Bez starca nema... - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 97
  1. #31

    Odgovor: Bez starca nema...

    ...paaaa, teta ana je pokazala da morash mLoooogo da se drogirash da bi podneo negovanje starih...a to nije dobro za zdravlje....
    & underpaid......

  2. #32

    Odgovor: Bez starca nema...

    60 u 20ne moze ni jednom,a 20 u 60 moze 3 puta...pa ko je u prednosti!?

  3. #33

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat orhidejaorhidej kaže: Pogledaj poruku
    60 u 20ne moze ni jednom,a 20 u 60 moze 3 puta...pa ko je u prednosti!?
    Teši se samo koleginice... Manje znaš manje patiš ili nemoj da trpate u isti koš zanemoćale muškarce koji okilave u 27 već sa delom populacije koja umeće gaji do smrti... A kad se setim kako sam u 20 sramota me tih nesrećnica...

    A ne čudi što si sklona toj tvrdnji u tvom dobu...

  4. #34

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat orhidejaorhidej kaže: Pogledaj poruku
    60 u 20ne moze ni jednom,a 20 u 60 moze 3 puta...pa ko je u prednosti!?
    ...verujem da cu u 60 da podelim jedno 3 po 20...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Bez starca nema...

    volim matore.....zavrsili su sa eksperimentisanjem....znaju gde su....znaju ko su...nemaju onu mladjanu potrebu za dokazivanjem na svaki nacin.....s njima mozete da budete ono sto jeste,nesavrseni,a ne da glumatate....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Bez starca nema...

    Naravno.
    Preferiram vremešne otkad znam za sebe.
    I ne bi da menjam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #37

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Naravno.
    Preferiram vremešne otkad znam za sebe.
    I ne bi da menjam
    nema skoka bez riboka... taman posla kada bi sve znale sta valja do sada bih bio HIV pozitivan samo tako...

  8. #38

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Teši se samo koleginice... Manje znaš manje patiš ili nemoj da trpate u isti koš zanemoćale muškarce koji okilave u 27 već sa delom populacije koja umeće gaji do smrti... A kad se setim kako sam u 20 sramota me tih nesrećnica...

    A ne čudi što si sklona toj tvrdnji u tvom dobu...
    toje samo vic o babi i dedi a ne trpam u isti kos sve muskarce naravno.Godine nisu nikakvo pravilo a starci cak znaju da budu pravo iznenadjenje kolega...

  9. #39

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat orhidejaorhidej kaže: Pogledaj poruku
    toje samo vic o babi i dedi a ne trpam u isti kos sve muskarce naravno.Godine nisu nikakvo pravilo a starci cak znaju da budu pravo iznenadjenje kolega...

    Već sam ti oprostio koleginice i shvatio da nije moguće da ne znaš ni za jedan vanredno dobar i lekoviti udarac od bar jednog starca koji to nije,a cifre služe za statistiku,a ne za prosuđivanje u kakvom je ko stanju... znao sam da pališ samo...

  10. #40

    Odgovor: Bez starca nema...

    pa ne bih bas rekla da je starac,nego samo stariji od mene...zna,moze,ima mastu dovoljno bezobraznu za moj ukus....savrsen je i njegove godine ne uticu nepovoljno,nego bas naprotiv....ne smem dalje ni da kuckam,nije mi dobro
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #41

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Hehehe uvek se setim Slavka Štimca kako krši Nedu Arnerić u "Ko to tamo peva", pa mi se nešto ne dopadaju ekstremno mlađi mužjaci (iako on u filmu nije extremno mlađi). Sve mi se nekako čini da bre ti znaju samo da gnječe. Opet, extremno stariji (oni što ih nata spomenu) ne da ne mogu da udaraju nego to nije za priču. Iako je verovatno najjača moguća kombinacija "on može a ona ume", ja nešto ne volem da budem tičer (sem kad se toga igramo ) i da jedem decu za doručak. Iskustvo rulzzzzz, a 5-10 godina gore dole je sasvim fajn
    "Mladji momci ne znaju sta rade ali rade to celu noc"

    Slazem se 5 do 10 godina gore dole je ok.

  12. #42

    Odgovor: Bez starca nema...

    zivot je pokazao da s obzirom da sam pun energije, elana, ambicije, potrebna mi je mladja, otvorena, kretivna, mastovita i romanticna partnerka sa ogromnom zeljom da voli i potrebom da je vole...
    Moja generacija je cesto previse zatvorena, istraumirana, previse brizna, nedovoljno fleksibilna, ne zeli ili ne moze da poleti...

    Shvatio sm da razlika u godinama od nekih 12 godina ne smeta, naprotiv, moj duh vraca otprilike za toliko a njoj pruza maksimalni osecaj trajanja...
    Divan je osecaj leteti do zvezda, i ako ikada koju uhvatim, nikada je necu pustiti!
    Poruku je izmenio biterlemon, 19.10.2008 u 17:30
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #43

    Odgovor: Bez starca nema...

    Nikad me nisu privlačili mlađi muškarci. Jednostavno ne bih mogla da budem sa nekim svojih godina,a dolazi u obzir razlika u godinama od 7 do 15. Stvarno ne volim da nekom crtam neke stvari-što se odnosi na ove mlađe,a sa starijim takvih problema nema samo mogu da naučim nešto novo od njih...
    I'm floating on air..

  14. #44

    Odgovor: Bez starca nema...

    Bez starca nema udarca, zatim, Što je jarac stariji, rog je sve tvrđi, su sintagme kojih sam se naslušao u mladosti i koje su me jako nervirale.
    Međutim, verujte sada mi uošte ne smeta da to čujem, jer je suštinski istinito.

    A što se tiče teme. Nema pravila i pored nekog statističkog proseka. Važno je da su ljubavnici u sinergiji i da im je oboma lepo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #45

    Odgovor: Bez starca nema...

    bez starca nema udarca,ali mladje sladje..ocu da kazem da sam presladak

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nema ništa gore...
    Autor _baba_ u forumu Pričaonica
    Odgovora: 661
    Poslednja poruka: 11.09.2017, 02:24
  2. Kada nema direktora, šefa..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.02.2015, 21:40
  3. Nema ništa bolje...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 28.12.2013, 13:31
  4. Posle nema kajanja...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 04.07.2010, 20:03
  5. Zagrevanje za SP u Nemačkoj
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08.06.2006, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •