VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 4
Strana 4 od 28 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 413
  1. #46

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pa ovo će da bude tragi-komedija
    I'm floating on air..
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    citaj izmedju redova jbs kablovsku
    aj ok..na koji ti gledas..ili ides tamO?
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Puuuuuuu zivote lutalicoooooooo..
    Mumin i Gru Mira Skoric i Maca
    Ostalo? Vucibatina do vucibatine, na celu sa Mikijem da te poljubi Veliki Brat, kad si smorio jos drugi put u kuci, ova Srbija je otisla u Civutski kraj
    Koliko primecujem, devojke ce da se pokolju tamo, muski ne verujem da ce da se nesto takmice izmedju sebe, osim mozda onog manekena, koji da je malo lepsi, moglo bi se reci da je ruzan
    Karleusa i Mia i Zezeljka i Tijana koja jeste lepa, ali dok cuti.. a tek Sani Armani.. pa jbt, ne znam gde ih iskopavaju
    Poruku je izmenio starsica, 10.03.2009 u 01:06 Razlog: zaboraviJo sam Macu
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Bas. Ne zna se ko je "pametniji" od njih. Mada verovatno samo takve osobe se i prihvataju da ucestvuju u ovakvim emisijama.

    A sto najbolje Karleusa i Canak su kao najpoznatije osobe tamo Verovatno su za njih namenjeni oni odvojeni kreveti. Da se ne guraju sa ostalima. I verovatno ce najvise njih prikazivati...

    A i koja poenta spojenih kreveta Izgleda dosadilo ovima da samo kod nas nema sexa u vb pa da im malo olaksaju

    Mada moglo bi biti zanimljivo Verovatno ce odmah Mira i Jeca zaratiti Bilo bi bas super da su Isidoru Bjelicu doveli. Ovako ce glavnu rec voditi "polni organ" i "politicar" a ostali nece smeti nista da im protivrece.
    Everybody Wants to be a Cat
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku

    A i koja poenta spojenih kreveta Izgleda dosadilo ovima da samo kod nas nema sexa u vb pa da im malo olaksaju
    Pa.. jedino ako ce biti homo sexa.. posto, koliko znam, ne spavaju pomesano..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    I pre su se mesali tako da im nece biti prvi put

    Mada onaj imitator mi i lici na geja tako da mozda i toga bude
    Everybody Wants to be a Cat
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ...kako će ovi gadljivi na pink sad da gledaju vb...
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A kad uopšte idu emisije uživo, kad ih puštaju?
    Danas u 10:10, 16:00 i u 00:00, verovatno će tako svaki dan

    VELIKI BRAT" VELIKI PROFIT
    KARLEUŠI 5.000 EVRA ZA JEDAN DAN!


    Treći serijal VIP Veliki brat" u znaku političara i priželjkivanog sukoba dve folk pevačice - Jelene Karleuše i Mire Škorić

    Ružičasta kuća, poznate ličnosti, svađe, tajni zadaci i mnogo dobre zabave očekuju fanove VIP Velikog brata", čija je treća sezona počela sinoć spektakularnim otvaranjem u Košutnjaku. Prvi put ovaj rijaliti-šou biće prikazan u svom prirodnom okruženju, na televiziji Pink, a po prvi put publika će imati prilike i da u serijalu vidi i estradne zvezde, među kojima se nalazi i jedan političar, ali i da uživa u sukobu folkerki Jelene Karleuše i More Škorić.

    U toku jučerašnjeg dana, u karantinu hotela Šumadija" našlo se petnaestak poznatih ličnosti, među kojima se nisu našle dve najveće najavljene zvezde - Jelena Karleuša i Nenad Čanak, čiji se dolazak očekivao direktno pred sam početak snimanja. Kako saznaje Press, prema prvobitnoj zamisli organizatora Jelena Karleuša u kući Velikog brata" trebalo je da provede tri dana, ali je u toku jučerašnjeg dana ipak odlučeno da se zadrži samo 24 sata, za honorar od 5.000 evra:
    Mira Škorić u VB za 30.000 evra

    Kako Press saznaje, poznata folk pevačica Mira Škorić za učešće u VIP Velikom bratu" dobiće honorar od čak 30.000 evra. Posle pregovora sa Emoušnom" jedna od najpopularnijih srpskih folkerki pristala je da bude stanar kuće u Košutnjaku, a čelni ljudi produkcije pristali su na njene uslove ubeđeni da će tako podići rejting gledanosti.
    - Producenti su preko jednog poznatog novinara stupili u kontakt sa Karleušom i ponudili joj 5.000 evra za tri dana u kući - navodi izvor Pressa blizak organizatorima, i dodaje: - Pevačica je oberučke prihvatila poziv za učešće u VIP Velikom bratu, smatrajući da takav potez može da joj pomogne u karijeri, ali je tražila četiri puta veći iznos - čak 20.000 evra. Cenkanje se završilo na sumi od 5.000 evra, ali za samo 24 sata koje bi ona trebalo da provede u igri.

    Ulazak Jelene Karleuše trebalo bi da izazove buru od samog početka, jer čelni ljudi Emoušna" najviše tipuju na njeno sučeljavanje sa koleginicom Mirom Škorić, sa kojom je Karleuša već godinama u otvorenom sukobu

    - Znajući Mirinu srčanost i Jeleninu prgavost, nije isključeno da se njih dve već na početku dohvate za kose, što bi Emoušnu" i Pinku" donelo neviđenu gledanost - tvrdi izvor Pressa.

    Svađa Jelene Karleuše i Mire Škorić započeta je još kada je pre nekoliko godina Karleuša izjavila da su sve pevačice kurve, a JK je otvoreno pokazivala mržnju prema Škorićevoj i jer je bliska prijateljice njene ljute suparnice Cece Ražnatović. Poznata po oštrom jeziku, ni Mira nije ostala dužna, pa je koristila svaku priliku da imitacijama iskarikira pevanje koleginice i dovede pod sumnju Jelenine pevačke kvalitete.
    TRAŽILA 20.000 EVRA ...Karleuša tražila 20.000 evra da tri dana provede u kući, organizatori joj ponudili 5.000 za 24 sata


    Press
    Poruku je izmenio silvia, 10.03.2009 u 09:03
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    kakvom se oni skandalu nadaJu za 24h !?
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    kakvom se oni skandalu nadaJu za 24h !?
    Pa nemam pojma, verovatno nekoj svađi ili čemu već, između Jelene i Mire pošto se one, koliko ja znam (danas baš čitam) , ne podnose
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ma nema nishta od toga....zadrzzace rukavice i nobles manire toliko....dzaba bacheni novci....

    nego...koliko drug Chanak dobiJa za 5 dana....zna li se?
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    ma nema nishta od toga....zadrzzace rukavice i nobles manire toliko....dzaba bacheni novci....

    nego...koliko drug Chanak dobiJa za 5 dana....zna li se?
    E ta cifra nije poznata ))
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ja sinoc vid'la da su se Karleusa i Skoricka bas fino pozdravile sad, sta je tu izmedju redova bilo, moj ga znao
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    nego...koliko drug chanak dobija za 5 dana....zna li se?
    Па онако, девојци за ципеле и фртаљ силикона, не више
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Puuuuuuu zivote lutalicoooooooo..
    Mumin i Gru Mira Skoric i Maca
    Ostalo? Vucibatina do vucibatine, na celu sa Mikijem da te poljubi Veliki Brat, kad si smorio jos drugi put u kuci, ova Srbija je otisla u Civutski kraj
    Koliko primecujem, devojke ce da se pokolju tamo, muski ne verujem da ce da se nesto takmice izmedju sebe, osim mozda onog manekena, koji da je malo lepsi, moglo bi se reci da je ruzan
    Karleusa i Mia i Zezeljka i Tijana koja jeste lepa, ali dok cuti.. a tek Sani Armani.. pa jbt, ne znam gde ih iskopavaju
    ...prvo, gled'o pink posle 100 godina... jbg., bilo je jače od mene...

    ...e sad, malo o žabicinim favoritima. Mira Škorić???!!! Beogradska seljandžura, najgora vrsta koja može da uspe na brdovitom balkanu. gNu? Ko to beše? Maca? Odvratna, debela, nevaspitava, urličuća spodoba zbog koje (uglavnom) nisam gledao VIP kad je on bio u kući (češanje doopeta na javnom mestu mi nije nimalo interesantno).

    Elem, Milan "FiladeNdroN" "Man of pain" Mumin...navijam...mislim da moj nick dovoljno govori o tome koliko sam se ložiJo na njih...

    Čanak...razočarenje na samom početku...ustao da se pozdravi jedino sa Karleušom???!!!

    Miki...navijam...može da priča ko šta hoće, čovek uzima kintu na foru, i daleko od toga da je glup...

    Manekenka Škorić...što se tiče devojčica, navijam za nju...imam utisak da uopšte nije glupa...

    Žeža...misliiiiim...jadničiĆ mali...

    Karleuša...podeliću sa vama svoje maštanje o njoj: u životu nisam udario ženu, ali svaki put kad je vidim, spopadne me osećaj "puna bulja šimika", tj. to bih joj radio non-stop. Kakav folirant.

    Kapisoda....

    Ostala ekipa (žene): rado biH iH posedoVao... kao i Kapisodu....i Kalimera, naravno....
      Vrh

Strana 4 od 28 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •