Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 40
Strana 40 od 247 PrvaPrva ... 3038394041425090140 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 586 do 600 od ukupno 3694
  1. #586

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    razmishljam o josh jednom koji nije lep i koji voli ameriku i koji ima LDPovsko prezime... uzzas....

    Dr Miodrag Mićić,

    Volim da pomeram granice mogućeg

    U Americi ste limitirani samo granicama sopstvene imaginacije, to je društvo koje lako prihvata nove ljude i ideje, a još ih i finansira, kaže stručnjak fizičkohemijskih nauka, koji je kao najbolji student bio odbijen za mesto asistenta Univerziteta u Beogradu

    Susreti - Miodrag Micic - Ciode - Novine sa sedam padeza

    bili smo u isto vreme u srednjoj shkoli. bilo mu je zabavno da ulovi pacova u "shtalama" i da njime plashi bibliotekarku desu..... a secham se i onih glavonja i bizgova koji su ga ismevali i gadjali kredama kad izadje da odgovara. dobro je ostao normalan.
    & underpaid......

  2. #587

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ne mogu nikako da ukapiram Becareve postove. Natjeram se, procitam..kao maloprije onaj "B92 na udaru"..i čitam, čitam...zaključak: nema ga.
    Zašto neki ljudi pišu okolo kole..a nikako ne pogode srž, nekako ne uproste svoju misao da svi možemo da shvatimo šta su htjeli da kažu. Nije samo Becar u pitanju, ima još takvih...
    Eto o čemu ja razmišljam...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #588

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sa Sun djelimo istu misao..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  4. #589

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako su mi drage ove dve osobe iznam .

  5. #590

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Provokacija s Barsom? Neka, neka, doći će dan kad ću uzvratiti...

  6. #591

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pošto sam kliknula na spot ovog Milana kako 'peva' na španskom, iskopala sam i Vukašina koji nastupa za BiH sa pesmom 'Munja i grom' i pesma mi je sasvim ok, mada teško da ima prođu na onakvom takmičenju....

    Da je teško udovoljiti ljudima i ukusu najbolje govori jedan komentar ispod spota:

    Krupljanka sta je to?????
    Anstatt das wir mal jemanden hinschicken der bekannt in unserem Land ist und mit so etwas Erfahrung hat.. schickt man so ein Mll da hin. schlimm!
    Treba nam nesto sa harmonikom...


  7. #592

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu nikako da ukapiram Becareve postove. Natjeram se, procitam..kao maloprije onaj "B92 na udaru"..i čitam, čitam...zaključak: nema ga.
    Zašto neki ljudi pišu okolo kole..a nikako ne pogode srž, nekako ne uproste svoju misao da svi možemo da shvatimo šta su htjeli da kažu. Nije samo Becar u pitanju, ima još takvih...
    Eto o čemu ja razmišljam...
    iz tebe zbori suva ,ljuta ljubomora
    becar je intelektualac,tesko da bi mogla naci kompletniju licnost na celom netu
    lep ko Bog,recit,inteligentan,bumbarov sin,za njim ribe seku vene
    a ti?
    ne mozes da se savladas!
    a sve za to sto si matora devojka za njega,a uz to,verovatno nisi ni prva ruka,kao uostalom i devojke od 16+

    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #593

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    shto ste tako okrutne prema choveku? on je lako provaljiv i u potpunosti benigan. ni za desetogodishnjakinju on nije intelektualni izazov. kad bi vam rekao svoj dvocifreni kvocent sigurna sam da bi ste odustale od daljnjeg ismevanja..... kako to da ne reagujete na maligne zombije po forumu?
    & underpaid......

  9. #594

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    shto ste tako okrutne prema choveku? on je lako provaljiv i u potpunosti benigan. ni za desetogodishnjakinju on nije intelektualni izazov. kad bi vam rekao svoj dvocifreni kvocent sigurna sam da bi ste odustale od daljnjeg ismevanja..... kako to da ne reagujete na maligne zombije po forumu?
    ...i užasno bezobrazan, na onaj prostački način. E, to ga više ne čini benignim. Inače, razmišljao sam identično kao ti jako dugo...ali sve ima svoje granice.

  10. #595

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    iz tebe zbori suva ,ljuta ljubomora
    becar je intelektualac,tesko da bi mogla naci kompletniju licnost na celom netu
    lep ko Bog,recit,inteligentan,bumbarov sin,za njim ribe seku vene
    a ti?
    ne mozes da se savladas!
    a sve za to sto si matora devojka za njega,a uz to,verovatno nisi ni prva ruka,kao uostalom i devojke od 16+

    ..

    ...e, ljudi moji vi ste genijalni...suze mi idu...

    ...divnoooo!
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  11. #596

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...i užasno bezobrazan, na onaj prostački način. E, to ga više ne čini benignim. Inače, razmišljao sam identično kao ti jako dugo...ali sve ima svoje granice.
    slazzem se, ali sa tim prostaklukom je lako izachi na kraj. mcm, treba biti izuzetno nesiguran u sebe da bi te njegov prostakluk uvredio. svaka njegova izgovorena rech vishe govori o njemu nego o onome kome je upuchena. shto vishe pricha postaje sve smeshniji i beznachajniji. zato ga i treba pustiti da trtlja. ako je na forumu dozvoljen nacizam, verski fanatizam pa nek bude dozvoljen i sexizam. on je najbenigniji.

    meni je bechar smeshan i ako ga stavim na ignore ne mozze me pogoditi koliko ni vashka.
    & underpaid......

  12. #597

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    slazzem se, ali sa tim prostaklukom je lako izachi na kraj. mcm, treba biti izuzetno nesiguran u sebe da bi te njegov prostakluk uvredio. svaka njegova izgovorena rech vishe govori o njemu nego o onome kome je upuchena. shto vishe pricha postaje sve smeshniji i beznachajniji. zato ga i treba pustiti da trtlja. ako je na forumu dozvoljen nacizam, verski fanatizam pa nek bude dozvoljen i sexizam. on je najbenigniji.

    meni je bechar smeshan i ako ga stavim na ignore ne mozze me pogoditi koliko ni vashka.
    Nisi me skroz razumela, ne može on da uvredi mene lično, ali mi je par puta strašno zasmetao njegov seljačizam prema određenim devojčicama ovdašnjim.

    Recimo, kako on sme da pokuša da uvredi određenu salsatičarku iz SD-a?

    Ozbiljno, ne verujem da se ona nađe nešto posebno pogođenom, al' meni, eto, strašno zasmeta. Nego, već znaš koliki imBecil mogu da budem kada su sitnice u pitanju...

  13. #598

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da je ovaj smajli sa jezicicem...ovaj- mnogo sladak...To me opseda zadnjih 10 minuta....
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  14. #599

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nisi me skroz razumela, ne može on da uvredi mene lično, ali mi je par puta strašno zasmetao njegov seljačizam prema određenim devojčicama ovdašnjim.

    Recimo, kako on sme da pokuša da uvredi određenu salsatičarku iz SD-a?

    Ozbiljno, ne verujem da se ona nađe nešto posebno pogođenom, al' meni, eto, strašno zasmeta. Nego, već znaš koliki imBecil mogu da budem kada su sitnice u pitanju...

    salsaticharka iz SD-a mozze njegovim izjavama samo da bude inspirisana da razmota jezik i potpali furunche izpod cheonog rezznja te da malo izgimnasticira chelijice, a nikako povredjena ili ugrozzena. u tom smislu becharevo dejstvo je blagotvorno i lekovito
    & underpaid......

  15. #600

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    iz tebe zbori suva ,ljuta ljubomora
    becar je intelektualac,tesko da bi mogla naci kompletniju licnost na celom netu
    lep ko Bog,recit,inteligentan,bumbarov sin,za njim ribe seku vene
    a ti?
    ne mozes da se savladas!
    a sve za to sto si matora devojka za njega,a uz to,verovatno nisi ni prva ruka,kao uostalom i devojke od 16+
    Bože kako me bLiverka čita kao otvorenu knjigu.
    Ja sam ljubomorna...osjećam se neželjeno sa njegove strane...nikada neću uspjeti da mu se uvučem pod kožu da trošimo zajedno njegove pare...da putujemo po dijelovima Evrope koje još nije obišao ... nikada mi neće recitovati pjesme...pisati najljepša ljubavna pisma...sve će to dobiti neka druga...neka mlada i neiskorištena.
    Mislim se...život nije fer!!!!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 40 od 247 PrvaPrva ... 3038394041425090140 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •