Velimir Ilic - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #91

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ne, ne, ipak je JaJaRa onaj ko je izmenjao sve stranke, veruj mi.
    Verujem,ali to nikako nije neko ko ih je objektivno gledao i nijedne nikada nije bio član

    Nego, odgovori mi na jedno pitanje: postoji li na ovom svetu idealna politička stranka? Ja podržavam onu kojoj nešto dugujem (ali o tome sam već pisao u vreme kada nisi ni bio na forumu, pa me mrzi da se ponavljam, priča je patetična i krajnje nematerijalna i ima veze sa pokojnim Đinđićem)...možda se to i tako radi...a možda su neki bili vukovci (u ono vreme, prvi na rang-listi za upis u srednje škole), možda su upisali određenu školu, završili je i rade od daleke '92...možda su svoje ime do skora poklanjali određenoj stranci, ali kako vreme prolazi i ti neki imaju dovoljno godina da mogu nešto malo i da napreduju u toj hijerarhiji i rešavaju određene probleme svog mikrokosmosa, možda će biti i plaćeni za to...ako iole vrede.
    Naravno da ne postoji,zato nikad nisam ni bio član neke
    A možda se i sve svodi na to da neko hoće da avanzuje po političkoj osnovi(na slavi pokojnog premijera životare neki i dan danas,očigledno da čovek više vredi mrtav nekima...)

    Ako je neko bio vunderkid šta će sad za šalterom?

    Glupost.
    Uskogrudost

    Neprimerena glupost.
    Ideološko razmišljanje,skroz jednostrano

    Ili da okrenemo, ovo o čemu ti govoriš su senke...detalji koji se uvek mogu proinaći. poluistine izvučene iz kontetksta, onako kako bi voleo da ih vidiš.
    Ne,to bi ti voleo da nije tako...ali razumem te u potpunosti

    A zašto ti čitaš mene?
    Zato što imam višak slobodnog vremena trenutno,pa moram na neki način da ga ubijem...uvek volim da pročitam ljude koji brane neke ideologije,programe,itd...

    Pa nije valjda da psuješ dok ubijaš vreme. Šta li se dešava kad te nešto stvarno iznervira...
    Šta da ti kažem,ja pričam prostonarodskim jezikom,a narod uvek kaže kad dođe do politike &$%?&%$#"$%&/(/!!!,jer nije mazohistički raspoložen da bi se trudio da to dočara na "intelektualnom" nivou političarima,a oni ako hoće shvate,ako neće-potonu vremenom

    Nego da zaključim-šta je rekao Lečić za vašu lepu stranku,zbog čega su joj prethodni izbori bili zadnja šansa i da li je to urađeno?
    Poruku je izmenio Uprolazu, 16.02.2009 u 17:51 Razlog: odužio sam ga...

  2. #92

    Odgovor: Velimir Ilic

    Verujem,ali to nikako nije neko ko ih je objektivno gledao i nijedne nikada nije bio član
    Jeste, jeste, onaj ko je glasao za sve jeste svakako.

    Naravno da ne postoji,zato nikad nisam ni bio član neke
    A možda se i sve svodi na to da neko hoće da avanzuje po političkoj osnovi(na slavi pokojnog premijera životare neki i dan danas,očigledno da čovek više vredi mrtav nekima...)
    Nemaš pojma o čemu pričaš, a ja ne bih da bilo šta dalje objašnjavam, ionako sam već previše privatizovao temu o drugu Velimiru.
    Ako je neko bio vunderkid šta će sad za šalterom?
    Nedostatak ambicija. A i volim da radim sa ljudima. Još jedan od (ne)potrebnih talenata.


    Uskogrudost
    Ne. Ko god kaže da su wadikali uradili išta dobro za ovu zemlju priča gluposti. Tačka.

    Ideološko razmišljanje,skroz jednostrano
    Isti slučaj.

    Zato što imam višak slobodnog vremena trenutno,pa moram na neki način da ga ubijem...uvek volim da pročitam ljude koji brane neke ideologije,programe,itd...
    A koju to ideologiju ili program ja branim iz sve snage, majke ti?

    Šta da ti kažem,ja pričam prostonarodskim jezikom,a narod uvek kaže kad dođe do politike &$%?&%$#"$%&/(/!!!,jer nije mazohistički raspoložen da bi se trudio da to dočara na "intelektualnom" nivou političarima,a oni ako hoće shvate,ako neće-potonu vremenom
    Znači, drug Velimir ti je definitivno idol.
    Nego da zaključim-šta je rekao Lečić za vašu lepu stranku,zbog čega su joj prethodni izbori bili zadnja šansa i da li je to urađeno?
    Lečić? Da li misliš da njegove reči imaju dovoljnu težinu da bih ja razmišljao o njima? Ne pravim nikakvu razliku između onoga što kažeš ti ili on. Ionako je, kako si sam rekao, ovo ubijanje vremena. Računi se podnose na izborima...

  3. #93

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    bla,bla,bla
    tačka?...kocka do kocke,kockica...

    E saćem u Veljinom stilu:

    Ja ga krstim,a on prdi...još hoće da me ubedi da je crno u stvari belo

    ne,ne,jajare su u prvom redu političari koji lažu i stavljaju tačku pošto nemaju šta da kažu

  4. #94

    Odgovor: Velimir Ilic

    Taj Gedzovan je pokazao sta o njemu misle Vojvodjani rezultati na izborima u Vojvodini su pokazali gde su on i kKostunica ovde i sto polako idu zaborav ako vec i nisu totalno zaboravljeni.

  5. #95

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Taj Gedzovan je pokazao sta o njemu misle Vojvodjani rezultati na izborima u Vojvodini su pokazali gde su on i kKostunica ovde i sto polako idu zaborav ako vec i nisu totalno zaboravljeni.
    mhm,svi ga zaboravili,zato su i digli ovoliku dreku oko nečega što je pogrešno interpretirano...ma ajte molim vas,totalni autsajder,luzer,''dripac''...za razliku od ovog našeg utovljenog nilskog konja sa naočarama i štapom,koji uvek dobije tako velik procenat glasova...

  6. #96

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Taj Gedzovan je pokazao sta o njemu misle Vojvodjani rezultati na izborima u Vojvodini su pokazali gde su on i kKostunica ovde i sto polako idu zaborav ako vec i nisu totalno zaboravljeni.
    Увек ми је дражи Геџован од Хортијевца. Геџовани су ослободили Војводину, Хортијевци су Србе Војвођане бацали под лед.

    И данас нам цртају карикатуре о српским окупаторима у новинама које финансира држава...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #97

    Odgovor: Velimir Ilic

    Био сам у прилици да лично гледам Вељин наступ у скупштини.

    Он не садржи ни један елемент било каквог вређања на националној нити верској основи.

    Веља је изјавио да је понижавајуће за српски народ да један празник као штоје Сретење честита министар рада, Расим Љајић.

    Претходно је навео како Расима изузетно поштује и како су одлични пријатељи.

    Потом је Веља прекинут од стране председавајућег, па нисмо сазнали како би Веља завршио разговор.

    Пре би се могло закључити даје ВЕља сматрао непримереним да један државни празник Србима честита само један министар из владе, а не премијер или Председник Србије. У његовој изјави није било ама баш ничег националистичког, нити икаквог призвука нетрпељивости или вређања.

    Позиција је све остало исконструисала и сад грме о томе како је Веља неког вређао на националној и верској основи, захтевају по медијима да му се одузме имунитет и чак посланички мандат, итд.

    Све су топовезали у једној великој конфабулацији, према којој кад је веља рекао Расим, он је мислио на све муслимане, што није тачно.

    то што се ради сад по медијима у србији, вређа нашу интелигенцију. Довољно је да ти неко пришије закључак свог изопаченог ума и већ си фашиста, расиста, нациста, женомрзац, итд.

    Ено, истог дана, Чанак, само кад је видео да Веља Илић прилази да седне у први ред, истриповао се и почео да виче како Веља ради нешто непримерено. толико се препао да је почео да виче са говорнице.


    Poruku je izmenio SQUAW, 17.02.2009 u 17:14 Razlog: uklonjen link

  8. #98

    Odgovor: Velimir Ilic

    Čika Velja, ta prava, original srbenda, je izjavio kako će pucati ako opet bude napadnut???!!!



    A napadaju ga razni ljudi. Od žena na pešačkom prelazu, do pevača nekog levog benda. Za koga je čika Velja expesno utvrdio da je narkoman, videvši ga jednom iz auta dok mu je trpao familiju na gomilu, u svom finom i kulturnom stilu.

    Čovek iz naroda.

    I dok taj anđelak nehajno bere šljive (Srbija među šljivama, ej!), zlobnici mu rade o glavi.

    Stvarno, kako ne zapucati?

  9. #99

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Čika Velja, ta prava, original srbenda, je izjavio kako će pucati ako opet bude napadnut???!!!



    A napadaju ga razni ljudi. Od žena na pešačkom prelazu, do pevača nekog levog benda. Za koga je čika Velja expesno utvrdio da je narkoman, videvši ga jednom iz auta dok mu je trpao familiju na gomilu, u svom finom i kulturnom stilu.

    Čovek iz naroda.

    I dok taj anđelak nehajno bere šljive (Srbija među šljivama, ej!), zlobnici mu rade o glavi.

    Stvarno, kako ne zapucati?

    P'da,da ne vidim kakvi ga pljuju i mislio bi da ga ne napadaju,al ovako

  10. #100

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Док постоје ликови као што је Чеда Јовановић, Наташа Кандић, Ненад Чанак, Бојан Пајтић, Борис Јељцин... Веља ће увек бити бољи од њих. Овакве испаде не подржавам, али мислим да су далеко мање опасни од политике коју воде непријатељи Србије. А Веља је један од ретких родољуба међу политичарима.
    Naši najveći neprijatelji su primitivci kao dotični"gospodin" Mr Velja Ilić, koji Srbiji ruži ugled koji ona ima. Zbog takvih likova, o nama stranci baš i nemaju povoljno mišljenje.
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 23.08.2009 u 16:33 Razlog: ne preterujte sa upotrebom smajlija, interpunkcijskih znakova, kolorizacije i ostalih stvari koje su dostupne na forumu

  11. #101

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    P'da,da ne vidim kakvi ga pljuju i mislio bi da ga ne napadaju,al ovako
    E, ja kad vidim kakvi ga brane, pomislim da se pokret nju primitivs reaktivirao...ali bez ovog "nju" (pretvorilo se u "njA").


  12. #102

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, ja kad vidim kakvi ga brane, pomislim da se pokret nju primitivs reaktivirao...ali bez ovog "nju" (pretvorilo se u "njA").

    jbg,mora da se uspostavi ravnoteža sa pokretom nju snobist
    Tako da u suštini uvrede iz tog reda mi dođu kao komplimenti

    ŽIVEO VELJA i da j**** majku onima sa studija B

  13. #103

    Odgovor: Velimir Ilic

    Covek zbog koga svaki Vojvodjanin mrzi onog okorelog SrbijancaVelja Ilic sve na jednom mestu:Glup,Budala,Nevaspitan

  14. #104

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Covek zbog koga svaki Vojvodjanin mrzi onog okorelog SrbijancaVelja Ilic sve na jednom mestu:Glup,Budala,Nevaspitan
    Prvo, odakle ti to da svaki Vojvođanin mrzi bilo koga?!

    Drugo, šta uopšte znači okoreli "Srbijanac"?



  15. #105

    Odgovor: Velimir Ilic

    Promašivanje teme

    Stoj, pucaću!


    Lak na obaraču: Velimir Ilić, revolveraš

    Rame uz rame sa Velimirom seđaše znači profesor Marić himself, na Veljinoj majici nije bilo zlokobnog nabora ispod levog pazuha, gde bi magnum čekao da neko ugrozi život njegovog gospodara i vlasnika, ne verujem da ga je pozadi zadenuo za pas rizikujući da sam sebi raznese karlicu etc. biće da je oružje i džebanu predao portiru oslanjajući se nanovo samo na svoju kik-boksersku naobrazbu

    Na zdravstveno uverenje koje je predočio da bi dobio dozvolu za nošenje vatrenog oružja Velja Ilić udario je još jedan pečat u liku svog potpredsednika koji je, gle, baš psihijatar
    Tako mi i treba kad ne čitam Službeni glasnik! Gledajući Velju Ilića učinilo mi se da mu uz desno koljeno sedi dr Jovan Kakvi Smo Mi Srbi Marić, ma to je neko ko ima snažne obrve i ko se, svestan te prednosti, šiša kod doktorovog brice, daj ja posle na internet da vidim je li profesoru istekao amabasadorski mandat, kad ono, i jeste i nije: predsednik Tadić opozvao ga usred zime grubo prekinuvši pisanje knjige Kakvi ste vi to Južnoafrikanci, opozvan je i Maršićanin koji svoj britki analitički um ne arči na pisanje etnopsiholoških studija, više od pola godine zavideo sam potonjoj dvojici potpuno znači bespravno, o šefu države mislio sam, isto grešno i pogrešno, kao o osobi koja ništa nije uradila po mom ukusu, a sve samo zato što ne pratim fluktuaciju diplomatskog kadra.



    Profesor doktor Marić odazvao se kao psihijatrijski veštak, jeste on i potpredsednik partije, ali se znalo da će govoriti kao stručnjak, a ne kao desna ruka. I ekspert je, nadam se da sam upamtio sve njegove titule i razvojne faze, rekao: Bio sam zapanjen kad sam video šta su neke nazovi kolege rekle. Svi znate da sam ja trideset godina bio šef katedre za psihologiju na Medicinskom fakultetu, poznato vam je da sam napisao više od trideset udžbenika, predavao sam medicinsku etiku, moje knjige prevedene su na trideset jezika i isto toliko narečja, neki navodni psiholozi i psihijatri su, misleći valjda da sam ja još u Pretoriji te da stoga u Srbiji nema nezavisnih psihijatara i veštaka, dali izjave kakve su dali, a kakve su izjave dali možete videti i po tome što sam dvaput morao da ih čitam. I gle, oba puta izjave su izgledale isto i značile su isto. Zapanjen sam, zaprepašćen, sablažnjen od pomisli da postoje takvi psiholozi i takvi psihijatri. A ako sam zapanjen ja, koji sam trideset godina predavao medicinsku etiku, koji sam napisao tolike udžbenike (premda su mi i ostale knjige više nego poučne), ako sam ja kako rekoh zapanjen, kako li je tek zgranut neko ko nije bio šef katedre za psihijatriju beogradskog Medicinskog fakulteta, što i ne zaslužuje da bude, ko nije bio sudski veštak i ko neće nikad predavati medicinsku etiku...

    Nisam smogao snage da dvared gledam profesorov solilokvij, ne mogah razabrati šta on misli o svom naoružanom šefu osokoljenom rezultatima postignutim u streljani, ali o nazovi psiholozima i psihijatrima jasno je svakome kakvi su! Nisu pacijenta ni pregledali a daju nekakvo mišljenje, da ne kažem dijagnozu, daleko im lepa kuća, ti su kao nadrilekari koji savete daju telefonom, na osnovu JMBG i sl.

    Moje nestručno mišljenje, moj vansudski veštakluk je da Velimir Ilić treba da hoda naoružan, svoje stoj, stoj, ko ide i stoj, pucaću, izgovorio je javno i sad je hodajuća mrtva straža, bez oklevanja će povući obarač proceni li da je napadnut, svi kojima je život mio imaju priliku da se drže izvan puškometa, a njegovi briljantni rezultati iz streljane (lične? policijske? vojne? paravojne? lovačke?...) umiruju javnost da žrtava od zalutalog metka neće biti.

    e - novine
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •