Zaljubljena
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Tema: Zaljubljena

  1. #1

  2. #2

    Odgovor: zaljubljena

    Ljubav ima rok trajanja
    No me toques

  3. #3

    Odgovor: zaljubljena

    Pa, koliko ja znam ljubav bledi, ali ne nestaje. Ne skroz.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  4. #4

    Odgovor: zaljubljena

    Citat inspired kaže: Pogledaj poruku
    Da li ljubav vremenom bledi ili...?
    Ma jok!
    Samo prati modu.
    Prolećna i jesenja kolekcija se prilično razlikuju.

  5. #5

    Odgovor: zaljubljena

    љубав се чува на мрачном и хладном месту и на температури до 8 степени целзијуса. онда је загарантовани рок трајања...
    неких 10-так година
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: zaljubljena

    Ljubav, kao i sve oko nas, ima svoje cikluse. Ima uspone i padove. Jednom sam vec na nekoj temi pisao o ovome.

    Ljubav mozete zamisliti kao voznju jedrilicom (avion bez motora). Ona polece kada dostigne dovoljnu brzinu. U vazduhu se odrzava tako sto kada izgubi brzinu, ponire i dobija na brzini, a onda tu brzinu iskoristi da se ponovo domogne visine. I tako stalno.
    Dvoje ljudi uzmu zalet i hop vinu se u visinu. Od pocetne brzine (uzajamnog zanosa) zavisi i visina do koje ce doseci. Kad dosegnu kriticnu tacku tj. izgube brzinu (dosade jedno drugom), obavezno pocinje obrusavanje (izbegavanje, svadje). Ukoliko pak oboje zele da nastave zajednicki let, onda to gubljenje visine treba da pretvore ponovo u brzinu i opet da se vinu u visinu. Uslov je da oboje to zele.
    Ja sam u braku vec skoro 25 godina. Uzeli smo se jer smo se zaista voleli. I dan danas se volimo. Posto cemo za koju godinu, ako bog da, postati baba i deda, ne prilici nam da se na ulici cmacemo i sl. nego ljubav iskazujemo na druge nacine (stariji forumasi znaju o cemu pricam, a mladji neka se strpe, saznace).
    Kada osetite da kod vase voljene osobe ljubav pocinje da bledi, ucinite nesto. Ponekad je dovoljan i jedan obican cvet, nezan SMS ili bilo koji drugi izliv neznosti pa da sve opet dodje na svoje mesto.
    Vatru koja se gasi, pokrenuce iver, a ne cepanica.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  7. #7

    Odgovor: zaljubljena

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav, kao i sve oko nas, ima svoje cikluse. Ima uspone i padove. Jednom sam vec na nekoj temi pisao o ovome.

    Ljubav mozete zamisliti kao voznju jedrilicom (avion bez motora). Ona polece kada dostigne dovoljnu brzinu. U vazduhu se odrzava tako sto kada izgubi brzinu, ponire i dobija na brzini, a onda tu brzinu iskoristi da se ponovo domogne visine. I tako stalno.
    Dvoje ljudi uzmu zalet i hop vinu se u visinu. Od pocetne brzine (uzajamnog zanosa) zavisi i visina do koje ce doseci. Kad dosegnu kriticnu tacku tj. izgube brzinu (dosade jedno drugom), obavezno pocinje obrusavanje (izbegavanje, svadje). Ukoliko pak oboje zele da nastave zajednicki let, onda to gubljenje visine treba da pretvore ponovo u brzinu i opet da se vinu u visinu. Uslov je da oboje to zele.
    Ja sam u braku vec skoro 25 godina. Uzeli smo se jer smo se zaista voleli. I dan danas se volimo. Posto cemo za koju godinu, ako bog da, postati baba i deda, ne prilici nam da se na ulici cmacemo i sl. nego ljubav iskazujemo na druge nacine (stariji forumasi znaju o cemu pricam, a mladji neka se strpe, saznace).
    Kada osetite da kod vase voljene osobe ljubav pocinje da bledi, ucinite nesto. Ponekad je dovoljan i jedan obican cvet, nezan SMS ili bilo koji drugi izliv neznosti pa da sve opet dodje na svoje mesto.
    Vatru koja se gasi, pokrenuce iver, a ne cepanica.

    u potpunosti se slazem
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #8

    Odgovor: zaljubljena

    pa ne znam... zaviis od ljubavi do ljubavi... nije svaka ista...
    neke ne blede... samo se povuku... na neko vreme... i onda kad ne ochekujesh-bum. opet te snadje


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  9. #9

    Odgovor: Zaljubljena

    ne...ako je prava...

    ...i ako imas srece...kroz mnogo godina...kad ti filmovi uspomena pocnu sve cesce da se vrte...shvatices koliko zaista vredi...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  10. #10

    Odgovor: Zaljubljena

    ...ma ne,prava ljubav ne bledi..ali biti zaljubljen i voleti,po meni nije isto...zaljubljenost traje dok ima strasti...a ako je ljubav prava,nemas nedoumice da je prava ni kad se strast utisa...

  11. #11

    Odgovor: zaljubljena

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav ima rok trajanja
    ma che cosa e rok? Non so.....

  12. #12

    Odgovor: Zaljubljena

    tesko je voleti nekog a ne biti s njim

  13. #13

    Odgovor: Zaljubljena

    Prava ljubav nikada ne bledi.

Slične teme

  1. Zaljubljena
    Autor ana u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 09.04.2010, 09:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •