Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 234
Strana 234 od 247 PrvaPrva ... 134184224232233234235236244 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,496 do 3,510 od ukupno 3694
  1. #3496

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako je nezgodno kad ti krv curi iz uveta
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #3497

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Godinama radim sa jednim od kolega koji je zadužen za nas, a da smo tek juče konstatovali da se uopšte ne poznajemo. On je imao jednu sliku o meni, ja drugu o njemu. Oboje pogrešnu. Juče, igrom slučaja, ukapirali sličnost u karakterima. Nije reč o šemi. Zabranjeno je to u našim redovima. I prija jer je tako. Ne volim to. Glava ispod oklopa izgorela. Posle je pljusak ugasio. Uniforma potopljena. Stoici. Namćori. Praktičari. Cepidlake i sveznalice. Spavala sam kao beba. Sve više volim slučajnosti, ali i dalje ne verujem u njih. Smekšala sam. Radim najbolje što umem i znam.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #3498

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Сконто како да дођем до бесплате собе у хотелу за спортске активности, сад још само спаринг партнер... а некад сам имао друге проблеме... никад два добра саставити...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #3499

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сконто како да дођем до бесплате собе у хотелу за спортске активности, сад још само спаринг партнер... а некад сам имао друге проблеме... никад два добра саставити...
    Užas promiskuiteta
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #3500

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    OvoGoreNapisano me seti na

    Nekada sam imao i s kim i s čim ali nisam imao gde...

    ...posle sam imao s čim i gde ali nisam imao s kim...
    ...i napokon imam i s kim i gde...ali nemam s čim...

    godišnje granice su veoma klizne i....svrsishodne...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #3501

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li štrajk advokata asocira na štrajk kamiondžija u Ćileu koji je bio uvod u rušenje Aljendea?

  7. #3502

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Da li štrajk advokata asocira na štrajk kamiondžija u Ćileu koji je bio uvod u rušenje Aljendea?
    Ма јок, иза камионџија су стајале одређене снаге како у чилеанском друштву тако и из иностранства, наш Пинокиоче који је тренутно на власти држи све полуге у рукама.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #3503

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mota mi se po glavi...očigledno i definitivno starenje nije kontinuiran proces.Godinama izgledam isto a onda se jedno jutro probudim i PAF! primetim da sam ostarila.

    Priče "tešiteljke" koje kažu da je žena kao vino ...MA DAAAAJ !
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #3504

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Joj bože, Bombica počela da mudro misli i na engleskom. Zemljo, otvori se da propadnem u podrum.

  10. #3505

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Joj bože, Bombica počela da mudro misli i na engleskom. Zemljo, otvori se da propadnem u podrum.
    Ček...zar ti sam ne reče da stanuješ već u nečem takvom...? Mislim..kako onda da propadneš niže ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #3506

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Joj bože, Bombica počela da mudro misli i na engleskom. Zemljo, otvori se da propadnem u podrum.
    kao sad treba da me uvredi ili iznervira ovo sto si napisao.
    mozda i bi, ako bi mi znacilo tvoje misljenje... ovako, samo si me nasmejao.

    vidi se da uopste ne znas ni da mislis na bilo kom jeziku kad si spao na to da pljujuci ono sto su drugi napisali privlacis paznju na sebe.


  12. #3507

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jbt...ovaj forum je prepun kompleksaša
    Ne može ni da se iskaže sopstvena misao (kako i sam naslov veli) a da se bar dva ( l )o(lo)ša ne nakalemi

    Mada ima i razlike međ' njima...jedan je (kao) izazvan...a drugi ničim izazvan...razlike u načelu...ali ne i u suštini...
    Bilans kada se podvede...jednaki su...

    A pale se ko Hepo kockice...msm....smešššno
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #3508

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Tačno...razlike ne samo u načelu!
    Neko upadne i posere one koji mu se ne sviđaju, a neko reaguje načelno jer mrzi dežurne kompleksaše!
    Što se tiče kompleksa, cenjena koleginice, zar se vaša reakcija ne svodi na "drvenog advokata" (iako su pripadnici te profesije u štrajku) ?
    Misao?
    Šta li to nagoni neke osobe da ceo život brišu dupe svojim miljenicima? Što ih ne puste da nauče da izađu iz pelena?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #3509

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Joj bože...ovaj čovek i dalje živi u ubeđenju da je njegovo mišljenje bitno bilo kome...borac za pravdu, tragač istine i ostale džidžabidže. ( smajliji iskazuju moja podeljena osećanja )

  15. #3510

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vrti mi se vrti već poduže vreme jedna misao...sporadično shodno momE bitistvovanju na ovom forumu...ali svaki put (u poslednje vreme)...

    Pa dobro bRe gospodo draga (ovo gospodo zbog poštovanja jednog člana forumu...a draga tek onako...reda radi...zbog rime )...
    Zar vi zaista mislite da smo mi ovde...ili neki od nas...iliTi jaUsvojeIme kratkog pamćenja???
    Tek koliko juče, a čini mi se bejaše sv. Georgije dan, ste puni entuzijazma i sa gnušanjem i podsmehom prema ženskoj populaciji ovoga foruma (pre svega ako me memorija služi dobro...a služi me...Meggy i believer) koje su bile užasnute izbornim rezultatima i pobedom Tome Diplome nastupili dosta radikalno (u skladu sa novoizabranim vožDom) željni PROMENA...(ja nEsam glasala te smatrala da nemam pravo da se u diskusiju upuštam).

    Kao da sam danas pročitala slogan...dajte im godinu dana pa neka pokažu...sa nadmenim stavom da će isti i opravdati ukazano im poverenje...
    Prošlo dve...i cvrC
    Jedan po jedan ga se odruču....kao Juda Iskariotski
    Nema više entuzijazma...aliiiiiiiiii....
    ...ali bar da su ućutali i pokrili se ušima (ili ostalim extremitetima)...
    No ...JOK...opet su glasni kao što su i onomad bili...
    Alo....si glasao za Tomu???? (znao si da je u paketu i VučiĆ)...
    Dao mu šaMsu da se iskaže i pokaže i ev. dokaže??? Ma nemoj...A koliko to TI života imaš pa da svakoj budali daješ sansu?
    If-Then-Else...ako si glasao za ZTomu/Vučića/radikale/naprednjake/nazadnjake....
    ...sedi di si i za di si nisi...
    Aj...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 234 od 247 PrvaPrva ... 134184224232233234235236244 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •