Evrovizija - Strana 11
Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #151

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Trinaesti?

    Život ima smisao za ironiju, majke mi.

  2. #152

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ovde da ne mesamo poljitik' sa muzik' Koliko god tu masonisanja i namestanja bilo, nek' se radujemo sto je muzika glavna bila veceras, makar za nas neupucene
    nisam gledala
    ali prethodnih godina je politika bila vrlo i veoma upletena....

    muzika radi muzike ....
    nema toga
    bar ne na ovakvim festivalima

    btw....uopste ne mogu daq shvatim poentu frke i euforije oko Evrovizije
    to je takmicenje anonimaca ili bi bar trebalo da bude

    i ko je uopste nesto ucario na toj pobedi?
    osim ABE ,mislim...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #153

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Kako niko nije ućario?Šta pričaš to??..Evo recimo Marija Šerifović je upravo zahvaljujući Evroviziji skupila dovoljno novca za operaciju promene pola...konačno će prestati da je provociraju pitanjima tipa"Cigo, jes ti odslužio vojsku?"
    The rest...is silence.

  4. #154

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    'ajde bre yosso, ovde da ne mesamo poljitik' sa muzik' Koliko god tu masonisanja i namestanja bilo, nek' se radujemo sto je muzika glavna bila veceras, makar za nas neupucene
    Није то политика, то је систем гласања. Зна се зашто Македонија увек даје Албанији 12 поена, јер је трећина становника Македоније албанске националности. Исто је и са Босном и Србијом - трећина становника Босне су Срби.

    ja navijala sa bratom za jermenku. Brrrrrrrrrrate sto riba izgleda, da se useres
    Ај секонд дет!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #155

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    On topic: A žeMske sa Islanda? Teška kategorija, a Stars?
    E, al' kad zena ne peva uopste lose, ali dzaba, kad je pesma sama tralalada. I to vec koji put pustaju te nazoviih rejv pesmama, koje nisu popularne odavno. Posle kazu, diskriminacija debelih, super pevam, al' sam deb'o. Jes' malo sutra. I Marija je takva kakva je, al' je odvalila i sa pesmom i uopste simple nastupom.
    Velika Britanija je po pravilu imala najgoru pesmu. To valjda samo kod njih prolazi

    I da.. Milane
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #156

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    E, al' kad zena ne peva uopste lose, ali dzaba, kad je pesma sama tralalada. I to vec koji put pustaju te nazoviih rejv pesmama, koje nisu popularne odavno. Posle kazu, diskriminacija debelih, super pevam, al' sam deb'o. Jes' malo sutra. I Marija je takva kakva je, al' je odvalila i sa pesmom i uopste simple nastupom.
    Velika Britanija je po pravilu imala najgoru pesmu. To valjda samo kod njih prolazi

    I da.. Milane
    Što je najgore...nije samo ona bila debela..bile su debele i ostale oko nje. Al' su to sve tako veselo nosile....meni su bile super...dobro, pjesma onako...ali nekako sav njihov stav.

    Ni Velika Britanija ni Francuska nisu bile ništa...al' briga njih, kad znaju da idu direktno u finale.
    Ne sviđa mi se to što su te četiri zemlje dobile mogućnost direktnog ulaska u finale...a jedna Irska mora da se kvalifikuje poslije toliko ostvarenih pobjeda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #157

    Odgovor: Evrovizija

    У суботу, 26. фебруара, гледаоци РТС-а изабраће српског представника на највећем музичком догађају на свету - "Песми Евровизије".

    Те вечери, у емисији Песма за Европу (РТС 1 и РТС Дигитал, од 21 час), први пут ћемо чути такмичарске композиције: Песму Ринг, ринг, ринг Корнелија Ковача, у извођењу групе Бриз" (Breeze), песму Чаробан Кристине Ковач, коју ће извести млада певачица Нина и Идемо даље, коју компонује и изводи Александра Ковач.

    Такмичење Песма Евровизије 2011" одржаће се у Диселдорфу (Немачка) од 10. до 14. маја. Србија наступа у првом полуфиналу, 10. маја.

    Песма за Европу, РТС 1 и РТС Дигитал, од 21 час.

    Cela vest
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #158

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Те вечери, у емисији Песма за Европу
    Ljigavo mi nekako zvuči...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #159

    Odgovor: Evrovizija

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ljigavo mi nekako zvuči...
    Jebiga kad si ti u paranoji.
    Probaj da zamislis da nas ne interesuje ulazak u EU, da idemo pjesme radi ilitakonesto..

    Imedzn d sechu vena al' po duzini kad nam shvecka shibne desetku..


    Uglavnom, imamo Kornelijusa kao osvedocenog muzickog djelatnika, a u subotu ce da cujemo kako kandidati poju.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 23.02.2011 u 01:17
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #160

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Jebiga kad si ti u paranoji.
    Probaj da zamislis da nas ne interesuje ulazak u EU, da idemo pjesme radi ilitakonesto..

    Imedzn d sechu vena al' po duzini kad nam shvecka shibne desetku..

    Uglavnom, imamo Kornelijusa kao osvedocenog muzickog djelatnika, a u subotu ce da cujemo kako kandidati poju.
    Pa ko ne bi bio u paranoji... ebote, dokle su nas doveli, kad čujem "Evropa" hvatam se za pištolj... ima li kraja ljigavštini? Javni servis evropske Srbije... a objektivnost Gebelsovska... elem, ne skreći temu!

    Kad su jednu takvu bitnu manifestaciju poput Evropesme/Evropješme uspeli da mi unište... a jako volim kad počnu da ređaju one zastavice... pa iz glavnih gradova Evrope svi kažu gud ivning guten abend bon večer... još ako ode Aleksandra UberSmor Kovač da nas predstavlja...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #161

    Odgovor: Evrovizija

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Javni servis evropske Srbije... a objektivnost Gebelsovska... elem, ne skreći temu!

    Jedva cekam da cujem i vidim sutra кратки документарни филмови о досадашњем учешћу Србије на "Песми Евровизије". a sve u duhu "sami sebe hvalisemo.. "

    Atmosferu iz Dizeldorfa ce da nam docarava, kao i do sad, retko antipaticna i neobjektovna Duska Vucinic..


    Da se ne menja stilista koji je bio angazovan na proslogodisnjem natjecanju, sigurna sam da on moze gore i smesnije od sakoa sa kratkim rukavima, pastelnih kravata, ove vindjaknice ne znam ni kako da nazovem.. I da se za Kornelijusa kupi jedna samsonajt peratonica tzv. "toplomerka" da ima za pod pazux i da bude or'ginal da se ne brukamo tamo..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #162

    Odgovor: Evrovizija

    Jutros kod Gorice i Dragana se javljahu Aleksandra Kovač pa ta neka Nina pa... i sve eto tako super jao u "retro pop" fazonu... prognoziram teški smor...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #163

    Odgovor: Evrovizija

    Као што сам и знао и рекао, ретард/ретро поп, неке лимунадице превазиђене пре 48 година, као и стајлинг, овај Грандовчев је бар био оригиналан...

    Наравно смарачице Ковачеве нису прошле, народ гласао за ову девојчицу, а ја бих послао Мају Николић...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #164

    Odgovor: Evrovizija

    Meni je ova oodabrana pesma sasvim
    Doduše, druge dve nisam ni čula, ali... nema veze, ova ide u Nemačku
    Sad, da li je pesma za ovo takmičenje ili ne, videćemo... pevljiva je i nekako u stilu K.K.

  15. #165

    Odgovor: Evrovizija

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ... а ја бих послао Мају Николић...
    Au.

    A prateci vokal Loshmi Bojanic. U rimejku cuvenog xita:



    Opet sam zbog tebe potistena.

    Nisam gledala prenos ali sam videla sve tri pesme i nemam reci kojima bih iskazala bol nakon odgledanih video zapisa.



    Pa dobro, tekst je grozomoran ali sva sreca vecina ga tamo nece ni razumeti. Devojcica je slatka, kompozicija je bezlicna.. Taman.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •