Da li farbate kosu? - Strana 8
Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 125
  1. #106

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Yea....i nikako da se otarasim plave....skoro sam se prefrbala u leshnik boju...i primila je dobro...al' se posle dve nedelje isprala i sad sam opet plavusha...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #107

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Smes
    Samo ti se cini
    Ma siguran sam da si original plavuša, sa sve onim "r" u kružiću iznad. ZnaĆi, registered plavuša.


  3. #108

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ma siguran sam da si original plavuša, sa sve onim "r" u kružiću iznad. ZnaĆi, registered plavuša.

    Totalna sigurnost, vrlo brzo moze da se pretvori u tipicnu nesigurnost

  4. #109

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    A što prekrivate plavu, tj. žutu boju? Siguran sam da vam lepše stoji.

  5. #110

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    A što prekrivate plavu, tj. žutu boju? Siguran sam da vam lepše stoji.
    Na koga mislis na Huntera ili na mene


  6. #111

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Na tebe i joksi, ali ko zna, možda bi i hunter dobro prošao kao plavuša.

  7. #112

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Na tebe i joksi, ali ko zna, možda bi i hunter dobro prošao kao plavuša.
    Onomad je izvlacio pramenove, pa mu nisu uspeli godine, sa godinama coveku je sve teze

    Jel ti citas Hunterove budalastine,ili ste sklopili neki dil, a da ja nisam blagovremeno obavestena?

    Ja sam samo zelela da na tren osetim kako je to biti plavusa i brzo sam se predomislila

  8. #113

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Onomad je izvlacio pramenove, pa mu nisu uspeli godine, sa godinama coveku je sve teze

    Jel ti citas Hunterove budalastine,ili ste sklopili neki dil, a da ja nisam blagovremeno obavestena?

    Ja sam samo zelela da na tren osetim kako je to biti plavusa i brzo sam se predomislila
    Pa kad si već osetila, možeš li da nam opišeš kakav je osJećaj?

    Da nisi slučajno ostala zarobljena u tom međuprostoru, tom mračnom lavirintu bliskom jedino Zoni sumraka, između plavuše i kobajagi brinete?


  9. #114

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Jedva sam docekala da udjem u uzrast u kom je varbanje kose drustveno prihvatljivo i varbam je i dan danas.
    Ima shaNponi, ima pakovanja, ima maske.. Uz malo truda ofarbana kosa mor' biti i zdrava kosa.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #115

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad si već osetila, možeš li da nam opišeš kakav je osJećaj?

    Da nisi slučajno ostala zarobljena u tom međuprostoru, tom mračnom lavirintu bliskom jedino Zoni sumraka, između plavuše i kobajagi brinete?

    Indetican osecaj.
    Samo sto je to kod mene potrajalo, taj jedan tren i nestalo, a tebe koliko vidim jos drzi, bez namere da nestane.

    Desava se to i muskarcima, razumem te

  11. #116

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne, ne farbam je vise, resila sam da je pustim da se odmori. Nisam se ofarbala mislim vec tri godine (a mozda i dve ). U poslednje vreme se razmisljam da je obojim kanom, ali sam toliko prema kosi nemarna da bi ispalo kao da sam se farbala obicnom farbom
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #117

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Na raspolaganju mi je oduvek bilo malo mogućnosti za farbanje .. u smislu experimentisanja... jerbo mi je kosa zift crna
    u kompletu sa sve (pre)lepim čarnim okama, crnim obrvicama morskim pijavicama i blek treptrepkicama

    ... a potrebe za pokrivanjem sedih do sada nije bilo.. Fala ti gene dragiii dobriii mooooj

    Ni brige mi nikad nisu mogle ništa.
    Elem, godine su ipak učinile svoje Pojavila se i ta seda.. peta prokleta



    Sačekaću još malo, da vidim kojim tempom zauzimaju teritoriju.. i kako mi stoje
    pa ću tek onda odlučiti da li da se uopšte farbam ili ne.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #118

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne farbam se,niti sam ikada,niti cu ikada.To nije prirodno,gubljenje vremena i para...Svi mi govore ajde ofarbaj se vidi koliko seda imash...jok necem
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  14. #119

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Farbam se.
    Opet sam brineta.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #120

    Odgovor: Da li farbate kosu?

    Ne ali sam par puta ozbiljno razmišljao o tome

Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Penaste farbe za kosu
    Autor Meggy u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •