State of VOJVODINA ? - Strana 34

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 34 od 87 PrvaPrva ... 2432333435364484 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 1300
  1. #496

  2. #497

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Mala mi je i Evropa, samo mi taj očin fali još 62 granice do Batajnice i selo veselo!

  3. #498

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Istog onog dana kada Srbin bude predsednik Vojvodine, čist reciprocitet!

  4. #499

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Ovaj je vaterpolist.
    Pitam se šta će biti sledeći?
    Možda košarkaš - Divac?
    ...ali on nije vojvođanin, jelte?..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  5. #500

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    о вид врага!
    Па шта је ово? На овим просторима ничу нације као печурке. Може ли ми неко рећи ко су ти "војвођани" и одакле они овде??
    Хвала унапред

  6. #501

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Lala će da bude Predsednik Srbije kad Vojvodina izađe na Tihi okean.

  7. #502

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat shaban kaže: Pogledaj poruku
    Lala će da bude Predsednik Srbije kad Vojvodina izađe na Tihi okean.
    Opet ista prica Beogradski pasaluk satanizuje najrazvijeniji i miran kraj sto je Vojvodina.Samo tako jos malo ce trebati im pasosi da udju u nasu Vojvodinu da li se to ponavlja scenario sa Slovenijom?Nikad Beograd nije zeleo da cuje da moze neko od njih da bude razvijeniji makar i potencijalno.Uskoro ce ostati sam pa ce to moci da ostvari.
    Evo ja bi mogao da se kandidujem sa Pajticem da budem predsednik Srbije ili Vlade.Prvo sto bi uradio sve pare iz Vojvodine ostale bi tamo gde jesu.Placao bi se samo porez a pretplata na rts bi bila ukinuta u Vojvodini i placao bi se RT Vojvodina.Poljoprivrednicima biti vracen sistem zivota 80-tih kroz 2 do 3 godine.A ekonomija i zaposljavanje bi bilo privuci sto vise stranih investicija ali ne prodavati neko da pokrenu fabrike i naravno otvaranje novih po celoj Vojvodini ravnomerno a manji broj u Novom Sadu jer ne ravnomeran prema ostatku Vojvodine.Do 2012plate preko 1000 evra sa slabljenjem rasta cena hrane.Malo sale ali nadam se da je ovo sto se trazi ma ko to bio od Vojvodjanjskih politicara i ima jos neku viziju ja cu ga podrzati a nadam se i vi.

  8. #503

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Fingon Feanor kaže: Pogledaj poruku
    Istog onog dana kada Srbin bude predsednik Vojvodine, čist reciprocitet!
    A koja je onda razlika izmedju Srbina i Vojvodjanina?
    Poruku je izmenio Isahara, 10.06.2008 u 14:17
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #504

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Voleo bih da docekam vreme kada nece biti nikome ni malo vazno odakle ce biti predsednik, niti bilo koji drugi drzavni funkcioner. To ce biti pouzdan znak da zivimo u dobro organizovanoj i stabilnoj drzavi u kojoj u deluju institucije sistema sa bar minimumom potrebnog poverenja svih relevantnih politickih i drustvenih subjekata...

    Da li ovo spada pod SF?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #505

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Ta ideja mi je postala veoma bliska. Ovako se više ne može.

  11. #506

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    I meni je vec sve receno i vreme je polako da idemo dalje

  12. #507

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Ne znam koliko je Vojvodina još u stanju da razmišlja o nekakvom osamostaljivanju zato što je još jako malo ostalo pravih Vojvođana.Poznati smo kao vredni,radni,pošteni,tolerantni...Da li smo to još uvek,i da li smo sposobni da razmišljamo svojom glavom ili nam namerno šalju neke druge mozgove i glasače jer se plaše baš tog osamostaljivanja.
    KUBANAC

  13. #508

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Kako kaze Balasevic na jednom svom koncertu "Nezavisna Vojvodina,neznam to me vi pitate(odgovor publici) kako vi kazete tako neka bude.Ne lomite mi bagrenje ali doslo je vec blizu ne izdrzivog videcete" Te reci sigurno kriju neku pouku.Pa ima reci kada je Pajtic rekao "Vojvodina je bogata zemlja i njene ambicije nisu samo u Evropi nego i saradnja sa SUSEDNOM Srbijom"

    Neko moje misljenje je da Vojvodjana i to pravih ima sve manje ali budi se taj duh,za mene je propast Vojvodine bilo ono vreme kada su radikali imali ogromnu vecinu,sada se stvari menjaju demokrate okrecu sve u svoju korist.Naravno gledajuci to je pozitivno sto su demokrate pobedile jer su mnogo liberalnija varijanta glasaca iz Vojvodine sto se vidi i da Vojvodjani menjaju brzo misljenje prvo podrska radikalima pa demokratama ko je sledeci mozda lsv ili neka stranka Vojvodjanske orjentacije to se nezna u zemlji cuda.
    Isto tako da se cuda desavaju je koalicija Ds i Sps ko je ovo mogao da predpostavi zaista se vidi da onaj 5.oktobar je bio paravan gluposti po meni ako sada prave koaliciju to su mogli i mirnijim putem da rese.Zao mi je onih ljudi sto su nastradali tog dana i izgubljenih toliko godina.Sve mi se cini da je i ovo jedna vrsta paravana kako bi se smirile strasti i u Vojvodini ali govorio sam i ranije posto sam jako blizak svim tim krugovima politike preko roditelja da ce Vojvodina posle svega dobiti nezavisnost i to bez prevelike pompe bice odluceno u par dana a Beograd se nece buniti slican scenario sa Crnom Gorom.To ce biti najbolje resenje za Vojvodinu.

  14. #509

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Vojvodina oduvek bila njiva koju treba preorati i pustiti da prenoci. A gospodo draga, jos od pripajanja Vojvodine Kraljevini SHS, oni koji su doveli do toga da Vojvodina, udje u SHS tezili su tome da vojvodina izadje iz te cudne drzave. U dato vreme kralj je pustosio vojvodinu, ciju tradiciju su nastavili ovi kojekakvi dodjosi, i kojekakva druga bagra. Ovako gospodo vise ne ide, vreme je da Vojvodina krene dalje, i da bude drzava za sebe.
    Poruku je izmenio Mish, 11.07.2008 u 19:36 Razlog: font
    rumena si kao mlado vino, dobro jutro Vojvodino . . .

    ...Ne dirajte mi ravnicu...

  15. #510

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Pa mi srbi smo uvek bili prica za sebe,dok se evropa ujedinjuje mi se razilazimo.

Strana 34 od 87 PrvaPrva ... 2432333435364484 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •