Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek? - Strana 12
Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 413
  1. #166

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    swega owoga ne bi bilo,da je pera posao u policiju

  2. #167

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Cetnci su bili vojska Kraljevine Jugoslavije koja je branila svoju zemlju i svoj narod od fasista, komunista, dakle i ustasa i njiljasa i ssovaca i handzar-divizije... i nemoj nikad da ih poredis sa ovim zlikovackim formacijama.
    Mislio sam na četnike koji su dejstvovali za vreme WWII a bili su u savezu sa nemačkim okupatorima (jedno vreme),i na
    ''četnike'' koji su vršili zločine tokom devedesetih godina izvan teritorije Republike Srbije i unutar teritorije Republike Srbije.
    Mislio sam na te ''četnike'' koji su širili nacionalnu i versku mržnju prema pojedinim narodima.., koji su vršili proterivanja pojedinih pripadnika Hrvatske manjine na teritoriji Srbije (srema)...

  3. #168

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?



    Celo vreme čitam i ono,svi bre nešto mrzite,biter širi toleranciju u stilu Nataše Kandić i Đoleta Balaševića,jedni mrze,drugi samo što ne zaplaču za njihovom jugom i bratstvom jedinstvom...zanimljivo,svega mi...šta je bilo bio,neponovilo se...

    @joksi-takav stav ko tvoj ne mogu da shvatim

    @SQUAW
    Što se tiče pojedinačnog iskustva to si u pravu,ali kad je keš i turizam u pitanju,svako je dobrodošao svugde,jer se oko keša ovaj svet i vrti,i cilj je zaraditi ga,pa makar ga davao i srbin/hrvat

    @Bitter
    U ratu nisam bio,nit bi išo u neki zarad glupih ideala,ako bi išo,to bi bilo prvenstveno da se napljačkam,jer svejedno ću da puknem,državu će boleti levo jaje za moje stresove,penzija i invalidnina 'da poželiš samo',ovako bar znaš što si tamo...Da mrzim ikoga,ne mrzim,dalje da se ide mora,nemože se živeti u prošlosti,šta je izgubljeno izgubljeno,da se vraćam neću,da iskopavam leševe i hladnjače kako bi se dodvorio nekom isto tako neću,pošto je više nego očigledno da drugoj strani ne pada na pamet to da radi,a samom sebi grob da kopa može samo budala ili kome je to u interesu...

    @HLEBmaster
    što se tvog posta dole tiče,da palim po Beogradu za vreme mitinga nisam bio,nit' to podržavam,da idem na kosovo osim na neki mirni protest isto nemam nameru,jer su baklje i zastave lepa predstava,ali isprimaš ljude dole,i onda u bus i kući u toplo,eventualno prosipaš rodoljublje,a oni što ostaju tamo najebu zbog toga i dobijaju lažnu predstavu o stanju u državi...

    Što se pravde za Uroša tiče,lepo si to sve iskombinovao,ali moram da napomenem da na svakoj utakmici imaš policije oko cele tribine u velikom broju,pa i na samoj,a taj policajac je samo poslužio nekom da ga pošalje kao žrtveno jagnje,usled svoje nemogućnosti/straha/nečeg trećeg da donese i primeni zakon o sportu,i onda ćemo lepo da nađemo nekog klinca koji će da se primi(naravno da će kolovođe da se sklone) i da mu zveknemo grdnu robiju,PO ZAKONU ne primerenu za to delo(ljudi dobijaju 7 god za ubistva samo da napomenem,da ne pričamo o drastično malim kaznama za razna druga dela,nemojmo molim vas o opravdanosti ove)
    Niko ne traži da se Uroš pusti na slobodu,ali kazna mora da bude srazmerna počinjenom delu,a ne da se ''opravdano'' lome kola na jednoj osobi zato što skupština i vlada ne znaju ili neće da rade posao kako treba...Uostalom,eto ti klasičnog primera u kom država sebe stavlja u još jadniji položaj nego što je i bila,nije ona to uradila zato što hoće da pokaže da je jača od navijača(da stvarno hoće to da pokaže,onda bi pola kriminalaca koji se kriju iza tih tribina bilo u zatvoru,uostalom svi smo gledali grobare u real football factories-pištolji pred kamerama,ali ništa preduzeto,zaista jaka država,jok,oni će da pošalju policajca na tribinu da vidi kako ovi pevaju,pa će da ih zatvara zbog toga )
    A što se tiče onog dela o klincima koji se zaleću na policiju tu je opet država kriva,ne sprovodi svoje zakone,lažne idole ne dira(a samim tim i pokazuje da ako si dovoljno jak možeš da radiš šta hoćeš,i opravdava njihovu ulogu idola u očima dece od 14-15 godina već,koji će normalno da krenu za njima)

    I da 'lebe 'svemoćni',nemaju svi privilegiju razmišljanja i sklanjanja od onoga što ne valja uvek,već je većina ljudi pretežno povodljiva i po meni treba skloniti onoga za kim se povode(glavnu kariku),a ne klepati nasumice iz mase ''da bi se pokazala pravna država''...a lažni ideali ostaju gde su,i mržnja se povećava,javnosti generalno zamazane oči Urošom,i svi sretni i zadovoljni

    Tolko o ovoj našoj državi...uostalom,kako očekuješ da taj dečko razmisli o onome što je uradio i rehabilituje se,kad će morati da služi 10god. sa najgorim kriminalcima,načitan i namazaniji će izaći sigurno,ali ništa više...i to sve samo zato što neko nije u stanju da se obračuna sa samom srži problema,i skloni stvarnu barijeru-one prave,profesionalne navijače,koji su od toga napravili unosan biznis i za ništa osim tekme,krvi,keša koji će da naprave kako? ni ne znaju(mogao bi ponekad i da posetiš taj sever,nije na njemu samo šljam i bagra)...

    biti huligan nije isto što i navijač
    navijač nije isto što i simpatizer
    Tu i leži glavni problem,nisam ne znam koliko na tom severu,evropske utakmice/derbi samo,nemam vremena da se zajebavam 2x nedeljno po stadionima...ali navijač jesam,a u glavi treba napraviti podelu između te 2 stvari,da huligani nisu isto što i navijači(samo misle da jesu),a isto tako ni simpatizeri nisu isto što i navijači,jer stadion nije pozorište,i izraz 13. igrač ne postoji za džabe...A sad što su kod nas neki pojmovi sjedinjeni u jedno govori opet o tome kolko nam je jadna država koja nije sa ničim u stanju da se izbori,nego samo digne dimnu zavesu i fajront...

    A što se tiče pucanja,ako je imao legitimno pravo na to,i bio tamo u skladu sa zakonom,trebao je,mada se pitam gde bi nas to dalje odvelo...a problem ostaje,samo se mi pravimo da je rešen...

  4. #169

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku

    E ako su ta deca koja ce se druziti sa mojom decom slucajno hrvati,albanci onda je bolje da se klone moje dece......a ovakvih mudrca poput mene verujem da ima puno
    Ja se ipak nadam da je takvih mudraca malo ... pogresno rezonujes neke stvari.

    Moja najbolja drugarica je Hrvatica, volim je kao sestru, da sam je se odrekla zato sto je Hrvatica nikad ne bi mogla reci da bih zbog nekog stavila ruku u vatru (a zbog nje bih) iako smo razlicite vere, to nam nikad nije smetalo da se druzimo.
    U srednjoj skoli imala sam drugaricu Albanku jednu divnu osobu

    U jednom od prethodnih postova navela sam svoje negativno iskustvo iz Hrvatske, nazalost i meni je onaj rat odneo nekog mog.
    Nisam mrzela, samo malo u pocetku, dok se bol nije zacaurila, jer ja ni danas neznam jel je mom nekom uzeo zivot Hrvat ili Musliman na Hrvatskoj teritoriji.

    Ne mrzim, citav zivot sam ucena da je covek - covek, ma kakva krv tekla njegovim venama i to cu sigurna sam jednog dana uciti svoju decu, drugacije ne znam i ne umem.

    Prastam, ali ne zaboravljam ...

  5. #170

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    da rechem nesto josh i ja zawrsawam s owom temom....
    zaista bi super bilo kad bi brate funkcionisali sawrseno,kad ne bi bilo owog tupawog jaza izmedju nas i njih,ali 'ikona' Hrwatske 0liwer Dragojewic je dawno daaaaawno,prije 10 godina izjawio da ni za 1000000 maraka ,ne bi pjewao u beogradu pa..koliko ljudi je on potcinio s tim,popalio,isprigao,isprzio..koliko je time samo produbio wec postojeci jaz..... i sta ce narod,stado owaca ..cim tako neko..narod aplaudira,ne samo za to wec za swe drugo..to je balkanska psiha plitkoumna...da nije sachice takwih biloi mi i hrwati bi se posjeciwali sad i razdragano se setali po balkanu,i jugoistocni dio ewrope bi bio 'the paradize'..owako

  6. #171

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    @Bitter
    U ratu nisam bio,nit bi išo u neki zarad glupih ideala,ako bi išo,to bi bilo prvenstveno da se napljačkam,jer svejedno ću da puknem,državu će boleti levo jaje za moje stresove,penzija i invalidnina 'da poželiš samo',ovako bar znaš što si tamo...Da mrzim ikoga,ne mrzim,dalje da se ide mora,nemože se živeti u prošlosti,šta je izgubljeno izgubljeno,da se vraćam neću,da iskopavam leševe i hladnjače kako bi se dodvorio nekom isto tako neću,pošto je više nego očigledno da drugoj strani ne pada na pamet to da radi,a samom sebi grob da kopa može samo budala ili kome je to u interesu...
    Nisam ni ja is`o, rat me zatekao u JNA i mogu reci da ono sto sam doziveo, samo mi je pojacalo ubedjenje da Hrvatska mora postati suverena drzava.
    Ovo kazem cisto objektivno bez da ikome sudim jer su ruzne stvari desavale na obe strane. I Srbi i Hrvati su pali na foru nacionalizma. Ja nisam Jugonostalgicar, jer sa ovima danas ne moze se ni u EU. Potrebne su nam citave nove generacije da krenemo napred.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #172

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Bazarov:
    Da li bi, kada bi se neki zagrebački student slikao ispred spomenika Knezu Mihailu na Trgu Republike sa slikom Pavelića bio uhapšen kao što je beogradski student arhitekture pre 2-3 godine bio uhapšen ispred Bana Jelačića zbog fotografisanja sa Dražinom slikom, i to dok je snimao dokumentarac?
    Poređenje gospodina Dragoljuba Mihailovića, čak i stavljanje u istu rečenicu sa hrvatskim zločincem kome su ruke krvave do ramena je, u najmanju ruku, ortodoksna glupost. Ali je glupost neuništiva, očigledno.

    Biterlemon:
    Nisam ni ja is`o, rat me zatekao u JNA i mogu reci da ono sto sam doziveo, samo mi je pojacalo ubedjenje da Hrvatska mora postati suverena drzava.
    A ovo se zove petokolonaštvo.

    Biterlemon:
    Ovo kazem cisto objektivno bez da ikome sudim jer su ruzne stvari desavale na obe strane.
    Kad pročitam ovakvu "objektivnost", ne znam da li da se smejem ili plačem.

    Nego, kao i uvek, mi Srbi ćemo se posvađati između sebe i zbog braće Hrvata. Ne mogu da zamislim da se tamo preko, na nekom hrvatskom forumu, oni prepucavaju zbog nas.

    Širokoumlje ili tupavost, pitanje je sad?

  8. #173

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat DobrySchweik kaže: Pogledaj poruku
    Mislio sam na četnike koji su dejstvovali za vreme WWII a bili su u savezu sa nemačkim okupatorima (jedno vreme),i na
    ''četnike'' koji su vršili zločine tokom devedesetih godina izvan teritorije Republike Srbije i unutar teritorije Republike Srbije.
    Mislio sam na te ''četnike'' koji su širili nacionalnu i versku mržnju prema pojedinim narodima.., koji su vršili proterivanja pojedinih pripadnika Hrvatske manjine na teritoriji Srbije (srema)...
    Četnici nisu bili u savezu sa nemačkim okupatorima.

    Ne mozes ni one koji ti se ne sviđaju u ovom ratu nazivati "četnicima", to je propagandni termin hrvatske i muslimanske propagande.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #174

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    @HLEBmaster
    što se tvog posta dole tiče,da palim po Beogradu za vreme mitinga nisam bio,nit' to podržavam,da idem na kosovo osim na neki mirni protest isto nemam nameru,jer su baklje i zastave lepa predstava,ali isprimaš ljude dole,i onda u bus i kući u toplo,eventualno prosipaš rodoljublje,a oni što ostaju tamo najebu zbog toga i dobijaju lažnu predstavu o stanju u državi...
    Pa nisi ti lichno bitan za prichu, bitna je masa koja pravi sranja, a koja sebe naziva navijachima... Ako ne pravish sranja ne treba ni da se osechash prozvanim.

    Što se pravde za Uroša tiče.... da nađemo nekog klinca koji će da se primi(naravno da će kolovođe da se sklone)
    Nisam bash neshto iskombinovao, to je samo gledanje mimo onog sa tribina, tj nishta nisam izmislio..

    Ja ne vidim da je opravdanje za linch to shto ga je neko poslao da snima tribine... Chovek radi svoj posao, a posao mu je da snima situaciju i utvrdjuje ko pravi sranja. On dakle pretstavlja problem onima koji sranje prave, a to nisu navijachi nego huligani. Kada govorimo o navijachima koji prave sranje dabome govorimo o huliganima, a ne o nekom dedi koji je dove unuka na tekmu ili bilo kome drugom ko gleda fudbal i navija normalno.. Prosta logika - Biti navijach je ok. Biti huligan nije ok, niti je pravo huligana bilo gde se nalazio da odredjuje drzzavi kako che da se odnosi prema njemu kao huliganu.

    i da mu zveknemo grdnu robiju,PO ZAKONU ne primerenu za to delo(ljudi dobijaju 7 god za ubistva samo da napomenem,da ne pričamo o drastično malim kaznama za razna druga dela,nemojmo molim vas o opravdanosti ove)
    Ok. Realno, taj koji ga je tu postavio mozda je mogao da pretpostavi da ga gura u nevolju, mozzda je bio dovoljno naivan da misli da che huligani isposhtovati njegovu znachku pa i pishtolj... ali teshko... Medjutim taj chovek je bio postavljen tu. Kao shto je i saobrachajac postavljen na raskrsnici pa to nekome smeta.

    Ko je kriv ako neko ubije saobrachajca? Njegov pretpostavljeni koji ga je stavio tu da bi izazivao labilne? Ili saobrachajac mora da vrshi svoju duzznost na taj nachin ili nije saobrachajac i saobrachajna policija ne sluzzi qcu. U principu odnos je isti, samo shto se eto izgleda podrazumeva da huligan mozze da po potrebi ubije policajca ako je na tribinama, a kasnije verovatno i saobrachajca...jer koji che djavo tu osim da izaziva sudbbinu jer se upravo zavrshila neka fudbalska utakmica u blizini..?




    Niko ne traži da se Uroš pusti na slobodu,ali kazna mora da bude srazmerna počinjenom delu,a ne da se ''opravdano'' lome kola na jednoj osobi zato što skupština i vlada ne znaju ili neće da rade posao kako treba...
    ......država,jok,oni će da pošalju policajca na tribinu da vidi kako ovi pevaju,pa će da ih zatvara zbog toga )
    Nemoj samo onu prichu - a shto hapse nas sirotinju shto dzeparimo na sitno, a ne hapse one glavonje shto vozu mechke. Mechka nije dzeparoshev problem. Ne postoji razlog da tamo neki Urosh, Pera ili Sabahudin nabije policajcu koji je kako sam kazzesh doshao da vidi kako pevaju, baklju u usta ili da ga sam ili u grupi linchuje. Nema nikakvog opravdanja u nekakvoj prirodnosti tog postupka jer je, eto, ovaj tu "podmetnut" sam.

    A što se tiče onog dela o klincima koji se zaleću na policiju tu je opet država kriva,ne sprovodi svoje zakone.....,koji će normalno da krenu za njima)
    Opet. Naravno da postoje krupniji problemi koji muche drzzavu. Naravno da je drzzava chak odgovorna i za postojanje tih navijachkih grupa i ima svoje ljude unutar njih iz ovih ili onih razloga...Drzzava je takodje kao i uvek u "interakciji" sa kriminalom itd... I naravno posebna pravila vazze za velike i male. To naravno nema veze sa ova dva choveka o kojima prichamo. Policajac na duzznosti mora da bude zashtichen kao beli medved..ili bolje kao panda. A sa druge strane, prekorachi li svoja ovlashchenja treba da bude kazznjen kao kineski lovokradica.

    I da 'lebe 'svemoćni',nemaju svi privilegiju razmišljanja i sklanjanja od onoga što ne valja uvek,već je većina ljudi pretežno povodljiva i po meni treba .....a lažni ideali ostaju gde su,i mržnja se povećava,javnosti generalno zamazane oči Urošom,i svi sretni i zadovoljni
    Ne znam shta je ovde bilo nasumice. Ako je uhapshen onaj ko je uchinio krivichno delo onda to nije nasumice. Ako bi cela grupa navijacha uchinila isto, a ovaj samo bio najblizi, onda je potpuno nebitno shto je bilo nasumice ako je optuzzba na mestu. Ako si spreman da ugrozzavash zivot bilo kome, a narochito sluzzbenom licu onda si na meti zakona. Neka to nije reshenje zaa sveeee krucijalneee probleme u drzzavi itd itd, ali che, nadam se neki drugi klinac da razmisli malo bolje kad se nadje na Uroshevom mestu negde na stadionu ili ispred neke ambasade.

    Tolko o ovoj našoj državi...uostalom,kako očekuješ da taj dečko razmisli o onome što je uradio i rehabilituje se,kad će morati da služi 10god. sa najgorim kriminalcima,načitan i namazaniji će izaći sigurno,ali ništa više...
    To je tachno. On je najverovatnije zavrshio prichu, ako bude izgurao 10 godina verovatno neche izachi kao primeran gradjanin. Mada, ko zna... Ali nemojmo da zaboravimo da je optuzzen za pokushaj ubistva policajca na duzznosti, da poenta dolaska mnogih navijacha - huligana na utakmice upravo jeste tucha sa drugim huliganima i policijom, shto je uvek ugrozzavanje zzivota. Ovo je bila namera da se choveku nanesu teshke telesne povrede pa i da se ubije. Sutra, ne bude li svako na pameti imao da ugrozavajuchi tudji zzivot rizikuje mnogo, takve stvari che se deshavati svakodnevno. Ne verujem da bi trebalo navijache pitati kolike kazne bi bile prihvatljive


    i to sve samo zato što neko nije u stanju da se obračuna sa samom srži .....znaju(mogao bi ponekad i da posetiš taj sever,nije na njemu samo šljam i bagra)...
    Nisam ni rekao da je sve shljam i bagra, inache bih otvorio temu - zabranimo okupljanje navijache na utakmicama u bilo kom broju i obliku Shto se tiche odlaska na sever, da izvinesh smara me sve u vezi ovog domacheg fUZbala, al dok sam ishao gleedo sam sever sa suprotne tribine... Shta chu tamo medju ciganima?

    .A sad što su kod nas neki pojmovi sjedinjeni u jedno govori opet o tome kolko nam je jadna država koja nije sa ničim u stanju da se izbori,nego samo digne dimnu zavesu i fajront...
    Navijach i huligan su samo termini... Ne znam shto se ti kao navijach osechash prozvan tom prichom. POenta je shto huligan mozze biti bilo ko. Kada kazzemo navijachi su palili po gradu mislimo na huligane koji su svoje navike preneli sa stadiona, i kada to kazzemo ne prichamo da bi optuzzivali poshtene navijache . Malo bi rogobatno zvuchalo da svaki put kada se o tome govori prichamo - fubalski navijachi huligani ili fudbalski huligani ...

    A što se tiče pucanja,ako je imao legitimno pravo na to,i bio tamo u skladu sa zakonom,trebao je,mada se pitam gde bi nas to dalje odvelo...a problem ostaje,samo se mi pravimo da je rešen...
    I ja kazzem. I nije reshen. Biche reshen onda kada ne bude sranja po stadionima. Ako za to treba 10 Urosha da robija, neka bude tako.

  10. #175

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Četnici nisu bili u savezu sa nemačkim okupatorima.

    Ne mozes ni one koji ti se ne sviđaju u ovom ratu nazivati "četnicima", to je propagandni termin hrvatske i muslimanske propagande.
    hoćeš da kažeš da na ovim slikama nema četnika?
    Poruku je izmenio DobrySchweik, 27.01.2009 u 21:04 Razlog: slika

  11. #176

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    E zbog ti kako kazes "ludaka u ratu"..sad mi srbi normalno mozemo da spavamo,jer dok su oni tamo ginuli i borili se za neku opet kakvu,takvu drzavu,ti si sedeo kuci i bolelo te je uvo sta se tamo negde desava.......Pogledaj neke od postojecih snimaka koji su hrvati snimali dok su vrsili genocide nad Srbima pa posle reci dal mozes da budes ravnodusan prema njima.Postavi se ne mestu Familiji koji gledaju sta nasa draga "braca" rade sa njihovim bliznjima.......

    E ako su ta deca koja ce se druziti sa mojom decom slucajno hrvati,albanci onda je bolje da se klone moje dece......a ovakvih mudrca poput mene verujem da ima puno
    Tebi Joksi granica Srbije moze biti odavde pa do Kine, ali tvoji ce horizonti uvijek ostati mali. Jer ti si sebi sama postavila granice kako u srcu tako i u glavi.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #177

    01 Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat DobrySchweik kaže: Pogledaj poruku
    Rat su započeli Sloba i Tuđman, a u vanpolitičkom životu si bili prijatelji...
    I to je istina,... složićete se? zar ne?
    Pa to su sve nagadjanja,ali nagadjanje nije da su HRVATI zapoceli rat,molim lepo,cinjenice su cinjenice!!!

  13. #178

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Mrznja vecine Hrvata prema Srbima seze u daleku proslost (u vreme formiranja Vojne Krajine) i siguran sam da nece tako lako nestati. Sve ono sto se dogadjalo tokom devedesetih godina proslog veka je samo posledica te duboko ukorenjene mrznje. Ono sto su Hrvatske vlasti tokom devedesetih ucinile je da su tu mrznju ucinile legitimnom i pozeljnom, pa nove generacije Hrvata nece biti u stanju da to nasledje iskorene. Mi, Srbi i Hrvati, moramo nauciti da zivimo jedni pored drugih, uvazavajuci novonastalu situaciju. Samo tako cemo izbeci nove sukobe.


  14. #179

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    HLEBmaster:
    Nemoj samo onu prichu - a shto hapse nas sirotinju shto dzeparimo na sitno, a ne hapse one glavonje shto vozu mechke. Mechka nije dzeparoshev problem. Ne postoji razlog da tamo neki Urosh, Pera ili Sabahudin nabije policajcu koji je kako sam kazzesh doshao da vidi kako pevaju, baklju u usta ili da ga sam ili u grupi linchuje. Nema nikakvog opravdanja u nekakvoj prirodnosti tog postupka jer je, eto, ovaj tu "podmetnut" sam.
    Nije to ta priča i znaš to dobro,al aj' sad...lepo je u teoriji sve,u praksi neodrživo,a najbitnije od svega je ono pravilo-bacićemo malu ribu u zatvor,narod happy,a sa glavonjama koji su krivi za sve bolje da se ne kačimo...i razloge ne tražimo,žrtvenog jarca smo dobili...

    ono,ko da gledam neki otrcani gangsterski film,glavonje podmeću sitnu ribu,na sva zvona o tome u medijima,jupi,policija radi svoj posao,and ewerybody lives happily ewer after
    ovo samo moram da izdvojim:
    HLEBmaster:
    Mechka nije dzeparoshev problem.
    U pravu si,nije...samo ovde nema odnosa džeparoš-mečka,već je situacija više nego jasna...

    'lebe,jesi ti svestan da su od tog Uroša samo napravili heroja za njemu slične i da tu ne pomaže ne 10,ni 150 da ih staviš u zatvor...samo još grđa kampanja napravljena...treba to drugačije odraditi,ali nesposobnost najlakše prikriti represijom...

    Prisetimo se samo onog slogana:'SVI SMO MI UROŠ'...neću dalje ništa reći,a svako neka protumači šta se postiglo tim kvalitetnim merama suzbijanja huliganstva...ne kažem,možda ih ima koji će se trgnuti,ali većina je samo dobila povod za opravdanu mržnju prema svemu što gmiže...

  15. #180

    Odgovor: Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Poređenje gospodina Dragoljuba Mihailovića, čak i stavljanje u istu rečenicu sa hrvatskim zločincem kome su ruke krvave do ramena je, u najmanju ruku, ortodoksna glupost. Ali je glupost neuništiva, očigledno.
    Nisam poredio Dražu i Pavelića, već situacije koje sam naveo I ti to dobro znaš

    I lične antipatije sačuvaj za pp, ne stavljaj mi javno u usta nešto što ne govorim
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

Strana 12 od 28 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve ste prema voljenom biću???
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 11:47
  2. Svakome prema... zaslugama...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.11.2009, 23:50
  3. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 21:12
  4. Mržnja prema LJUDIMA
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 26.01.2009, 22:07
  5. Da li ste uvek iskreni prema voljenoj osobi?
    Autor LAW1975 u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 06.04.2007, 23:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •