US Open 2009 - Strana 3
Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 164

Tema: US Open 2009

  1. #31

    Odgovor: US Open 2009



    ja bih se čudio da prenose meč #32 i #40 igračice
    dok igra reket #1

    nemoj jediš:

    prvi set je dobila Dulko sa 6:4
    a u drugom vodi sa 3:0
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: US Open 2009

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku


    ja bih se čudio da prenose meč #32 i #40 igračice
    dok igra reket #1

    nemoj jediš:

    prvi set je dobila Dulko sa 6:4
    a u drugom vodi sa 3:0
    to brate moj...znao sam ja da dulko gazi bre nego,znam ja da treba prenose prwi reket,samo sto je ne podnosimmmm
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: US Open 2009



    Gisela Dulko(ARG) : Alona Bondarenko(UKR)[30] - 6:4 6:0

    u sledećem kolu će se sastati sa pobednicom meča: J.Janković - J.Švedova

    pa sad ti opet navijaj za argentinku
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: US Open 2009

    artur glasniche dobri jeca a
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: US Open 2009

    widjoste li wi owu swedowu...pi...znaci tako..aaaa....srecnica izbaci jelenu,e zalosti..pi...e pa ljudi moji,pi!
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: US Open 2009

    Ode JJ Poslije svih peripetija...i stizanja prednosti, gledala je porazu u oči...u tie breaku ima 6:4...dva servisa svoja...i ko pobijedi? Shvedova. Eee moja JJ...odbrani ti finale...jado. A ja se nerviram.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: US Open 2009

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku

    pa sad ti opet navijaj za argentinku
    kad malo bolje razmislim
    ... slobodno navijaj za žizelu
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: US Open 2009

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    kad malo bolje razmislim
    ... slobodno navijaj za žizelu
    da jbt,s merakom uh....odwratna owa shwedowa ..a i wishe srece nego pameti...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: US Open 2009

    OOOOPPPSSSSSS....
    JJ- sirotica ,natrcala na ruskinju koja ...

    MISLI,
    TRCI,
    NE GLUMI ZVEZDU,
    POMALO IGRA TENIS....
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: US Open 2009

    Danas se Safina izvukla za dlaku...ponovo.

    Dementijeva nije.

    JJ nije.

    Koja je sljedeća pitam se ja?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: US Open 2009

    Jankovićeva eliminisana!


    Jelena Janković poražena je u drugom kolu US Opena od Kazahstanke Jaroslave Švedove sa 2:1, po setovima 6:3, 6:7 (4), 7:6 (6).

    Jankovićeva je protiv Švedove odigrala duel sa previše oscilacija. Gubila je sa 4:2 u drugom setu, zatim se vratila i iskoristila tek osmu set loptu za izjednačenje, da bi u taj-brejku trećeg seta propustila dve vezane meč lopte i tako protivnici prepustila pobedu. Jankovićeva će nakon ovog poraza izgubiti puno bodova na WTA listi pošto je prošle godine igrala finale na US Openu.

    Protivnica Kazahstanke u narednoj rundi biće Argentinka Žizela Dulko koja je u drugom kolu lako savladala 30. nosioca Ukrajinku Alonu Bondarenko.

    Srbija je tako ostala bez predstavnika u ženskom singlu, pošto je Ana Ivanović izgubila već u prvom kolu. Jankovićeva je bila peti nosilac turnira, a Švedova je trenutno 55. igračica sveta, a ovo joj je prva pobeda nad nekom od teniserki iz prvih 10 na WTA listi.

    Duel su obeležili veoma slabi servisi obe teniserke. Jankovićeva je napravila šest brejkova, a Švedova čak osam. Srpska teniserka loše je ušla u meč i to je na kraju verovatno i koštalo poraza. Jankovićeva u tom delu nije imala nijednu brejk priliku, dok je Švedova na drugoj strani sa dva brejka relativno lako povela sa 1:0 (6:3).

    Drama je počela u drugom setu. U prva dva gema teniserke su sačuvale svoje servise, a onda je Jankovićeva u trećem, petom, sedmom, devetom i 11. gemu na servis protivnice svaki put dolazila do 15:40 i dve brejk lopte.

    Prve dve šanse Jankovićeva je propustila i Švedova je nakon šestog gema povela sa velikih 4:2. Činilo se tada da je meč blizu kraja, ali Jankovićeva se nije predala. Srpska teniserka napravila je prvi brejk tek u sedmom gemu drugog seta, a zatim je dobivši još dva gema došla do 5:4.

    U desetom gemu Jankovićeva je imala prvi tri vezane, pa još jednu set loptu, ali ih je sve propustila i Švedova je izjednačila. Dva gema kasnije Jankovićeva je imala još dve set lotpe, ali ni to nije bilo dovoljno za 1:1 u setovima. Ušlo se u taj-brejk u kojem je Švedova povela sa 3:2 pre nego što je Jankovićeva vezala četiri poena i došla do nove dve set lopte. Iskoristila je tek drugu i tako izborila treći set.

    Odlučujući period Jelena počinje sigurnim servisom, ali onda je Švedova ponovo počela da pogađa linije, dobila je tri vezana gema i povela sa 3:1. Tada svoju igru podiže Jankovićeva koja dobija tri vezana gema, dolazi do preokreta (4:3), ali onda ponovo dopušta protivnici da se vrati. Švedova je osmi i deveti gem dobila bez izgubljenog poena i tako pravi novi preokret.

    Tu nije bio kraj neizvesnosti jer je naša teniserka ponovo oduzela servis protivnici za 5:5, Švedova je uzvratila na isti način (6:5), a Janković u pravom triler gemu uspela da iskoristi treću brejk loptu i uvede meč u taj brejk završnicu gde je je propustila dve meč lopte, a Švedova iskoristila prvu .

    ***

    Vemić i Peneta u drugom kolu


    Srpski teniser Dušan Vemić i Italijanka Flavija Peneta plasirali su se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD u tenisu u konkurenciji mešovitih parova.

    Srpsko-italijanska kombinacija u prvoj rundi je savladala Estonku Kaju Kanepi i Slovaka Mihala Mertinaka sa 2:1, po setovima 3:6, 6:4, 10:2. Vemić je tako zabeležio drugu pobedu u dva dana pošto je u sredu zajedno sa Nemcom Mišom Zverevim prošao i u drugo kolo muškog dubla.

    U narednom kolu Vemić i Peneta će igrati sa boljim iz duela Pati Šnider/Vesli Mudi – Kara Blek/Leander Paes. Zimbabveanka i Indijac postavljeni su za druge nosioce u miks-dublu.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: US Open 2009

    ne bih da trazim izgovor za JJ ali...

    razlog poraza
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: US Open 2009

    @Irnik - žao mi je zbog Jelene, što je izgubila baku...dalje ne vredi komentarisati njenu igru, jer su to ipak tužne situacije koje poremete stabilnost i koncetraciju u igri...no, mi to nismo znali, pa smo zato sinoć komentarisali...

    *I samo da kažem, igrala je Jeca dobro, ali je ova Švedova, kao i sve te niže rangirane igračice kad igraju protiv više rangiranih igračica igraju na sve ili ništa i koriste svaku priliku...tako se uostalom i stiže na br.1
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: US Open 2009

    US OPEN: Nole se zagrevao protiv Bola



    Novak Đoković se na drugom meču ovogodišnjeg US Opena praktično zagrevao za predstojeće, teže okršaje.
    Ili se bar tako činilo u meču sa Karstenom Bolom, budući da je srpski teniser slavio sa ubedljivih 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 6:4 i bez mnogo muke stigao do trećeg kola takmičenja.
    Mladi Australijanac, koji poslednjih meseci igra najbolji tenis u karijeri, pokušao je da bude ravnopravan protivnik četvrtom sa ATP liste, ali nije imao ni dovoljno snage ni umeća da ozbiljnije pripreti.
    On je tokom drugog seta došao do jedine prilike da napravi brejk, i nije uspeo da je iskoristi, za razliku od Đokovića koji je stvorio čak 16 šansi, a realizovao tek tri.
    Iako je u tome podbacio srpski igrač sve vreme je kontrolisao igru na terenu, delovao ubedljivije i igrao staloženo, o čemu svedoči podatak da je protivnika naterao na 45 neiznuđenih greški, dok je on napravio svega 18.
    Iako je sve delovalo lako, Novak tvrdi da je na terenu sve izgledalo drugačije.
    "Uvek je teško predvideti kako će igrati protivnik koga ne poznajete. Ja nisam gledao nijedan Bolov meč i samo sam mogao da pretpostavim kakvom će se igrom suprotstaviti. Uvek je malo opasno biti u takvoj poziciji, jer ne znate da li rival može da vas iznenadi. Ipak, ispalo je dobro, bio sam maksimalno oprezan, fokusiran tokom celog meča i uspešno sam predviđao njegove naredne poteze. Drago mi je što sam brzo završio posao", izjavio je Đoković posle trijumfa.
    Nole je tako posle 109 minuta igre upisao drugi trijumf u Njujorku i u trećoj rundi takmičenja igraće protiv Amerikanca Džesija Vajtena, 276. igrača sa ATP liste.
    Domaći teniser, koji se do sada nije susretao sa Đokovićem, u drugom kolu je eliminisao Argentinca Maksima Gonzalesa sa 6:7, 6:4, 7:5, 6:2 i stigao do najboljeg plasmana u karijeri na US Openu.

    (MONDO)
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: US Open 2009

    Da, to sam i ja cula da je razlog Jecine losije partije i koncentracije smrtni slucaj u porodici.. mogli su joj reci posle meca. Nije da sad trazim dlaku u jajetu i ne daj Boze nikome, ali ako je to razlog, ne vidim zasto to nije ostavljeno dok se mec nije zavrsio.
    Nole je bio dobar, nadam se da tempira formu za kasnije meceve.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:32
  2. US Open 2011
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 18.09.2011, 08:58
  3. US Open 2010.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.09.2010, 21:57
  4. Australian Open 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 06.03.2009, 21:15
  5. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •