Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 25
Strana 25 od 37 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 551
  1. #361

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ako je ovo sa obimom tačno, tu me seci.



  2. #362

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Hasan seckati
    Doduse jedna lasta ne donosi prolece....ali imala momka sa obimom 16 cm

    Nego mene druga stvar fascinira...i nemam pojma u cem' je stvar...
    Dva...iste (ili priblizne) duzine...milimetar gore dole...s' jednim mi bude woooow...a s' drugim mi bude bljakavo (jbem me loodu sto sam tada glumila te on i dan danas zivi u uverenju da je baJa do jaJa )
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #363

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Naravno da je bitna velicina(ne bas kao u onom vicu:"Nije HAnego Fi) ali dzaba tehniciranje, ako ima kikiriki moze on da pruza fantasticni oral, ali da ga dobija??? mene to asocira na

    "Zlatna sredina" je najbolje resenje I u vestim rukama obostrano zadovoljstvo je zagarantovano.

    PS. ALI malo ali koje devojci srecu kvari volela bih da sam probala i jedan masala taman tek da mogu da uporedim sa zlatnom sredinom ..... ovako sam ostala "slepa kod ociju"

  4. #364

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    -Aj' da me komentarisem duzinu pa da me proglasite za *tehnicara
    al' znam da sam se jako obradovao malim shakama

  5. #365

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku

    "Zlatna sredina" je najbolje resenje I u vestim rukama – obostrano zadovoljstvo je zagarantovano.


    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    volela bih da sam probala i jedan “masala taman” … tek da mogu da uporedim sa “zlatnom sredinom” ..... ovako sam ostala "slepa kod ociju"
    E u tom grmu lezi zec...da si probala jedan masala,ta "zlatna sredina" ti ne bi vise garantovala obostano zadovoljstvo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #366

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Kad probaš jedan mašala...ono 18+ teško se vrnuti na prosjek... ...ali ako je tehničar, može i srednja žalost, samo da ga lupom ne tražim, to ni najgoroj dušmanki ne bih poželjela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #367

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku


    E u tom grmu lezi zec...da si probala jedan masala,ta "zlatna sredina" ti ne bi vise garantovala obostano zadovoljstvo
    Vidi, i taj "masala taman" je diskutabilan pojam ..... onaj sto je meni MASALA, tebi moze da bude "zlatna sredina". Kako?
    Pa, lepo....(hajd' ovako da pojasnim, a da ne budem vulgarna): i onom od 14 nije svejedno da li ga "docekuje" neka mala...........ili neka dobrrro razradjena.
    Moze da ima i dva'eset santima - ako ga ubachi u o .......naspram o

    ps. izvinjavam se na OFF

  8. #368

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Vidi, i taj "masala taman" je diskutabilan pojam ..... onaj sto je meni MASALA, tebi moze da bude "zlatna sredina". Kako?
    Pa, lepo....(hajd' ovako da pojasnim, a da ne budem vulgarna): i onom od 14 nije svejedno da li ga "docekuje" neka mala...........ili neka dobrrro razradjena.
    Moze da ima i dva'eset santima - ako ga ubachi u o .......naspram o

    ps. izvinjavam se na OFF
    Nije ovo off

    Objasnila sam koliki je taj "masala" tako da mozes odmah da procenis jel ti pasuje tj dal je i tebi to masala ili ti je prosek
    ( ako ti je prosek,zabrinuta sam )
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #369

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Mislim da imam sasvim dovoljno iskustva da mogu da kazem da duzina nema bas nikakve veze...nikakvu posebnu ulogu...
    Ako se ceo svet (sex) svodi na te centimetre, onda je to vrlo siromasan odnos, pa makar mu bio i 22 cm..

  10. #370

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Postoje neke opaske okoline koje su tipa:
    - Bog je svakoga nečim obdario (tj. svako je pri rođenju dobio neki dar ) .
    - "Ko nema u glavi...ima međ' nogama" .

    Da sad ne ispadne kako se hvalim ili vadim...mislim da je ELA dala sasvim pristojnu i dobru opasku koja se svodi na kompatibilnost .
    Ili, narodski rečeno "Prema oružju i futrola" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #371

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Loše su vam izvlakuše, to sa futrolom.

    Više vježbe, postaje elastičnija...manje vježbe, potrebno više lubrikanta ...smart može da stane u svaku garažu, a opet većina nas žena sanja da vozi džip.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #372

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    P' sada
    Moj biFsi muz...Crnogorac...mashala...
    U nedignutom stanju mu bio veci od nekih u full size...
    Ali...
    Postojale su poze koje su bile nemoguce zbog tog viska (ne sporim da bi nekoj sa vecim dubinama i sirinama on pasovao...)
    I nije bila stvar u vezbama..i nakon 10 godina sto braka sto zabavljanja sto mojih porodjaja...ona ostala ista...i isti je bio dozivljaj...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #373

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Od viška glava ne boli. Ko kaže da boli, laže. Boli nešto drugo, ali se navikneš.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #374

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ...verujem da mi sa malim kitama treba da izbegavamo ovu temu,ali jbg...progovorio bi na pedu..."boj ne bije svijetlo oruzje"...(kakav izgovor)....
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #375

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...verujem da mi sa malim kitama treba da izbegavamo ovu temu,ali jbg...progovorio bi na pedu..."boj ne bije svijetlo oruzje"...(kakav izgovor)....
    E ovo je posteno...a ne ono...kuresaju se, tri puta po tri sata (za noc) kad ono...medjutim...
    Doduse potrajalo to sat vremena ali od toga je 55 minuta otpalo na reanimaciju...a preostalih 5 na sumiranje rezultata, okret na levo i ZzZZzzZzzzz...

    Ovakav pesimisticki stav moze samo da obraduje...

    Ups...promasih ja temu...a mozda i ne
    Pored velicine je i te kako bitna potencija...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 25 od 37 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 12:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •