Srbija danas i sutra - Strana 14
Strana 14 od 27 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 401
  1. #196

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Srbija danas (josh uvek) cheka sutra.

  2. #197

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Srbija je dočekala svoje sutra. Da u politici i borbi za vlast nema normi i morala pokazala je najnovija koalicija DS-SPS. Dva ljuta politička protivnika, odjednom postadoše koalicioni partneri za formiranje vlade. Nešto je ovaj politički forum zaćutao, nema komentara.Tadićeve pristalice i članovi, oberučke zagrliše Dačića i SPS. A principi, doslednost, neslaganje u politici, sve se to zaboravi zarad političkih položaja, i održavanja pozicija.
    Sve ovo napisah i zapitah se? Šta je to što je politički moral, i kakvi su to ljudi koji će ovu moju i Vašu zemlju da vode u bolju budućnost i Evropu.
    Ni ovi drugi koji ostadoše u opziciji ništa bolji moral nisu pokazali.
    I ogoljeno i jadno sve to izgleda, dali treba verovati bilo kome na političkom vrhu kad se pokazaše ovakvi kakvi jesu?
    In vinas veritas

  3. #198

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    ....jedva sam dochekao da vrhunska dobrichina i najobjektivniji chlan foruma da svoj komentar...

    ...naravno, sluchajno je zaboravio da su drug Velja i drug Voja te iste SPS-ovce zaskochili pola sata posle izbora i nisu sjahali sa njih do pre neki dan...o wadikalima da ne pricham, i dan-danas su chvrsti i stoje jedni pored drugih kaNo klisurine...zaboravio je i da kaze da je pretproshla vlada funkcionisala u sastavu DSS-NS-SPO-SPS-G17 skoro 4 godine, pa nije bilo rechi o licemerju, dvostrukom moralui slichnim stvarima...sve je to bilo normalno, u cilju napretka Srbije...

    ...ispada da je DS, do pre par dana, bio primer kako treba svim ostalim strankama, ali su mudro cutali...

    ...dok im nismo uzeli mladu sa venchanja ...

    ...shta preostaje u takvim situacijama?

    Plach, valjda ...

  4. #199

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Ohohooo!
    Komšija i zemljak se uljuljkao, niko ga ne jedi na ovom forumu, čak i kilažu dobio, ali veću razumnost pri čitanju, nažalost nije! Pomislio, možda čiča-morrib pandrknuo, eto radosti! Ali nije, tu sam!

    Pozicija ima za cilj da se održi na vlasti, a opozicija de je po svaku cenu smakne. I moj komentar o moralnosti je tako i intoniran, više lajanja na poziciju, a manje, ali ne zanemarljivo, na opoziciju.

    Što se tiče preotimanja mlade sa venčanja, jadna je to svadba kad je mlada mnogo puta udavana i krv porađala, a najviše od sadašnjeg mladoženje. I bojim se kad se najede i ojača da će tada mladoženja da pljune krv, pošto neće moći da se porodi!
    In vinas veritas

  5. #200

    13 Odgovor: Srbija danas i sutra

    Eh pa,gospodine predsedavajuci,najljubaznije bih te zamolio da nam kazes u kojoj to drzavi na svetu(narocito u danasnje vreme) u politici ima morala i pravde koji su jaci od politickih ciljeva i interesa ??? P.S. Imam utisak da ti je u celoj prici najbitnije da se divis sebi citajuci svoje tekstove,ma sta u njima pisalo.Izvini ako gresim.

  6. #201

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ohohooo!
    Komšija i zemljak se uljuljkao, niko ga ne jedi na ovom forumu, čak i kilažu dobio, ali veću razumnost pri čitanju, nažalost nije!
    Stvarno sam se ugojio...otkud znash ?


    Nego, zar ti dosad nije jasno da nema nachina da me ti naJedish...vec odavno te dozivljavam kao prilichno zlonamernog chikicu koji prodaje dobrotu...shto mi je sasvim ok .

  7. #202

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Eh pa,gospodine predsedavajuci,najljubaznije bih te zamolio da nam kazes u kojoj to drzavi na svetu(narocito u danasnje vreme) u politici ima morala i pravde koji su jaci od politickih ciljeva i interesa ??? P.S. Imam utisak da ti je u celoj prici najbitnije da se divis sebi citajuci svoje tekstove,ma sta u njima pisalo.Izvini ako gresim.
    Potpuno si u pravu. ja sam narcisoidan predsedavajući, napišem nešto pa se sam sebi divim, odakle mi ovolika mudrost i pamet da ovako lepo pišem o političkom moralu.
    Evo i sad moram nešto da napišem pametno: ako suda u svetu, pa i kod nas nepostoji politički moral, i ako je to nepobitan dokaz, trebam li ja da se raspametim od oduševljenja što je i kod nas u Srbiji kao i u svetu?
    In vinas veritas

  8. #203

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Pozicija ima za cilj da se održi na vlasti, a opozicija de je po svaku cenu smakne. I moj komentar o moralnosti je tako i intoniran, više lajanja na poziciju, a manje, ali ne zanemarljivo, na opoziciju.
    Ali morribe meni, iz tvojih postova, nije jasno ko je za tebe opozicija u ovom drustvu i kakvu oni politiku propagiraju?
    Što se tiče preotimanja mlade sa venčanja, jadna je to svadba kad je mlada mnogo puta udavana i krv porađala, a najviše od sadašnjeg mladoženje. I bojim se kad se najede i ojača da će tada mladoženja da pljune krv, pošto neće moći da se porodi!
    Ta mlada je isprdak (naslednik) partije koje si i ti bio clan...
    Poruku je izmenio BaneK, 30.06.2008 u 07:19 Razlog: kod
    Back in red!

  9. #204

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Očigledno je maleni da tebi neke stvari nikad neće biti jasne? Trenutno je pozicija grupa partija koja posle poslednjih izbora polako formira vladu. Opozicija je sve one partije koje ne formiraju vladu, a ušle su u skupštinu. Kakvu politiku propagiraju? Pa prosto rečeno: Napadaj i pljuj po svemu i svačemu što pozicija radi, bilo dobro ili loše, sa ciljem da je obore. Za to vreme pozicija radi isto, samo sa ciljem da im što više pobegne, da bi bili nedostižni i ostali na vlasti.
    I da te na kraju razočaram, verovao ili ne, nisam bio član te partije koju ti sada nazivaš isprdak, već sam bio simpatizer tebi mnogo bliske partije, a koja je i sama postala isprdak, kao i ova crvena mlada sa kojom se oženiste!
    In vinas veritas

  10. #205

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    ...bolje Ivici odraditi felacio,nego cekati dok se Voji diGne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #206

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Чека нас просперитет и колоне Срба повратника у Србију земљу палми и богатих пензионера... Вели Палма данас да је Србији мало и 40 министара да решава проблеме . Примера ради једна велика Италија или Шпанија немају више од 16. Овај магарац је на претпрошлим изборима био на Коштуничиној листи, али се није чуо, није смео да зуцне! У ствари јесте, али као вашарски во у забавним емисијама, који нас је увесељавао причицама о реинкаранацијама Шопена и Моцарта. А данас је овај буздован бучнији и све присутнији од самог председника, велики господин и визионар! Борис је сигурно гледао филм ЏетСет, а што би рекла чувена реплика из поменутог цртаћа - Буди говедо Борисе, буди говедо! Хеј, Палма визионар, дајте канап и јак храст!
    Ој Ђинђићу васкрсни па да цениш Радикале који се свог вође и принципа не одричу преко ноћи зарад мало власти.

  12. #207

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Jedina naša žalost je što se naši političari bave politikom zbog para
    a otprilike bi trebalo da se pojavi neki policajac da pohapsi mafiju
    pa da konačno počnemo da živimo kao svi normalni ljudi u svetu.
    Mafijaši prijatelju a ne političari a oko njih indijanci puni ideala i optimizma koji misle da nikad neće živeti u rezervatu u kojem se sad nalaze.
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  13. #208

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Polako ali sigurno Srbija dobija novu vladu. Usaglašavanje još traje oko nekih sitnijih stvari, skupština diskutuje, ali uskoro evo nove vlade. I to je dobro, bolja ikakva nego nikakava vlada.Dobro je što se na položajima ministara spremaju većinom ljudi koji su kavalifikovani za ta ministarstva. međutim ima mnogo toga što nije dobro, previše ih je, a pored toga oni što su kompromisom došli do ministarskog položaja, (manjina) dali su dovoljno i dobro kvalifikovani? nije dobro ni to što se spremaju velika čišćenja samo po osnovu partijske pripadnosti, a ne po sposobnosti. Nije dobro ni utvrđivanje pozicije vlasti da je demokratskim putem nemožeš zameniti, ako neradi dobro. Jedino je dobro što je koalicija prevelika, pa samim tim uvek ima mogućnosti za vaspitne mere protiv onih koji nerade dobro. I pitam se dali trebamo biti optimisti u pogledu kvaliteta nove vlade, odnosno boljeg sutra? Za radost nema mesta, ali ni pesimizam nije primeren, jer se ipak može dogoditi da bude mnogo bolje nego što ja ili meni slični koji nisu glasali za ovakav sastav vlade, očekuju da bude. Lično bih se radovao da moje strepnje budu demantovane mnogo boljim životom nego što sada očekujem.
    In vinas veritas

  14. #209

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Država je tu da zaštiti interese vladajuće klase. Zato je i nastala i zato i postoji. U Srbiji su vladajuća klasa političari i tajkuni i niko više! Političari štite sami sebe, tajkuni plaćaju pa su njihovi interesi zaštićeni. Narod, kao i uvek, kao i svugde drugo u svetu je na kratkom kanapčetu, sa korom hleba i čašom vode. E sad, što je u USA, Švedskoj, Švici ili gde već, to kanapče malko duže, što je kora hleba malko veća, i što ima ponešto i uz nju, što je umesto vode ceđena narandža itd. to je već druga priča. A tek, druga je priča, šta je i ko je tamo vladajuća klasa koja zna jako dobro kako da sprovodi svoje interese (jer su vekovima baš to učili na Harvardima i Sorbonama), i koja zna kad treba kanapče popustiti, a kad pritegnuti, kad narod treba uz hleb da jede paštetu, a kad kavijar i losos. Danas-sirotinja kleta, sutra-da ne verujem u bolje sutra, sad bih sebi lako presudio, ali nešto mi to daleko... hoću i evo i sad i odmah i ovde i tu...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  15. #210

    01 Odgovor: Srbija danas i sutra

    Bice bolje,rodjace ...
    Ako vam je dobro ... onda nista!

Strana 14 od 27 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mesto koje voliš danas sačuvaj za sutra...
    Autor Invisibleman u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2011, 17:32
  2. Vojvodina danas i sutra
    Autor Becar u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 19:22
  3. Od sutra okrećem novi list!
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •