Masturbacija
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 97

Tema: Masturbacija

  1. #1

    Masturbacija

    Inspirisana sledećim rečima Forumske Dame u Crvenom:

    To kakvog muskarca imas pored sebe i koliko cesto imate odnose uoste nema veze sa masturbacijom - kad, kako i zasto. Svakoj zeni je njen muskarac najbolji na svetu, ali on nekada (iz ovde nebitnih razloga) jednostavno nije tu... I kakve bi mi zene bile da nismo samostalne???


    Baš se zapitah...
    Da li masturbaciju vezujete za periode samoće ili vam prija nezavisno da li ste u vezi ili ne...
    Kada najviše volite da se igrate i gde
    Da li On ili oNa moraju da budu NE-prisutni u trenutku masturbacije ili vam je zanimljivo da se cela priča dešava u četiri oka...

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #2

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Da nije bilo tih divnih prstića ne bih tako dobro upoznala svoje telo i otkrila šta mu najviše prija... ( a prijaju i njegovi prstići )... da ne detaljišem previše kada i gde i koliko jako volim da se dodirujem, reći ću samo da mi je izuzetno zanimljivo da to radim u četiri oka a volim i da nam ti prstići tu negde blizu stoje... Prija mi nevezano da li sam u vezi ili ne, to me opušta i potpuno mi je normalno da neko istražuje svoje telo kako bi to kasnije podelio sa nekim i na taj način obogatio svoj sexualni život.

    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Citat SQUAW kaže:
    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!

  4. #4

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Citat SansRomantic kaže:
    Da li masturbaciju vezujete za periode samoće ili vam prija nezavisno da li ste u vezi ili ne...
    Primenjujem je nezavisno od bilo cega
    Mis'im, imam li ja kakve utehe od toga sto sam u vezi, ako on bas onda kad treba nije tu?


    U cetiri oka? Uuu, rekla bih da to drage nam pripadnike muskog pola zesce lozi Sta ja znam, licno nemam neku potrebu, ali ako znam da ce to njega dovesti do stanja akutnog ludila, onda cu to bez puno premisljanja uraditi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    11 Odgovor: Ti divni prstići...

    Citat SQUAW kaže:
    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!
    jos samo da dodam...i bide...
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!
    Mislim, sta reći...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  7. #7

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da nije bilo tih divnih prstića ne bih tako dobro upoznala svoje telo i otkrila šta mu najviše prija... ( a prijaju i njegovi prstići )... da ne detaljišem previše kada i gde i koliko jako volim da se dodirujem, reći ću samo da mi je izuzetno zanimljivo da to radim u četiri oka a volim i da nam ti prstići tu negde blizu stoje... Prija mi nevezano da li sam u vezi ili ne, to me opušta i potpuno mi je normalno da neko istražuje svoje telo kako bi to kasnije podelio sa nekim i na taj način obogatio svoj sexualni život.

    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!
    Ovo kao da sam ja napisala... Svaka reč na mestu naročito bold...

  8. #8

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Mi zene izgleda bas razmisljamo na slican, gotovo isti, nacin!

  9. #9

    Odgovor: Ti divni prstići...

    i sa partnerom i bez,razne kombinacije postoje.eh da su nam prstici jos jedne devojke

  10. #10

    Ti divni prstići...

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Da li masturbaciju vezujete za periode samoće ili vam prija nezavisno da li ste u vezi ili ne...
    ..ne vezujem masturbaciju za periode samoce ..
    ..radila sam to kad sam bila sama, u vezi, i sada kad sam u braku..
    ..sama ili sa njim ..


    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Kada najviše volite da se igrate i gde
    ..kad napunim kadu punu vode, napravim oko sebe onu "atmosferu" tada se lepo opustim i.. ..


    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Da li On ili oNa moraju da budu NE-prisutni u trenutku masturbacije ili vam je zanimljivo da se cela priča dešava u četiri oka...

    ..stvarno mi je svejedno meni uvek prijaju prstici bio on tu ili ne ..


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I još jedan hint. Žene će me razumeti. Živelo tuširanje!
    .. ..

  11. #11

    Odgovor: Ti divni prstići...

    kad neko pomene masturbaciju, uvek se setim kad su mi govorili da od toga poludis, da na dlanovima pocinju dlake da ti rastu i da od toga ne mozes da ostanes trudna
    sva sreca pa nisam slusala drage nadzak-babe
    nije bitno mesto, nije bitno vreme dana.. ni da li sam u vezi ili ne..
    zbog tih divnih prstica sam upoznala svoje telo i otkrila sta mi najvise prija
    ziveli prstici
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Ti divni prstići...

    Paaa...bila na to zaboravila čitava dva dana,ali kad me već podsetište-evo idem joj malo činiti merak
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #13

    Samozadovoljavanje

    Da li je samozadovoljavanje, i kod muškaraca i kod žena, samo nužda ili i u njemu može da bude čari?

  14. #14

    02 Odgovor: Samozadovoljavanje

    Ako neke koLEZInice nastave da stavljaju fotke kakve vec stavljaju u galerije ova tema ce biti najzanimljivija na forumu...

    Da nema čari kao da bi se cimali zalud kolega....

    p.s. molim koLEZInicu koja se oseti prozvanom i prepozna se,da samo nastavi tako,ali da ima u vidu i posledice,narocito za starije čike

  15. #15

    Odgovor: Samozadovoljavanje

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Da li je samozadovoljavanje, i kod muškaraca i kod žena, samo nužda ili i u njemu može da bude čari?
    Pa s obzirom da i u pishanju ima chari, pretpostavljam da je samozadovoljavanje mala nuzda.

    A kada te protera po ovom -30 stepeni da izadjes i trazis neku (bilo ciju), samo da je dovuces u svoj krevet radi seksa, e, to je velika nuzda!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 17.06.2010, 15:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •