Kako da otkrijete da li vas partner vara... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53
  1. #16

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    nisi me razumela...ali nisam ni očekivala...Ono što sam htela da kažem je sledeće:
    -Ne budite posesivni, nisu muževi vlasništvo.
    -Budite nasmejane, budite lepe, nemojte se zapustiti
    -Nemojte čantrati...
    -Nemojte ih uhoditi...
    Budite im ljubav i prijatelj i nikad neće požaliti što je baš sa vama i nikad neće poželeti ništa sa strane.

  2. #17

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    -Ne budite posesivni, nisu muževi vlasništvo.
    -Budite nasmejane, budite lepe, nemojte se zapustiti
    -Nemojte čantrati...
    -Nemojte ih uhoditi...
    Budite im ljubav i prijatelj i nikad neće požaliti što je baš sa vama i nikad neće poželeti ništa sa strane.
    A - A

    Tema nije "kako spreciti - lechiti" (tu zamerke nemam )

    Tema je da zhene imaju svoje "metode" (na stranu sto im pojedine metode ne sluzhe na chasti)...
    Zhene koje nemaju razloga za brigu, nece im ni padati na pamet da rovare, preturaju, njuskaju itd ..... O takvim ovde i nije rech!

    One koje sumnjaju.....kojima intuicija, mali signali, crvene lampice, svetle da nesto nije u redu - sta preduzimaju da se uvere?

  3. #18

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Ja bih iznaJmila privatnog detektiva (prvo)...
    A posle i mafiJu

    ...kad vec pitas explicitno....
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Ako vec vara, neka to radi gospodski i na finjaka da ne saznam.

    A znaci ...
    Mislim da svaka zena to oseti.
    Pitanje je samo da li otkrije u samom startu ili kasnije.
    Ali to su nijanse samo.

    Ne, ne bih bacala pare na privatne detektive i tarot vracare
    Usavrsila bih sve te tehnike, ocas posla da mu vise ne bi napamet palo da pomisli na nesto slicno

  5. #20

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Usavrsila bih sve te tehnike, ocas posla da mu vise ne bi napamet palo da pomisli na nesto slicno
    Pa da se neka druga ovaJdi
    Neka Fala

    ...ili bi mu (mozda) oprostila prevaru?
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Svaki dan imati odnose. Onog dana kad vas odbije, znaci da vas vara
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    moj tata je va'ro moju mamu vrlo chesto.... toliko da je nakon izvesnog broja godina prestao da se mnogo brine oko skrivanja.... to je valjda mamu posebno razjarilo te je jednom odluchila da ga suochi sa svojim "saznanjem" ... (sav poteban info je dobila od mene. kako se gospoja zove, gde zzivi, kad je otishao kod nje, kako izgleda...etc).... te je tako na to susretanje povela i mene (da joj drzzim strah valjda)... i dan danas se smejem kako je bila smeshna i glupa u toj situaciji....

    ... daklem, ako mislite davas vara verovatno ste u pravu te se nemojte blamirati i praviti od sebe debila no lepo put pod noge osim ako ne nadjete $u$tin$ki razlog da zazzmurite.
    & underpaid......

  8. #23

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    "Ne dam, ne dam
    reci drugom da te trebam,
    Ne dam, ne dam
    moja siiii..."

    Ovo samo delić pesme od Invazije..podstaknut biserom "pa da se druga ovajdi" . Btw....moja maxima je uvek "dame biraju"...tako da je džabe da se jedimo.

    O temi:
    - Zar niko da ne primeti da je tema postala aktuelna tek sada kada je granulo proleće ( mslm....ono sve pupi, raste...i tako to ) ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    O temi:
    - Zar niko da ne primeti da je tema postala aktuelna tek sada kada je granulo proleće ( mslm....ono sve pupi, raste...i tako to ) ?
    "Opalio prolecni vrbopuc"?

    Ako, ako......valja to

  10. #25

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    "Opalio prolecni vrbopuc"?

    Ako, ako......valja to
    Eto, ja bar ispao iskren ...svugde vidim Nektar marmeladu .
    Doduše....nije stoga što je marmelada, već što je Nektarova .
    Inače...uvek sam mišljenja da "ne vidi onaj koji neće da vidi" jer u braku se par lepo upozna i lako može primetiti promene koje asociraju na alarmantno stanje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #26

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Postoje neki mali signali...
    Skoro svakodnevni izlasci bez posebnog razloga.Samo se izgubi....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #27

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citajuci uvodni post bas sam se nasmejala, jer sam nasla puno toga sto moj muz radi, a ja dosad nikad nisam sumnjala u njega.
    Oduvek brise pozive i sms poruke (koje doduse i retko pise). telefon mu je na vibracije, odlazi na posao po nekad vanredno (takav mu posao). sto se higijene tice, nikad nije promenio navike iz mladosti (redovno tusiranje, brijanje, cisti ves itd).

    Da li to znaci da sam prevarena?
    Nekome mozda da. Ali meni ne.

    Mi jednostavno tako funkcioniramo.
    Poverenje.
    Ni on meni ne dira mobilne, laptop, tasnu. niti me ispituje sta to radim dok kasno uvece kuckam na netu, ni zasto sam danas recimo odlucila da se bas doteram kad idem na posao ili javim da cu nakon posla na kafu s drugaricama itd.

    Jednom zezajuci se s drugaricama na ovu temu jedna nam dala savet:

    11. Uvek daj mu da obuce donju majicu naopacke. A kad se vrati proveri dal je jos uvek nosi kako si mu je dala

    Ne pada mi napamet da radim bilo sta sto je ovde navedeno.
    Istina se uvek sazna (pre ili kasnije). Oseti se - sto rece Bella

    Mada postoje i zene kojima nije potreban povod ili da im se upali crvena lampica - kako bi pocele da istrazuju, vec one su toliko opsednute time sto non stop traze dokaz.
    Sto rece jedan drug - ona (o devojci je rec) me naterala da je prevarim. Vise mi je zdosadilo njeno njuskanje, pracenje, ispitivanje....
    Poruku je izmenio Bombica, 29.03.2010 u 00:13


  13. #28

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Ako u partnera toliko nemate poverenja da mu njuškate odeću, prekopavate džepove i špijunirate pozive i korišćenje interneta - recite doviđenja. Uštedećete živce sebi i njemu, nesrećno detinjstvo potencijalnom potomstvu i, u perspektivi, pare za brakorazvodnu parnicu.

    Ako ste već zaglibili po nekom od pomenutih pitanja, žalim slučaj.

  14. #29

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    uzmi fino lavor vode...
    sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
    skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
    ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #30

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Ja nisam niti cu njuskati po stvarima.Ne samo da je to stvar poverenja vec bi se jadno osecala.
    E sad da postoje znakovi koji ukazuju na prevaru,postoje.
    Da li cemo reagovati,necemo,zazmuriti na jedno oko,precutati,reci ili otici i napustiti....to je stvar izbora i procene.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  2. Kakav Vam je partner potreban
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.08.2010, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •