Fildžan viška - Strana 24

Prikaz rezultata glasanja: Vjerujete li u suzivot komsija i brace razlicitih vjera i nacija u BiH ?

Učesnika ankete do sada
169. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    87 51.48%
  • Ne

    82 48.52%
Strana 24 od 37 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 552
  1. #346

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Sama ideja o sazivotu i to simbolicno ispijanje kafe mi se svidjela vremenom i stvarno sam mislio da iza toga stojis cvrsto i gedas na neke stvari realno. Ali avaj, dok sa jedne strane osudjujes srpski extremizam u Banjoj Luci na taj isti, samo za predznakom bosnjacki, zatvaras oci. Svi smo gledali sta i ko je izasao u Sarajevu na ulice kad su nam deportovali drage Alzirce koji nam zemlju dadose . Ne zelim ni da se upustim u raspravu ko je poceo rat ali ne mogu da ne primjetim da i kod tebe kao i kod svih Bosnjaka za rat su krivi zli Srbi koji dodjose ko zna odakle, sejtan sa njima. Pa i da jesmo, eto cefnulo nam se od pustog bjesa da malo ubijamo okolo, niko ne pokrece pitanje koliko se danas odmaklo od tog rata. Uzmimo samo psiholoski profil, ucesce u ratu, ljubav prema drugoj strani dragih nam predsjednika. Jebote jedina smo zemlja koja predsjednik, na bilo kom nivou pise u mnozini, a dje tu zemlje. Mislim da je Hare zajebo i onog sto ga rahmetli cuvamo u ljubavi prema Srbima. Ma dusa od co'jeka, i dok god sa druge strane postoji velika vecina koja ce birati njega za vodju ja mogu samo reci daleko vam lijepa kuca.

    E tu je suština, koja meni najviše smeta - licemjerstvo! Odličan post.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  2. #347

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    ja sam jos davno rekao kako ja vidim stvari kod nas... u sazivot medju narodima jos uvjek vjerujem, stavise primjeri iz licnog iskustva sa terena mi davaju pravo da u to vjerujem... al u mogucnost dijaloga medju politicarima jok vala, a brez njiha nikako ne mozemo izgleda... zato svako na svoju stranu, gomnjivu motku uruke i ozezi po stoci... vrnes se na pocetak teme i nadjes moje prve postove na istu (nadam se da sam ovo rek'o )

    pazi... posto nam je putanja kuda ce ide da ide zid uglavnom brdsko planinska bolje da gajimo neke medjede okolo... manje ulaganja, ionako ih imamo vec nekoliko... a i oni mogu da jedu zecovi u nedostatku druge 'rane
    Ok izvini još samo jedno pitanje. da li posjeduješ neki interface koji si priključio na kompjuter pa uz pomoć njega možeš odrediti ko je koje nacionalnosti i vjeroispovjesti..Gdje si to kupio i koliko košta..

    Također, kako znaš da sam bio ili podržavao proteste u vezi Alžirske grupe ima li neka mašinka ili ti hepek koja ti je dakla taj podatak. kada već to znaš zašto onda ne kažeš da sam se ja na forumima borio kao lav da se u Sarajevu ne održi koncert čovjeka koji pjeva ogavne stihove: U Čapljini klaonica bila, mnogo Srba neretva odnila...taj hepek ti ne daje baš sve podatke o meni, nego samo one koji ti ili vam odgovaraju...

    Bajnalučanin to je licemjerje, isto kao što niko nije našao za shodno da za ogavne prole: Ubi, zakolji da Šiptar ne postoji, Rušićemo džamije, zaklaćemo balije, koje su se pjevale i u BL, kaže da mu je makar žao..

    Generalizacija je isto tako gadna stvar, jer joj svako može biti izložen, kada se najmanje nada..

    Ja i dalje mislim da ljudi na ovim prostorima mogu živjeti kao dobre komšije bez neke velike ljubavi. Zid nikada ne bih gradio ne zbog vas nekoliko , nego zbog mojih prijatelja i radnih kolega iz RS koje izuzetno cijenim i poštujem, a sve te priče o referendumu, unitarnoj BiH, ukidanju entiteta itd, odvajanju, pripajanju, smatram samo primamljivim mamcem za skupljanje predizbornih političkih poena. Ja se ne nalazim u tim pričama..

    Međutim na mnogim forumima u ovom virtualnom svijetu ima mnogo "neistomišljenika" koji bi veoma rado poveli virtualni rat sa vama na osnovu vaše priče. Mogli bi ste se naratovati do koske...Ja baš i ne volim rat, bilo koje vrste..

    U ostalom neki političari su rekli da će se nacionalne strasti u BiH smiriti, kada se rasprodaju ova velika državna preduzeća. Onda vjerovatno više neće ni biti potrebe za Fildžanom viška, a do tada neka ide po starom....

    P.S. J A N E M R Z I M S R B E...

    Ovo je ionako jedna od mnogobrojnih tema na forumu, ko se ne nalazi u njoj ili mu diže pritisak, neka je jednostavno ne čita. Bez obzira na sve zemlja će se i dalje okretati oko svoje ose...

  3. #348

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat valterbraniSA kaže: Pogledaj poruku
    Ok izvini još samo jedno pitanje. da li posjeduješ neki interface koji si priključio na kompjuter pa uz pomoć njega možeš odrediti ko je koje nacionalnosti i vjeroispovjesti..Gdje si to kupio i koliko košta..
    ih cuj dje ima da se kupi... dolazi to danas uz dnevna novinska izdanja... pre su nam djelili knjige al vele bolje im ide prodaja kako daju ovu djavolju masinu

    Također, kako znaš da sam bio ili podržavao proteste u vezi Alžirske grupe ima li neka mašinka ili ti hepek koja ti je dakla taj podatak. kada već to znaš zašto onda ne kažeš da sam se ja na forumima borio kao lav da se u Sarajevu ne održi koncert čovjeka koji pjeva ogavne stihove: U Čapljini klaonica bila, mnogo Srba neretva odnila...taj hepek ti ne daje baš sve podatke o meni, nego samo one koji ti ili vam odgovaraju...
    sinak jel ti stvarno mislis da ja tebe pratim po netu
    kad si tek otvorio temu i navaljo 'rpu oni linkova ondak sam svrno do gorazdanskeraje, banjalukeonlie, sarajevoxa i vis nikad... al imam hepek kojim sam prelistao sta se sve ovde na ovom forumu psialo na ovoj temi

    Bajnalučanin to je licemjerje, isto kao što niko nije našao za shodno da za ogavne prole: Ubi, zakolji da Šiptar ne postoji, Rušićemo džamije, zaklaćemo balije, koje su se pjevale i u BL, kaže da mu je makar žao..

    Generalizacija je isto tako gadna stvar, jer joj svako može biti izložen, kada se najmanje nada..
    nije da je gadna, ubi majku joj... ajd uzecu prvi dio komentara kao zluradu opasku

    Ja i dalje mislim da ljudi na ovim prostorima mogu živjeti kao dobre komšije bez neke velike ljubavi. Zid nikada ne bih gradio ne zbog vas nekoliko , nego zbog mojih prijatelja i radnih kolega iz RS koje izuzetno cijenim i poštujem, a sve te priče o referendumu, unitarnoj BiH, ukidanju entiteta itd, odvajanju, pripajanju, smatram samo primamljivim mamcem za skupljanje predizbornih političkih poena. Ja se ne nalazim u tim pričama..
    ajd da ti jedan od nas nekoliko citira samog sebe

    Citat ovo sam velio ja kaže:
    ja sam jos davno rekao kako ja vidim stvari kod nas... u sazivot medju narodima jos uvjek vjerujem, stavise primjeri iz licnog iskustva sa terena mi davaju pravo da u to vjerujem... al u mogucnost dijaloga medju politicarima jok vala, a brez njiha nikako ne mozemo izgleda... zato svako na svoju stranu, gomnjivu motku uruke i ozezi po stoci...
    da ti i podebljam i drug'cije obojim... nesto mi se cini da pomno ne pratis sta ti pisem ovdi... nemoj bolan da udzabam mlatim po ovim tasterima, ode plastika jeboga

    Međutim na mnogim forumima u ovom virtualnom svijetu ima mnogo "neistomišljenika" koji bi veoma rado poveli virtualni rat sa vama na osnovu vaše priče. Mogli bi ste se naratovati do koske...Ja baš i ne volim rat, bilo koje vrste..
    vidis jos oko necega se slazemo... ni ja nesto ne velim rat... fuj, ogavno mi to nekako... al diskusiju bi poveo rado sa svima i iznio svoje stavove

    Suma sumarum, ocigledno da ti bas i ne citas sta ja hocu da kazem. Mozda i citas al ne kontas definitivno, do mene je nemoj sad da se uvredis.
    Sustina cijele moje price, tj mog pisanja u vjetar izgleda, je da je BiH u velikom zajebu. Sa onakvim politicarima tesko da ce se i izvuci iz tog zajeba. Narod ko narod, da mu na dnevnoj bazi ne pune glavu kojekakvim glupostima davno bi sve bilo uredu. No i pored toga svega sa zadovoljstvom mogu da kazem da se u Bosni i Hercegovini mogu uociti velike promjene na bolje sto se tice povjerenja medju ljudima. Moj proslogodisnji odlazak u rodni grad se ne moze porediti sa odlascima iz recimo 2000te. Cak me i prvi komsija pozvao na kafu bez straha da ce mu njegov komsija "domobran" posle ganjati kokosi po dvoristu sacmaricom.
    Ali avaj, sa ovakvim politicarima tesko da doguramo daleko. Zato kazem svako sebi pa svome baji zavrci jaja. Dok god smo u ovom brlogu od drzave likovima poput SDS, SDA, HDZ i drugih perjanica najvece uporiste ce biti drugi entitet i druga dva naroda.
    Daj Boze da se sve smiri posle prodaje velikih preduzeca kako kazes. Sutra bi da ih poklonimo ako treba samo da neke price vise ne slusam.

    Posto si me strpa u kos u kom se ama bas nikako ne pronalazim moram da ti dam jos koji savjet u korist svoje odbrane
    Ovo je jedna tema na forumu. Koliko vidim svako surostavljanje tvom kafenisanju dozivljavas kao izraz ekstremizma, u mom slucaju velikosrpskog. Prosetaj zato malo i drugim temama, tacnije pojuri malo moje odgovore na druga pitanja. Onda napravi moj psiholoski profil i napisi kritiku na isti.
    Vjeruj mi ja bi bio najsretniji da nosim titulu tvrdokornog extremiste najgore vrste, da su svi extremni ko ja svijet bi bio daleko ljepsi za zivot

    P.S. Ja ne mrzim nikoga, nesanicu uglavnom al zato imam svoje djozle
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #349

    Odgovor: Fildžan viška

    SWBA ja tebe nisam prozvao niti te stavio u to gdje ti misliš da jesam..

    Kod tebe konkretno mi je "zasmetalo" to što ti smatraš da ako se neko javlja iz SA onda je Bošnjak, iz BL onda je Srbin, i analogno tome valjda iz Mostara onda je Hrvat. To je po mene stavljanje u isti koš i generaliziranje - samo to..

    I naravno želio sam da, valjda imam pravo na to da se odbranim, i meni su ispostavljali račune za ono što nisam kriv..niti me neko za to pitao.

    Smatram da je jedini modus normalnog života na ovim prostorima dogovor, a ne nikakvo nametanje rješenja od strane bilo koga. Ako ne postoji "koncenzus" (jbg svi koriste tu rijec) oko otcjepljenja, isto tako ne postoji ni koncenzus oko ukidanja entiteta, i tu je za mene prici kraj. Ja iskreno vjerujem da se ovaj prostor može napraviti puno funkcionalnijim za živiot, ali samo onda kada se sruše predrasude, strahovi. onda će sve granice biti samo administrativne linije na kartama, i one državne i one entitetske. Ovakav način na koji se sada to radi ja smatram pogrešnim i kontraproduktivnim..

    Uostalom i meni je draže da kada npr krenem u Srbiju ili u Makarsku ne gubim vrijeme čekajući satima na granici - a to bi vrijeme mogao iskoristiti sunčajući se na plaži ili obilaziti muzeje i galerije u Beogradu...

    Na žalost političari, u nemogućnosti da nam pruže život dostojan čovjeka pribjegavaju dizanju nacionalnih tenzija, izazzivanju nacionalnih incidenata, ili često zločinima učinjenim iz koristoljublja pripisuju nacionalni predznak. na žalost s obzirom da je ovo izborna godina u BiH, toga će biti na pretek..

    Tako recimo niko neće ni primjetiti da je hljeb poskupio makar 30 % ili da će se BH telekoma, Elektroprivreda, rafinerija, koje su nam ipak donosile velika sredstva u budžete za sitnu lovu preuzet stranci-nama uzeti posljednje bogatstvo koje imamo i ostaviti nas gole i siromašne kao crkvene miševe..

    Aazlike da one su očigledne, dobronamjerni ih vide, a oni drugi ne. Pa 1996 na međuentitetskoj liniji na Dobrinji su stajali ježevi i barikade, a sada ih nema. Kada idem da posjetim svoje prijatelje koji žive na Dobrinji ja im poklon kupim u prodavnici (Solun -napisano čirilicom koja se nalazi u FBiH), ako ne odem kod njih kući onda prošetamo 100 metara do tržnog centra Tom i tamo popijemo kafu. tamo se pozdravim sa sto ljudi i onih iz Federacije i onih i RS...

    Te iste ljude srećem često i u Sarajevo, opet se lijepo pozdravimo i svako na svoju stranu...

    Hiljadu puta sam se preispitao, i stvarno nikaiko ne mogu da povežem Fildžan viška sa Unitarnom BiH što mi prebacuju jedni, kao na sa pozivom na ispijanje kafe sa "zločincima" što mi prebacuju drugi.. Ja nemam tu namjeru, ali moguće da neko vidi nešto što ja nisam u stanju da detektujem...

    Hajd zdravo i nemoj mi ništa zamjeriti. U sarajevu žive građani svih ancionalnosti, naravno ne u postotcima kao prije rata, isto kao što u Banja Luci npr. i daljew žive Bošnjaci i Hrvati. Ti ljudi a posebno povratnici su moji veliki heroji i njima uvijek posvećujem posebnu pažnju, jer svojim primjerom iako najčešće žive u teškim uslovima, ruše nametnute zidove mržnje i zla...

  5. #350

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat valterbraniSA kaže: Pogledaj poruku
    P.S. J A N E M R Z I M S R B E...

    Svaka ti cast, jer mislim da oko 60% bosnjaka ih bukvalno mrzi, ovi ostali ih "ne vole"Da bi dosao do tog zakljucka potrebno je pogledati sovinisticke forume poput sarajevo-x ili neki tuzlanski...


    Ako si dosao da pricas o toleranciji izmedju Srba i Muslimana, pogresan sajt.Srbima je vec dosta vasih prica o velikim srpskim zlocinima i kako su samo Srbi krivi za rat itd itd...U BiH zivi 3naroda koji se medjusobno mrze, i nastavice da se mrze zahvaljujuci ljudima koji hoce da ukinu RS.

  6. #351

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Ako si dosao da pricas o toleranciji izmedju Srba i Muslimana, pogresan sajt.
    Vojvodina = tolerancija
    Pogresan sajt?
    Back in red!

  7. #352

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Vojvodina = tolerancija
    Pogresan sajt?
    Nisi me dobro razumeo
    Srbija=tolerancija

    I bas zbog toga je dosao na pogresan sajt, jer ovde smo toleranti sa bosnjacima za razliku od njih prema nama, trebao bi tamo da siri toleranciju(prema nama).Razumes sad?

  8. #353

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Svaka ti cast, jer mislim da oko 60% bosnjaka ih bukvalno mrzi, ovi ostali ih "ne vole"Da bi dosao do tog zakljucka potrebno je pogledati sovinisticke forume poput sarajevo-x ili neki tuzlanski...


    Ako si dosao da pricas o toleranciji izmedju Srba i Muslimana, pogresan sajt.Srbima je vec dosta vasih prica o velikim srpskim zlocinima i kako su samo Srbi krivi za rat itd itd...U BiH zivi 3naroda koji se medjusobno mrze, i nastavice da se mrze zahvaljujuci ljudima koji hoce da ukinu RS.
    Pozdrav iz Foče

  9. #354

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Nisi me dobro razumeo
    Srbija=tolerancija
    Je'l znas kako se zove ovaj sajt?

    Svaka ti cast, jer mislim da oko 60% bosnjaka ih bukvalno mrzi, ovi ostali ih "ne vole"Da bi dosao do tog zakljucka potrebno je pogledati sovinisticke forume poput sarajevo-x ili neki tuzlanski...
    Izgleda da 100% bosnjaka ucestvuje u tim sovinistickim forumima...
    Back in red!

  10. #355

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Je'l znas kako se zove ovaj sajt?



    Izgleda da 100% bosnjaka ucestvuje u tim sovinistickim forumima...
    Naravno da znam, ali ja sam mislio i na ceo region.
    Naravno da ne, ali veruj mi, bio si blizu, poseti ih pa onda pricaj

  11. #356

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da znam, ali ja sam mislio i na ceo region.
    Naravno da ne, ali veruj mi, bio si blizu, poseti ih pa onda pricaj
    Ne kontam te brate, sta je za tebe pojam region?

    Dosta mi je srpskih sovinistickih sajtova (samo sam provirio) pa sad jos i da citam druge.
    Back in red!

  12. #357

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    U BiH zivi 3naroda koji se medjusobno mrze, i nastavice da se mrze zahvaljujuci ljudima koji hoce da ukinu RS.
    U BiH zive tri naroda koja su dugo dugo bila vodjena kojekakvim korumpiranim sljamom. Dobra dio sljama jos uvjek nekako opstaje.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #358

    Odgovor: Fildžan viška

    Sarajevski reditelj Srđan Šarenac dobio nagradu na ZagrebDoxu


    Na pitching forumu ZAGREBDOX festivala u konkurenciji 15 projekata, Srđan Šarenac, reditelj iz Sarajeva osvojio je nagradu za dokumentarni scenario Selo bez žena"...
    "SELO BEZ ŽENA" je priča o selu Zabrđu na jugu Srbije u kojem zadnjih 15 godina 7 muškaraca živi bez žena. Nakon što su im propali napori da nađu žene Srpkinje, odlučili su da odu u albanska planinska sela gdje žive Albanke bez muškaraca da im ponude brak. Pritisnuti ličnim problemima, zaboravljaju na bilo kakve nacionalne nesuglasice između Srba i Albanaca...


    Izaslanstvo Gradske skupštine Grada Zagreba u zvaničnoj posjeti Gradu Sarajevu



    Izaslanstvo Gradske skupštine Grada Zagreba predvođeno Tatjanom Holjevac, predsjednicom Gradske skupštine Grada Zagreba posjetit će na zvanični poziv predsjedavajućeg Gradskog vijeća Grada Sarajeva Marina Ivaniševića Grad Sarajevo od 02. do 04. marta 2008. godine..


    Premijeri se uključili u obnovu Saborne crkve


    MOSTAR Pravoslavna crkva ovih je dana pokrenula akciju prikupljanja sredstava za obnovu Saborne crkve u Mostaru, koja je do 1992., kada je porušena, bila najznačajniji objekt pravoslavnih vjernika u Hercegovini. U akciju, koja bi trebala rezultirati donatorskom večeri koja će biti organizirana 10. svibnja u Mostaru, uključili su se najviši dužnosnici države BiH...


    Kompletne članke možete pročitati na linku:


    http://www.fildzanviska.ba/clanak_406.htm


    Zamolio bih sve dobre ljude koji žele da pomognu onima koji su izgubili kontakt sa dragim osobama tako što će link prema tražilici Tražim izgubljenog prijatelja postaviti na: web stranice, blogove, forume.....

    Tražim izgubljenog prijatelja


    http://www.a-free-guestbook.com/gues...=valterbranisa


    POTPIŠITE PETICIJU - KANDIDATURA STAROG DIJELA SARAJEVA NA LISTU UNESCO-a, KOJA SE NALAZI NA LINKU ISPOD:

    http://www.ipetitions.com/petition/Sarajevo_UNESCO/

    SIGN THE PETITION NOMINATION OF THE HISTORIC CENTRE OF SARAJEVO TO UNESCO'S WORLD HERITAGE LIST, BY VISITING:

    http://www.ipetitions.com/petition/Sarajevo_UNESCO/

  14. #359

    Odgovor: Fildžan viška

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ne kontam te brate, sta je za tebe pojam region?

    Dosta mi je srpskih sovinistickih sajtova (samo sam provirio) pa sad jos i da citam druge.
    Nemaš ti pojma šta su šovinistički sajtovi.Otiđi na :sarajevo-x.com,bošnjaci.net,republikabih.net,dnevni avaz forum.......,da ti se zaledi krv u žilama

  15. #360

    Odgovor: Fildžan viška

    Grad opustošen obećanjima


    Srebrenica - Sudeći po najavljenim novčanim sredstvima, velikim projektima i planovima za oporavak, reklo bi se da u Srebrenici cvjetaju ruže. Međutim, konkretnih iskoraka i poboljšanja stanja nema ni 12 godina od prestanka rata. zato brojni povratnici u ovaj grad i opštinu očekuju da lokalni organi vlasti počnu preuzimati posao u svoje ruke, čime bi se, smatraju, povećale šanse da uskoro ugledaju konkretne rezultate obnove.
    Bezbjedonosna situacija na terenu je poboljšanja. Nema više tenzija koje su se događale proteklih godina, ali stvari ovdje teku presporo, smatraju Srebreničani, optužujući za to domaće i međunarodnen institucije...


    Povratak izbjeglica u uzajamnom interesu


    Prema podacima Srpskog demokratskog foruma, za deset godina organiziranog povratka izbjeglica, od 1997. do 2007. godine, u Hrvatsku se vratilo oko 120.000 Srba koji su je napustili tijekom akcija Oluja i Bljesak...


    Živeti s muzikom


    "Vlast je takva kakvu narod bira. E sad, pitanje je zašto je ta vlast dozvolila da joj narod bude polupismen, što je gore nego da je nepismen"
    Beograd - Pre nekoliko dana u Narodnom pozorištu obeležen je devedesetpeti rođendan maestra Oskara Danona. Bilo je onako kako i treba da bude: puno sećanja i dirljivih emocija, ali i nekog pozitivnog osećanja što nije obavezni deo ovakvih prigoda.
    Maestro Danon je rođen 1913. u Sarajevu, diplomirao je dirigovanje i kompoziciju na Praškom državnom konzervatorijumu i doktorirao filozofiju na Karlovom univerzitetu u Pragu...


    Srušit ćemo Bosnu i Široki


    Teško da postoji ijedan košarkaški zaljubljenik, stariji od 25 godina, kojem ne počnu rasti zazubice kada se sjeti vremena kada su košarkaški klubovi s ovih prostora harali Europom. Čak i oni mlađi sa zanimanjem gledaju stare snimke, čitaju i slušaju o nedodirljivim splitskim žutima kojima se klanjala Europa tih godina. Stoga je i razumljiva velika čast koju je osjetio potpisnik ovih redova prilikom razgovora s jednim od protagonista iz tih zlatnih dana hrvatske, tada jugoslavenske, i europske košarke. Zoran Sretenović je u toj momčadi Jugoplastike, koju neki smatraju za jednu od najvećih svih vremena, bio standardni član petorke i jedan od petorice koji su sudjelovali u osvajanju sva tri europska naslova...


    9. Mediteran Film Festival


    Do 1. lipnja 2008. otvoren je natjecaj za sudjelovanje u natjecateljskom programu 9. Mediteran Film Festivala, koji ce od 3. do 6. rujna biti odrzan u Sirokom Brijegu. Primaju se iskljucivo dokumentarni filmovi autora iz 22 mediteranske zemlje...


    Kompletne članke možete pročitati na linku:


    http://www.fildzanviska.ba/clanak_407.htm


    Zamolio bih sve dobre ljude koji žele da pomognu onima koji su izgubili kontakt sa dragim osobama tako što će link prema tražilici Tražim izgubljenog prijatelja postaviti na: web stranice, blogove, forume.....

    Tražim izgubljenog prijatelja


    http://www.a-free-guestbook.com/gues...=valterbranisa


    POTPIŠITE PETICIJU - KANDIDATURA STAROG DIJELA SARAJEVA NA LISTU UNESCO-a, KOJA SE NALAZI NA LINKU ISPOD:

    http://www.ipetitions.com/petition/Sarajevo_UNESCO/

    SIGN THE PETITION NOMINATION OF THE HISTORIC CENTRE OF SARAJEVO TO UNESCO'S WORLD HERITAGE LIST, BY VISITING:

    http://www.ipetitions.com/petition/Sarajevo_UNESCO/

Strana 24 od 37 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •