"Volim TE..."
Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 152
  1. #1

    "Volim TE..."

    E ako ste pomislili da cu nekome da izjavim ljubav 'vako javno grdno ste se zajebali
    Elem, sta ocem da vas pitam: danas na poslu jednog radnog kolegu nazove zemska i na kraju razgovora on joj govori ono cuveno "I love you "... nakon 5 minuta zemska ponovo zove jer je nesto zaboravila da mu podvuce i on ponovo na kraju i tog razgovora "I love you"...
    Meni iskreno odma' bilo od njegovih silnih izjava ljubavi za samo 5 minuta. Zavrsi on spiku sa voljenom a ja jedva docekah da ga priupitam sto joj to govori na kraju svakog razgovora Odgovor je bio da je zeli podsjetiti da je on "stvarno" voli.
    Nije da se nesto pretjerano gadim te cuvene izjave ali je brate dragi ne koristim svakodnevno. Ljubav se valjda treba osjetiti bez ikakvih rijeci a ne ponavljati ko papagaj dok nekim slucajem ne ubijedis doticnu personu ili samog sebe da je "stvarno" volis
    Koliko vi cesto bljuzgate voljenom bicu da ga volite, ili vam je otrcana ta fraza?
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: "Volim TE..."

    Pa, ja ne znam da l' sam mu dvaput do sad za ove (malo vise od) 4 godine to rekla Ne znam, kontam da se to nekako podrazumeva ako si vec sa nekim, a pogotovo toliko dugo. Mada, mi se castimo drugim terminima koji govore otprilike to isto

    Nekako nisam u tom fazonu da imam potrebu da mi se to govori svaki cas, pa valjda zato i ja to ne praktikujem. A i ne reagujem bas najvestije na takve izjave... ono, bas nisam u tom fazonu

    Mada, nije da ne umem da se raspilavim kad musko izgovori tako nesto
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: "Volim TE..."

    Hmm pa mozda je stvarno voli? Hehehe..

    Nije problem reci to, ali kada ponavljash bilo koju rech preterano ..ona lagano izgubi smisao..

    Shta se deshava kad ono drugo i nije 100% sigurno u svoja osecanja duboko u sjebi, a vi pokushavate da je vezete i zatrpate sopstvenim.. Osetice to i verovatno ce posle izvesnog vremena pocheti da se gusi. Mozzda u svima nama kad predjemo neke godine, postoji taj osjecaj u svesti i zato se i ne razbacujemo osjecanjima, a preterani izlivi kod drugih izazivaju muchninu kao da saosecaju sa "zzrtvom" ..?

    Heh, meni je dovoljno da da me podseti na to kako sam ja bljuzgao i di je to zavrshiloo, pa da mi bude muka ...hahah
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 30.07.2006 u 14:46

  4. #4

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat swba kaže:
    Koliko vi cesto bljuzgate voljenom bicu da ga volite, ili vam je otrcana ta fraza?
    Otrcana mi je rec "bljuzgate" u navedenom kontekstu. Mogu da razumem da neko nije u fazonu da 100 puta dnevno izjavljuje ljubav, ali zasto to podcenjivati kod drugih? Svi smo drugaciji i svako od nas ima razlicite puteve do srece. Nekom bi silne izjave ljubavi dosadile vec treceg dana, dok sam ja jednu vezu prekinula upravo zato sto su mi nedostajale Mada, mogu da razumem ljude koji ne funkcionisu tako i kojima je od slatkih reci muka, poznajem ih dosta,
    Priznajem, jesam pekmez, volim reci i da cujem i da izgovaram. Istina je da se mnogo vise dokazuje delima nego recima, ali nekada je lepo to i cuti... I moj dragi je takav, nekima smo zbog toga slatki, drugima smo opet ali to je nas svet i mi smo u njemu srecni.

  5. #5

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat Lady in red kaže:
    Mogu da razumem da neko nije u fazonu da 100 puta dnevno izjavljuje ljubav, ali zasto to podcenjivati kod drugih?
    Ne potcjenjujem ja to kod drugih, naprotiv mogu i na celu da napisu da se vole ako im je to ono sto ih odrzava u vezi, ali mi je ipak malo nakon spiska za kupovinu dodati cuveno "Volim te..."
    Volim i ja tebe al' te ne saljem u radnju

    Sto 'lebac rece zar ne gubi na znacenju ako se pretjerano upraznjava
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat swba kaže:
    Sto 'lebac rece zar ne gubi na znacenju ako se pretjerano upraznjava
    A jel sex gubi na kvalitetu ako se preterano upraznjava?

  7. #7

    Odgovor: "Volim TE..."

    Volim i imam potrebu da voljenoj kazem volim te , a imam i potrebu da to i cujem od nje , ali svakako ne 10 puta za 5 minuta , tada vec sami otrcavamo takve izjave koje treba da ipak nesto znace , mada mnogo vise vrednujem dela koja ukazuju na ljubav i njen kvalitet od reci u svakom slucaju......
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  8. #8

    Odgovor: "Volim TE..."

    naravno da mi je potrebno da mi se govori to "cuveno: volim te!!!"
    mislim da je svet sa druge starne zivota isuvise "tih", "nem" , tako da zelim da iskoristim "prednosti danasnjice" ..sutrasnjice..
    Volim da volim i da to jasno pokazujem i izrazavam, kao i "da mi se uzvrati istom merom" .. ako je osoba "prava", a jeste , uvek ce pronaci novi nacin da mi to kaze opet, iznova, ponovo..

  9. #9

    Odgovor: "Volim TE..."

    Najpre ću sebe sto puta preispitati da li ja nekog volim, mada ću verovatno na hiljadu i jedan način toj osobi na pokažem da ga volim, ali relativno teško i u svakom slučaju dosta retko ću prevaliti preko usta "Volim te." Razlog je upravo taj što ne verujem u često izgovaranje te rečenice, vremenom se izliže i gubi na snazi. S druge strane, neko će mi kroz niz sitnih i krupnih stvari pokazati da me voli, ali ipak ću s vremena na vreme imati potrebu da mi on to i izgovori.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: "Volim TE..."

    Bitno je da taj neko zaista to oseti, a onda su reci suvisne...

  11. #11

    07 Odgovor: "Volim TE..."

    lako je reci nekome volim te ..........
    od reci mnogo nemas...........
    to treba pokazati i dokazati..............

  12. #12

    Odgovor: "Volim TE..."

    Ipak je to samo glagol koji zene cesce izgovore;a muski samo ako moraju ili to izistinski misle.Ono sto htedoh reci jeste da ono sto neko moze ili je spreman da uradi za nekog to je to "volim te".

  13. #13

    Odgovor: "Volim TE..."

    Jako je bitno kad osobi koju volis, mozes i da kazes da je volis, ali sam protiv toga da mi stalno to govori ili ja njemu! Jesam sentimentalna i romanticna ali da se svaki sekund ubedjujemo sa recima, ne hvala, to ne mora nista da znaci!

    Ljubav je na delima i u pogledima, naravno da mi prija kad mi kaze da me voli, pogotovo u vaznim trnutcima, ali dok mu diktira sta da kupi od namirnica pa tu mi se VOLIM TE bas i ne uklapa! E to mi je bas preterano!

    Opet se ogradjujem, jer nemam nista protiv ljudi kojima to prija, meni ne smeta ako je njima lepo, super, meni jos bolje!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  14. #14

    "Volim TE..."

    ne bih bas dragog ponovo nazvala u slucaju da zaboravim to da mu kazem...
    ali da.. kad god zavrsavamo razgovor ili pisanije... kazemo volim te...
    na nemackom je to cak jako slatko kako se zavrsavaju razgovori medju voljenima i prijateljima...
    sad..dal to ima neko dubinsko znacenje ili je samo fraza..
    nebitno...
    nekada nije dovoljno osetiti..
    treba to povremeno i cuti
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  15. #15

    Odgovor: "Volim TE..."

    joj ja se sva naježim kad mi to kaže ...odmah uhvatim onaj njegov pogled koji kaže:..."ajd' sad ti meni reci"...nekako mi teško to da prevalim preko usta..."ma 'oću...samo sutra" ...ne ....ozbiljno sad...bolje mi je da to pokaže i dokaže ...nego da to bude na spisku...za kupovinu

Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •