Davitelj!!! - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50

Tema: Davitelj!!!

  1. #16

    Odgovor: Davitelj!!!

    Ne razumem osobe koje te zovu na kafu nakon sto si ih vec sto puta odbio iz nekog - svaki put drugog ali slicnog - razloga. Protiv takvih osoba se tom metodom borim. Odbijam ih, kuliram pa dok ne shvate, a verujte mlooogo im treba da shvate bez obzira koliki im je koeficijent inteligencije
    Evo, promenila sam potpis

  2. #17

    Odgovor: Davitelj!!!

    Neces da umres od jedne kafe
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #18

    Odgovor: Davitelj!!!

    Oh ne...s takvim ljudima jednostavno ne znam. Ignoriram koliko mogu , sto manje pridajem paznju i ne odgovaram na poruke i pozive. No, prije ili kasnije mi dopizdi pa to po kratkom postupku rijesim.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #19

    Odgovor: Davitelj!!!

    Moj sistem je malo drugačiji...

    Kad osećam da me neko guši, da je u stanju da mi iscrpi i poslednji atom volje i želje za osmehom..ja primenim onu staru dobru:

    Kad nemožeš da ih pobediš, a ti im se pridruži!

    Znači..ako davitelji nešto preziru..to je da budu davljeni.
    Tako ja onda uložim dodatni napor te im ne dozvoljavam da dođu do reči..
    oni jednu, ja prekinem na pola pa kažem pet rečenica u njihovom stilu
    stilove prilagođavam stilu davitelja

    te tako, kada dotični ili -na, shvate da ostaju bez vazduha...sami se okrenu i put pod noge...čim čim prije!
    I što je najbolje...više se ne vrećaju...a jok, jok, ni za šta na svetu!

    Vrlo efikasno..probajte!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #20

    Odgovor: Davitelj!!!

    Neces da umres od jedne kafe
    Naravno da necu, ali ta kafa na kojoj se insistira nikada nije prva vec 51. Prvu ja nikad ne odbijam
    Evo, promenila sam potpis

  6. #21

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Moj sistem je malo drugačiji...

    Kad osećam da me neko guši, da je u stanju da mi iscrpi i poslednji atom volje i želje za osmehom..ja primenim onu staru dobru:

    Kad nemožeš da ih pobediš, a ti im se pridruži!

    Znači..ako davitelji nešto preziru..to je da budu davljeni.
    Tako ja onda uložim dodatni napor te im ne dozvoljavam da dođu do reči..
    oni jednu, ja prekinem na pola pa kažem pet rečenica u njihovom stilu
    stilove prilagođavam stilu davitelja

    te tako, kada dotični ili -na, shvate da ostaju bez vazduha...sami se okrenu i put pod noge...čim čim prije!
    I što je najbolje...više se ne vrećaju...a jok, jok, ni za šta na svetu!

    Vrlo efikasno..probajte!
    Znam...

    Od mene beze i najveci "manijaci"...

    Ubica mekog srca.

  7. #22

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Znam...

    Od mene beze i najveci "manijaci"...
    ...ja ne bežim...

  8. #23

    Odgovor: Davitelj!!!

    Energetski vampiri...
    Ja se stvarno osecam lose posle razgovora sa takvim ljudima, tj. njihovog beskrajnog monologa.

    No, i ja sam pocela da primenjujem sistem koji je navela SansRomantic,
    tako da sad davitelji beze od mene. Mislim, znam ja da oni to ne rade namerno, ali kad mi iscrpe svaki atom pozitivne energije, ma idite u materinu!
    Davitelj protiv davitelja...isprobano, deluje, uspeh zagarantovan.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #24

    Odgovor: Davitelj!!!

    Joj Boze pa ja imam jednog na posao sto me davi sa svojim budalastima,od prvog dana od kad sam u firmi ne skida oko s mene,svaki dan mi isprica istu pricu,dosadan je ko proliv,i ja glupava sto imam tako puno strpljenja,al ne razumem ni pola sto kaze,jer dosta lose govori spanski,prvo me zove na kafu,necu hvala,svaki dan isto,najzad je odustao od kafe,sad je vec poceo da bude bezobrazan....jer sad vec trazi nesto drugo,ustvari nudi nesto drugo... ...ja kazem,jesmo prijatelji?kaze jesmo,e to sto ti hoces prijatelji ne rade,ali,kaze ti probaj.... ....sto puta sam rekla NE.....zasto muskarci ne znaju sta znaci NE?jbt,moratcu da budem odvratna i bezobrazna i da ga posaljem u tri pm,ma celu noc preko stelaze....daj mi poljubac ...cmok,cmok...poljupci od cokolade su najsladji...jbt,da si Denzel Whashington... ...pa hajde....i tako,i uvek se zali da ga niko ne postuje jer je crnac...pa ako svima nudis sto meni...tesko ce te postovati.....pa vec pojma nemam sta da radim....
    No me toques

  10. #25

    Odgovor: Davitelj!!!

    Uopce ih ne slusam,zvjerlam negde levo i jasno pokazujem da me dave...
    Mada u principu takve obilazim u sirokom luku
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #26

    Odgovor: Davitelj!!!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Energetski vampiri...
    Ja se stvarno osecam lose posle razgovora sa takvim ljudima, tj. njihovog beskrajnog monologa.

    No, i ja sam pocela da primenjujem sistem koji je navela SansRomantic,
    tako da sad davitelji beze od mene. Mislim, znam ja da oni to ne rade namerno, ali kad mi iscrpe svaki atom pozitivne energije, ma idite u materinu!
    Davitelj protiv davitelja...isprobano, deluje, uspeh zagarantovan.
    Primenjujem sličan model ponašanja protiv energetskih vampira, kao što kaže Baba. Ne možeš se drugačije odbraniti od daveža!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  12. #27

    Odgovor: Davitelj!!!

    nema veceg davitelja od mene ali me ljudi ipak podnose...
    neunistiva zlojebaba!

  13. #28

    Odgovor: Davitelj!!!

    ...najgora kategorija davitelja su fini i kulturni davitelji
    a sa ovim ostalima je lako,nekulturne postidim,sa bezobraznima sam jos bezobraznija...tako da ne znaju sta ih je snaslo....
    ja ne znam kako od finih da se otresem

  14. #29

    Odgovor: Davitelj!!!

    klin se klinom izbija ,davi i ti njih.Cisto da vide kako moze biti.Uvek upali!!!

  15. #30

    Odgovor: Davitelj!!!

    Davitelji!


    Kako se spasiti od njih?

    Kao prvo, zavisi kakav utisak želite da ostavite?
    Da li trajno da odstranite davitelja ili samo privremeno?


    Ako je to prijateljica,poznanica koja vam se nakačila u šetnji: Odjednom se setite
    kako imate neodložan posao i uz izvinjenje odete u žurbi.
    Kad vas sledeći put pita da šetate vi energično odgovarate:-Aaa..NE;Ne ne ...ne
    mogu imam posla, muž će me udaviti ako to ne uradim!
    Naravno imaće (valjda) razumevanja zbog ženske solidarnosti.


    Ako je to neko ko vam svaki dan dolazi na kafu po ustaljenom redosledu, nazovete je-ga pre nego što treba da dodje i kažete kako vas drma gripa i bolje da ne dolazi par dana. Taman ćete imati vremena da odmorite mozak do novih smarajućih tračeva.
    Najbolje je ako prozrete osobu u samom startu i nikad je ne pozovete na kafu.
    Ni slučajno nemojte prihvatiti njen poziv, jer ćete automatski upasti u klopku i moraćete joj uzvratiti finom vrućom kafom.

    Ako je to neko u društvu : Razvučete usta u nasilni osmeh i odmah zatim se uozbiljite, kažete mhm.. i okrenete se prema drugoj osobi i počnete da toročete nešto vrlo zanimljivo.

    A ako je ta osoba muškog pola i još vas nešto provocira jednostavno nabacite pogled koji ubija i siknete : Sjaši sa mene! Uspeva provereno.

    Ako je to slučajno kolega sa posla, podignete obrve i tupo ga pogledate u fazonu:Šta hoće ovaj smarač? I okrenete se prema koleginici i počnete opet tiho da toročete ,gledajući s vremena na vreme u pravcu smarača i smejete se prvo tiho,a posle sve glasnije i glasnije.To će sigurno poljuljati njegovo samopouzdanje, jer niko ne podnosi da mu se neko smeje, a da ne zna zašto.
    I naravno kolega će se pokunjiti,možda pomirisati ispod miške i ostaviti neko vreme na miru.

    I naravno ako sve to ne uspe, skočite,počnete da čupate kosu i vičete: Neka mi neko skine sa ledja ovog smarača! I zapretite mu da ćete ga tužiti zbog seksualnog zlostavljanja.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •