Evrovizija - Eurovision 2007 - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 92
  1. #31

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Grci opet nesto shekivaju

    neznam sto al' Sabrel me strasno podsjeca na Rouvasa... jesu to Grci izgradili svoj stil za evroviziju


    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Moje mišljenje: Šerifovićkina Molitva - najbolja, ok, slažem se, inače mislim da je moglo mnogo bolje, tj. da je takva pesma trebalo da bude ''najgora'', a i ceo festival ''Česma evroklizije'' /Neša leptir, Bog da mu dušu prosti/ treba lepo sahraniti jer je zvanično umro prošle godine, a nezvanično mnogo pre...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Sto se tice Srbije i Eurosonga, opet izbila sramota, toboz, sad su NEfinalisti podigli tuzbu protiv "estradne mafije", sta god. Nisu zadovoljni glasovima putem sms-a...

    Pa vase misljenje povodom ovoga?

    Marijina pesma je ok, bolje nismo ni imali na ovoj Beoviziji, tako da je ona zasluzila da ode!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Nisam pratila a iskreno nisam baš ni bila preterano zainteresovana za pomenuti spektakl
    Čula sam danas na TV-u deo Marijine pesme i mogu da zamislim kakve su tek bile ostale kad je ona pobedila...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Eurosong 2007.

    marijina pjesma je samo dobra, nije odlična. meni nije za evroviziju, ali daleko od toga da ćemo se sa njom obrukati. međutim, styling joj je bio očajan. haljina i nafrakana frizura joj nikako ne stoje
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice Srbije i Eurosonga, opet izbila sramota, toboz, sad su NEfinalisti podigli tuzbu protiv "estradne mafije", sta god. Nisu zadovoljni glasovima putem sms-a...

    Pa vase misljenje povodom ovoga?
    Pa znaš kako, meni ta tužba sada i pljuvanje po TV-u i ostalo izgleda prilično jadno, ali sa druge strane potpuno razumem i nalazim opravdanje u takvom ponašanju.

    Evo, ovo su glasovi publike sa polufinalne večeri:



    Sad realno, da ti odeš na Beoviziju da se takmičiš, za tebe bi glasali tvoji mama i tata, glasao bi rodjeni brat, sestra, ujak, tetka, njihova deca, prvi komšija, glasala bi i ti sama, glasao bi tvoj momak, tvoja najbolja drugarica, njen momak... I eto ti više glasova od Maje Nikolić.
    Pa Mira Škorić reče da je sama nabrojala svojih 80 glasova od ljudi za koje 100% zna da su glasali za nju (prijatelji, rodbina i slično).

    Dakle, bez obzira da li je svesno namešteno ili ne, napravili su propust i nije loše malo ih javno protresti zbog toga, čisto da malo porade na tehničkom delu "manifestacije".
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Pesma koja je pobedila nikako mi nije za Evroviziju, nije upecatljiva iako devojka jako dobro peva. Nisam cula sve pesme, ali ono sto sam cula - no comment. Jos uvek mnogi imitiraju cuveno "lane", drugi du se pak poveli za proslogodisnjim pobednicima... Uglavnom, malo je tu originalnosti!
    Slazem se da je pobednica mogla malo vise da se potrudi za scenski nastup (odeca, frizura)!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    marijina pjesma je samo dobra, nije odlična. meni nije za evroviziju, ali daleko od toga da ćemo se sa njom obrukati. međutim, styling joj je bio očajan. haljina i nafrakana frizura joj nikako ne stoje
    Slažem se. Ja sam i ranije pomenula njen vokal kao najjaču stvar u priči. Inače sve ostalo što nosi pobedu na dalje ta pesma nema Sve je naš prosek, običan prosek koji možeš čuti na svakim Sunčanim Skalama, Budvama ilikakosevećzovu. Ona samo ima taj vokal da je predstavi (da nas predstavi) i očigledan bunt i energiju, neku drskost koju u sebi nosi. Bojim se da to nije to što će da se plasira dobro, ali sam zadovoljna što se nećemo obrukati. Takođe mi je drago što je uspeo da pobedi neko ko je manjina. U ovom slučaju Romkinja, pa mi baš to nekako drago. Da vidi svet da se volimo.


    A stilisti - otkaz. Momentalni otkaz.

    I dalje mislim da je trebalo da ode "Nebo". Ne mislim ni da bi ta pesma bila ne znam kako kotirana na listi u Helsinkiju, ali mislim da bi bila bar interesantna slušaocima širom Evrope. I Marijina ima etno motive (mada mi je muka više od sindroma Željko Joksimović iz godine u godinu), ali je "Nebo" jaka, arhaična i raritetna kompozicija

    Što se tiče neregularnosti do kojih je došlo, ne znam ko će biti i da li će neko biti odgovoran za to, ali nešto svakako nije bilo u redu kada u onih 10 nije otišla recimo Maja, a otišli sa onim hororom. Što reče Lady, neka - neka ih malo protresu iako izgleda jadno. Al' meni je jadno od početka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Nije mi jasno kako ziri odabere kao jednog od favorita izvodjaca koji po drugim kriterijumima nije dobio ni jedno jedino priznanje...niti za scenski nastup, niti za tekst itd.... U opste mi se ne dopada krajnji izbor...
    Elem jako mi je zao sto je u pesmi "Nebo" izostao onaj brz ritam koji sam isekivala svo vreme slusajuci je...A ono ravno... Nije bilo onog treperenja u stomaku, samo neko obicno
    Jako mi se dopala pesma grupe "Negativ", ali cini mi se da je to nesto isuvise "vec vidjeno"...
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Elem jako mi je zao sto je u pesmi "Nebo" izostao onaj brz ritam koji sam isekivala svo vreme slusajuci je...A ono ravno... Nije bilo onog treperenja u stomaku, samo neko obicno
    To i ja rekoh. Samo malo bolji aranžman i imali bismo preterano dobru pesmu... Ali šta je tu je.

    Inače, sinoć sam malo razgledala YouTube, tako da sam uglavnom videla sve izvođače koji će se takmičiti u Helsinkiju.

    Bugari su meni lično jako interesantni, Izraelci imaju šanse i za pobedu, Rumuni su pokušali da promovišu turizam u Rumuniji , a ostalo sve nekako... obično.




    Od mene ove godine glas dobija Makedonija
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Sto se tice te zalbe na sms poruke, u pravu su potpuno da bi samo od rodbine dobili vise glasova. Ali ne verujem da se ovde radi o nekoj "estradnoj mafiji", nego ako realno sagledamo situaciju mozemo samo uociti da su telekomunikacijske instalacije i softver koji se koristi za opsluzivanje ovakvih manifestcija zaista na rubu ocaja. Samo se setite doceka Nove godine kada saljete poruku 3 sata ranije od vremena kada zelite da je neko primi, jer znate da ce mreza biti prebukirana i da ce sve sms poruke kasniti. Ranijih godina se desavalo i da cak neka mreza pukne i onda bas nista ne mozete da radite. I mislim da se to upravo ovde desilo. Beovizija je gledana i pracena manifestacija u nasoj zemlji i svi zele da ucestvuju ako nikako drugacije, bar glasanjem. I tako se desi da u roku od 20 minuta neki server dobije milion upita odjednom na koje treba da odgovori i preusmeri u pravom pravcu i naravno da se desi kolaps. Koliko para je ulozeno u tehnicke detalje toliko se i dobije. A naravno u nasoj zemlji na tome svi stede, Ali je zato Beovizija trajala DVA dana, kao da sve nije moglo da se obavi za jedan dan. Nego neko mora tu da uzima para od karata, od sms poruka i neko mora da zdere na koktelima posle takmicenja za dzabe.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Inače, sinoć sam malo razgledala YouTube, tako da sam uglavnom videla sve izvođače koji će se takmičiti u Helsinkiju.

    Bugari su meni lično jako interesantni, Izraelci imaju šanse i za pobedu, Rumuni su pokušali da promovišu turizam u Rumuniji , a ostalo sve nekako... obično.
    Pa dobro... ako je... obično



    ... kako god da prođu sa ovim tranzistorom bez sluha, Danci su poslali i bolje noge, a bogami i više estrogena nego mi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Ja nisam odslušala puno drugih izvodjača ali čula sam slovence tj. njihovu predstavinicu i oduševila sam se...Jako mi se dopalo kako to zvuči i mislim da ce oni baš dobro proci...
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro... ako je... obično

    Danska

    ... kako god da prođu sa ovim tranzistorom bez sluha, Danci su poslali i bolje noge, a bogami i više estrogena nego mi
    BHahaha ochigledno nemamo samo mi nedoumica oko spola pobednika
    ali ovaj komentar mi je najjachi hahaha:

    robbieyanoos (49 minutes ago)
    Fuck balcans style! This is great song!! Only Serbia and Croatia have good songs.
    1. SERBIA
    2. DENMARK
    3. CROATIA
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Eurosong 2007.

    da se jos malo prosetamo evropom

    Ukraina


    Litvanija


    Germany


    Turska
    http://www.zippyvideos.com/634165513.../dogulu.ts_new

    i moj favorit Finska
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija
    Autor dule_legenda u forumu Muzika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 27.05.2012, 09:12
  2. Calcio 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.06.2008, 20:50
  3. Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 31.05.2008, 19:10
  4. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 01:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •