедо од Тијанића редовно повећава претплату не питајући никога, "у складу са ценама на мало", не пита повећава ли мени неко плату у складу са ценама на мало.

    Morala sam Yoso,malo da ti pocupam iz konteksta ostalo mi za sad ne treba.
    Imam pitanje za tebe...Sta ces da uradis po tom pitanju da ne prave budalu od tebe?
    Zar mislis da ovako nismo? Svi budale sto trpimo....te svadje,vulgarnosti,pljuvanja...
    Mozda je Velja za tebe malo dete,ali je sramota kada mala deca imaju takav pogan jezik.
    Zapravo zeli svako tu famoznu fotelju ali nije razlog da na takav nacin grebe da dodje do nje.Ako je iole pametan.
    Da li gledas,placas ili ne tv pretplatu, to je tvoje pravo ali mi koji placamo...e,pa necu gledam bas onakav prostakluk.
    Ko god da bio na vlasti.
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 20.04.2010 u 21:27 Razlog: koristite QUOTE tagove za citiranje
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #163

    Odgovor: Velimir Ilic

    Bez obzira sto ga poznajem ali u onim poslovnim klubovima,on je sto se tice privatnog zivota sasvim drugacija licnost od njegovog hobija politike.
    Da remiziramo on je u ovom lepsem delu zivota Posten i vredan covek.Dok je u onoj mracnoj sferi njegove svakodnevice Dzukela sa pedigreom

  14. #164

    Odgovor: Velimir Ilic

    26. maj 2007. | 14:49 | Izvor: Beta
    Novi Sad -- Velimir Ilić izjavio da direktori Puteva i Železnice, Branko Jocić i Milanko Šarančić, nisu zloupotrebljavali službeni položaj.


    4. jun 2010. | 14:39 | Izvor: FoNet
    Beograd -- Bivši direktor Železnica Milanko Šarančić trebalo da odgovara "ako nešto nije bilo u redu" sa nabavkom lokomotiva i vagona, smatra Velimir Ilić.



    Kako mučki pokušaj ubistva s ledja pozitivno utiče na naše političare!

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  15. #165

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Kako mučki pokušaj ubistva s ledja pozitivno utiče na naše političare!
    Da.. a detchku dadoše dve godine (strogog) zatvora.

    Umesto da su/smo ga ordenovali za (evidentan) uspeh u nemogućoj misiji: "Dozivanje pameti".
    'opravi ga u jednom potezu.




    Pravda za maistorDekijaaaaaa

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •