Homoseksualnost - Strana 13

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 13 od 30 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 450
  1. #181

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    I na celu pricu moram da dodam da je ceo problem u tome sto oni preterano isticu svoju sexualnost
    Bože, pa normalno je da mi moramo znati kako je njima bilo dok su se trpali. Ako mi ne znamo kako je njima bilo, mi njih time ugrožavamo. Oni ne mogu da spavaju noću, prevrću se po krevetu, znoje se, jer nisu nikome prepričali svoje bahanalije.

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    U svojoj kuci radi sta god zelis, uopste me ne zanima...
    Jašta more. Ja im u kuću zalaziti neću.

    A gradski trgovi nisu njihova svojina i ne mogu se tu ponašati kao u svojoj kući.

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Diskriminisu te zato sto si normalan,ej!
    Juuuu svašta, otkud ti to? To nije istina, ti izmišljaš, evo pao si pod propagandu ovih zlikovaca koji tvrde da su homići bolesni.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #182
    Razlog zasto sam ogorcen na homoseksualizam je i sudbina komsije, na selu gde sam odrastao.
    Komsija, kao mlad, lep, slovio je za velikog zenskarosa. Ozenio je prelepu zenu, i imali su samo jedno dete - sina (3 godine stariji od mene). Vredan, radan, nit je pio niti pusio, uzoran brak u svakom pogledu. Mnogo sam vremena proveo u njihovoj kuci igrajuci se sa njihovim sinom. Komsija je obozavao decu, uvek je imao bombona u dzepu. I onda dolazi katastrofa. Proglasen je krivim za pogibiju deteta njihovih najboljih prijatelja. Saobracajka, u kojoj je on proglasen krivim, a ne tip na velikom motoru koji je ubio dete, jer je taj tip sin... Tu je pukao, roditelji malog ga nisu krivili ali ga je sud osudio na 2 godine zatvora u S.Mitrovici. (Tog tipa je kasnije otac deteta ubio i odrobijao). Komsija je krivio sebe "e da sam...". Iz zatvora je, zbog dobrog vladanja, izasao nakon 18 meseci . U medjuvremenu, sve je otislo dovraga, zena je pocela da pije, da se u kuci skuplja "seoski olos", i zavrsilo se tako da je ona neposredno pre njegovog dolaska, iz kuce izasla i preselila se kod jednog "starog momka", a sina je uzela komsijina sestra (tetka). "Komsinica" je nastavila sa picem i raspusnim zivotom i rodila tom tipu kcer.
    Komsija je dosao iz zatvora kao sasvim drugi covek. Vratio se kao peder. Pusio je 2 pakle dnevno, opijao se (ubijao se alkoholom). Svoju bivsu je i dalje voleo (pricao je to mojoj majci koju je izuzetno cenio). Ubrzo potom je njegova bivsa umrla, ostavivsi malu devojcicu od 2 godine. Sin mu je dolazio samo preko raspusta na nedelju ili dve, a on ga je obozavao.
    Odlazio je u obliznji grad, poslom, a tu su ga vidjali da se "druzi" sa sumljivim tipovima, pijanci - pederi. Tako je selo i saznalo za njegovu nastranost, a pod dejstvom alkohola je to i priznao lokalnim pijancima, pa je selo o tome brujalo. Nakon smrti svoje bivse, pokusao je da promeni zivot, ozenio se nekom "usedelicom" i bas se "usrecio". Lenja, aljkava, ma dalje ces je baciti nego poslati. Pokusao je da ponovo postane covek, ostavio pice i "muskarce" ali uzaludan trud. Hladna, namrgodjena, lenja zena (rospija) i opet u alkohol i opet po starom...
    Nije se dugo patio, par godina posle otkazala mu je jetra.
    Njegov sin se vratio u selo, izuzetno je vredan, ima sasvim normalan zivot, porodicu i slovi za primer u selu.

    Da li se on rodio kao peder ili je postao u zatvoru (svojom voljom)? Koliko bivsih robijasa ima pedera? Ustvari, koliko robijasa biva pederom u zatvoru, a kad izadju, koliko njih to i nastavlja?

    Ovo sam napisao za one koji tvrde, da su svi homoseksualci tako rodjeni.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Nisu bolesni jer nema leka (ako hoces da ih izlecis najbolja je lopata).
    Vidim da ste me opet pogresno protmacili (Paparaco fotografije).
    Mislio sam pod lopata, da uzme lopatu i da na +35 radi od 6 do 14, pa mu ne bi palo na pamet "femkanje" i fantaziranje.

    Hm, doduse ta vasa ideja mozda i nije tako losa, to mi do sada nije ni palo na pamet, nisam za upotrebu sile.
    Poruku je izmenio Lillith, 27.07.2007 u 13:49 Razlog: spojene dve uzastopne poruke
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  3. #183

    Odgovor: Homoseksualnost

    Teshka je ovo i konfuzna pricha Pero. Ali ste i poentu stavili na posledicu, a ne na dogadjaje i uzroke.

    Zatvor je specifichna sredina. Chak ne mogu da zamislim robijashe koji se bore za prava pedera. Ono je stvarno unishtenje i slom ljudskog bicha, tamo se karakter namerno i planirano slama od strane sistema, a josh ko zna kolko puta gore i vishe od strane ostalih zatvorenika...

    Ali nikada nechu mochi da prihvatim, kako to samo nedostatak stranog tela u guzici razlikuje straight choveka od homoseksualca? Znachi svakome od nas to mozze da se svidi? Ne? Samo onima kojima je neko objasnio da je to dobro (npr homoseksualni par roditelja ili drugi robijashi - na malo grublji nachin) ?

    Znachi ja u stvari volim seks sa zzenom, jer mi se svidja, a svidja mi se jer su mi objasnili da je to dobro ili zato shto me josh niko nije opauchio straga?


    Shto se tiche paparazzo fotografija, karikatura pa karikatura.
    Sve jedno, robijashi u zatvoru lopataju sve u 16 pa ne pomazze..

  4. #184

    Odgovor: Homoseksualnost

    Хомосексуалци су блудници, против бога, јер да је бог хтео тако направио бих Адама и Адама а не Адама и Еву. Смета ми ако је неко геј, али наравно то задржавам у себи, али ако изађе да ми се тиме хвали (геј парада) добиће шта заслужује. Треба опраштати својим дужницима али не и антиХристима. Наравно, ја сам Православни Хришћанин, против сваког облика насиља. Али их треба бар отерати да не брукају нашу свету земљу.

  5. #185

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Хомосексуалци су блудници, против бога, јер да је бог хтео тако направио бих Адама и Адама а не Адама и Еву. Смета ми ако је неко геј, али наравно то задржавам у себи, али ако изађе да ми се тиме хвали (геј парада) добиће шта заслужује. Треба опраштати својим дужницима али не и антиХристима. Наравно, ја сам Православни Хришћанин, против сваког облика насиља. Али их треба бар отерати да не брукају нашу свету земљу.
    A lezbejke bi vec kresnuo aaa,nisam video tople da napadaju po ulicama ako ti se desi javi!da znamo da si se opredelio,ko sme jednog radikala da dira posebno sa tom slikom,imam derpeje komsije vole uniformisane

  6. #186

    Odgovor: Homoseksualnost

    Imaš nešto i protiv pataka?

    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  7. #187

  8. #188

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Хомосексуалци су блудници, против бога, јер да је бог хтео тако направио бих Адама и Адама а не Адама и Еву. Смета ми ако је неко геј, али наравно то задржавам у себи, али ако изађе да ми се тиме хвали (геј парада) добиће шта заслужује. Треба опраштати својим дужницима али не и антиХристима. Наравно, ја сам Православни Хришћанин, против сваког облика насиља. Али их треба бар отерати да не брукају нашу свету земљу.

    nemam pojma ali mi se ova dva posta čine jako sličnim ...

    Banovani Cezar koji raspolaže IQ-om kao kofa puna meduza kaže:
    Smatram da je homosexualnost najveci greh i bolest. Za zemlje koji istopolne brakove prihvatise nemam reci, ali Srbija je (jos kako je Sveti Simeun rekao) blagoslovena zemlja i nadam se da ce takva i ostati.

    Na vecini gay parada gejevi i lezbejke bivaju pretuceni od strane vecine. Zvucace grubo, verujte mi mrzim violenciju ali ovakve tuce ne osudjujem. Za sada necu nista vise reci.
    možda mi se samo čini ali najposle i gusenice sve liče jedna na drugu.

  9. #189

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ako homoseksualizam shvatimo kao bolest, onda će mo i imati zdravije mišljenje i stav o tome, kao humanisti prema bolesnim ljudima. To što se u nekim zemljama na račun slobode čoveka dozvoljavaju mnoge stvari je njihov problem, a naš problem je što to prepisujemo ili pokušavamo da prepišemo, što se po meni kosi sa mnogim stvarima. Ako hoćemo da verujemo da je to bolest, i da ta bolest daje jednu vrstu seksualne izopačenosti, koju neke vere čak i dozvoljavaju, neki velikodostojnici su sebi pribavljali dečake, dovodeći ih na dvorove, da bi zadovoljili svoje nagone.Kako onda dozvoliti razne parade,brakove i ostale gluposti bolesnim ljudima. Možda je prejak primer ali to bi bilo isto kad čoveku koji boluje od šizofrenije, i zamišlja da je car, dozvolili da bude car, da mu nebi povredili njegovu slobodu?
    In vinas veritas

  10. #190

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ako homoseksualizam shvatimo kao bolest, onda će mo i imati zdravije mišljenje i stav o tome, kao humanisti prema bolesnim ljudima. To što se u nekim zemljama na račun slobode čoveka dozvoljavaju mnoge stvari je njihov problem, a naš problem je što to prepisujemo ili pokušavamo da prepišemo, što se po meni kosi sa mnogim stvarima. Ako hoćemo da verujemo da je to bolest, i da ta bolest daje jednu vrstu seksualne izopačenosti, koju neke vere čak i dozvoljavaju, neki velikodostojnici su sebi pribavljali dečake, dovodeći ih na dvorove, da bi zadovoljili svoje nagone.Kako onda dozvoliti razne parade,brakove i ostale gluposti bolesnim ljudima. Možda je prejak primer ali to bi bilo isto kad čoveku koji boluje od šizofrenije, i zamišlja da je car, dozvolili da bude car, da mu nebi povredili njegovu slobodu?
    Koliko mi se čini, naučnici su još sedamdesetih godina prošlog veka odbacili da je to bolest.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  11. #191

    Odgovor: Homoseksualnost

    imam jednog gay druga koji se moze smatrati za (je l' te) drugaricu..
    poznajem par gay devojaka i sa njima sam u ok odnosima, vezano za fax..
    nemam nista protiv toga, smatram da se covek i njegova individua ne odredjuje na osnovu njegovog sexualnog opredeljenja ili sta vec..
    ne vidim cemu homofobija?
    tebi gay muskarac ili zena nece nista, osim ako im ti to ne dozvolis
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #192

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mi se čini, naučnici su još sedamdesetih godina prošlog veka odbacili da je to bolest.
    Да у праву си,и ти сами научници су били хомосексуалци

  13. #193

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat srb_crew kaže: Pogledaj poruku
    Да у праву си,и ти сами научници су били хомосексуалци
    Ajd onda ovako. Homofobija je bolest.
    I ako nisi znao, najveći homofobi i progonitelji homoseksualaca u istoriji bili su homoseksualci.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  14. #194

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mi se čini, naučnici su još sedamdesetih godina prošlog veka odbacili da je to bolest.
    Nisam naučnik, ali mi zdrava logika nešto drugo kaže, ako nije bolest, šta je onda? Ako su muž i žena stvoreni prvenstveno i prevashodno da bi produžili vrstu, dobili decu i kroz njih zadovoljili osnovu bipolarnosti. I ako homoseksualnost nije bolest, voleo bih da se jave oni koji to smatraju da je normalno i da svoje sinove ili kćeri zaveštaju pederima i lezbijkama, i na taj način potpomognu tu "normalnu" seksualnost.
    In vinas veritas

  15. #195

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Nisam naučnik, ali mi zdrava logika nešto drugo kaže, ako nije bolest, šta je onda? Ako su muž i žena stvoreni prvenstveno i prevashodno da bi produžili vrstu, dobili decu i kroz njih zadovoljili osnovu bipolarnosti. I ako homoseksualnost nije bolest, voleo bih da se jave oni koji to smatraju da je normalno i da svoje sinove ili kćeri zaveštaju pederima i lezbijkama, i na taj način potpomognu tu "normalnu" seksualnost.
    Nema razloga da se zaveštavamo bilo kome niti ikoga da zaveštavamo, o tome se zapravo radi, o tome da je svaka jedinka ono što jeste i sve dok ne ugrožava drugu jedinku, ne vidim razlog za bilo kakvu vrstu kategorizacije. Šta je normalno a šta nije o tome se može raspravljati decenijama. Koliko je "normalnih" muževa i žena stvorilo nesrećnu decu iako su stvoreni da bi produžili vrstu. Nije mi ovo dovoljno jak argument. Seksualnost je lična stvar.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 13 od 30 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •