Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 170
  1. #16

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ne postoji razlika.
    Kao sto ne postoji ni razlika izmedju emotivno/ljubavne prevare i prevare zbog seksa.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...muškarac je*e drugu...a ženu je*e drugi... ...e tu je razlika......principijelna...
    ...eeeee, u kojoj bajci ti zivis....


    btw.....nema razlike u prevari, bilo da je od strane muskarca ili od strane zene, emotivna ili sexualna, sa osobom istog ili razlicitog pola.....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #18

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Prevara je prevara, ma koja to strana učinila.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  4. #19

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Pa zavisi.........dali varaš ili su te prevarili!!!!!
    Love comes again......

  5. #20

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Kada si u braku kad tad dodjes u priliku da osetis sjaj i bedu prevare i uglavnom je ukus vecinom gorak...Ne znam kako zene gledaju na to,nisam bio zensko nikada,ali isto je cini mi se samo je ugao prosudjivanja i osudjivanja drugaciji...

    Svesni smo svi da moze sex sa mnogima,a da samo jednu volis i stvarno volis..samo treba razmisliti zasto si ili ko te doveo u situaciju da prevaris ako vec volis...Vazi za oba pola napisano...Poput reklame WINSTON-MISLITE O TOME

    Usput mnoge prevare su obogatile mnoge brakove ili ih i spasle,ali to je vise za temu SAVRSEN,A OZENJEN ili tako nekako,a tamo sam tu istinu zaboravio da pomenem dok sam apsolvirao na istoj...

  6. #21

    13 Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Nisam citao sve postove niti imam neku preteranu zelju, da postoje razlike POSTOJE i to OGromne,apsolutno nije bitno da li ste u vezi ili u braku obzirom da su prava bracnih drugova podjednaka.

    Muskarac- kada vara, vara a da ni sam ne zna zasto.Da li je to zbog nekog usmerivanja iz mladosti ili samog zadovoljstva, ili muskog egoizma je relativna stvar, a postoji i onaj deo (vecinski) koji samo iz uzitka ili promene partnera (za mladje) zudi za tim (tkz recke)! Osudjivati bilo sta od ovoga je veoma glupo obzirom da je u bilo koju vrstu od ovih nacina prevara izuzeta emocija, koja je veoma bitna.U bezemotivnij vezi muskarac maksimalno pokusava i uspeva da prikrije istu, dok u emotivnoj u 99% slucajeva ulazi u novu vezu pa i brak.

    Zena- kada vara, u vecini slucajmeva vara emotivno a u manje procentualnom delu zbog finansija.Ljubav se iz toga izuzima.
    Emotivni deo prouzrokuje preokupacija jace polovine u poslu, dok je u finansijskom smislu izuzeta ljubav.

    Tako da kada god izuzmemo sve obzire prema voljenoj osobi ili pruzimo sva finansijska srfedstava prema istoj, mogu samo usi da nam porastu i da kratko i jednostavno kazemo BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    I ko nas sta u opste i pita? Ili jeasi ili nisi? Musko!!!!! I dzabe prava i dzabe ljubav MAGARAC JE MAGARAC

  7. #22

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Žena nije tako raspoložena, a ni spremna da legne sa muškarcem, a u toj meri koliko bi većina muškaraca hteli da zabodu, to je zapažanje na temu želje i ispunjenja. Kad se radi o prevari i kad je srce uključeno, tu nema razlike bolno je jednako. E sad što bi muškarac češće hteo, to je već drugi deo, zbog objektivnih i subjektivnih okolnosti i razlike u temperamentu muškarac više puta ostane uskraćen. Svako se snalazi kado ume i ima hrabrosti i mogućnosti da to reguliše. Neki nađu nešto snogu, drugi ga svojeručno bace u nesvest, a treći istrpe. Pa sad neznam na ovom primeru dali je prevara ako mastrubira?
    In vinas veritas

  8. #23

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad neznam na ovom primeru dali je prevara ako mastrubira?
    Jeste, jerbo tada vara svog vršnjaka kome je obećao da će redovno biti namiren ako se opredeli da bude samo sa jednom, odnosno oženi se.

    Kad god se ne uklope njen i njegov ,,vozni red'' neko je prevaren ili će tek biti prevaren.

  9. #24

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    ne postoji razlika, prevara je prevara, u svakom slucaju boli
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  10. #25

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Boli ako saznaš,ako ne,nema šta da boli...

    Čini mi se da žene moraju da osećaju više ako se odluče na prevaru,a da muškarci ne moraju... tako mislim da i ženske prevare imaju veće lomove za posledicu u vezi ili braku...

    Naravno nisu svi isti...


    I šta znači prevara? Hoću,ali pošto ću prevariti neću... Smešno,pa onda varamo sebe...

  11. #26

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ljudi nisu monogamna bića iako se trude da to budu. Monogamija je odabrana da se promoviše medju ljudima zbog dece i porodice.

    Nema razlike u između muške i ženske prevare. I jedni i drugi imaju seksualne nagone i potrebe. Tako da žene ne moraju osećati više... E sad individualno je ko ima kolike apetite i šta želi.

    Jedina razlika je što je društvo nametnulo da je strašnije kada žena vara nego kad muškarac vara, tako da su muškarci slobodniji u tom činu, jer ih ni ta društvena etika ne sputava.

  12. #27

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi nisu monogamna bića iako se trude da to budu. Monogamija je odabrana da se promoviše medju ljudima zbog dece i porodice.

    Nema razlike u između muške i ženske prevare. I jedni i drugi imaju seksualne nagone i potrebe. Tako da žene ne moraju osećati više... E sad individualno je ko ima kolike apetite i šta želi.

    Jedina razlika je što je društvo nametnulo da je strašnije kada žena vara nego kad muškarac vara, tako da su muškarci slobodniji u tom činu, jer ih ni ta društvena etika ne sputava.
    Ne možeš mi raspršiti ovo moje uzvišeno mišljenje o ženama mada si u pravu,s tim da nije isto,jer ne koristimo iste delove mozga uopšte...

    Kaže moja bivša na pitanje zajedničke prijateljice da li bi me prevarila,jer eto ja sigurno nju jesam ko zna koliko puta,a i posle toliko godina braka bio bi red....ova joj odgovorila: mislim da bi on znao ma kako se trudila da sakrijem,a i bi kada se za sve vreme prevare ne bih setila da Nikolu imam sa njim,a pošto je to nemoguće onda ne mogu niti hoću...

    p.s. ovu izjavu nisam ja slušao,preneto mi je od osobe koja sa njom ne komunicira više kao nekad,tj. bolja je sa mnom nego sa njom...

  13. #28

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    ....aha......njoj uđe....a on ga nabije....


    .... princip je isti, sve ostalo su nijanse.......

  14. #29

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....aha......njoj uđe....a on ga nabije....


    au, svaka ti cast
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  15. #30

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat makica @-,-'- kaže: Pogledaj poruku
    au, svaka ti cast
    Eto kako istina ako se prezentuje na surov način kakva i jeste pogađa gledaoce... pa koleginice ako može obrnuto baš sam rad da se uverim... najbolje da bežimo od stvarnosti ili ako si čula one reklamne slogane po vašarima,ako će te to utešiti... ko nabije taj dobije,navali narode... Nije kolega ništa ružno mislio... mada priznajem da zvuči surovo,ali i prevara je surova za nekog ako se obelodani,pa mislim da je u tom kontekstu kolega našao adekvatni komentar...

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 20:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 19:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •