Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 9
Strana 9 od 20 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 289
  1. #121

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Znaci ona Viktorija definitivno nije sva svoja u glavi

    Nego ja pola od ucesnika ne'am pojma koji su

    Koja je ova Big mama
    Od muskih razaznajem samo Pileta, onog Nigora i Topalka....

    A dobar onaj lik sto spava u stali (sa kravama)...stariji covek...sa bradicom...nekako smireno deluje
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Znaci ona Viktorija definitivno nije sva svoja u glavi

    Nego ja pola od ucesnika ne'am pojma koji su

    Koja je ova Big mama
    Od muskih razaznajem samo Pileta, onog Nigora i Topalka....

    A dobar onaj lik sto spava u stali (sa kravama)...stariji covek...sa bradicom...nekako smireno deluje
    I meni je Viktorija
    Big mama je sada gazda na Farmi. Ovako izgleda:

    Doduse sad je bez sminke i vezane je kose.
    a taj cova je gradonacelnik zajecara, cika Bosko.
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ma znam ja kako ona izgleda...ali koji je ona faktor?!

    ne na farmi, vec ovako...van farme....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    leptiricu sramoto pa zar ne pratis zvezde granda

    E pa ona je jedna od njih... Nasa zvezdica
    Everybody Wants to be a Cat
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ma znam ja kako ona izgleda...ali koji je ona faktor?!

    ne na farmi, vec ovako...van farme....
    Pa faktor je kao i Topalko
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Big Mami presela uloga gazdarice
    Sreda, 30. septembar 2009. 11:40

    Zvezda Granda, Svetlana Tanasić-Ceca alijas Big Mama teško se snalazi u ulozi Gazdarice farme i jedva uspeva da napravi red, pogotovo među ženama.

    "Jaoj, kuku meni, šta me snađe", ne prestaje da izgovara zvezda Granda Svetlana Tanasić od trenutka kada ju je Dajana izabrala za novu gazdaricu farme.

    Već prvog dana nastao je kuršlus između žena u kuhinji (a gde drugo?), jer nikako nisu mogle da se dogovore ko treba da bude pored šporeta, ko će da čisti kuću...Viktorija je vikala na Maju Nikolić da ustane iz kreveta, jer kasni sa doručkom, a Big Mama je Marinu Perazić poterala iz kuhinje, posle čega se pop pevačica rasplakala. Big Mama je potom otišla za njom i zagrlila je na tremu.

    "Ceco, ti si jako dobra žena, ali moraš malo da se opustiš", rekla joj je Marina Perazić nakon što joj je Topalko dao maramice da se obriše.

    I Big Mama je svesna da je uloga Gazde farme, odnosno vođe zahtevna. "Hvala Dajani što je izabrala, ali bolje da nije. Da bi neko bio gazda farme treba da bude rođeni vođa, a ja to nisam", rekla je Big Mama, ali je dodala da će probati da pokaže i svoju drugu, odlučnu stranu.

    Utorak veče je donelo novu svađu između Big Mame i Marine, jer je pop pevačica usred rada otišla da gleda zalazak sunca kao što to uvek i radi.

    Big Mama se mnogo iznervirala zbog Marine, koja se pravda rečima da želi par minuta samo za sebe, jer tako skuplja energiju.

    U priču se umešala neizbežna Maja Nikolić, koja kad počne ne zatvara usta. Maja kaže da Marina ima dečka 20 godina mlađeg i da se zato vezala za Topalka

    Big Mama joj se poverava kako želi da napusti Farmu, ali je Maja odgovara od toga.

    Ko će gazdaricu bolje da posavetuje od bivšeg gazde - Boška Ničića, kome je prestao mandat za vikend. Boško kaže Big Mami da ne treba da shvata svoju ulogu toliko ozbiljno.

    (MONDO)

      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Vala da vam nešto rečem - nekoliko puta sam uložila veliki trud da pogledam emisije poput Velikog brata, Survivora, Farme, zebre, igram se istine, tučem žene i ne znam šta, ali šanse nije bilo da izdržim duže od tri minuta....i to što odgledam, a tragikomično je uglavnom mi pošalji link youtube-a
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    igram se istine, tučem žene i ne znam šta,

    Ja mogu jedino Big brudera da gledam ... I ne trepcem
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ja ne mogu ni ta tri, gore navedena minuta da izdržim.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Dobri frajeri i "debela Marina"
    Cetvrtak, 1. oktobar 2009. 12:03

    "Farmom hodaju mladići, nema sumnje neki će mi prići, a ja dobra devojka, ne znam šta su letnje šeme"...

    Prikladna pesmica za četvrtak jutro na imanju u okolini Beograda, gde se poznate ličnosti i dalje nose sa zgodama i nezgodama seoskog života.

    Big Mama i Marina Perazić su zakopale "ratnu sekiru", hm, više "sekiricu" i u četvrtak ujutro su, uz kaficu na tremu razgovarale o dobrim komadima. Muškim i ženskim.

    "Ja se više okrenem za lepom ženom, stilizovanom, dobro obučenom, nego za zgodnim muškarcem. Čim vidim zgodnog frajera, odmah pomislim da sa njim nešto nije u redu čim je sam", primetila je Marina.

    Big Mama se na nadovezala: "Jeste, ili je oženjen ili je gej".

    Zvezda Granda je dodala da je njen muž lep, a Marina da je najinteresantnijeg muškarca u svom životu upoznala dok je radila u Americi. "Nikad pre, ni posle toga nisam videla i upoznala interesantnijeg muškarca", rekla je nekadašnja pevačica grupe Denis&Denis i jedan od seks-simbola ex-YU muzičke scene 80-ih.

    U međuvremenu, Maja Nikolić, koja je već imala nekoliko verbalnih okršaja sa Nikolom 357, upustila se u još jedan, i to upravo sa Marinom, naravno oko kuvanja, ali i jela.

    Maja je trebalo da sprema doručak, ali je izašla i kuhinje pa ju je Marina zamenila. Dok je spremala doručak, nekadašnja seks bomba je malo i pregrizla, što je zasmetalo Maji. "Ostavi meso, to je za muškarce, a ne ti da jedeš", rekla je Maja nakon čega je počela žustra svađa.

    Maji se "odvezao jezik" pa je Marini tokom svađe rekla da je "luda, neurotična i debela".

    Marina je, naravno, uzvratila "serijom" - "ti si prosta i nepodnošljiva...", na šta je srpska pevačica uzvratila poređenjem "debele Marine i debelog Ramba"...

    (MONDO)
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Alkohol, četničke pjesme...: Nacionalne strasti na Farmi uzburkale bh. i srpsku javnost
    02. 10. 2009. 20:58 E. O.
    Nacionalizam na "Farmi" / večernji
    24SI - Nakon samo nekoliko dana emitovanja vodstvo televizije PINK BH odlučilo je prekinuti prikazivanje tog reality showa zbog nacionalističkih ispada ukućana.

    U BiH i Srbiji digla se velika frka oko zabrane prikazivanja reality showa Farma. Nakon samo nekoliko dana emitovanja vodstvo televizije PINK BH odlučilo je prekinuti prikazivanje tog reality showa zbog nacionalističkih ispada ukućana.

    Konkretno, prije nekoliko dana "farmeri", uglavnom srpske nacionalnosti (osim Marine Perazić), opijeni alkoholom, pjevali su četničke pjesme i nosili šubare s četiri ocila na glavi. Nakon burne reakcije gledatelaca, reagovala je Regulatorna agencija za komunikacije (RAK) i poslala opomenu televiziji PINK BH - zbog širenja mržnje.

    - Mi imamo samostalnost u odlučivanju i nećemo puštati ovaj show sve dotle dok se stvari ne vrate u normalu i dok sadržaj ne postane zanimljiv i zabavan - kazala je Lejla Torlak, glavna urednica televizije PINK BH.

    S druge strane, paradoksalno zvuči podatak da pravno u BiH četnički pokret niti četničke pjesme i obilježja nisu zabranjeni. Ipak, nakon što je televizija PINK BH prekinula prikazivanje Farme, ukućanin Saša Ćurčić, na nagovor organizatora, skinuo je sa šubare četiri ocila.

    PINK Media grupa iz Beograda u svome se saopštenju ograđuje od bilo kakvih provokacija:

    - Naša poslovna orijentacija usmjerena je na pomirljivost odnosa u regiji i pažljivo vodimo računa da nikoga ne uvrijedimo. Odlukom uređivačkog kolegija TV-a PINK BH da do daljnjeg prekine prikazivanje Farme, jasno se ocrtava poslovna politika naše korporacije - piše, uz ostalo, u saopštenju. Sarajevski mediji navode kako je sličnih šovinističkih ispada bilo i na Farmi Nove TV (vrijeđanja Hane Hadžiavdagić), ali da uprkos tome, ista nije bila zabranjena. Ovaj projekat snima se u Beogradu, a prikazuje se u BiH, Srbiji i Crnoj Gori te ima veliki postotak gledanosti.

    (večernji)

    ************************************************** ***********************
    Zvezde - Domaćica | SrbijaNet | 01 oktobar 2009
    Televizija Pink BH ukinula je do daljeg emitovanje Farme, jer su VIP učesnici u ponedeljak uveče pevali četničke pesme.

    Glavna i odgovorna urednica Pink BH Lajla Torlak, rekla je da je lično ona insistirala da se zabrani prenos ovog rijaliti šoua, kako zbog pesama, tako i zbog šubare sa četiri S, koju Saša Ćurčić nosi gotovo svakog dana.

    - Lično sam tražila da se Farma skine sa programa. Mi ovde imamo regulatornu agenciju, koja nam je poslala nekoliko opomena za širenje mržnje. Blago sam se naježila kada sam gledala šou i dok u nekim glavama ne dođe do promene, ja kao glavni odgovorni urednik, ne smem dalje da puštam taj program - rekla je Lajla za "Alo!".

    Ona ističe da je Farma samo privremeno skinuta sa bosanske televizije i da će se ponovo prikazivati samo ukoliko se takve stvari ne budu ponavljale.

    Da podsetimo, farmeri su se u ponedeljak razgalili uz alkohol i pečeno prase, pa su pevali pesme iz svih delova bivše Jugoslavije, a uz to i četničke.
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    U rialiti serijalu Farma u ponedeljak će biti posebno zanimljivo, Saša Ćurčić Đani otvara kafić koji je danima brižljivo gradio na imanju, a posebno iznenađenje za farmere biće gosti iznenađenja na otvaranju Ceca Ražnatović, Zdravko Čolić, Aca Lukas, Vlado Georgiev i Milorad Čavić. Bivši fudbaler Partizana celu prošlu nedelju je proveo vredno radeći na kafiću koji želi da otvori u okviru farme, a kako Blic saznaje, producenti su odlučili da uveličaju otvaranje tako što su na farmu pozvali najveće domaće zvezde Čolu, Cecu, Georgieva, Lukasa i Čavića, a iako se sigurno neće svi pojaviti u ponedeljak na imanju pokraj Barajeva, izvesno je da će neka zvezda na kratko ući na farmu.

    Nikola sa Đanijem
    Nikola 357, koji se posvađao sa svima, demonstrativno je napustio zajedničku spavaću sobu i uselio se kod Đanija u radionicu. Dobio sam cimera. Nikola je lojalan tip, a to najviše cenim kod ljudi. Dečko ima svoj stav i ne trpi nepravdu, rekao je bivši fudbaler na okolnost da će u svom apartmanu deliti postelju sa muzičarom.

    Blic
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Eto, stigli su im Ceca, Aca Lukas i Čavić otvorili su kafić konačno , piči muzika i pevaju sve u 16
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Zezas? Pa sad ce da je ukinu u BiH garant
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Zezas? Pa sad ce da je ukinu u BiH garant
    Ne znam. Sad daju JA IMAM TALENAT...bojim se da je ono što sam danas vidjela Farme sve mislim ako je ušla Ceca ..to je onda kraj..
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 9 od 20 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 12:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 10:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •