Da smo se ranije sreli
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Da smo se ranije sreli



    Da smo se ranije sreli

    Da smo se ranije sreli
    bilo bi drukčije sve.
    Prolećnu ljubav smo hteli
    kad već je padao sneg,
    kad već je padao, padao sneg.

    Ljubljah te žarko i strasno,
    i sreću mog'o bih nać'.
    Teško je reći prekasno,
    gorak je osmeh kroz plač,
    veruj mi, gorak je osmeh kroz plač.

    Živite neko svoj život kojim niste nezadovoljni. Čak vam je i lepo. Imate osećaj da ste srećni. I onda iznenada (to se uvek događa tako) sretnete neobično interesantnu osobu koja je sjajna, odgovara vam u mnogo čemu i ona u vama budi neka već zaboravljena osećanja. Međutim, razum vam nedvosmisleno govori da je sve to kasno...

    Da smo se ranije sreli? Da li ste se nekada to zapitali?
    Poruku je izmenio memento, 28.08.2008 u 13:58 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Živite neko svoj život kojim niste nezadovoljni. Čak vam je i lepo. Imate osećaj da ste srećni. I onda iznenada (to se uvek događa tako) sretnete neobično interesantnu osobu koja je sjajna, odgovara vam u mnogo čemu i ona u vama budi neka već zaboravljena osećanja. Međutim, razum vam nedvosmisleno govori da je sve to kasno...

    Da smo se ranije sreli? Da li ste se nekada to zapitali?

    Jesam.Osobu koja ume da se smeje sa mnom..najbolje na svetu...odgovara u svemu...međutim,moje srce mi uvek govori da nikad nije kasno ,iako razum tvrdi da jeste.

    Mada,moram dodati da smo se verovatno i sreli,onda kada smo trebali ...i ko zna zašto je to dobro...

    al širim nemoral ovuda

  3. #3

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Jesam jednom i poslusala srce...
    Razum je izgubio u svim bitkama i ne kajem se,
    mozda sam nekog tad povredila,ali sebe sam oslobodila okova

  4. #4

    01 Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Jesam pomislio,i to ne jednom.Vise puta.Nesto se od toga i ostvarilo.
    Sad je i to lepa uspomena.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  5. #5

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    I meni je to proslo kroz glavu onoliko puta, koliko sam imala prilike da upoznam zaista fenomenalne osobe koje bi me zaintrigirale. Mozda ovo sto sam rekla zvuci kao neka opasna mnozina, ali nije tako. Desilo mi se da preberem mogucnosti "sta bi bilo kad bi bilo", i da se iskreno zapitam da li treba davati sansu osobama koje sretnemo nakon trenutka koji za nas licno znaci "kasno".
    Zivot cine alternative, na nama je da se opredeljujemo i biramo one koje do nas stignu, bez obzira u koje vreme.
    Nisam za to da se odmah gnusamo takvih pomisli. Mislim da upravo takve odluke, koje stizu naknadno, rade u korist veze koju cuvamo, jer se ona nanovo potvrdjuje kao vrednija. A ako se neka od tih alternativa pokaze kao bolja, lepsa, veca, pa svakako je dobro da joj damo sansu, ukoliko nam to znaci zivotni preokret na bolje. Ne treba se libiti srece u zivotu samo zato sto smo greskom, ili prerano, usli u neki voz...
    Vrag odneo šnalu...

  6. #6

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Da smo se ranije sreli, ja ne bih znala ovo sto sada znam.
    Ne bih bila ovo sto jesam, i stoga u tom nekom ne bih umela da prepoznam sve sto mi treba. I izgubila bih ga.

    Ali postoji neko ko u meni budi ceznju 'da smo se kasnije sreli'. To bi vec bilo nesto, tada je bilo prerano. Bili smo premladi da shvatimo ozbiljnost svega. Ali, to je vec neka druga prica...

    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  7. #7

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Hm, sve mi to vuce na "kod komsije je trava zelenija"...
    Nekako sam uvek voleo sebi da dokazujem da mogu iako nije situacija za to, i uvek je bilo dobro ali samo na kratko... Verovatno zato nije ni trebalo da se desi... Ali opet, ko zna...

  8. #8

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    ......jedno 20-ak puta sam pocinjao ovaj post i brisao ga...
    ...jednostavno...znam da bi bilo super...chopor dece,nevidjena zajebancija,zajednicka interesovanja,sex kosmicki(ovo kao explozije u svemiru i taj rad)...eto...
    ...ali posto smo se kasnije sreli...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #9

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    U mom slučaju, da smo se ranije sreli, ne bi valjalo. I tu smo temu nas dvoje laborirali više puta i došli do zaključka da smo se sretali često, ali se nismo primetili dok nije bio pravi momenat. U to bar nas dvoje volimo da verujemo.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #10

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    eh ko zna sta bi bilo...ne bi bilo ovako lepo,ali bi bar bili zajedno...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #11

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Da je bilo ranije-bilo bi prerano...
    Da je bilo kasnije-bilo bi prekasno...

    Mozemo kontrolisati mnoge stvari,ali neki se momenti dogode u zivotu niodkud...
    Neko to od Gore uredjuje za nas...
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  12. #12

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Hmmm .... ne bi mastali,sanjali,zamisljali,zeleli to sto bi se desilo -Da smo se ranije sreli ,,,,,,,,,nego bi sa tim ziveli i slobodno uzivali ................. a ne krajem oka flertovali JOS UVEK ............................

  13. #13

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    Bilo je takvih pitanja....i ona u sustini nemaju odgovora...bar ne smislenih...Sve se verovatno desava kada treba da se desi...a i ljudi se menjaju, ne stagniraju...svakoga dana smo bogatiji za neka iskustva i saznanja....i postoji velika verovatnoca da samo neku osobu sreli ranije ona ne bi bila predmet nase pazenje, jer to ne bi bila ta osoba vec neka druga...osim u slucaju ciste fizicke privlacnosti...al to je vec nesto drugo....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #14

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    isto bi bilo sve.
    zelje, snovi onda ne bi bili tu

  15. #15

    Odgovor: Da smo se ranije sreli

    ...jedna od chestih gluposti koju mushkarac "ume" da izgovori...verovatno to "umeju" i zene...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •