Dete u vama.. - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Dete u vama..

    ........valjda nikad se necu uozbiljiti, neznam sto je to tako, ali uopste mi nesmeta.........
    Love comes again......

  2. #17

    13 Odgovor: Dete u vama..

    Da li ste primetili koliko se vecina nekada dragih faca sa faksa, drugara sa velikim D tokom godina promenilo u dusi, otudjilo. Kada ti dodju u susret kao da nailazi tudjin. E, moj drug Pista i ja smo sacuvali decije, mlado, otvoreno srce za poglede na zivot. Hodati otvorena srca u ovom nemilosrdnom svetu, a, nazalost, danasnji mladi za bolji ne znaju, je hrabrost. Cesto te izujedaju zli, izfrustrirani ljudi, uobrazeni u sebe,a zapravo preplaseni i jadni. Ostati cistog srca, gledati koliko se to moze optimisticki na svaki dogadjaj svakodnevice nije lako, ali je strasno lepo. Onda te pitaju: koliko ti imas godina? Ko bi rekao, imas toliko volje i radosti u sebi. To je vestina ocuvanja deteta u dusi.

  3. #18

    Odgovor: Dete u vama..

    Valjda je normalno voleti period života koji je bio razbibriga i nista drugo... to je deo čoveka i ne može se amputirati. Danas imam utisak da mi je dan neispunjen, a nekad to nisam mogao zamisliti... e kad drugi odluče da je vreme da porasteš, svi te napadaju sa "ne glupirajse" parolama.. i tako lagano i sam, upijajući informacije i tuđa razmišljanja prestaneš da letiš, igračke se ukoče, a dan je sve kraći.... ali to je normalno i nije neka patnja. Svaki period života ima svoje lepote i ne treba se puno baviti rezimiranjem.... jednako volim da radim, da se zabavljam i da i da se "glupiram" i detinjim...a ovo poslednje itekako opušta

    'Oće ljudi često da ismevaju detinjasto ponašanja, pogotovo ako je isti pol u pitanju... ali to nije razlog da ja bacim mog medu!
    :klinac:
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #19

    12 Odgovor: Dete u vama..

    pa ja nemogu da odgovorim na ovo jer ja i jesam stvarno dete


    a ako je pitanje dali cu ostati zauvek pa da naravno

  5. #20

    Odgovor: Dete u vama..

    Nema šanse da se uozbiljim. Pa to mi je duhovna hrana. A osim toga, kako bi to izgledalo?? Naime, nitko mi ne daje 28 godina niti da sam gospođa a kamoli mama. Šok za šokom.. Još kad me vide kako se vrtim na stolici, ližem lizalicu, podmećem klopke, na poslu prijašnjem se grudam i snjegovića radim..

    Da to odbacim jer ulazim u treće disutljeće? No chance!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #21

    Odgovor: Dete u vama..

    ...kad sam bio mali mslio sam da cu, ako skinem dovoljno praha sa krila leptirova i pospem se njime, i ja moci da poletim...odustao sam kada je prvi leptir kome sam skinuo prah uginuo...

    ...ako jednoga dana primetim da je decak u meni nestao,znacu da sam umro...iako cu mozda jos hodati.

  7. #22

    Odgovor: Dete u vama..

    Ljudi...ja sam i danas posle 29 god i dalje jedno malo dete!Obozavao sam energiju Branka kockice i pozeleo da ceo zivot otanem jedno malo dete bas kao i on!Evo danas imam sina i cerkicu.Uzivam u njihovom detinjstvu i igranju nikada nema kraja.Sta ce biti kad postanem deda?
    da li mozete da zamislite dedu kako brani penal svom unuku?
    TO SAM JA !!!!

  8. #23

    Odgovor: Dete u vama..

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    da li mozete da zamislite dedu kako brani penal svom unuku?
    A budeš bio neki deda.. Pa pusti unuku da zabije gol!
    Poruku je izmenio Goga, 30.10.2008 u 22:30 Razlog: slova u boji
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #24

    Odgovor: Dete u vama..

    ...ja sam uvek ozbiljan......i neću detinjasto da se ponašam...

  10. #25

    Odgovor: Dete u vama..

    Da. Ima ga.
    Mislim svako da ga ima. Samo to neko više ili manje ispoljava.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  11. #26

    Odgovor: Dete u vama..

    ...sto sam starija sve se vise blesiram...sto bi jedna baka rekla:"ludo raslo,manito staralo

  12. #27

    Odgovor: Dete u vama..

    Za mene je nemoguce biti roditelj, a ne biti pri tome dete.



    Kazem nemoguce zato sto ne bih mogla da dozivim dete autenticno bez deteta u meni. I ne bih mogla da ucim, da ponovo ucim sve ono sto sam zaboravila, potisnula, prasinom godina prekrila. Odgovarati na pitanja koja sam odavno zaboravila sebi da postavljam, jer su tamo neke dostignute "istine" sahranile pitanje pre rodjenja.

    Deca stavljaju upitnike gde ih niko ne stavlja.
    Deca koracaju nekim neuhodanim stazama logike.
    Deca su primarni izvor intuitivne kreativnosti i inovacije - motor promena.

    Nikada ne bih bila toliko iskonski dete bez deteta.
    I nikada ne bih sumnjala vise u sebe da nemam deteta.

    Never confuse movement with action.

  13. #28

    Odgovor: Dete u vama..

    Najveca umetnost je sacuvati ono dete u nama....
    Iskreno voli,iskreno ljubi....znaj da se radujes i znaj da poludis.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  14. #29

    06 Odgovor: Dete u vama..

    Kad toga deteta u meni ne bude vise,znacu da sam omatorio.Kao dete su me ucili da je higijena(cak i mentalna) jako bitna stvar u zivotu.Eto,stekoh tu naviku,i sacuvah je zauvek.Zato mi jako smetaju masni,znojavi i prljavi ljudi.A vec nazovu zene,da ne pricam.Kad to bude prestalo da mi smeta,znacu da sam mrtav.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  15. #30

    Odgovor: Dete u vama..

    Kupim igracku kuminoj maloj...i na kraju kupim i sebi isto

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 05:52
  2. Šta je danas najlepše na vama?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 726
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 20:27
  3. Sta osecate kad svrsi u vama?
    Autor filip019 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 22.04.2013, 21:57
  4. Drugi kazu o vama..
    Autor yige_gui u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 17.09.2010, 20:22
  5. Beba sa Vama u krevetu..
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •