Istina ili izazov? - Strana 181
Strana 181 od 361 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191231281 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,701 do 2,715 od ukupno 5402
  1. #2701

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Evo pitam sad Istina


    P.S. mada mislim da sam vec pitao dole! :D

  2. #2702

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Mix89 kaže: Pogledaj poruku
    Evo pitam sad Istina


    P.S. mada mislim da sam vec pitao dole! :D
    pitas: istina ili izazov...evo ja se javljam ..istina

  3. #2703

    Odgovor: Istina ili izazov?

    freddy da li flertuješ sa nekim na ovom forumu?

    istina

  4. #2704

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Znaci postavlja se pitanje Istina ili Izazov, a sledeci clan treba da izabere, pa da saceka uputstva...

    Ako je izabrao Izazov, onda od clana iznad dobije neki zadatak za koji treba da prilozi i dokaz da ja obavio kako treba (naravno to ce biti nesto što je lako videti ovde na forumu, na pr. da posalje nekome PP ili napise nesto na zidu, ili mozda da napise post u odredjenoj temi itd....)
    Zadatak mora tačno da se ispuni, nema dodataka i objašnjavanja da je to zbog učešća u igri Istina ili izazov..

    a ako je Istina, dobija pitanje na koje treba da odgovori iskreno (ako sme )


    Onda je on sledeci i postavlja isto pitanje Istina ili izazov, za sledeceg clana....


    I za ovu temu, kao i za sve druge na ovom forumu važe ista pravila. Stoga u ovoj igri ne postavljajte izazove koji nisu u skladu sa Pravilnikom.
    To znači: bez zadataka za spamovanjem foruma, bez zadataka za višestrukim registrovanjem, bez zadataka za pisanjem velikim slovima, bez zadataka koje podrazumevaju vređanje članova, bez zadataka koji se mogu shvatiti kao širenje mržnje, bez zadataka koji podrazumevaju komentar rada moderatora, bez psovanja, bez zadataka koji uključuju off topice,....

    Svako ko u ispunjavanju izazova se ne pridržava Pravilnika biće sankcionisan kao i u svakom drugom slučaju. Ukoliko onom kome je postavljen izazov odbije da ga izvšri uz obrazloženje u kom delu je on suprotan Pravilniku, neće biti isključen iz igre. Član koji odbije da izvrši zadatak koji je u suprotnosti sa Pravilnikom stiče pravo da postavi novo pitanje istina ili izazov kao da je zadatak izvršen.
    Takođe, isto važi za izazove koji su neumesni i suviše zadiru u intimu člana.


    aj da krenemo


    Istina ili izazov?
    evo specijalno za druga mihera....
    & underpaid......

  5. #2705

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Mix89 kaže: Pogledaj poruku
    freddy da li flertuješ sa nekim na ovom forumu?

    istina
    mix brate,znaci ja sam vec izabrao istinu,ne moras da ponavljas isto brale
    trenutno ne
    istina izazov?
    Poruku je izmenio Freddy, 19.03.2010 u 11:38

  6. #2706

  7. #2707

    Odgovor: Istina ili izazov?

    jesi 'snimio' neku curu-zenu s foruma i koju

  8. #2708

    Odgovor: Istina ili izazov?

    jesam, za sad samo jednu , zove se ela, ali nadam se da cu uskoro i neku jos!! :D:D

    istina ili izazov

  9. #2709

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ae istina
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #2710

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kakve muškarce voliš! Što detaljnije to bolje

  11. #2711

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Volim tipove koji ne lice na zene, da znam da je musko. Tipove sa dobrim pozadinama, punim usnama, tamnijim tenom i plavim ocima, dugom crnom kosom, da slusa rock, da vozi dobar i glasan motor, da je bistar, pametan i da sa njime mozes da razgovoras. Duhovitost je, onako, od presudnih kategorija. Tipovi koji znaju da sviraju neki instrument me po obicaju obaraju sa nogu, pa jos ako imaju glas kao barsun..

    Ako postoji takav, neka mi se javi na PP.

    Istina ili izazov?
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #2712

  13. #2713

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Koliko mozes da izdrzis dok ti "ne pukne film", dok ne popizdis komplet? Sta treba da se desi da bi te neko izvukao iz takta?
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #2714

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    istina


    Ako ako, bole te uši

  15. #2715

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ranije mi je fitilj bio bas kratak. Cesto sam reagovala impulsivno i eksplozivno
    Naucila sam da umirim svoj temeprament. Da budem strpljiva, tako da sad mnogu dugacko da trpim i trpim i trpim. Stvarno je puno potrebno da bi me neko doveo do takvog stanja da "popizdim komplet".
    Valjda to dolazi s godinama- kako se kaze sto si stariji pametniji si

    Ljude koji pokusavaju namerno da me isprovociraju ili uvrede, i na taj nacin iznerviraju ne registrujem. Ignorisem ih potpuno.
    Inace ne volim kad dodjem u takvo stanje t.j kad otkacim skroz jer sam drska i bezobrazna - kazem sto hocu i sto necu. Posle mi bude krivo, ali nema nazad.

    A sto je potrebno? Pa ne znam bas.... Zavisi od trenutne situacije. Ali najlakse kad mi dirne u porodicu, narocito dete. Eto zadnji put je bilo kad sam se posavadjala s jednom majkom ciji sin ide u isti vrtic i maltretira mi moje dete. Pokusavala sam godinu i po na fin nacin, ali nije pomagalo. I kad ga je poslednji put ispred mene napao, nisam vise bila fina

    Istina ili izazov?


Strana 181 od 361 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191231281 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •