Istina ili izazov? - Strana 331
Strana 331 od 361 PrvaPrva ... 231281321329330331332333341 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,951 do 4,965 od ukupno 5402
  1. #4951

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  2. #4952

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Hm hm pa s obizrom da te ne znam,pitacu te za godine . Dakle kolko imas godina ?

    (ja mislim tu negde 23-25)
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #4953

    Odgovor: Istina ili izazov?

    To nisam hteo da otkrivam, ali, .

    Da, tacno predpostavljas, 23

    PS, istina ili izazov?
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  4. #4954

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat Videmir kaže: Pogledaj poruku
    To nisam hteo da otkrivam, ali, .

    Da, tacno predpostavljas, 23
    Još jedan klinac.

    Diiiiiiivno.

    Pa, dobrodošao.

    P. S. Istina

  5. #4955

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Još jedan klinac.

    Diiiiiiivno.

    Pa, dobrodošao.

    P. S. Istina
    , e hvala.

    Agnus se gura preko reda,
    ok,
    redom.

    Istina? (za Love Huntera)

    Reci nesto najromanticnije sto si izveo, i jos si ponosan bio (ili jesi) na to.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  6. #4956

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Slab sam ti ja sa tom romantiKom.

    Alio recimo da sam, u skorije vreme, prilično ponosan načinom na koji sam izgovorio jedno "IdiJote".


    Istina ili izazov?

  7. #4957

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Istina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #4958

    Odgovor: Istina ili izazov?



    Dakle, ispričaj nam kako zamišljaš svoj prvi susret sa F117 Bellom, ako do njega uopšte dođe, tj. ako se dotična u međuvremenu ne pretvori u F118, nevidljiv i u oGledalu.


  9. #4959

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Nemam ja tu šta da sumnjam, to je sve već toliko isplanirano, da će proći glatko.
    I naravno da neće biti nevidljiva, jer mi je vidljiva svakako kroz sve priče koje smo ispričale, sreću, tugu...da i kad je (kojim slučajem) ne bih vidjela, to mi ne bi mnogo teško palo...jer ja nju gledam i vidim nekim drugim očima.

    I molila bih da se isključe daljnje insinuacije da mi se Bella neće ukazati, likom i djelom.


    Istina ili izazov?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #4960

  11. #4961

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Kako to da jedna suptilna, emotivna duša kao ti sluša tako neke "teške", u neku ruku divljačke pjesme? Da li je u pitanju možda tvoj divlji, neobuzdani alter ego?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #4962

    Odgovor: Istina ili izazov?

    RATM su nežni i suptilni, na svoj način, koji ja, eto, razumem...


    ...šalim se, pa volim ja sve to. Od Koena do Rejdža, bitno mi je da me ponese taj neki osećaj iskrenosti, šta znam, da ljudi stvarno daju deo svoga srca dok sviraju. Da ga osetim. Kako kuca.

    Zato nikad neću izistinski moći da volim Ćolu, Bregu, Joxu i ostale prodane p...e koji pesme prave namenski. Odvratni su mi. Ne trguje se tuđim dušama, ako ste već svoju stavili na deterdžent.

    Istina ili izazov?

  13. #4963

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ajd' istina.

  14. #4964

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Vidi, MorfiNjo...

    ...ajde objasni mi kako funkcionišće taj dual u tvom mozgu - na forumu komuniciraš normalno a onda u pp-u pokušavaš da mi krajnje zvanično preneseš neka upozorenja zasnovana na 50-oprocentno neproverenim informacijama? Mislim, koji te to klik u glavi sprečava da kažeš to na normalan način, prosto ne mogu da verujem da si se uživeo u ulogu supermoderatora na neikom forumu?

    Eto.



    (i nemoj mi samo molim te one priče o prihvatanju svete dužnosti moderatora i pravila čije si poštovanje potpisao krvlju)

  15. #4965

    Odgovor: Istina ili izazov?

    Ja sebe uopšte ne doživljavam ni po čemu drugačijim ili vrednijim od bilo kog drugog forumaša. Vidim po reakcijama pojedinih forumaša da me vide kao nekoga ko mesto supermoderatora doživljava kao Bogom dato samo meni, da imam ljubimce koje branim i smrtne neprijatelje za koje samo vrebam priliku da ih šutnem sa foruma. To je toliko daleko od istine da ne možeš poverovati.

    Ne znam na osnovu čega si pretpostavio da je taj pp bio formalan. Da sam hteo da ga učinim formalnim, bilo bi to na mnogo drugačiji način, sa sve persiranjem. To "upozorenje" je bilo moj pokušaj da atmosferu na forumu učinim za nijansu opuštenijom, jer sam mislio (a nisam sam ja to video) da preteruješ u nekim aktivnostima.

    Ja sam sasvim običan momak koji se trudi da ono čega se prihvatio "odradi" na najbolji način. Poštovanje pravila nije moja "sveta dužnost" već način na koji funkcionišem. Žali se mojim roditeljima, jbg.

    Upravo sam shvatio da i ovaj tekst deluje formalno.... ja tako pišem, šta da radim..

    Istina ili izazov?

Strana 331 od 361 PrvaPrva ... 231281321329330331332333341 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udata zena - Tabu ili izazov?
    Autor Savannah u forumu Muška kafana
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 25.02.2019, 14:33
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •