Veliki Brat - Big Brother - Strana 18
Strana 18 od 27 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 395
  1. #256

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ma jok bre, zajebava VB sve u 17...
    ??? Meni je toliko žao što ne mogu da pratim taj stream, baš zbog ovog zadatka sa radio stanicom, jer hteli ne hteli moraju da pričaju. A da mogu, mislim da bih zapisivala šta ovaj "sindrom zvani Bog" ima da kaže Zajebava??? Taj ne zna ni da se zajebava, eto toliko je plitak.

    - koliko vidim ženskom delu pupulacije omiljenog nam cafe-a se veoma dopada momčić po imenu Sava iz kuće Velikog Brata...
    Pu, pu, pu daleko bilo. Iz'zetno mi je drago što me moj indijanski instinkt jako jako retko prevari.

    izdr*kavanja
    A koje slovo ovde menja zvezdica?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #257

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A koje slovo ovde menja zvezdica?
    Promenila sam čim sam shvatila, ali me nisi sačekala.
      Vrh

  3. #258

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Promenila sam čim sam shvatila, ali me nisi sačekala.
    E dobro je, sad ne znamo šta tu piše

    Elem, ne stigoh... ko je gledao večeras, šta se dešava, ko je nominovan? Po mojoj nekoj računici do NG treba jedne subote da ispadnu dvoje ako će trideset prvog da ih ostane četvoro
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #259

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Svi su nominovani, sem Save.

    Jedinstvena prilika da se izbaci Daliborka. Ne propustimo je.

    I ja imam neke ukucane koji su mi manje simpaticni, ali ce i onako biti nominovani vec sledece nedelje, a ona sigurno nece.

    Takodje, prica se i da je namesteno da ona pobedi. Ako uspemo da je izbacimo sad, onda i ima svrhe gledati i glasati, a ako ne...
      Vrh

  5. #260

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat jja kaže: Pogledaj poruku
    Svi su nominovani, sem Save.
    A zašto Sava nije nominovan?

    Da nije sastavio rečenicu, pa ga nagradili?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #261

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa to je fora, da ih zavade sada još više.
      Vrh

  7. #262

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    A ja se tek sad setih Lady da sam pročitala da si napisala da su svi nominovani, al' odoše misli u drugom pravcu pa k'o i da nisam, zato sam i pitala

    Pa Daliborka se odavno provlači, ako ćemo realno. Da l' je ona uopšte imala neku nominaciju osim ovako kad su svi nominovani?

    A ona Jadranka mučenica još će da pomisli i da je favorit, kad je nikako ne izbacuju. Al' uvek se nađe neka veća budala, tako da će morati da Ekscoolira (kako sama kaže) još malo izgleda. Nikola se pretplatio na kuću. Možda će da sačeka i one koji će da dođu u nekom drugom ciklusu

    E sad, kad bi mene pitali kojih bi četvoro ostavila trideset prvog u kući, a da budu dve ženske i dva muška, to bi bili Ivan, Edin, Aleksandra i Dragana. Naravno da bih samo Ivanu dala kintu, ali ako mora četvoro, evo neka budu njih četvoro.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #263

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja bi da izbacimo Enu pa da vidi koliko njena ljubav je voli vise od para

    Dragana opet mazi onog Savu,ta zenska je luda,slepa,glupa,smor,i samo ne znam kako ej nije stid da se onako nabacuje nekome ko ju je od*ebao milion puta,moronu koji je ljigavac,dupleizac,skart jednom recju...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Dragana je slučaj za sebe, al' opet mi ide i posle Ene i posle Daliborke i posle Jadranke

    E, a morala sam da iskopam koliko KuroSava ima godina. 32!!! I onda nađoh ovaj detalj u biografiji...

    Sava ima 32 godine i rođen je u Boru. Voli život i devojke, a najviše se ponosi svom zdravom razumu.
    Razumu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #265

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja bi da izbace onog Ivana vec jedared...
    decko je totalno uvrnut + povucen,cutiljiv,shunjav... jednom recju za izbacivanje...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Vidiš kako se ljudi razlikuju, neverovatno... Za mene je Ivan ubedljivo najbolji ukućanin i zaslužuje i da digne kintu... Možda baš zbog te uvrnutosti, mada ja ne kontam da je uvrnut, ali tako kažu ljudi.
      Vrh

  12. #267

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa, meni je jako drago što se razlikujem... A ne bi me čudilo da Ivan ode pre kraja. Tako je to u zemlji seljaka na brdovitom Balkanu. Smeta svako ko je inteligentan, plemenit, strpljiv, ko ulaže u sebe, ko je talentovan, ko nije površan. (Zato nam ovako lepo ide) Pa još ako bi pametno umeo da iskoristi novac? Odmah ga proglase čudnim... dok se megašabani "zajebavaju":

    Ivan: Šta misliš o inspiraciji?
    Sava: Na početku svega, časa, ove emisije... inspiracija je najveća, što se bližimo sredini, inspiracija je najmanja.



    Sava: Na lepom plavom Dunavu, jel to isto kompozicija ili simfonija?



    Za ovo sam morala da odem do zvaničnog foruma Velikog brata, a ako me ne bude mrzelo potražiću još. Gre'ota da ljudi ne vide.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #268

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ubedljivo najbolji je bio Miki...potom Djan Karlo...
    kako njih vise nema,tako ni ja vise nemam favorita za finale...

    Pa još ako bi pametno umeo da iskoristi novac? Odmah ga proglase čudnim... dok se megašabani "zajebavaju":

    Ivan: Šta misliš o inspiraciji?
    Sava: Na početku svega, časa, ove emisije... inspiracija je najveća, što se bližimo sredini, inspiracija je najmanja.



    Sava: Na lepom plavom Dunavu, jel to isto kompozicija ili simfonija?
    ma ovo mora da se zajebava,pa niko ne moze biti toliko glup...

    kod Ivana mi smeta sto nikad nije spreman da iznese svoj stav o necemu/nekome... uvek to cutanje,snebivanje, "uvucenost u samog sebe"{by Jadranka } ...sta cu... ne volim takve "intelektualce"...drazi su mi borci i generalno uvek bolje prolaze one koji predstave sebe a ne cekaju da budu primeceni pa ih nikada i ne primete...
    Elem,
    nisam imala toliko negativan stav o Ivanu dok nije poceo da place..
    posle sam skontala da ne samo da se nije afirmisao u kuci VB,vec ima sirot i neke traume..tako da mi to izaziva sazaljenje ali ne smatram da bi iko trebao da pobedi iz sazaljenja...
    Potom ono njegovo nemirovanje,stalna potreba da se nesto shutka, udara,treska...
    Bez uvrede onima kojima je on fejvorit ali on ima sve osobine nekog prikrivenog manijaka...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  14. #269

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa ja ne verujem! Gledam sad reprizu sinocnjeg VB i ne mogu da verujem kakav je lik ovaj Sava! Kao ima neke principe... Nervira me mloooogo!!
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    ma ovo mora da se zajebava,pa niko ne moze biti toliko glup...
    O da, može. Ima još jedan. I to na tako malom prostoru. Zove se Marko. I ima ih još.

    Marko: Tihi i Atlantski okean su jedno te isto.
    Sava: Gestika mimika osećaja.
    Sava: Najbolji burek u gradu možete kupiti u pekarama širom Srbije.
    Sava: Možemo li da svo troje u duetu otpevamo jednu pesmu?



    A najbolji Markov je:

    "Sad će ljudi misliti da sam glup!"

    Posmatrajući ih sve na gomili, dolazim do zaključka da svi imaju neke traume, a ne samo Ivan, ako ih ima. A ne bih mu naravno dala novac iz sažaljenja nego iz razloga koje sam navela. Iz sažaljenja bi dala ostalima, jebote

    A te koji se laktaju na način kao što se ostali ukućani laktaju, pa su primećeni, a i u životu, ne da ne varim, nego mi je zlo. Borac je svako na svoj način. Ja njegov podržavam. Opet, to je samo moje mišljenje.

    kod Ivana mi smeta sto nikad nije spreman da iznese svoj stav o necemu/nekome
    Meni se baš kod njega dopalo što kad god je izneo svoje mišljenje, opisao je svakog od njih do srži i potrefio suštinu. Niko mi nije davao bolje razloge za nominovanje i pri tom ih obrazlagao kako treba. Ivan je živ primer kako neko u malo reči može da kaže mnogo.

    Sava Ivanu : Ovo je početak jednog divnog prijateljstva.
    Ivan: Savo ne preteruj.

    Sava: Ja sam ti prijatelj.
    Edin: Ti si mi slučajni prolaznik.



    Kao ima neke principe...
    Da ima principe... koji se rađaju kad mu dokurči. Lepo mu reče Aleksandra.
    Poruku je izmenio SQUAW, 06.12.2006 u 16:14
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 18 od 27 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 22:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •