Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    http://en.wikipedia.org/wiki/Two_and_A_Half_Men

    http://www.cbs.com/primetime/two_and_a_half_men/



    Sve sto zelite da saznate o seriji mozete na wikipediji ili na zvanicnom sajtu, adrese/linkove sam postavio iznad.

    Sta mislite o ovoj seriji ?
    Da li ste je gledali i da li je pratite ?
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 22.02.2009 u 14:12 Razlog: TWO AND A HALF MEN

  2. #2

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Tvoja opsednutost tim filmom postaje zabrinjavajuća

  3. #3

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    gledao sam i serija je vishe nego dobra
    @ najgora
    to nije film to je serija ali harpijeva opsednutost postaje zabrinjavajuca

  4. #4

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Obzirom da je moj nick Charlie Harper vec vam je jasno da seriju pratim i obozavam.

    Seriju pratim od prve epizode sto znaci da sam odgledao svih 5 sezona a trenutno je u toku sezona 6.
    Kada se bude zavrsila sesta sezona ponovo cu odgledati sve epizode ukljucujuci i 6-u sezonu.

  5. #5

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Dobro je da se u vreme kada sam se registrovala nije prikazivala serija Boston legal
    Mogla sam da se nazovem...Alan Šor

  6. #6

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Charlie Sheen je kao ja i moze da se merimo ko ima vise obradjenih riba.Ali u glavnom serija je extra

  7. #7

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ups! Izvinjavam se
    Sad cu da te ubijem !
    Mislis da si Najgora ? E pa ima i gorih od tebe sad ces da vidis ti simpaticna plavuso !
    Poceo sam da pijem eke pilule tako da sam vec odlepio ali obzirom da sam se propio i da "lovim" devojke redovno svakog vikenda u Vegasu nema mi pomoci ... i ne zalim se dobro je... dok ne riknem

    Jel sam otvorio temu o seriji ili o necem trecem ?
    Samo da te stignem pa ces ti da vidis

  8. #8

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Ponekad sam znala gledati ovu seriju usput. Dobra je,mozes se uz njih nasmijati,mada nije nista previse. :|
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #9

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Samo da te stignem pa ces ti da vidis
    A zašto mene da juriš?
    Gledaću seriju obećavam!

  10. #10

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka


    Two And A Half Men Season 6 Episode 16 She'll Be Dead By Halftime
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 06.03.2009 u 03:29

  11. #11

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    pocela da se emituje kod nas...pa nije nesto narocito, ali ipak dobra je kad je dosadno...


  12. #12

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Pogledala sam jednu epizodu i bila je zesce sranje...a ni tog Charli ShinU nesto ne gotivim...bash...

  13. #13

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Dva i po muškarca
    svakog radnog dana u 19:40 na B92




    Jedan muškarac više nije dovoljan. Čak ni ako je Čarli Šin! Od sada ih dobijate u pakovanju od- dva i po!

    Upoznajte Harperove - dvojica odraslih i jedan dečak - svi kompletno nezreli! Predstavljamo vam zabavan i izuzetnno popularan sitkom za muškarce koji i žene obožavaju, najviše zbog Čarlija Šina. Ovo je komedija o seksu, vezama, razvodima, samohranim roditeljima, majkama, odnosima među rođacima, novcu, ali što je najvažnije, komedija o ljubavi.

    Čarli Harper (Čarli Šin) je okoreli neženja koji uživa u svakom trenutku života, lako dolazi do novca, još lakše ga troši. Živi u kući na obali okeana, ima mercedes parkiran u svojoj garaži, žene ga prosto obožavaju. Sve dok jednoga dana u njegovu kuću u Malibuu ne uđe njegov tek razvedeni brat Alan sa svojim sinom Džejkom, sa namerom da se useli. Stvari dodatno komplikuju Alanova i Čarlijeva mama Evelin, Alanova neurotična bivša žena Džudit i Čarlijeva domaćica, žena iz naroda Berta. Bez ozbira na sve nesporazume, Čarli i Alan imaju nešto zajeničko - obojica obožavaju Džejka i žele samo najbolje za njega. Zbog njega uspevaju da drže svoju malu porodicu od dva i po čoveka na okupu, zbog njega će svaki od njih postati bolji čovek.

    - Njujork tajms je nazvao seriju “Dva i po muškarca” “najvećom hit komedijom protekle decenije”.
    - Sve sezone serije “Dva i po muškarca” ulazile su u top 20 najgledanijih programa u Americi.
    - “Dva i po muškarca” su osvojila četiri Emi nagrade i broj jedan su među serijama po gledanosti čitave četiri godine
    - Premijerno prikazivanje svake od osam sezona “Dva i po muškarca”, beleži više od 15 miliona gledalaca u Americi.
    - Čarli Šin je najplaćeniji glumac u kategoriji televizijskih komičara 2008 godine, sa zaradom od 300.000 dolara po epizodi. Do 2011. godine honorar mu je porastao na 1,8 miliona dolara po epizodi.

    Two and a Half Men, 2003-2010
    trajanje: 8 sezona
    žanr: komedija situacije (sitkom)
    IMDb
    Autori: Li Aronson i Čak Lore; Uloge: Čarli Šin, Džon Krajer i Angus T. Džons

    - Vise o seriji -

    LIKOVI:

    Čarli Harper (Čarli Šin) je hedonista, neženja, voli dobru čašicu, žene ga obožavaju. Piše džinglove i pesme za decu, voli da zadirkuje svog mlađeg brata Alana, ali je jasno i da ga mnogo voli. On je potpuna suprotnost svom malom bratu Alanu - opušten. On obožava svog nećaka Džejka i daje mu savete (od kojih većina nisu za njegove godine).

    Alan Džerom Harper (Džon Krajer) je Džejkov otac i Čarlijev brat, dva puta razveden, ogorčen na život, nespretan sa ženama. Neprestano ga prati loša sreća, baš kao što ga neprestano i njegov brat zavitlava. Kada, nakon razvoda sa prvom ženom Džudit, izgubi kuću on se useljava kod svog brata. Iako je fin i uglađen, Alana izgleda privlače žene koje se loše ponašanju prema njemu.

    Djevid Džejk Harper (Agnus T. Džouns) je Alanov i Džuditin sin. Veći deo dana Džejk provodi igrajući igrice i jedući ispred televizora. Džejk voli svog oca i strica, ali ume da bude i grub prema njima.

    Berta (Končita Fareli) je Čarlijeva domaćica, žena iz naroda, oštrog jezika i fantastično sarkastična. Ima sestru Dejzi, sa kojom se ne slaže dobro. Ima mnogo kćerki i unučadi, koje povremeno dovodi sa sobom na posao, kod Čarlija u kuću.

    Evelin Harper (Holand Tejlor) je Čarlijeva i Alanova egocentrična mama i Džejkova baka. Bavi se nekretninama. Ona nije baš privržena svojim sinovima, pa ni svom unuku - osećanje je obostrano. Njih trojica ne obožavaju Evelin jer je hladna, nadmena, sarkastična i u sve se meša.

    Džudit Melnik (Marin Hinkl) je Alanova bivša žena i Džejkova mama, žena operisana od humora, osvetoljubiva, zaljubljena u sebe. Ona prezire Alana i koristi svaku priliku da ga ponizi. Ona je prva žena sa kojom je Alan spavao, ali njihov brak je bio hladan. Džudit živi prilično luksuznim životom na račun alimentacije koju Alan plaća.

    Izvor: B92

  14. #14

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Prva sezona moje najomiljenije serije se vec uveliko emituje na B92 !

    Iako ne zavisim od TV-a kao nekada jer imam svih 8 sezona narezano na DVD u HD 720p formatu tako i plus to sto svaku epizodu znam napamet ne umanjuje moju zelju da seriju pogledam i na TV-u.

    Ovo je serija koju ili volite ili mrzite nema sredine, za mene ovo je najbolja humoristicka serija jos od od legendarnih Mucki i Alo Alo.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 07.05.2011 u 00:30

  15. #15

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pogledala sam jednu epizodu i bila je zesce sranje...a ni tog Charli ShinU nesto ne gotivim...bash...
    i ja sam pogledala par komada....em sto njega kao fizionomiju ne mogu da smislim em sto ima hiljadu puta duhovitijih serija...znaci,ne bi se vracala....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta coveka cini covekom?
    Autor bellissima u forumu Filozofija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 11:25
  2. Ljubav izmedju coveka i zivotinje
    Autor ZOE u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.08.2009, 22:16
  3. Sloboda savremenog coveka
    Autor Inquisitor u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 15:17
  4. Half Life 2: Episode One
    Autor Necromancer u forumu Walkthroughs & Cheats
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.10.2006, 21:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •