Promena radnog mesta
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Promena radnog mesta

    Da li ste i koliko često menjate poslodavce?
    Iz kog razloga biste prešli u drugu firmu?

  2. #2

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste i koliko često menjate poslodavce?
    Iz kog razloga biste prešli u drugu firmu?
    ...pre 3 nedelje sam presao u novu firmu...posle 14 godina kazamata...i osecam se kao svraka kada se slobodno pokenja nekom prolazniku po glavi,usred gradskog parka...
    ..jedino mi nije jasno...sto to nisam ucinio mnogo ranije...valjda nisam imao muda,jbm li ga...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #3

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Nije mi problem bio, čak volim promene. Ili sam volela, videću

    Citat NN kaže:
    ...blago tebi...ja od skole imam mali odmor i suljeve od sedenja u zadnjoj klupi...tako da,kada bih sada dao otkaz,morao bih da se vratim svojoj prvoj ljubavi...utovar-istovar...

  4. #4

    Odgovor: Promena radnog mesta

    godinu dana pre nego sam se zaposlila u danasnjoj firmi, radila sam u jednoj videoteci i napustila jer je gazdarica bila uzasna. nisam mogla da podnesem njena maltretiranja i ponasanje.
    ovde gde sad radim zadovoljna sam od posla, kolege, odgovornih lica i sve ono sto ima veze sa poslom.
    o promeni bih razmisljala ako bi mi bila ponudjena veca plata, unapredjenje ili jedino da dodje do nekog nesporazuma izmedju mene i odgovornih lica koji se ne moze resiti.


  5. #5

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Na sadasnjem radnom mestu sam zadovoljna.
    I statusom i platom i ljudima koji rade u mom okruzenju.
    Da li bih presla u drugu firmu?
    Imala sam ponuda sa mnogo boljom platom, ali je radno vreme
    bilo uzasno, a ja volim da imam vreme samo za sebe, a ne da
    budem mobilna po citav dan
    U sadasnjoj firmi sam skoro od samog otvaranja, a to je sa sobom
    donelo i neke privelegije, jer u principu gde god pocnes raditi uvek
    si nov, bez obzira na tvoje znanje i sposobnosti.
    Ne,za sada je ne bih menjala,iako ponekad zna biti i vise nego
    stresno,radim posao koji volim

  6. #6

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Trudim se da budem zadovoljna. Slazem se sa Bellisimom, svuda si nov, bez obzira na veliko radno iskustvo.
    Poslom sam zadovoljna, ne bih menjala posao vec platu, dobar je bio nekadasnji sistem nagradjivanja prema radu, nego smo ga zloupotrebljavali, a u tom sistemu bih imala duplo vecu platu.
    Sada imam samo netrpeljivost jedne osobe, drugima ne smeta, a plata ista.
    Zelela sam jedno vreme da promenim, ali po svojim uslovima, ne bih isla na novo bez znatno vece plate, ali nisu verovali da vredim i vise
    Eto, malo sam se hvalila.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  7. #7

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Moj sadašnji posao me doista zadovoljava. I plaćom i pogodnostima ali organizacija rada je katastrofalna i to je ono što me smeta. Tu ne znaš tko šta odobrava i potpisuje, koja je procedura trenutna jer se stalno nešto mijenja. Mislila sam da se može napredovati ali.. Istina, tek sam godinu i pol u firmi ali doista su me natjerali da uživam u vikendima i slobodnim danima. Sjećam se onih danas kada sam jedva čekala da prođe vikend jer sam voljela raditi.

    Poslove ja mijenjam svake dvije godine ali slučajno to tako ispadne. Npr sada.. Imam priliku za jedan job (nije ništa sigurno ali su velike šanse) koji je opet drugačiji od svih dosadašnjih. To što je novina i što je nešto neistraženo - to me privlači jer volim kada neki, totalno nepoznat, posao 'usvojim' i nađem se u njemu.

    To je moja pokretačka snaga. To mi daje samopouzdanje jer do ovuda gdje sam sada sam došla samo svojom zaslugom. Bez veza i vezica. Koračam polako ali sigurno
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Ostavila sam (relativno) dobru i redovnu platu, dobro meste gde sam se dobro snašla zato što me što sam ukapirala da me Gazda ne poštuje.
    Time što sam se dobro pokazala dobila sam samo više obaveza i veću odgovornost. Za sve što je moglo da se svali na mene, bila sam kriva.
    Radio ne radio...svira ti radio
    A para za to ni u levom ni u desnom.

    Neće da može

  9. #9

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste i koliko često menjate poslodavce?
    Iz kog razloga biste prešli u drugu firmu?
    U jednom periodu života,bome sam često menjala poslove,onda sam zaglavila tu gde jesam sada i to traje,traje...samo nisam nešto sigurna da će još dugo.

    Razlog zbog kojeg bi promenila firmu...ima ih mnogo,ali samo je jedan presudan-padne roletna i to je to.A kad padne,uz promenu radnog mesta menjam i grad,obavezno.

  10. #10

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Da, promenio sam nekoliko poslova .
    U svakoj firmi gde sam radio davao sam sve od sebe da ona bude bolja. Na početku se napredovalo brzo...posle kao da je neko postavio rampu .
    Kada u sebi shvatim da sam prezasićen tog posla...onda lako odlučim da je napustim. Volim izazove i "nove teritorije" a dešavalo mi se i da me kolege proglase "portparolom" za sve što ih tišti .
    Sada je već problem uopšte naći odgovarajući posao za koji bi bili adekvatno plaćeni. Smučili su mi se partijski kadrovi za kojima uvek neko mora da ide i radi .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Promena radnog mesta

    E to što je rekla Najgora u takvoj poziciji sam i ja trenutno otprilike... 3.5 godine u istoj firmi, kao najstariji radnik po stažu samo meni uvaljuju nove stvari,znaju da ću uraditi jer im nikad nisam rekao ne i sasd razmišljam da bežim odavde,samo je pitanje kako u celoj ovoj krizi.

  12. #12

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Citat tr00pst3r kaže: Pogledaj poruku
    E to što je rekla Najgora u takvoj poziciji sam i ja trenutno otprilike... 3.5 godine u istoj firmi, kao najstariji radnik po stažu samo meni uvaljuju nove stvari,znaju da ću uraditi jer im nikad nisam rekao ne i sasd razmišljam da bežim odavde,samo je pitanje kako u celoj ovoj krizi.
    Ako si radnik koji voli raditi, uvijek ćeš naći nešto za sebe. Kriza je. Da, ali smatram da treba riskirati. Ponavljam, dobro je imati zaleđe gdje se možeš vratiti ako ti ne krene sa novim poslom. Ja govorim iz vlastitog iskustva jer sam prije mjesec dana promjenila posao i to sam otišla niti manje niti više doli u auto industriju. Zahtjevala sam da me prime na neodređeno jer sam ipak otišla sa sigurnog mjesta. Uglavnom, da se ovo izjalovilo, ja bih već drugi dan otišla u zaštitarsku firmu i tamo bih radila dok bih tražila drugi posao. Ja sam takva. Nije me sram ništa raditi. Dobro je dok radim i dok imam yebene volje raditi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Posle rada od 14 god u istoj firmi promenuo sam i firmu i struku ...
    (a i zenu )
    shvatio sam da nishta nije vecno i savrsheno
    poceo sam da menjam poslove ( a i zene )
    i uvideo da je tako interesantnije , bolja zarada i uzbudljivije
    pre nego vam dosadi a vi bezite u drugu ... firmu
    samo birajte da je tamo bolje i udobnije a i veca zarada
    Ko zeli recept da promeni firmu , partnera , kupi stan i kola nek mi se obrati na pp za ...
    savete uz uplatu od 200 e
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste i koliko često menjate poslodavce?
    Iz kog razloga biste prešli u drugu firmu?
    Moji razlozi za prelazak u drugu firmu su jednostavni: ko me vise plati njegov sam

    Na prvom mestu mi je visina plate jer smatram da sam mlad i da mogu rmbaciti kao konj pa zasto da ne jer kada cu ako necu sada i zato ne biram posao samo da je dobro placen i da je plata redovna jer dzaba mi neki lak poslic ako je plata mala i ne redovna.

  15. #15

    Odgovor: Promena radnog mesta

    Sada će proći dvije godine kako sam na na ovom poslu na kojem jesam i već mi je puna kapa. Svi mi kažu da je kriza, što znam i sama, te da nije vrijeme traćiti drugi posao. I doista.. Trebam li da se usosim negdje a tu gdje jesam poštuju zakone i isplaćuju plaće? Pričekat ću još malo a onda.. Ukoliko uleti nešto bolje (ne isti posao niti ista plaća jer mi tada nema smisla tražiti novi posao) ja dižem sidro..

    Nekako volim izazove koje donosi svaki novi posao.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Promena korisnickog imena
    Autor Joca Šuca u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.07.2010, 13:43
  2. Promena imena grada Zrenjanina
    Autor Lady S u forumu Banat
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 06.11.2009, 17:51
  3. 10 najmisterioznijih mesta na svetu
    Autor Morpheus u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.12.2008, 12:04
  4. Smesni nazivi mesta
    Autor felix u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 09.12.2008, 21:18
  5. Promena mesta stanovanja zbog posla
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.11.2008, 22:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •