Povučen antidiskriminacioni zakon - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 124
  1. #76

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Crkve nisu protiv zakona o zabrani diskriminacije
    ...
    ...
    Crkve: Predlog antidiskriminacionog zakona neprihvatljiv

    Jesu ili nisu?

    I drago mi je da zivim u zemlji gde su takvi zakoni izglasani i primenjeni...
    I drago mi je da nam susedi (Nemacka, Spanija, Italija, Engleska, Belgija...) primenjuju iste te zakone...

    I vidim da je Episkop bački Irinej obavesten o Evropi...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  2. #77

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Jebte, kakav sti fataljista. Pa jel se heteroljudi sada vachare i krljaju gde stignu samo zato shto im je dozvoljeno?? Ti mislish da pravo pedera da ne otkriva javno svoji identitet ili da ne snosi posledice ako ga iznese javno znachi da che ti se sutra krljati pod prozorom? Naravno da tako mislish kad su od njih napravljeni monstrumi.
    Pa da,ja sam fataljista što sam protiv toga da mi se gomila devijantnih mamlaza šeta ulicom u gaćama/goli...
    Evo ti jedne paralele,kad već tražiš prosvetljenja...npr,straight parada,doći će do krljanja jer će većina učesnika biti egzibicionisti...
    Gay pride-velika količina egzibicionista+sadista i mazohista koliko voliš(ali samo gay sadisti,mazohisti i ostali retardi imaju pravo da učestvuju na nekoj paradi),devijacija koliko voliš,i onda mi kažeš to će da bude ok,neće biti krljanja,neće biti retardiranih prizora...ili su oni hendikepirani,neka ih...nego znaš šta je najtužnije od svega?neki homoseksualac koji je možda stvarno diskriminisan,a nije bukač,niti bezobrazan neće ni doći na taj skup,ali će zato ovih što sam ih pre naveo biti koliko voliš...znači Hitler I godine napao Poljsku?


    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    ? Chsischenje? Da se ne zovesh Mr.Proper?

    Za nekoga ko se smatra racionalnim, mnogo si opterechen time da dokazzesh svoju mushkost i chvrstinu, donosish presude, brza reshenja silom i shta ti ga znam.

    (By the way, za svaki sluchaj - pishe se bullshit)
    to je ratna strategija i timska igra,individualizmu preteranom nema mesta(ako stvarno hoćeš da prvi stigneš do cilja)
    nema mesta ljudima koje ne znaš kao proverene,a etničko čišćenje je izraz koji se koristi kad potireš protivnike da bi bio prvi,zar ne(SimCity je sasvim druga igra),al najbolja su pitanja tipa zašto?,pa jbt zašto-zato što hoću WW naravno,zato što je poenta igre u pljačkanju i rušenju svega i svih koji nisu sa tobom,ako to ne kapiraš čemu igranje...

    Nema to veze sa dokazivanjem moje muškosti,nije mi jasno zašto sve tako usko gledate...
    To bi bilo isto kao kad bi ti lopov utrčo u stan,ukaže ti se prilika,klepiš ga nečim,i onda dođem ja i pitam te što imaš toliku potrebu da dokažeš svoju muškost?
    Ovo je ko zna koji put da slušam tu nebulozu i da me neko proziva online da dokazujem neku muškost,šta li već,i to uvek kad se ne slažemo oko nečega...
    ALO,ne znam nikoga od vas,ne zanima me da dokazujem kakav sam nikom od vas,sad što vi u svemu vidite tuki obradite se frojdu...


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ma nije loše to sa diskriminacijom. Što bi zvezdaši smeli da idu na utakmice? Sramota bre gledati ih. Neka sede kući i navijaju u svoja četiri zida. Što bi oni imali ista prava kao partizanovci kad nisu normalni? I još su manjina, e. I idiotima da se zabrani pristup na net. To ionako nije normalno da u većoj meri koriste kompjuter. Mislim, ipak treba da se pitamo mi koji smo normalni.
    Koliko znam utakmice su tu zbog publike,a timovi zbog navijača,ko je manjina/većina ne može niko da tvrdi...a partizanovci sami za sebe kažu da su stoka(ja gi slušaja),a mi smo školski tip navijanja-reči nekih grobarčina BRE...

    Baš vala,idiotima zabraniti pristup netu

  3. #78

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Pa da,ja sam fataljista što sam protiv toga da mi se gomila devijantnih mamlaza šeta ulicom u gaćama/goli...
    Evo ti jedne paralele,kad već tražiš prosvetljenja...npr,straight parada,doći će do krljanja jer će većina učesnika biti egzibicionisti...
    Pa to je prosto predrasuda da su vechina exibicionisti. Mozda je slika stvari sledecha - gomila exibicionista se krlja medjusobno, a gomila struchnih psihologa i psihijatara, filozofa, sociologa, etichara i prouchavalaca duhovnosti zgodno skupljenih u desnicharske organizacije a i po koji freelancer mora da im polomi kosti zbog toga? Ochigledno se ne razumemo, egzibicionizam svake vrste je mozda skaredan, mozda podlezze zakonu o javnom redu, uznemiravanje je gradjana i tako dalje, to je prekrshaj, a zzelja za nanoshenjem telesnih povreda bilo kome, pozivanje na izvrshenje takvog dela i sprovodjenje takvog dela, kada ochigledno nije u pitanju samoodbrana je krivichno delo - zlochin ovog puta zbog predrasuda.


    Gay pride-velika količina egzibicionista+sadista i mazohista koliko voliš(ali samo gay sadisti,mazohisti i ostali retardi imaju pravo da učestvuju na nekoj paradi),devijacija koliko voliš,i onda mi kažeš to će da bude ok,neće biti krljanja,neće biti retardiranih prizora...ili su oni hendikepirani,neka ih...nego znaš šta je najtužnije od svega?neki homoseksualac koji je možda stvarno diskriminisan,a nije bukač,niti bezobrazan neće ni doći na taj skup,ali će zato ovih što sam ih pre naveo biti koliko voliš...znači Hitler I godine napao Poljsku?
    Pa, ja sam te parade video samo na televiziji, tamo po Nemachkoj i jeste gomila likova djuska medjutim, video sam i desetine hiljada ljudi koji stoje sa strane i podrzavaju zabavljajuchi se gotovo isto toliko, koga boli uvo. I znash shta, nit se Nemachka raspada nit joj natalitet opada. A Hitlera su pokopali odavno i raskrstili sa njim, samo se valjda pojedinci u ovakvim zemljama u tranziciji josh vole pozvati na njegovu filozofiju. Ne kazzem da si to hteo rechi, ali zgodo je da si pomenuo. Evo shta hard core fanovi, ljuti protivnici egzibicionizma, ljubitelji i branioci morala kazu osvemu tome :

    Originally Posted by RelFlo
    Gej i lezbijska udruženja u Srbiji zatražila su donošenje antidiskriminacionog Zakona koji bi štitio prava svih ugroženih osoba u Srbiji.


    Da je zaista tako, onda bi gej stvarno bio okej. Zašto, pitate se vi? Pa, kao beli Srbin, osećam se i te kako ugroženo! Ne samo ja, nego i cela moja porodica. Hoće li taj "antidiskriminacioni" zakon zaštititi i naša prava?

    Retoričko pitanje.
    Re: Геј НИЈЕ ОК!!!
    Господе Боже,какво давање деце тој гамади,ма ту нема расправе ни говора,једноставно ту стоку треба шибати на сваком кораку и на свакој паради, наравно на редовној бази.
    Re: Геј НИЈЕ ОК!!! јесте океј!

    као што каже моја лепа мајца


    "само мртав геј је океј"
    Dead gay is okay
    _____________________________________
    __________________
    ''Albert Ajnstajn je budala'' - Nikola Tesla

    Re: Геј НИЈЕ ОК!!! Као што "Хитлер" каже у филму Rise of Evil :
    The most effective medicine is a bullet. That's the only way to cure out of there idiots.
    Мислио је је на јевреје, али све је то исти курац
    Itd... Elem, izmedju ova dva izma - egzibicionizma i idiotizma, tolerantniji sam prema onom prvom.

    to je ratna strategija i timska igra,individualizmu preteranom nema mesta(ako stvarno hoćeš da prvi stigneš do cilja)
    nema mesta ljudima koje ne znaš kao proverene,a etničko čišćenje je izraz koji se koristi kad potireš protivnike da bi bio prvi,zar ne(SimCity je sasvim druga igra),al najbolja su pitanja tipa zašto?,pa jbt zašto-zato što hoću WW naravno,zato što je poenta igre u pljačkanju i rušenju svega i svih koji nisu sa tobom,ako to ne kapiraš čemu igranje...
    Nisam mislio na to djechko, igram tu igru by the way Jeste poenta igre takva, timska igra i strategija . Ali razumem i da neko kazze da se u njoj promovishe beskrupuloznost Naravno, prihvatio si to ako si krenuo da igrash, ako ti smeta idi igraj pasijans, ali samo kazzem, i konstatujem, to je vizuelizacija promovisanja prava jacheg, zakona dzungle, i anticivilizacijskih vrednosti

    Nema to veze sa dokazivanjem moje muškosti,nije mi jasno zašto sve tako usko gledate...
    To bi bilo isto kao kad bi ti lopov utrčo u stan,ukaže ti se prilika,klepiš ga nečim,i onda dođem ja i pitam te što imaš toliku potrebu da dokažeš svoju muškost?
    A ko je to tebi utrchao u stan?


    Ovo je ko zna koji put da slušam tu nebulozu i da me neko proziva online da dokazujem neku muškost,šta li već,i to uvek kad se ne slažemo oko nečega...
    ALO,ne znam nikoga od vas,ne zanima me da dokazujem kakav sam nikom od vas,sad što vi u svemu vidite tuki obradite se frojdu...
    Pa ti volish extremna reshenja.. Nekoliko rasprava s tobom svelo se na to da pse treba ubjati po ulici, policajce je razumljivo premlachivati ako se nadju na tribinama, a gejeve treba silom sprechavati da javno budu to shto to ti mislish da jesu, imash taj stav - nema rasprave i filozofiranja, nego pustite nama koji imamo muda da reshimo stvar - taj fazon Al doro, ti nisi tema rasprave.

    Koliko znam utakmice su tu zbog publike,a timovi zbog navijača,ko je manjina/većina ne može niko da tvrdi...a partizanovci sami za sebe kažu da su stoka(ja gi slušaja),a mi smo školski tip navijanja-reči nekih grobarčina BRE...
    Pošto poznajem ovu "normalnu" znam i da bi ti rekla - ne vredi dečko, ti i poenta ste daleko kao Smederevo i Šri Lanka

  4. #79

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Занимљиво, како би ти Цркви ускратио ту моћ?
    Demokratijom.

    Gradjani izasli na izbore - izabrali narodne predstavnike gledajuci pritom razlicite stavove kandidata po mnogim pitanjima, ukljucujuci i uticaj Crkve - narodni predstavnici izabrali Vladu - Vlada donela zakon - vecina gradjana donela zakon - demokratija - zakon stopiran - zasto? - Crkva rekla da nije u redu - uticaj Crkve na Vladu velik - prevelik.

    Ja ne napadoh Crkvu, napadoh sistem u kom Crkva moze/sme da menja zakone. To ne pise u Ustavu. Skupstina moze/sme da menja zakone. To pise u Ustavu.

  5. #80

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Što više čitam pojedince, uz to što saznajem šta je kada i ko od mantijaša zaključio mlatarajući po praznoj slami,
    uviđam da je ovo u stvari pokušaj miša krojača (svima nam manje-više poznatog iz crtaća) da jednim udarcem ubije sedam
    ... il' beše osam muva ?!

    Zapravo, ovo je pokušaj (da ne prejudiciram - nedajBože USPEH) Crkve da na mala vrata uđe u Skupštinu.

    Da ovim, nazovimo ga radno "pederskim" pRtljanjem (i trtljanjem) sada obezbedi sebi za vijek i vijekov pravo intercesije. AMIN!
    K'o da smo u Rimu.
    "Srpski magistrati" ... wow !

    Pravom veta ... eto za njihovu ekipu rezultata od smlaćenih ne sedam nego sedamdest muva ...


    A što se zakona tiče ... (šta god i kako god mi sada svoj postupak objašnjavali i obrazlagali)
    Svetu šaljemo informaciju "MI SMO (počev od Crkv(ic)e ) ZA DISKRIMINACIJU !!!
    To ZA - baca pod svoju crnu senku bilo koji razlog i povod.
    Danas su to oni koji se od nas razlikuju po sexualnom opredeljenju ...
    Sutra će to možda biti oni koji se razlikuju po nacionalnosti, boji (kože, kose ... duše) ...
    Iduće godine verovatno oni koji iz bilo kog razloga nemaju Člansku kartu ili VIP mesto u Crkvenim ložama i klup(ic)ama ...

    i tako ...



    ... nastavićU se ...
    (posle Reklama RTSa ... )

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #81

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Demokratijom.

    Gradjani izasli na izbore - izabrali narodne predstavnike gledajuci pritom razlicite stavove kandidata po mnogim pitanjima, ukljucujuci i uticaj Crkve - narodni predstavnici izabrali Vladu - Vlada donela zakon - vecina gradjana donela zakon - demokratija - zakon stopiran - zasto? - Crkva rekla da nije u redu - uticaj Crkve na Vladu velik - prevelik.

    Ja ne napadoh Crkvu, napadoh sistem u kom Crkva moze/sme da menja zakone. To ne pise u Ustavu. Skupstina moze/sme da menja zakone. To pise u Ustavu.
    Građani izašli na izbore,glasali,i vlada sklopljena sa strankama koje objektivno su slagale svoje birače debelo posleizbornim potezima

    Nataša Kandić preko svog NVO-a sme da predlaže,crkva mora da ćuti?
    Pa da-ajmo malo o diskriminaciji

  7. #82

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Sto volim kad mi stave u usta nesto sto nisam rekao

    Svi mogu predlagati, ali odluke donosi samo Skupstina na predlog Vlade, a ni na Skupstinu ni na Vladu NIKO ne sme imati odlucujuci uticaj u pogledu donosenja ili nedonosenja zakona.

  8. #83

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Sto volim kad mi stave u usta nesto sto nisam rekao

    Svi mogu predlagati, ali odluke donosi samo Skupstina na predlog Vlade, a ni na Skupstinu ni na Vladu NIKO ne sme imati odlucujuci uticaj u pogledu donosenja ili nedonosenja zakona.

    Isto tako je onda na toj vladi da li će predlog usvoiti ili neće...

    Ne razumem sad ovo,molim te pojasni mi-ako je preporuku dala neka NVO i on je prihvaćen,najverovatnije da ni nećemo čuti za to,a opet,ako ga je dala crkva i on je prihvaćen dići ćemo takvu halabuku da će i nebo i zemlja da se tresu

  9. #84

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Zapravo, ovo je pokušaj (da ne prejudiciram - nedajBože USPEH) Crkve da na mala vrata uđe u Skupštinu.

    I namera zakonodavca da obezbedi jednaka prava za sve!
    Znaci homoseksualna ili transeksualna osoba ima pravo da ne izrazava svoje opredeljenje kada konkurise na posao i ima pravo da bude primljen pod jednakim uslovima sa trudnicama, romima, invalidima, nesrbima, neonacistima i drugim ljudima koje poseduju po neku neobelezenu karakteristiku.
    Takodje ove grupe imaju pravo da isto radno mesto i zadrze, ukoliko se sazna za njihovu skrivenu karakteristiku.
    I takodje mogu biti svi od ovih shutnuti u goozu, cim se ne pridrzavaju pravilima poslodavca o radnoj disciplini.

    U cemu je onda problem?
    Stvarno, u cemu je problem?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #85

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Crkve nisu protiv zakona o zabrani diskriminacije
    ...
    ...
    Crkve: Predlog antidiskriminacionog zakona neprihvatljiv

    Jesu ili nisu?
    Нису против закона о забрани дискриминације, јесу против овог предлога закона.

    I drago mi je da zivim u zemlji gde su takvi zakoni izglasani i primenjeni...
    I drago mi je da nam susedi (Nemacka, Spanija, Italija, Engleska, Belgija...) primenjuju iste te zakone...
    Мени је посебно драго што се та твоја земља као једна од водећих чланица НАТО и ЕУ бори и против дискриминације рецимо Срба на Косову, за њихов нормалан живот, за повратак протераних... ух, чекај, не бори се. Драго ми је што је теби лепо у таквој земљи, али од ње и њене антидискриминације Срби имају само зло.

    I vidim da je Episkop bački Irinej obavesten o Evropi...
    За разлику од тебе, који си Данску поистоветио с Ираном.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Demokratijom.

    Gradjani izasli na izbore - izabrali narodne predstavnike gledajuci pritom razlicite stavove kandidata po mnogim pitanjima, ukljucujuci i uticaj Crkve - narodni predstavnici izabrali Vladu - Vlada donela zakon - vecina gradjana donela zakon - demokratija - zakon stopiran - zasto? - Crkva rekla da nije u redu - uticaj Crkve na Vladu velik - prevelik.

    Ja ne napadoh Crkvu, napadoh sistem u kom Crkva moze/sme da menja zakone. To ne pise u Ustavu. Skupstina moze/sme da menja zakone. To pise u Ustavu.
    Па у Србији имамо демократију. И изабране народне представнике. И владу коју су они изабрали. Влада донела предлог закона у сарадњи са Квиријом. Утицај Квирије на владу превелик. Цркве се побуниле против предлога. Влада повукла предлог закона.
    Није Црква повукла закон, већ влада. Не свиђа ти се утицај Цркве на владу? Бирај неку другу владу која има другачије ставове о тога кога више треба слушати, Квирију или Владу.

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Što više čitam pojedince, uz to što saznajem šta je kada i ko od mantijaša zaključio mlatarajući po praznoj slami,
    uviđam da je ovo u stvari pokušaj miša krojača (svima nam manje-više poznatog iz crtaća) da jednim udarcem ubije sedam
    ... il' beše osam muva ?!

    Zapravo, ovo je pokušaj (da ne prejudiciram - nedajBože USPEH) Crkve da na mala vrata uđe u Skupštinu.
    Досадно ко смрт, опет приче како зла Црква хоће да се докопа власти... а ето, Наташа и Квирија бране Србију од Цркве.

    A što se zakona tiče ... (šta god i kako god mi sada svoj postupak objašnjavali i obrazlagali)
    Svetu šaljemo informaciju "MI SMO (počev od Crkv(ic)e ) ZA DISKRIMINACIJU !!!
    To ZA - baca pod svoju crnu senku bilo koji razlog i povod.
    Danas su to oni koji se od nas razlikuju po sexualnom opredeljenju ...
    Sutra će to možda biti oni koji se razlikuju po nacionalnosti, boji (kože, kose ... duše) ...
    Iduće godine verovatno oni koji iz bilo kog razloga nemaju Člansku kartu ili VIP mesto u Crkvenim ložama i klup(ic)ama ...

    i tako ...

    ... nastavićU se ...
    (posle Reklama RTSa ... )
    "Ми свету шаљемо информацију"... ух. А свет сам наћулио уши па пажљиво чека какву ми информацију свету шаљемо. Па ето, уместо да се позабави правима 150.000 Срба који живе у гетима, судбином протераних 200.000 Срба са Косова, београдска канцеларија се бави правима педера у Сава центру. И ми треба да пазимо какву информацију шаљемо рецимо таквима.

    Иначе, ова прича је чиста спрдња, прилика Квирије и ЛСДПа да уберу јефтине политичке поене. Као ето, ко је против оваквог предлога закона, тај је за дискриминацију. Ако не прихватите наш предлог закона, нашу дефиницију дискриминације, којом ћемо после да вас шаљемо у затвор за Зломисао, ви сте за дискриминацију.

    А први потез великих поборника борбе против дискриминације - да забране онима који се не слажу с њима и поштују Цркву да се изјасне о њиховом предлогу закона.

    То што је неко против овог предлога закона, не значи да је за дискриминацију. Треба бити стварно неинтелигентан па извући такав закључак.

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Svi mogu predlagati, ali odluke donosi samo Skupstina na predlog Vlade, a ni na Skupstinu ni na Vladu NIKO ne sme imati odlucujuci uticaj u pogledu donosenja ili nedonosenja zakona.
    Па нико други и не доноси одлуке већ Влада и скупштина.
    Није Црква натерала Тадића да повуче предлог. Црква се наравно бори за што више утицаја. Ја волим кад Црква има више утицаја од Квирије или Наташе Кандић, подржавам све акције и предлоге Цркве у последњих пола године и драго ми је што их влада уважава.

    Ако ти се не свиђа то што влада уважава Цркву, протествуј против владе, а не против Цркве.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #86

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    A da li je to onaj isti Irinej koji je zabranio Zmajeve decje igre jer deca prave buku?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  12. #87

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat gospodin ne kaže: Pogledaj poruku
    a da li je to onaj isti irinej koji je zabranio zmajeve decje igre jer deca prave buku?
    Јесте, а успут је благосиљао злочинце, подржавао Слободана Милошевића, дивио се Адолфу Хитлеру и убио Лору Палмер. Типичан мантијашки зликовац дакле, ајде да се такмичимо ко ће више да га пљује јер се успротивио свемоћној Квирији.

    Него, та Француска, јел то држава која има своју војску усред геноцида над Србима на Косову и не предузима ништа? То је као да имају војску усред Аушвица, и подржавају његове чуваре док убијају Јевреје. Дивна земља.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #88

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    To je jedan veoma tolerantan "covek" koji siri ljubav i lepu rec.
    Covek je vizionar i Srbiju ceka svetla buducnost uz njega...

    O Francuzima sve najbolje, prihvatili su me kao da sam njihov.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #89

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    I namera zakonodavca da obezbedi jednaka prava za sve!
    Znaci homoseksualna ili transeksualna osoba ima pravo da ne izrazava svoje opredeljenje kada konkurise na posao i ima pravo da bude primljen pod jednakim uslovima sa trudnicama, romima, invalidima, nesrbima, neonacistima i drugim ljudima koje poseduju po neku neobelezenu karakteristiku.
    Takodje ove grupe imaju pravo da isto radno mesto i zadrze, ukoliko se sazna za njihovu skrivenu karakteristiku.
    I takodje mogu biti svi od ovih shutnuti u goozu, cim se ne pridrzavaju pravilima poslodavca o radnoj disciplini.

    U cemu je onda problem?
    Stvarno, u cemu je problem?
    Problem je u zloupotrebi koja će proizaći iz ovog zakona najverovatnije i odmah po njegovom usvajanju
    Znači treba mu dorada,i to žešća,pa onda neka ga odobrava EU(to mi je tako bitno,da mi neko ko otima K&M odobri kodekse ponašanja),pa onda da ga usvoje...
    Ili neko namerno provocira neke stvari i želi da da jednoj manjini veća prava nego svima drugima...ništa,nek se ubaci i klauzula kojom ludaci dobijaju prvenstvo prolaza za bolja radna mesta,kao i da nikako ne smeju da budu otpušteni,a ja ću da izađem na ulicu da zviždućem

    I samo mi još reci kako je zakon jasan i nema mesta bezobrazluku...

    nja,nja,nja-ljudi su koristili trudnička(na muškarce mislim),iako po pravilima nisu mogli(naravno postojao je zakon koji je nekima to omogućavao,ali lepo je iskorišten)...bolovanje koristiš do mesec dana,posle ti komisija odobri,da ne pričamo o 1000 drugih načina zloupotrebe već postojećih zakona koje su moguće...a ovaj?Ovaj je samo jedna velika rupa...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 08.03.2009 u 16:40

  15. #90

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    To je jedan veoma tolerantan "covek" koji siri ljubav i lepu rec.
    Covek je vizionar i Srbiju ceka svetla buducnost uz njega...
    Ма, нема горег зла од мантијашког зла. Јесте да на Косову 150.000 људи живи испод сваког људског минимума, јесте да жута влада не зна како да се носи са светском економском кризом, јесте да је ДС интересна група а не странка па у влади све пршти од сукоба и неслагања, јесте да нам сепаратисти пишу Статут Војводине, јесте да је приватизација прилично неуспешна, јесте да нам за улазак у ЕУ постављају милионе услова, јесте да нам уништавају земљу, јесте да сиротиње има колико нећеш, али битно је борити се против Цркве. Тако не мислимо на све то. И тајкуни мирни.

    O Francuzima sve najbolje, prihvatili su me kao da sam njihov.
    И стога те баш брига за 350.000 људи у чијој патњи директно учествују и за коју су криви. Ма прави си борац против дискриминације и за људска права. Типични
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi Zakon o bezbednosti saobraćaja na putevima
    Autor nenad.bds u forumu Auto-moto
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 20.09.2010, 23:19
  2. Zakon o bezbednosti saobraćaja.
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.08.2008, 09:35
  3. Novčanice NB Jugoslavije povučene iz opticaja
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.01.2007, 22:26
  4. Zakon o lovstvu
    Autor SQUAW u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2006, 04:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •