Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 13
Strana 13 od 21 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 311
  1. #181

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Slazem se.
    Nema razloga da mu se ne veruje,
    jer video snimak je lazan, to je vec dokazano jel, a onaj
    pandur se sam malo isekao po licu i malo ga zakacio plamen kad je hteo da pripali cigar...

    Taj pandur je strani placenik, radi za CIA-u (postoje sijaset dokaza za ovo)
    i to je sve jedan namesten atak od strane izdajnika na iskrene sprke patriote
    i velikane poput Misica, koji u citav incident ni na koji nacin nije umesan.

    Cak sta vise - on je "mirno stajao sa strane i posmatrao svoje nemesanje u sve to".
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  2. #182

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Beograd -- Ratko Vučković, svedok na ponovljenom suđenju Urošu Mišiću, tvrdi da nije video da bilo ko od navijača napda bakljom žandarma Nebojušu Trajkovića.
    B92 pre 56 dana | B92
    B92: Svedok: Nisam video napad bakljom
    B92

    Vučković, stomatolog i član skupštine " Crvene zvezde" rekao je da nije video
    e ovo sto je stomatolog me je konacno ubedilo da je nemoguce da laze.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e ovo sto je stomatolog me je konacno ubedilo da je nemoguce da laze.....
    I plus clan skupstine.

    Zaista , nema razloga da mu se ne veruje.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Zna se kako treba postupati sa problematičnim osobama, sa osobama koji ne znaju ili ne žele da kontrolišu svoje ponašanje. Odmah u neku ustanovu za rehabilitaciju. Svaki neiživljeni navijač i huligan ( što ne znači da ide jedno s drugim ) "ima" pravo da se buni iako je dokazano šta je učinio, pa čak i ovaj "napaćeni" Uroš. Još ćemo mu platiti za pretrpljeni duševni bol i patnju.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  5. #185

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Pa onda osudite policajce koji su ubili demonstranta na dozivotnu robiju. Stvarno smo mi Srbi sami svoji siptari..... nadam se da ce se nesto promeniti u drzavi i da ce Uros izaci malo brze....

    P.S:Videcemo po koliko ce biti osudjeni policajci koji su ubili momka iz Mladenovca. Zasto nisu osudjeni zandari koji su izbili oko gumenim metkom pitomcu vojne gimnazije, pre nekoliko godina takodje na derbiju..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Pa onda osudite policajce koji su ubili demonstranta na dozivotnu robiju. Stvarno smo mi Srbi sami svoji siptari.....
    1. Ako ja ubijem tebe, a onda dođe Sirijus pa ubije mene, krivi smo i ja i Sirijus. Jel' tako? Tako je. Ne može nepostojanje disciplinske mere protiv jednog lica biti razlog da se ta disciplinska mera ne primeni na drugom licu. Slažem se ja da pripadnici policije (žandari? ) koji prekorače ovlašćenje treba da budu kažnjeni, ali to su odvojeni procesi i kao takve ih tretiramo, jer drugačije ne ide.

    2. Srbi, Šiptari.... malo bi ipak trebala povesti računa o tome šta pišeš.

    A to da se čovek naprasno "ne seća" onoga što je video je nažalost čest slučaj u zemlji Srbiji, ali i tome će neko stati u kraj. Što pre, to bolje za sve nas.
      Vrh

  7. #187

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    1. Ako ja ubijem tebe, a onda dođe Sirijus pa ubije mene, krivi smo i ja i Sirijus. Jel' tako? Tako je. Ne može nepostojanje disciplinske mere protiv jednog lica biti razlog da se ta disciplinska mera ne primeni na drugom licu. Slažem se ja da pripadnici policije (žandari? ) koji prekorače ovlašćenje treba da budu kažnjeni, ali to su odvojeni procesi i kao takve ih tretiramo, jer drugačije ne ide.

    2. Srbi, Šiptari.... malo bi ipak trebala povesti računa o tome šta pišeš.

    A to da se čovek naprasno "ne seća" onoga što je video je nažalost čest slučaj u zemlji Srbiji, ali i tome će neko stati u kraj. Što pre, to bolje za sve nas.
    1.Sve jedno kako ih tretiramo,ako Uros dobije 10 treba i oni da dobiju 10...

    2.To "mi Srbi smo sami svoji siptari"...u mom kraju tj u okolini u kojoj ja zivim ovo sve vise postaje Narodna izreka,jer trenutno imamo vise siptara nego nas...Pa sam je zato verovatno i ne svesno upotrebila.

    3.Isto tako u nasoj Srbiji je cest slucaj da neki ljudi prodju sa minimalnom kaznom i ako zasluzuju maximalnu.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  8. #188

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    1.Sve jedno kako ih tretiramo,ako Uros dobije 10 treba i oni da dobiju 10...
    ja nisam za to da Uros dobije deset
    malo je to
    ja sam za cetrdeset
    zbog odsustva milosrdnosti
    da je pucao u coveka onda je u redu deset
    ali za guranje baklje u usta i odsustvo milosrdnosti s elementima psihopatologije - cetrdeset
    i da mu se zabrani da ima decu
    i da mu mamu provedui golu kroz carsiju
    i tatu

    eto
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #189

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja nisam za to da Uros dobije deset
    malo je to
    ja sam za cetrdeset
    zbog odsustva milosrdnosti
    da je pucao u coveka onda je u redu deset
    ali za guranje baklje u usta i odsustvo milosrdnosti s elementima psihopatologije - cetrdeset
    i da mu se zabrani da ima decu
    i da mu mamu provedui golu kroz carsiju
    i tatu

    eto
    Uvek je bila milosrdni anđeo.


      Vrh

  10. #190

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja nisam za to da Uros dobije deset
    malo je to
    ja sam za cetrdeset
    zbog odsustva milosrdnosti
    da je pucao u coveka onda je u redu deset
    ali za guranje baklje u usta i odsustvo milosrdnosti s elementima psihopatologije - cetrdeset
    i da mu se zabrani da ima decu
    i da mu mamu provedui golu kroz carsiju
    i tatu

    eto
    "Guranje baklje u usta" kao dokaz ne postoji u prvobitnom izvestaju vestaka,postoji kako kazu ljudi "Na Tadicevom snimku"...koji je namontiran.Zbog tog dokaza je ponovljeno vestacenje i odlozeno prvo sudjenje,jer to niko nije video a i prilikom zdravstvenog pregleda trajkovica jasno je stavljeno na papiru da takvih povreda nema.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  11. #191

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    "Guranje baklje u usta" kao dokaz ne postoji u prvobitnom izvestaju vestaka,postoji kako kazu ljudi "Na Tadicevom snimku"...koji je namontiran.Zbog tog dokaza je ponovljeno vestacenje i odlozeno prvo sudjenje,jer to niko nije video a i prilikom zdravstvenog pregleda trajkovica jasno je stavljeno na papiru da takvih povreda nema.
    Tadicev snimak mnogo mocan taj Tadic


    Podrzavam ga, kako bi prvom prilikom uradio istu stvar, kad ti kazes da je nevin, ja ti verujem
      Vrh

  12. #192

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Tadicev snimak mnogo mocan taj Tadic


    Podrzavam ga, kako bi prvom prilikom uradio istu stvar, kad ti kazes da je nevin, ja ti verujem
    Uz vlast ide i moc,zar ne????Ja NIKAD nisam rekla da je nevin...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    "Guranje baklje u usta" kao dokaz ne postoji u prvobitnom izvestaju vestaka,postoji kako kazu ljudi "Na Tadicevom snimku"...koji je namontiran.Zbog tog dokaza je ponovljeno vestacenje i odlozeno prvo sudjenje,jer to niko nije video a i prilikom zdravstvenog pregleda trajkovica jasno je stavljeno na papiru da takvih povreda nema.
    znas....tvoja opsednutost slucajem Misica je ...pa....u najmanju ruku,intrigantna....
    jeste li u rodu?
    to bi opravdalo ovoliko tvoje zalaganje
    u drugom slucaju je zabrinjavajuce
    s osamnaest godina devojka ne bi trebalo da ima mentalitet navijaca,ni grupi devojke huligana iz kraja,niti da je poklonik radikala
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #194

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    s osamnaest godina devojka ne bi trebalo da ima mentalitet navijaca,ni grupi devojke huligana iz kraja,niti da je poklonik radikala
    ahhh...ti radikali...
    sekta k'o i svaka,čemu politika na ovoj temi?
    I naravno...ko ste Vi da pričate nekom kako bi trebalo da razmišlja i o čemu?
    ''...de si bre,'bo te škotski ovčar...''
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znas....tvoja opsednutost slucajem Misica je ...pa....u najmanju ruku,intrigantna....
    jeste li u rodu?
    to bi opravdalo ovoliko tvoje zalaganje
    u drugom slucaju je zabrinjavajuce
    s osamnaest godina devojka ne bi trebalo da ima mentalitet navijaca,ni grupi devojke huligana iz kraja,niti da je poklonik radikala
    Ne,nismo u nikakvom srodstvu....moje zalaganje nije samo za Urosha...vetj malo pravde u ovoj nashoj zemlji...josh uvek nisam radikalka..al' se nadam da tju uskoro postati..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

Strana 13 od 21 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •