Kritika - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36

Tema: Kritika

  1. #31

    Odgovor: Kritika

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Znash li ti,Najgora,da ove danashnje,nazovi,devojke,ne prave razliku izmedju poljupca i pushenja?Njima je to sve isto,nema razlike...Sve isto rade i na isti nachin...
    Ne mogu da verujem da su ga pomesale sa usnama Pa, to je stvarno za svaku kritiku! Mora da si se uzasno osecao
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #32

    Odgovor: Kritika

    Mora da mu nije puno veći od usana, pa se zajebu devojčice
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #33

    Odgovor: Kritika

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da verujem da su ga pomesale sa usnama Pa, to je stvarno za svaku kritiku! Mora da si se uzasno osecao
    Ne kudi konja,koga nisi jahala...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #34

    Odgovor: Kritika

    Nema ni potrebe, sam si to uradio E, vidis, fakat su precutale
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #35

    Odgovor: Kritika

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Nisam dozhiveo nikad,mozhda su precutale...Ali sam kritikovao...Znash li ti,Najgora,da ove danashnje,nazovi,devojke,ne prave razliku izmedju poljupca i pushenja?Njima je to sve isto,nema razlike...Sve isto rade i na isti nachin...Verovatno zbog toga,shto prvo nauche ono prvo,pa tek onda da se ljube...
    Kako da znam cico kad ne izlazim sa devojčicama? A što ti ne promeniš društvo m?
    I još nešto Najka da ti kaže...nisu samo One krive za to nego i vršnjaci...koji im daju lažnu sliku o tome da su bolje ribice ako odrade posao....

    Mene Najgori kritikuje samo kad komandujem..."uvek ja tebe moram da slušam!!!"

  6. #36

    Odgovor: Kritika

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako da znam cico kad ne izlazim sa devojčicama? A što ti ne promeniš društvo m?
    I još nešto Najka da ti kaže...nisu samo One krive za to nego i vršnjaci...koji im daju lažnu sliku o tome da su bolje ribice ako odrade posao....

    Mene Najgori kritikuje samo kad komandujem..."uvek ja tebe moram da slušam!!!"
    U pravu je 100% i treba da te kritikuje...Mora da se zna ko vozi traktor,a ko otvara kapiju...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Kritika
    Autor lenjivica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 19:33
  2. Kritika ili samokritika?
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 02:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •