Citat Carski kaže: Pogledaj poruku
Lakše je tebi i onima koji misle kao ti da vi lepo odete na Kosovo, nego oni da se vrate u Srbiju. Ali ne, gle, vi niste na Kosovu... Baš tako lako i nije, zar ne..
Не знам којом логиком поредиш ове две ствари. Ја сам само рекао да у случају да Америка пропадне имају где да се врате кад загусти.

Znao sam da će se neko javiti sa besmislenim komentarom, govoreći da se oni vrate u Srbiju - sigurno će ih Beograd sve primiti, ili jošta Subotica, i obezbediti im stanove, kuće, posla, i uslove za život i sve ostalo..)
Говоримо о случају кад Америка пропадне, кад у Србији буде боље него у Америци

Ignorantan si, i to ne malo. I ako iz ideoloških razloga mrziš Ameriku, zašto Amerikanci da iz ideoloških razloga ne mrze Srbiju? Ako iz ideoloških razloga želiš zlo Americi, zašto Amerikanci da iz ideoloških razloga ne požele isto zlo Srbiji? Ko tebi daje pravo da smeš a oni da ne smeju? Ratovi? Onda moraš da mrziš ceo svet, te i same Srbe i Srbiju. Ili nisu li Čanak Srbin, i Pajtić, Kostreš, Đukanović, Izetbegović, Starčević i mnogi drugi...
Шта ког ђавола значи игнорантан у твом свету?

Ја не мрзим Америку из идеолошких разлога, већ не волим зло које чине мом народу и мојој земљи, као и многим другим народима и земљама широм света.
Поређење ти је генијално. Кад Србија буде радила Америци и остатку света оно што Америка данас ради Србији и остатку света, слободно нек нас мрзе.

Ko se preda mržnji, imaće na kraju samo sebe da mrzi. Zato nemoj da mrziš i nemoj nikome da želiš zlo. I ako, pak, imaš nešto protiv Amerikanaca, onda se moli da se poprave na bolje, ali nemoj ih mrzeti i nemoj im želeti zlo. Jer takve, koji mrze, ni Bog ne voli.
Не знам који те ђаво тера да Америку приказујеш као неки фини мали Исланд који никад никоме ништа лоше није урадио.
Америка је данас у великој мери оно што је тридесетих и четрдесетих била нацистичка Немачка. И дужност је сваког човека с имало морала да не воли такву државу. Наравно, не да мрзи неку Линду из Спокејна, ВА или Абенајзера из Крокодајлс Дика, Мизури који се оженио својом нећаком, већ владу и њену политику.

Лицемерно је позивати се на Бога и бранити једну фашистичку земљу која се животима људи игра као да су лутке.