Volim - ne volim - Strana 65
Strana 65 od 95 PrvaPrva ... 1555636465666775 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 1422
  1. #961

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim izabelitu al onako BASH!
    & underpaid......

  2. #962

    Odgovor: Volim - ne volim

    Ne volim javne izlive ljubavi kad nisam ja u pitanju.

    Volim javne izlive ljubavi kad sam ja u pitanju.




  3. #963

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim iskrenost kod ljudi, razumevanje, toleranciju, miroljubivost a ne volim aroganciju, bahatost, dvoličnost, sebičnost... Uh, mnogo toga
    Prvi utisak uvek vara

  4. #964

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim sto Hunter voli javne izlive ljubavi, kad je on u pitanju
    volim i da mu ostavim pokoji na zidicu.

    Ne volim sto je Hunter sebican i misli samo na sebe

  5. #965

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim što sam sebičan i mislim samo na sebe.

    Ne volim što Belissima ne voli što sam sebičan i mislim samo na sebe.




  6. #966

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim kada skinem dobru fotku sa nekog sajta!
    Ne volim kada ne mogu da se setim sa kog sajta
    neunistiva zlojebaba!

  7. #967

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim sto se nisam zaustavila u "Solunu"...tako ne bih upoznala "Atinu" ( metafora tipa doope i oko...prim prev)..

    Ne volim sto ne mogu sada i sve i odmah...aha, celici mala volju, dobro je to za mentalno zdravlje...i jos ponesto
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #968

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim
    kada u toku naj"strašnije"scene ... nastane neočekivani obrt
    trenutno na FOXCrime .. "Zločinački umovi" - kidnaper, totalni imbecilni psihć, s'dva pištolja, preti putnicima, napeto do daske, samo što ih ne izrešeta...
    a neki ameriCo pop počinje da gura drhtavu ruku u aktovku.. svi radosni, zgledaju se i nadaju da će izvući pištolj - i odstreliti skota.. kad ... on vadi malenu bibliju
    i u tom trenutku neki crnja šokiran dobacuje štos svojstven urnebesnim komedijama

    - "Šta je to ..s'tim ćeš da ga gađaš... ?


    e pa ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #969

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim... Parfeme; prazne sveske; muziku; glumu; psihologiju; knjige; kad neko obraca paznju na sitnice; kad se muskarac ne stidi da place; kad nadjem zaboravjene pare u dzepu od farki; kad je napolju -10 stepeni a ja unutra ususkana u krevetic...

    Ne volim... Zimu; praznike; autobus; umisljenost; prljavstinu; niske muskarce; pesmu bez sustine; kad neko laze i ubedjen je da mu verujem; kad mi se izbrisu svi brojevi u telefonu a predhodno ih nisam prepisala na papir; INSEKTE!

  10. #970

    Odgovor: Volim - ne volim

    volim postojanost u osecanjima....tihu postojanost merenu godinama,obojenu strpljenjem i lojalnoscu...ljubav bez trazenja,mrznju bez ponizenja....
    i volim predanost....kad covek ima svoju licnu misiju,sta god da je,i kad se preda tome,kad se ne osvrce na puteva sa strane....volim kad u toj predanosti ima licne strasti,kad se ne meri isplativost,kad se ne mozes odupreti zovu

    ne volim euforicne ljubavi od juce....
    ne volim rasporodaju zalosti za nekim....zaljenje je toliko licna ,intimna stvar da ne znam s kim bi ga uistinu trebalo deliti
    ne volim kamcenje sazaljenja,ni kamcenje pohvala
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #971

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim čaj.
    Volim čaj od kamilice i šipka.
    Najviše volim čaj od šipka koji lično uberem, sidu leči, a kamoli H1N1.

    Ne volim ove fensi čajeve - tipa trešnja, breskva, brusnica...ej, brusnica. Opet moram da se zaptam gde to čudo uspeva? Do pre par godina se nije ni znalo za njega, a sad će, još malo, da ga trpaju i u pečeno prase.
    Ne volim ništa na čemu piše da sadrži šumsko voće. Zato što tu nema ni š od šumskog voća.

  12. #972

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Volim čaj.


    ...ej, brusnica. Opet moram da se zaptam gde to čudo uspeva? Do pre par godina se nije ni znalo za njega, a sad će, još malo, da ga trpaju i u pečeno prase.
    e stvarno si Lignjoslav...sve tebi nesto nije po volji,sve neka skepsa te lomi,sve neka urota i laznjaci
    eJ
    trgni se malo!

    inace

    brusnica uspeva na mom imanju na Cemerniku....na visini od 1400 m....u avgustu stizu borovnice,septembar idu brusnice....

    volim sok od malina,borovnica i brusnica
    e tako


    ne volim ......danas sam u redu,nema sta ne volim...ili makar,nista mi ne smeta...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #973

    Odgovor: Volim - ne volim

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e stvarno si Lignjoslav...sve tebi nesto nije po volji,sve neka skepsa te lomi,sve neka urota i laznjaci
    eJ
    trgni se malo!

    inace

    brusnica uspeva na mom imanju na Cemerniku....na visini od 1400 m....u avgustu stizu borovnice,septembar idu brusnice....

    volim sok od malina,borovnica i brusnica
    e tako


    ne volim ......danas sam u redu,nema sta ne volim...ili makar,nista mi ne smeta...

    Da, da, siguran sam da se na tom Čemerniku i ostalim vukojebinama naberu stoitine tona brusnica i borovnica koje nas gledaju iz svih proizvoda u samouslugama.

    Volim naivU.

  14. #974

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim sladoled od šumskog voća recimo

    Ne volim od kivija

  15. #975

    Odgovor: Volim - ne volim

    Volim psihički da se spremim za kupanje, pripremim sve kremice, losione...veš, dobru volju...

    Ne volim kada topla voda neće da krene, nikako, a ja golišava cupkam i čekam da uskočim u kabinu....ni kap tople vode...ništa...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 65 od 95 PrvaPrva ... 1555636465666775 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  2. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  3. Volim da procitam...
    Autor Meggy u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 25.02.2012, 19:50
  4. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06
  5. Ne volim te jer smo različiti
    Autor euridika u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 00:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •