Zabrana i zatvor !

Prikaz rezultata glasanja: Zabraniti

Učesnika ankete do sada
9. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • DA

    4 44.44%
  • NE

    5 55.56%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Zabrana i zatvor !

    Fasisticke i druge grupe poput obraza izi 1389 i drugih treba zabraniti i kazniti

  2. #2

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Ono što mene jako interesuje u ovoj priči je na osnovu čega tvrdiš da su fašističke? I da li uopšte znamo šta reč fašizam tačno znači? Ja nisam ovde da bih branila jedne ili druge , niti da bih se slagala sa njihovom ideologijom, samo bih volela da se neke stvari pojasne i razgraniče. Eto ,jako bih volela da mi to pojasniš, pošto si već pokrenuo ovu temu.
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #3

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Fasisticke i druge grupe poput obraza izi 1389 i drugih treba zabraniti i kazniti
    Fašističke?
    1389 ti je NVO...zadnji put kada sam proveravao

    Nego da možda ne bi i Natašu Kandić da proglasimo počasnim građanom Srbije i primerom kakav svaki Srbin treba da bude?

    Bećar,kad budeš pojeo još malo pasulja i sklonio se od tatine suknjice moći ćemo da pričamo...ti imaš ograničen kontakt sa realnošću(ovde mislim na to kako ljudi žive i šta misle),kada se budeš družio sa svim slojevima društva i čuo mišljenja raznih ljudi moći ćeš da pričaš(ovim mislim i na politički neopredeljene i opredeljene,ne samo jednostranačko gledanje),do tada ti predlažem da nastaviš skupljanje grudnjaka i gaćica kao i svaka dobra plavuša

    ''Radnik kod mog tate u firmi...''...''moj tata kaže...''......''radnici moga tate su...''...

    PRAVDA ZA UROŠA!!!

    ZVEZDA SRBIJA...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 20.02.2009 u 16:41 Razlog: slovce

  4. #4

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Fasisticke i druge grupe poput obraza izi 1389 i drugih treba zabraniti i kazniti
    Treba ali onda zabraniti sve uključujući i 64 županije.

  5. #5

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    шта тек онда радити са државно рушилачким и сепаратистичким странкама попут лдп-а,лсв-а, војвођанског клуба, 64 жупаније ... ? Шта радити са лидером једне мизерне странке у Србији који тврди да је Србија окупирала саму себе (Војводство), шта радити са фондом за хуманитарно право чија је председница била почасни гост Хашима Тачија на самопроглашавању америчког протектората на тлу Србије ?Шта радити са католичком црквомчиј ису свештеници учествовале у геноциду над Србима у Хрватској 2 пута?

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  6. #6

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat sa juga kaže: Pogledaj poruku
    Treba ali onda zabraniti sve uključujući i 64 županije.
    Kako uopšte možeš stvarnu fašističku organizaciju 64 županije da uporediš sa 1389?

    Koliko sam upoznat ta organizacija javno veliča Nemačke i Mađarske SS-ovce,Austro-Ugarske vojnike koji su svi napadali Srbiju i klali po njoj na njenoj teritoriji,i sada mi ti kažeš ovakvu glupost ovde?

    Ili još jedan primer tolerancije tamo gde ne bi smela da postoji?


    Shodno temi,da priložim:
    klikni

    Ja tu ne vidim naciste i fašiste...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 20.02.2009 u 17:22 Razlog: slovo

  7. #7

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Kako uopšte možeš stvarnu fašističku organizaciju 64 županije da uporediš sa 1389?

    Koliko sam upoznat ta organizacija javno veliča Nemačke i Mađarske SS-ovce,Austro-Ugarske vojnike koji su svi napadali Srbiju i klali po njoj na njenoj teritoriji,i sada mi ti kažeš ovakvu glupost ovde?

    Ili još jedan primer tolerancije tamo gde ne bi smela da postoji?


    Shodno temi,da priložim:
    klikni

    Ja tu ne vidim naciste i fašiste...
    Koliko god su mi mrske nazi organizacije drugih naroda toliko isto su mi mrske i te domaće NVO u čijim pamfletima se može pročitati i veličanje ratnih zločinaca iz nedavnog rata. Hvala ali to mi ne treba! Ja sam rat na svojoj koži ipak osjetio i znam odlično šta znači spašavati glavu a članovi tih organizacija mi zaista idu na ganglije kada počnu priču o ratu kojeg nisu ni osjetili.
    Poruku je izmenio sa juga, 20.02.2009 u 18:37

  8. #8

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Onaj koji javno podrzava Fasizam i zeli Srbiju bez Roma,i drugih nacionalnosti taj ne samo da je zasluzio zatvor nego i javno ismejavanje i kaznjenje od strane javnosti.Mesta za takve nema na slobodi u ovoj zemlji kakva je vec,a najmanje kod nas u Vojvodini to nikako.
    Ajde da pustimo pocetak aprila pa da vidimo ko o cemu prica....???>>>>

  9. #9

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Onaj koji javno podrzava Fasizam i zeli Srbiju bez Roma,i drugih nacionalnosti taj ne samo da je zasluzio zatvor nego i javno ismejavanje i kaznjenje od strane javnosti.Mesta za takve nema na slobodi u ovoj zemlji kakva je vec,a najmanje kod nas u Vojvodini to nikako.
    Ajde da pustimo pocetak aprila pa da vidimo ko o cemu prica....???>>>>
    Kanda ne znaš o čemu pričaš,ti si pobrkao neke NVO-e i Nacionalni Stroj?
    Vidim da si ekstremno pametan i obavešten
    plavušo

    sa juga:
    Koliko god su mi mrske nazi organizacije drugih naroda toliko isto su mi mrske i te domaće NVO u kojima se može pročitati i veličanje ratnih zločinaca iz nedavnog rata. Hvala ali to mi ne treba! Ja sam rat na svojoj koži ipak osjetio i znam odlično šta znači spašavati glavu a članovi tih organizacija mi zaista idu na ganglije kada počnu priču o ratu kojeg nisu ni osjetili.
    Poštujem mišljenje.
    Samo me zanima još ovo-Da li smatraš da nam Nataša Kandić,veliki borac za ljudska prava misli dobro?(ne prozivam,samo me zanima kakav će odgovor biti...)
    Poruku je izmenio Uprolazu, 20.02.2009 u 18:10 Razlog: da ne bude dupli post

  10. #10

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Ovako: nikakvu razliku ne vidim i ne pravim izmedju Nacionalnog stroja i Pokreta 64 zupanije. To su organizacije koje na razlicite nacine promovisu fasisticke ideje ("cistocu" rase, npr.).

    U slucaju Natase Kandic, na koju ste svi tako navalili, to je pominjanje iskljucivo zlocina pocinjenih od strane Srba, a zanemarivanje svih ostalih. Ne moze joj se zameriti fasizam, ali potpuni nedostatak patriotizma i neprijateljstvo prema sopstvenoj drzavi i narodu moze i mora.

    Pokret 1389. ima interesantan sajt sa sadrzajem koji upucuje na to da se pokret bavi casnim i rodoljubivim poslom...a ipak, jedina aktivnost pokreta koja je prikazana na sajtu je lepljenje plakata s natpisom "Bulevar Ratka Mladica".

    Sve organizacije koje propagiraju fasizam moraju biti zabranjene, a njihove vodje uhapsene, bilo da su u pitanju Srpske ili bilo koje druge, sto ce reci i Pokret 64 zupanije i Nacionalni stroj.


  11. #11

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Kako uopšte možeš stvarnu fašističku organizaciju 64 županije da uporediš sa 1389?
    Koliko sam upoznat ta organizacija javno veliča Nemačke i Mađarske SS-ovce,Austro-Ugarske vojnike koji su svi napadali Srbiju i klali po njoj na njenoj teritoriji,i sada mi ti kažeš ovakvu glupost ovde?

    néznam dali umes da procitas nesto sa ovog sajta http://www.hvim.hu pa se uveri sam dali ima razlike....mozda je za neke fasisticka jedna ,a za neke druga.....

    nisi dobro upoznat sa cinjenicama o tom Omladinskom pokretu
    Poruku je izmenio BaneK, 20.02.2009 u 19:53 Razlog: naučiće- nadam se /da citira poruke
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  12. #12

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Kanda ne znaš o čemu pričaš,ti si pobrkao neke NVO-e i Nacionalni Stroj?
    Vidim da si ekstremno pametan i obavešten
    plavušo



    Poštujem mišljenje.
    Samo me zanima još ovo-Da li smatraš da nam Nataša Kandić,veliki borac za ljudska prava misli dobro?(ne prozivam,samo me zanima kakav će odgovor biti...)

    Nataša Kandić ima loših ali ima i dobrih istupa. Zamjeram joj ovaj posljednji kada je sa Tačijem sjedila u Prištini iako dobro zna ko je Tači.

    Mnogo je gora Sonja Biserko od koje nisam dosad čuo baš ni jednu osudu u vezi zločina nad Srbima ali zato svako malo opali po Srbiji iz svog arsenala. Čak sam mišljenja da su joj šefovi van Srbije i nije mi nikako jasno kako neko može takvu osobu postaviti na mjesto predsjednika Helsinškog komiteta Srbije,

    Čak je u svojoj knjizi dotična napisala da Srbiju treba isparcelisati na više dijelova. Ne znam ko nju drži u toj navodno nevladinoj organizaciji. Ja sam više za njenu smjenu i udaljavanje iz javnog života u Srbiji.

  13. #13

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ovako: nikakvu razliku ne vidim i ne pravim izmedju Nacionalnog stroja i Pokreta 64 zupanije. To su organizacije koje na razlicite nacine promovisu fasisticke ideje ("cistocu" rase, npr.).

    U slucaju Natase Kandic, na koju ste svi tako navalili, to je pominjanje iskljucivo zlocina pocinjenih od strane Srba, a zanemarivanje svih ostalih. Ne moze joj se zameriti fasizam, ali potpuni nedostatak patriotizma i neprijateljstvo prema sopstvenoj drzavi i narodu moze i mora.

    Pokret 1389. ima interesantan sajt sa sadrzajem koji upucuje na to da se pokret bavi casnim i rodoljubivim poslom...a ipak, jedina aktivnost pokreta koja je prikazana na sajtu je lepljenje plakata s natpisom "Bulevar Ratka Mladica".

    Sve organizacije koje propagiraju fasizam moraju biti zabranjene, a njihove vodje uhapsene, bilo da su u pitanju Srpske ili bilo koje druge, sto ce reci i Pokret 64 zupanije i Nacionalni stroj.

    Lepo napisano,ali Nacionalni Stroj je zabranjen koliko mi se čini(ako nije,treba ga zabraniti)
    64 županije ne znam da li je zabranjen,ali ako nije trebalo bi ga zabraniti takođe.

    Što se tiče Udruženja Građana 1389.,to je jedina njihova akcija za koju smo čuli i koja je bila prava ''medijska bomba'' kako bi ih odma svi okarakterisali kao neke tamo fašiste i imaginarce koji hoće Srbiju da vrate u zla vremena...

    Nažalost,danas dok neko kaže ne nečemu,čim ljude pozove na buđenje nacionalne svesti(u pravom smislu,to ne mora odmah da znači da treba ići u rat) dohvate ga kojekakvi liberalno-demokratsko-tolerantni krugovi i ispljuju,a po meni je logično da ako neko nema prostora u medijima poput nekih drugih NVO-a čije akcije obavezno moraju da budu ispraćene i ne može da se predstavi kako treba...

    @Bećar,što se Aprila meseca tiče čekaj ga,moj stav se ne menja,a ni tvoj...nikakav april na to ne utiče

    @sa juga-ma mene isto brinu sve te persone,ali pitanje je stvarno ko njih drži i zašto,i verujem da se sutra raspiše neki referendum po pitanju rada svih tih silnih NVO-a,da bi se dobila slika koja se nikome ne bi svidela,a svetu bi poslala ''negativan impuls'' iz Srbije...koja propaganda,stalno pokušavaju da zaplaše ljude nekim ''negativnim reakcijama'' sa svetom,ko je prihvatljiv Americi,NATO-u i EU da pravi vladu...ma briga me,meni je ipak preče pitanje ko je prihvatljiv meni i ostalim građanima republike Srbije,pun mi i njih i sveta,stvarno su preterali...kad neko odradi veleizdaju svoje zemlje,ne sme to ni da se kaže...ona je samo bila na proglašenju 'republjike kosova'-wtf???NVO koji je liberalan ka otkidanju jednog dela Srbije?wtf???

  14. #14

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    1389 и Образ нису фашистичке организације. Видим да би чанковци и мађарски екстреми да елиминишу српске родољубиве организације.
    Образ мало нагиње Мити Љотићу, али не оним деловима његовог учења који би се могли сматрати недопустивим, већ више неким патриотским.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Zabrana i zatvor !

    odmah sam znao da ce za tebe ove srpske fasisticke org.biti rodoljubive nije ni cudo......
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •