Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 36
Strana 36 od 69 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 1024
  1. #526

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ova izjava:

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Moj Bracika prevario devojku posle 3 godine zabavljanja.Ljubi ga Burazer sav je na mene i ako nismo rodjena braca
    Pa se pitam, posle tog međusobnog ljubljenja i istih sklonosti, a kakva ste vi to onda braća?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #527

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Retko se vozim autobusom.
    Poslednja tri dana sam bila prinudjena.
    Jutros zaprepascena.

    Kisa pljusti, autobusa nema kao za inat.
    Na stanici stara baka pogurena, pored nje kolica za pazar, iz kojih viri korpica sa paradajzom, sa strane okacena vrecica sa paprikama.
    Stize autobus.
    Vozac otvara samo prva vrata, nadobudno ustaje i pregleda karte,btw sav rascupan, izguzvan i neobrijan ( ovo mi je tako upalo u oci, bilo me je sramota i da ga pogledam,takvog, predstavnika javnog saobracajnog preduzeca)

    Ona baka jedva unosi kolica, polako, penje se uz stepenice, on nestrpljiv da je saceka nagazi na gas , kao da vozi vrece krompira i usput vice
    - Brze gospoJo, brze.

    Baka jedva seda na sediste, potom pocinje nadobudni vozac.

    - GospoJo, kartu na pregled
    - Evo, sinko, samo da se smestim.
    - Gospojo, rekao sam kartu, nemojte me praviti blesavim

    Baka pretura po kolicima, uzgred mu govoreci da joj je novcanik na dnu, sad ce mu pokazati, plasi se lopova, vec su je pokrali nekoliko puta.
    A ona eto zivi od toga sto proda nekoliko kila paradajza i paprike, na Ribljoj pijaci svaki dan.

    Na to bogomdan, nadobudni vozac, zaustavlja autobus, opet duboko ubedjen , da vozi krompir, otvara vrata i pametno kaze.

    - GospoJo, ovo je treci put da vam trazim kartu, a ja ne mogu svoje dragoceno vreme da trosim, izadjite napolje, sacekajte novi autobus,u medjuvremenu spremite kartu.

    Baka pocrvenela,govori
    -Sinko imam kartu, evo sad cu ti je pokazati.

    A vozac heroj, uzima ona kolica, izbacuje ih napolje, staricu uhvati za ruku bukvalno je izgura napolje, zatvori vrata i krene.

    A kisa pljusti napolju ...


    Ocutala nisam, mislim da ce zapamtiti danasnji dan.
    Prvi put u svom zivotu,sam nekog prijavila, prvi put u svom zivotu sam iskoristila svoje poznanstvo, da se neko adekvatno kazni.

    Bilo me je sramota, sto disem isti vazduh, koji on dise.

  3. #528

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Retko se vozim autobusom.
    Poslednja tri dana sam bila prinudjena.
    Jutros zaprepascena.

    Kisa pljusti, autobusa nema kao za inat.
    Na stanici stara baka pogurena, pored nje kolica za pazar, iz kojih viri korpica sa paradajzom, sa strane okacena vrecica sa paprikama.
    Stize autobus.
    Vozac otvara samo prva vrata, nadobudno ustaje i pregleda karte,btw sav rascupan, izguzvan i neobrijan ( ovo mi je tako upalo u oci, bilo me je sramota i da ga pogledam,takvog, predstavnika javnog saobracajnog preduzeca)

    Ona baka jedva unosi kolica, polako, penje se uz stepenice, on nestrpljiv da je saceka nagazi na gas , kao da vozi vrece krompira i usput vice
    - Brze gospoJo, brze.

    Baka jedva seda na sediste, potom pocinje nadobudni vozac.

    - GospoJo, kartu na pregled
    - Evo, sinko, samo da se smestim.
    - Gospojo, rekao sam kartu, nemojte me praviti blesavim

    Baka pretura po kolicima, uzgred mu govoreci da joj je novcanik na dnu, sad ce mu pokazati, plasi se lopova, vec su je pokrali nekoliko puta.
    A ona eto zivi od toga sto proda nekoliko kila paradajza i paprike, na Ribljoj pijaci svaki dan.

    Na to bogomdan, nadobudni vozac, zaustavlja autobus, opet duboko ubedjen , da vozi krompir, otvara vrata i pametno kaze.

    - GospoJo, ovo je treci put da vam trazim kartu, a ja ne mogu svoje dragoceno vreme da trosim, izadjite napolje, sacekajte novi autobus,u medjuvremenu spremite kartu.

    Baka pocrvenela,govori
    -Sinko imam kartu, evo sad cu ti je pokazati.

    A vozac heroj, uzima ona kolica, izbacuje ih napolje, staricu uhvati za ruku bukvalno je izgura napolje, zatvori vrata i krene.

    A kisa pljusti napolju ...


    Ocutala nisam, mislim da ce zapamtiti danasnji dan.
    Prvi put u svom zivotu,sam nekog prijavila, prvi put u svom zivotu sam iskoristila svoje poznanstvo, da se neko adekvatno kazni.

    Bilo me je sramota, sto disem isti vazduh, koji on dise.


    ne zaprepascuje mene vozac autobusa
    takvih drkosa ima svuda
    zaprepascuju me ljudi u autobusu
    to,sto su dozvolili idiotu da je izbaci
    sta je,bre,to s ovim narodom????
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #529

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne zaprepascuje mene vozac autobusa
    takvih drkosa ima svuda
    zaprepascuju me ljudi u autobusu
    to,sto su dozvolili idiotu da je izbaci
    sta je,bre,to s ovim narodom????
    Poludeo ili samo tupo gleda svoja posla.

    Od svih putnika sam jedino ja odreagovala i neki dekica dobacio koju rec, sa strane.
    Svi ostali cute i gledaju.
    I ne znam sta me je vise razbesnilo, da li ludak za volanom ili ljudi oko mene,
    ili moja luda glava sto ne zna da ocuti ni rec.

  5. #530

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Tuga,jad i cemer.Razumem da se tesko zivi ali boze moj nije sve u novcu ja zivim i bez njega i sa njim isto,a to je srecno i zadovoljno

  6. #531

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Tuga,jad i cemer.Razumem da se tesko zivi ali boze moj nije sve u novcu ja zivim i bez njega i sa njim isto,a to je srecno i zadovoljno
    Molim te pojasni mi sta si ovim hteo da kazes,nesto me danas koncentracija izdaje?

  7. #532

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Poludeo ili samo tupo gleda svoja posla.

    Od svih putnika sam jedino ja odreagovala i neki dekica dobacio koju rec, sa strane.
    Svi ostali cute i gledaju.
    I ne znam sta me je vise razbesnilo, da li ludak za volanom ili ljudi oko mene,
    ili moja luda glava sto ne zna da ocuti ni rec.
    ali takvu stvar covek ne moze da ocuti
    to odsustvo kurazi i milosrdja ne neshvatljivo...ja to ne mogu da razumem....gde je solidarnost? gde je covecnost i osecaj za pravdu,i samilost prema nekome ko je nemocan?
    osim toga,skota treba prijaviti....da ga suspenzuju ili oderu po dzepu,bio bi ljubazan
    uzassss
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #533

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ali takvu stvar covek ne moze da ocuti
    to odsustvo kurazi i milosrdja ne neshvatljivo...ja to ne mogu da razumem....gde je solidarnost? gde je covecnost i osecaj za pravdu,i samilost prema nekome ko je nemocan?
    osim toga,skota treba prijaviti....da ga suspenzuju ili oderu po dzepu,bio bi ljubazan
    uzassss
    Nazalost sve manje ga ima u svima nama.
    Ja sam citav dan toliko besna, da pucam.
    Ne mogu da razumem da jedan idiot, koji je zaposlen pre nekoliko meseci, drzi u rukama zivote svojih putnika, gde je u njemu ljudskost.
    Zar on nema majku kuci?
    Ili bar staru komsinicu, ma poznanicu?
    Kakav je to covek?

    Ljudi moji, ja ne pamtim kad me je zadnji put nesto slicno ovako izbacilo iz takta

    btw
    Taj vise nikad nece sesti u autobus izgubila sam citav dan, ali mi nije zao ni sekunde.
    Mobilni telefoni su ponekad tako korisni i kamerice

  9. #534

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Taj vise nikad nece sesti u autobus izgubila sam citav dan, ali mi nije zao ni sekunde.
    Mobilni telefoni su ponekad tako korisni i kamerice
    Bravo. Kada bi više ljudi u ovakvim situacijama reagovalo, a ne samo tupo sedelo i gledalo svoja posla, sve bi bilo mnogo drugačije... Njegov postupak je tako žalostan da nemam reči.

  10. #535

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Potonuo brod na Ohridskom jezeru, najmanje 22 mrtvih

    Blic Online | Svet | Potonuo brod na Ohridskom jezeru, najmanje 22 mrtvih
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #536

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Danas je mnogo strašnih priča koje su me ostavile bez teksta...

    *ljudski faktor je uzrok nesreće u Užicu...
    *potonuo brod na Ohridu...
    *Bellina priča o GSP-u i našoj svakodnevnici...

    ...

    na sve to, sada me je zvala prijateljica, javlja da naša zajednička prijateljica je saznala da nakon dve godine borbe sa kancerom, ima metastaze na kostima... ima 32 godine i dvoje male dece
    Ovaj život je stvarno surov i nepravedan...

    ...

    kakav dan...

  12. #537

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ostadoh bez teksta iako me to ne šokira. Tako bezobraznih ljudi ima svugdje pa tako i kod mene. Sjećam se kako je jednom vozač busa izbacio mamu sa djetetom i kolicima jer nije sklopila kolica pa je shodno tim 'zauzimanjem' mjesta trebala još jednu kartu kupiti.

    Više me šokira činjenica da se nitko nije udostojio pomoći jadnoj bakici. Koliko su ljudi hladni kada je tuđi problem u pitanju i kada od toga nemaju koristi.

    Drago mi je, bella, da me nisi razočarala i da nisi dopustila da nepravda napravi svoje. Imaš veliki plus u mojim očima.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #538

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    shto je ovo drugovi i drugarice..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #539

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Potonuo brod na Ohridskom jezeru, najmanje 22 mrtvih

    Blic Online | Svet | Potonuo brod na Ohridskom jezeru, najmanje 22 mrtvih
    Velika tragedija...ali ne mogu da se ne zapitam, relativno blizu obale, a toliko poginulih, kako? Vjerovatno zbog tih 7 min potonuća...panika...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #540

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Vozim se ja danas na posao oko 7h. Idem uvijek istom rutom. Prvo ostavim malenu u vrtiću i zatim izlazim iz naselja i prolazim benzinsku stanicu sa desne strane, semafor, zatim Kaufland sa desne strane, Goričanku također.. Dolazim do drugog semafora gdje idem još ravno..

    Uglavnom, prođem cijelu Veliku Goricu u jednom smjeru - da, u jednom smjeru jer Goricom prolaze dvije jednosmjerne ceste sa po dva traka. Jedna vodi u smjeru Zagreba prema Sisku a druga obrnuto.

    I što je danas mene ostavilo bez teksta?

    (vidi sliku - slika je u obradi - navratite kasnije da vidite moje crtačko remek djelo)

    edit - evo slike


    Prođem ja tako benzinsku, zavoj ulijevo ostane iza mene kadli primjetih dva fara. Upaljena. Ajme, skužih ja da auto vozi meni u susret!!!! Teta je vozila u suprotnom smjeru!! Dobro da joj nisam blicala ili trubila već da sam se samo maknula u desnu traku jer tko zna kako bi to tada završilo. Možda bi i ona onda skrenula desno i bummmm - frontalka.

    Ovako smo prošle jedna pored bez posljedica.

    Sada otprilike znam kako je bilo onim ljudima na autocesti kada su vidjeli jureći auto kako juri prema njima u njihovoj traci. Kažem otprilike jer.. Ja sam vozila cca 50 km/h dok oni na autocesti ipak idu brže..
    Poruku je izmenio little fairy, 07.09.2009 u 10:34
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 36 od 69 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •