Veliki brat, treća sezona - Strana 25
Strana 25 od 42 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 620
  1. #361

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    E ako je Radisa zeza onda stvarno nesto nije u redu s njom....
    ma ona njemu i odbrusi..ali kad radisha widi da moze sa njom,onda stwarno..
      Vrh

  2. #362

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Manuel kralj
    Nije hteo tj nije znao koga da nominuje i Veliki brat ga upozori da ce svi biti nominovani ako on ne nominuje nekog i on ponovo kaze-ne znam koga hahahahaahahahahahahha
    Kakva kraljina majko mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Poruku je izmenio Bombica, 10.10.2009 u 20:51
      Vrh

  3. #363

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ne, ne, VB je rekao da ce trpeti odredjene posledice a ne nominaciju

    Btw Jovana me sve vise iritira, sad sam gledala uzivo zapusila im se wc solja, higijena na nivou nema sta.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  4. #364

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    a wioletine gacice wise 2 dana onako usrane u wc
    Poruku je izmenio Bombica, 10.10.2009 u 00:02 Razlog: citat
      Vrh

  5. #365

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Nemoj zezati? Uzas! Koji su to klosari.
    Inace citala sam neki Karlov intervju.. Uglavnom, rekao je kako mu je Radisa saopstio da on kosu pere jednom mesecno! Stroka strokava. Dobro da ne smrdi preko ekrana.
    Ja tamo ni dva dana ne bih izdrzala.
    Poruku je izmenio Bombica, 09.10.2009 u 23:59 Razlog: citat
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  6. #366

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ali najjace je kad su ONI napusaawali Radishu zbog higijene,znaci ne zna se ko je glibawijia mozes mislit ispod pazuha kad se ufushtinjaju
    Poruku je izmenio Bombica, 10.10.2009 u 00:00 Razlog: citat
      Vrh

  7. #367

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ne, VB je rekao da ce trpeti odredjene posledice a ne nominaciju

    Btw Jovana me sve vise iritira, sad sam gledala uzivo zapusila im se wc solja, higijena na nivou nema sta.
    Nale ispravi me ako gresim ali u onoj spici kad se pojavljuje na reklamama za koga da glasaju gledaoci da izbace pojavljuju se svi ukucani tako da sam siguran da su ipak to posledice
      Vrh

  8. #368

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Jesu posledice, nominovani su svi sem njega.
    Samo sto u tom trenutku, kada je Manuel rekao da ne moze nikog nominovati, VB je rekao da posledice mogu snositi svi ukucani, uopste nije naglaseno koje. U Hrvatskoj kad je to bilo bio je nominovan taj lik sto nije hteo nikog nominovati, no nas Bigi je bas bRezobrazan.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  9. #369

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Tatjana Jovančević, koju trenutno gledamo u Velikom bratu imala je zastrašujuće težak život, a njene muke krunisane su amputacijom noge. Njena majka Gordana ispričala je tragičnu sudbinu svoje ćerke, otpočinjući je nevoljama koje su pogodile Tanju još u detinjstvu:

    - Moj brak je bio pakao. Suprug je bio alkoholičar i redovno je tukao decu i mene. Tanju je još kao bebu podigao visoko u naručje i bacio je na pod, zbog čega je imala dva frasa. Kada sam od njega zadobila ozbiljne fizičke povrede, odlučila sam da ga napustim i spasem nju i sina daljeg terora. Policija mu je zabranila da nam prilazi, a stan mi je sudskim putem dodeljen. Živela sam sa dvoje dece u šesnaest kvadrata. - počinje priču za Svet Tatjanina mama.

    Kada je napunila 16 godina, Tanja je na izboru za Mis Bosne i Hercegovine kidnapovana.

    - Muslimanska porodica je otela da bi od nje napravila surogat majku koja bi rodila decu njihovom sina, čija supruga nije mogla da ostane u drugom stanju. Držali su je u nekom selu u Bosni u izolaciji više od tri meseca. Na hranu koju su joj donosili stavljali su miševe! Srećom, uspela je da pobegne, bosa i u spavaćici. Nekako se domogla Prijedora, odakle joj je baka, pa smo je onda transportovali do Beograda. Želela je da pređe kod oca, što sam joj i dopustila, da bi je on sa 18 godina bez ičega izbacio na ulicu. Rekao nam je da je kupio pušku i da će nas ubiti ako se ikada više pojavimo na njegovom pragu. Tanja je tada zapala u tešku depresiju i napisala oproštajno pismo u želji da izvrši samoubistvo - sa suzama u očima priča majka učesnice Velikog brata.

    Kada je imala 23 godine, na Banjici je ustanovljeno da Tanja ima sarkom četvrtog stepena, najgori zloćudni tumor.



    - Prodavala sam stvari iz kuće kako bih joj kupovala lekove, a njen brat je prodao sve što je imao, dok nije ostao samo sa jednim pantalonama i patikama. Kada su nam rekli da joj je preostalo još samo dva meseca života, prodala sam stan. Nisam znala gde i kako da nabavim 30.000 maraka, koliko su nam tražili za operaciju. Tada je ostavio verenik. kaže Gordana za Svet.

    Tanjin jedini spas je bila amputacija noge. Dok su se lekari borili za Tanjin život, njen brat je u sred noći umro od srčanog udara. Gordana kaže da je umro od tuge što nije mogao da pomogne sestru.

    Ova potresna priča rasplakala je sve, sem Tanjinog oca, koji je rekao da ništa od toga nije istina, pa čak ne veruje da su deca njegova.

    - Kakva otmica?! Tanja je sa 16 godina pobegla u Bosnu, želeći da se uda za Muslimana. Kada su je oni izbacili na ulicu, došla je u Beograd i abortirala govori Tanjin rođak i nastavlja:

    - Čak ni priča da je njen brat umro od tuge ne pije vodu. On je bio narkoman i verovatno je umro od prekomerne doze narkotika. rekao je on, dok Tanjin otac ne želi da govori dok se šou ne završi, kako joj ne bi uništio šansu da dođe do novca. Kaže da će sve reći čim Tanja bude napolju.


    Izvor Srbijanet
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #370

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    VB Manuel: Sad znam koga bih nominovao!
    Subota, 10. oktobar 2009. 15:06



    Nakon ovonedeljnih nominacija, tačnije kazne Velikog Brata, veče je proteklo burno - krivac je, naravno bio Manuel zbog kojeg su se skoro svi ukućani našli pred ispadanjem.

    Manuel nije želeo ove nedelje nikoga da nominuje, jer je "konačno sa svima u dobrim odnosima i svi su mu dragi", ali je njegova dobrota skupo koštala. Svi ukućani, osim Dragice, Đorđa i samog Manuela su nominovani, a njihove reakcije na saznanje da će u ponedeljak svi pakovati kofere, bile su veoma burne.

    Manuel je nakon izlaska iz ispovedaonice pokušao svima da objasni da je mislio da će zbog odbijanja da nominuje on biti taj koji će snositi posledice, ali mu pojedini ukućani nisu verovali. Arsa i Danica za početak...

    "Nemoj da lažeš da zato nisi nominovao, nemoguće je da si dobar sa svima", rekla je Danica kojoj su devojke pre samo nekoliko dana skrenule pažnju na njeno pomalo sebično ponašanje i "gledanje sa visine". Manuel je umalo zaplakao, a potom ponovo posetio Velikog Brata u ispovedaonici.

    Nakon nekoliko minuta je izašao i rekao: "Neki dušmani bi želeli da me vidi napolju", na šta se Arsa prvi, i jedini, osetio prozvanim. "E, zato što si mi rekao da sam ti dušmanin da mi se više nisi obratio".

    Jutro nakon nominacija Manuel je pravio društvo Jovani i Viki koje su spremale doručak i koje su pokušale da mu objasne par stvar.

    "Ti si dobar, pametan i lep dečko, ali nisi ti došao ovde da nađeš najboljeg druga pa da ti bude žao nekoga da nominuješ", rekla mu je Jovana. "Šta te briga da li će neko da te voli ili mrzi kada ga budeš nominovao? Nisi znao koga ćeš?"

    "Sad znam koga ću nominovati", završio je raspravu Manuel.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  11. #371

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Neko umazao dasku sa izmetom i sad se vodi polemika o tome
    Poruku je izmenio Bombica, 10.10.2009 u 20:52
      Vrh

  12. #372

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Jel moze nesto ljigavije? O cemu ti klosari i da pricaju drugo, grama mozga u glavi nemaju....
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #373

    12 Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Pa stvarno je neko umazao i to zesce

    Gledaj Manuela kralja sad
      Vrh

  14. #374

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ja mislim da je dragica shugawa...definitiwno...jer ..alo...jel primjecujete da se ona ne pita s glawom
      Vrh

  15. #375

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ma ona nije normalna riba. Prvo place, pa gleda hoce li joj neko prici, pa se posle smeje. Ludaca.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

Strana 25 od 42 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •