Kako se osećate upravo sada? - Strana 933
Strana 933 od 953 PrvaPrva ... 433833883923931932933934935943 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 13,981 do 13,995 od ukupno 14294
  1. #13981

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Nema mi kera od jutros. Imam onaj odvratni kamen u stomaku koji se stvori od brige. Kaze keva da mu nije prvi put, ali opet..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #13982

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    nije los dan
    stigla neka crkavica
    jedincu sam prvi put kupila penu za brijanje i brijac,kad nije skocio do plafona
    rekao mi je da mu je tro najlepsi poklon ikad
    strikala sam neku kapu
    gledala omiljenu tursku seriju
    a onda
    stigne
    taj mejl s otoka srednje Dalmacije
    stur po obicaju
    kaze u njemu da ga sve vise jebeno opija moj mozak
    ja odgovorim ,takodje sturo:mator si,a toliko nenormalan da ne mogu a da te ne obozavam
    pa posaljem
    ocekujem povratnu informaciju za mesec dva
    kakve budale ja privlacim...
    i kakave budale mene opijaju...

    i tako.....
    nije lose///
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #13983

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Paaa, zbog ne odlaska far far away, imam slobodna cetiri naredna dana. U principu bih se radovala tim danima kao dijete, ovako, nekako se osjecam skenjano. Jesam li ispravno postupila? Kakve ce posljedice sve to imati na moj mali zivot...i taako. Pretpostavljam da cu se opijati...to mi nekako najlakse dodje u situacijama poput ove, pa opet, to budjenje savjesti ranom zorom boli ko sam djavo...a iz svoje koze ne mogu, dakle, prezivjet cu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #13984

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ponosno na sebe...odolela sam neodoljivom porivu da se jutros vratim u krevet (mnogo mi se spava ovijeh dana)...
    I mirne sam savesti...pokazalo se ovih dana da moja instinktivna odluka je bila i prava, ispravna...uvek sam se oslanjala na moj instinkt i kad god sam pravila kompromise sa samom sobom nije valjalo
    I obradovalo me to što sutra i u ponedeljak nema škole
    Jes' da me jenjava entuzijazam za kulinarske čarolije...a moji navikli...jbg...
    Još da nije ovako hladno bilo bi odlično...ali neću puno da kukam, sramota me, jer ću garant na leto isto kukati kada upekne zvezda
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #13985

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Za poslednjih mesec dana sam preživeo rolerkoster osećanja, gore dole, gore dole, gore dole, gore dole.
    Kako se osećam, jebeno, da vam pravo kažem, jebeno
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #13986

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Ima jedan sajt, zove se Rainy Mood.. Mislim, pun mi je kise, stvarno, ali ima nesto umirujuce kad je samo slusas. U pozadini se cuje kisa kad otvoris sajt, pljusti, cuje se grmljavina.. I fazon je sto na tom sajtu pustas sta hoces od muzike, povezan je sa You Tube - om. Tako ja sad slusam pljusak, slusam ceo soundtrack iz Gospodara prstenova, u ruci drzim repliku prstena iz Gospodara, malo - malo pa ga poljubim ( ).. Ne tangiram se oko zdravlja jer nema svrhe to da radim.. Ne tangiram se oko decka jer nema svrhe to da radim.. Ne tangiram se sto nemam para jer nema svrhe to da radim, posebno zato sto mi se mooozda smesi neki poslic ali psssttt..
    Ne znam, zivot je lep kad ga gledas tako. Eto, danas mi je neki fin dan, iako je vec skoro prosao.
    A i dobile smo novu ves masinu koja hoce da se lansira na mesec kad krene ispiranje ili centrifuga ili ne znam ni ja sta.. Tako sam danas hitala iz jedne sobe u kupatilo da je zajasim kad pocne da skace da se ne katapultira u stan iznad, okliznula se na parketu i pala koliko sam dugacka i teska.. Jos mi je smesno kad se setim
    Eto.. Zadovoljna sam, hepi, sita i debela. U zdravlje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #13987

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Paaa ide na bolje. Odlucila sam malo (vise) da mijenjam neke navike...ponajvise sto se tice izlazaka i opijanja. Fascinantno je da su mi ti saopstile i dvije prijateljice, a nismo se nekoliko dana vidjele. Dakle, svi su nekako siti svega toga...ne vodi nicemu. Nisam se posvadjala sa alkoholom ni izlascima, samo ce sve biti u manjim kolicinama. Nekako sam izgubila touch sa samom sobom, i bas sam pocela lose da se osjecam. Ne mogu vise supljiranja i dva dana lezim i dozivam se. Maah...trenutno se osjecam super...bila sam vanka na nekoj svirci, dva light picenca, dosetala do stana...i nista mi ne fali.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #13988

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Obzirom da je kod nas noc vec uveliko ....umor me sustize. Mogao bih na spavanje.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  9. #13989

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Sutra me čeka naporan dan,ustvari ne mene direktno a opet ja imam veze s'tim...nije svejedno
    baš zato što to nisam ja...Lako bi ja sa samom sobom...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #13990

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Dosta dobro.
    Zato neću da klikam na temu "Vojvodinu treba ukinuti".
    Zašto se u ovom dobrom raspoloženju moram podsećati da moram da dišem isti vazduh sa svakavima? Imam pravo da ne moram iako me interesuje. Mogu i sutra. A mogu i kad budem odlučila da se ubijem da je otvorim i da potvrdim svoje namere.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #13991

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Solidno.
    Spava mi se još, ali mora da se radi. Izlazim iz stana tek u 2 sata, tako da me čeka kafica.
    I iskreno se nadam da ću riješiti ovaj trenutni problem, i da ću naći način da se ne osjećam kao idiot zbog toga.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  12. #13992

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    K'o da me je neko raspizdio cekicem po glavi.
    Zdravlje - Znacu za dve nedelje.
    Pos'o - Znacu za par dana, mada me vuku za nos od petka.
    Ljubav - Mogu da se jebem bas sa ljubavlju
    Faks - Zbog toga sto sam se vukla po lekarima dve nedelje nisam izasla na ispit (koji bih i pala, ne bih znala jedno pitanje)

    Osim toga, nisam lose. Napokon nisam gladna, pros'o jebeni PMS
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13993

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    K'o da me je neko raspizdio cekicem po glavi.
    Zdravlje - Znacu za dve nedelje.
    Pos'o - Znacu za par dana, mada me vuku za nos od petka.
    Ljubav - Mogu da se jebem bas sa ljubavlju
    Faks - Zbog toga sto sam se vukla po lekarima dve nedelje nisam izasla na ispit (koji bih i pala, ne bih znala jedno pitanje)

    Osim toga, nisam lose. Napokon nisam gladna, pros'o jebeni PMS
    Ista meta, isto rastojanje
    s tim što ja za moje informacije malo duže čekam, a kako je krenulo i načekaću se
    a prethodno će me otrovati lekovima, pa će valjda znati od čega da me leče
    O ispitima ni ne razmišljam, teza čeka da je neko drugi napiše, posao otaljavam, na ljubav se "ne pržim", hejtujem i ćutim. Tj mrzim.
    I imam vrtoglavicu od nuspojava.
    I nerviram se što se ne osećam onako kako izgledam.
    Što ne mogu da prevarim sebe onako kako varam druge.
    (ne znam ko je to rekao, Silvija ili Anais, ali gađa pravo u metu)
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #13994

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    K'o da me je neko raspizdio cekicem po glavi.
    Zdravlje - Znacu za dve nedelje.
    Pos'o - Znacu za par dana, mada me vuku za nos od petka.
    Ljubav - Mogu da se jebem bas sa ljubavlju
    Faks - Zbog toga sto sam se vukla po lekarima dve nedelje nisam izasla na ispit (koji bih i pala, ne bih znala jedno pitanje)

    Osim toga, nisam lose. Napokon nisam gladna, pros'o jebeni PMS
    Ista meta, isto rastojanje
    s tim što ja za moje informacije malo duže čekam, a kako je krenulo i načekaću se
    a prethodno će me otrovati lekovima, pa će valjda znati od čega da me leče
    O ispitima ni ne razmišljam, teza čeka da je neko drugi napiše, posao otaljavam, na ljubav se "ne pržim", hejtujem i ćutim. Tj mrzim.
    I imam vrtoglavicu od nuspojava.
    I nerviram se što se ne osećam onako kako izgledam.
    Što ne mogu da prevarim sebe onako kako varam druge.
    (ne znam ko je to rekao, Silvija ili Anais, ali gađa pravo u metu)
    ista meta isto odstojanje
    dane provodim u besomucom spavanju
    vrti mi se u glavi od lekova
    lenja sam
    ne idem kod majke jer ne mogu da ne ocekujem da mi dotrci u susret i mazi se savijajuci se oko mene
    umrecu za tim psetom
    lepo mi se ne zivi
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #13995

    Odgovor: Kako se osecate upravo SADA?

    Zev.

    Danas sam nešto raspoložen da se borim protiv ćirilice i da širim ustaštvo po forumu.

    Ničim izazvan.

    Elem, ćirilicu na internetu treba ukinuti, a sve koji je koriste poslati u konc logore za ćiriličare.

    Osim Jose. Njega volim.

Strana 933 od 953 PrvaPrva ... 433833883923931932933934935943 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Nešto najluđe što ste učinili do sada
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 24.05.2014, 02:22
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Najduži sex do sada bez pauze?
    Autor nkšmeker u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 28.04.2009, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •