Marsovci Ubice - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    uvek mi je bila sumnjiva ta shator-haljina...

    I meni i meni! Ima tu neshto! Valjda nisu kakve bakterije!

  2. #17

    Odgovor: Marsovci Ubice

    prekidamo Dnevnik zbog važnog saopštenja koje nam je upravo stiglo sa Marsa, javljaju da imamo i uključenje iz Ministarstva zdravlja Marsa, pa čujmo spoksmena Ministarstava gdin. Simu Kosmosa:

    :
    Poštovani Zemljani u poslednje vreme svedoci smo zlonamernih dezinformacija o tome kako na Marsu ima izvesnih bakterija. Odgovorno tvrdim da te nazovi informacije nisu tačne. Čak i da je bilo bakterija, one bi energičnom akcijom našeg Ministastva, Uprave za sprečavanje širenja bakterija, bile sasečene u korenu njihovog stvaranja. Zato dragi Zemljani ne brinite i kako bi tu kod vas ne Zemlji rekli : samo opušteno.

    zahvaljujemo se gdinu Simi iz Ministrstva zdravlja na ovom uključenju, prelazimo na minut za kullturu, koji je kako mi javljavu upravo istekao, ne menjajte VK jer ste na pravom mestu

    PS Eboye sorry što smo upropastili temu
    Poruku je izmenio BaneK, 19.12.2006 u 12:10

  3. #18

    Odgovor: Marsovci Ubice

    sto bi Zemljani rekli: Samo Opusteno!

    Samo napred, i mene ste zasmejali, ali stvarno nisam imao i jednu da dodam

  4. #19

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Evo ja cu da dodam jednu.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #20

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno recheno, jedva chekam da se sazna bilo shta .. Ne verujem u takav SF/HORROR Alien razvoj dogadjaja, ali ko ce ga znati ... Valda nisu toliki bolidi da budu neoprezni...
    Ma da, valjda nisu toliki bolidi da NASA izgubi SVE DO JEDNE filmske trake sa (navodnog) sletanja na Mesec.

    Uuuups... BAS TO su uradili??? Hmmm...

  6. #21

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Kako nema snimaka? O cemu ti pricas, a sta su svi oni snimci koje gledamo redovno po dokumentarcima?

  7. #22

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema snimaka? O cemu ti pricas, a sta su svi oni snimci koje gledamo redovno po dokumentarcima?
    Ma navodno su u nasinom arhivu izgubili ORIGINALNI snimak.. a koliko sam ja chuo pronadjen je naknadno ... Saznacemo vishe pa ce veam kazzemo..

    Naravno ljubiteljima zavera svaka glupost ide na ruku...

  8. #23

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Naravno ljubiteljima zavera svaka glupost ide na ruku...
    Naravno, to ti je ko ono Moon Hoak Fox - Did we lend on the moon?
    Kad su navodili "dokaze" da ameri nisu bili na mesecu. A meni je drug to doneo sav zapaljen, da mi dokaze da sam obmanut. I rekao je cak da ljudi i nemogu da budu u svemiru, jer cim se izadje iz nashe atmosfere, UV zraci i vakum su toliko jaki da nijedan skafander to nemoze izdrzati, i da covek ne bi izdrzao u tim uslovima ni 2 sekunde.

  9. #24

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Bakterije će nam doći glave. Bežmo
    Zasto ste toliki pesimisti

    Iz tih bakterija mozemo samo saznati nesto novo, o nekom novom zivotu, ne verujem da nam mogu naneti stetu

  10. #25

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, to ti je ko ono Moon Hoak Fox - Did we lend on the moon?
    Kad su navodili "dokaze" da ameri nisu bili na mesecu. A meni je drug to doneo sav zapaljen, da mi dokaze da sam obmanut. I rekao je cak da ljudi i nemogu da budu u svemiru, jer cim se izadje iz nashe atmosfere, UV zraci i vakum su toliko jaki da nijedan skafander to nemoze izdrzati, i da covek ne bi izdrzao u tim uslovima ni 2 sekunde.
    Ma i ovde sam prichao o tim stvarima... Nema nikakvih pouzdanih dokaza da ameri nisu bili tamo i kojima bi se mogli opovrgnuti i nadjachati dokazi za suprotne tvrdnje..

    Gospod dodushe kaze da se gluposti deshavaju i takvim organizacijama kao shto je Nasa, pa je u tom pogledu moguce da im neke bakterije i pobegnu... Medjutim, nadam se da bi takva stvar ipak bila daleko bolje chuvana nego film koji je, iako vazzan, u principu samo magacinski inventar..

    Carl Shatgun said:

    Zasto ste toliki pesimisti

    Iz tih bakterija mozemo samo saznati nesto novo, o nekom novom zivotu, ne verujem da nam mogu naneti stetu
    Pa jest al to su rekli i oni u Alienu pa jes vid'o shta je bilo?!
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 24.12.2006 u 20:36

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Atentati (žrtve, ubice, posledice)
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.09.2010, 16:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •