Koja muska osobina vas privlaci? - Strana 7
Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 185
  1. #91

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    da je duhovit,saljiv,da je uvek nasmejani osecajanma da puno trazim?

  2. #92

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Shmecker

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #93

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    kako to da kazem a da ne zvuci glupo............treba imati neko "divlje" ponasanje........pa ga ja ukrotim vremenom...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #94

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?


    Najviše me privlači osobina koja meni ženi od preko 180(živa mera) stvori utisak da me "nema" ... nigde ...

    ili ,
    ako me i ima ... da se osećam kao da sam ... neka bezoblična fleka ... ili bestežinska mrva ...

    da me pojavom "natera" da kleCnem ...
    a dodirom da se izvrnem naglavačke pa naopačke ...



    E ... TA osobina me privlači !
    Ne samo da me privlači, nego se na tu osobinu zalepim gore od flastera premazanog sooper lepkom ...
    naravno ... pod uslovom da sve ove prethodne vratolomije preživim




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #95

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Hrabrost, ali ne ona vrsta sirove hrabrosti i razmahivanje hormonima, nego hrabrost da pokaže i svoju tananu stranu ličnosti... Hrabrost da stane iza svojih slabosti, neiznuđenih nežnosti, iza svoje "ženske" strane ličnosti...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #96

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    kako to da kazem a da ne zvuci glupo............treba imati neko "divlje" ponasanje........pa ga ja ukrotim vremenom...
    Ako voliš divlje što bi ga krotila?

  7. #97

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    suprotno
    ja biram
    on samo treba da padne
    ..kao što već rekoh..petlja da on bira mene..pa ako ja padnem...onda je on ..ovi što su padali na mene... nisu baš slavno prošli...to je moje iskustvo ..i da ne budem skromna,na čemu mi mnogi forumaši zameraju...nek' osvajaju muškarci,ja nemam potrebu da se trudim u tom smislu...dovoljno je samo da ih pogledam ,al' i to dosadi..

    ...ali najvažnija osobina,je njegov karakter,to me privlači,mož' da bude macan ne znam kakav..dzaba...

  8. #98

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Inteliencija, sarm, romanticnost, neznost (toliko nezan da me miluje pogledom i topi zagrljajem)

  9. #99

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ako voliš divlje što bi ga krotila?
    ........Ne volim ,svidja mi se samo ta osobina...........i to samo zbog toga sto mogu posle od njega da napravim ono sto ja hocu da on bude.......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #100

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Neznost!!!
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #101

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    intelgencija, harizmaticnost, romanticnost, neznost


  12. #102

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Danas sam otisla sa drustvom na kafu i komentarisali smo bas o ovoj temi.I jedna devojka je je posle svih nasih komentara rekla............."najvise me privlace pare"................katastrasno...........Al eto sto se mene tice ta osobina bi bila ne narcisoidnost iliti da nije zaljubljen u sebe kao vecina muskaraca.........
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #103

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    iskrenost...
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  14. #104

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?

    Što se izgleda tiče... Volim da je prostran... pogotovo po dužini, po širini tek toliko da nema upadljive izbočine, pa i kad su u pitanju bicepsi, tricepsi...
    Najvolijem kad ima lepe duge butine (znači padam na krilo...), i šira ramena.
    Volim kad se lepo smeje (da se ne kikoće, ne zagrcnjava, ne zacenjuje i da se ne kezi bez zvuka), uz potpuno odsustvo karijesa.
    Ljubav mi je pre svega ulazila kroz uši, zato mi je najvažnija priča, a da se meni svidi to što on pripoveda.
    Talentovani ljudi su me uvek dodatno inspirisali. Posebno mi se sviđa umeće da neke uobičajene stvari tumači i doživi na neki specifičan način.
    Mora da voli decu.
    Vrag odneo šnalu...

  15. #105

    Odgovor: Koja muska osobina vas privlaci?


    Danas povlačim sve što sam do danas rekla-kazala.
    Danas, sve da se sapletem na Svetog lepotana mistera zgodnoće, pameti i lepote sveukupnog Univerzuma ...
    rekla bi mu samo ... Zdravo ... ma ZZZZZDRAVO !

    Danas me je Persona nehotice polila Dizelom ...






    A od danas, nadalje i ubuduće ... privlači(će) me samo muška osobina "Dizel"



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37
  2. Kako se naziva muska prostitutka?
    Autor pokemoni u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 21:42
  3. Žena koja sluša
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 12.11.2010, 23:01
  4. Sta vas najvise privlaci kod njega / nje?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 11:43
  5. Koja oblast nauke vas najvise privlaci?
    Autor Lady S u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 24.12.2008, 03:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •