Widgets
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18

Tema: Widgets

  1. #1

    03 Widgets

    Da li koristite na svom kompu widgetse i koje ?

    Imate li linkove za raznorazne widgetse ?

    Meni trenutno treba radio widgets za moj web sajtich, eSnips mi se ne svidža...blokira, trokira, štuca i ćuti ! Ako neko ima linkova za te vesele radio igračke , biću zahvalna!



    Evo, ja imam gomilu tih veselih i korisnih drangulija na desktopu...tj. dashboardu, izgleda 'vako


    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #2

    Odgovor: Widgets

    Admin,
    mozda da skinete temu, eto, nema zainteresovanih....

    Cudim se bas, jer ima tako divnih widgetsa za Windows! A mozda vec negde postoji tema samo je nisam videla
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  3. #3

    Odgovor: Widgets

    Imam Vistine widgete.

    Imam widget za trenutnu temperaturu u gradu, widget analogni sat i widget koji prikazuje slide show fotografija koje su mi drage.

    Imam i widget sto sam skinula skoro sa Lorealovog sajta. Prikazuje Lorealove vesti.

    Mogu biti ti widgeti korisna stvar.

    Eto na myspace stranici imam widget za prikazivanje RSS-a mog sajta.

  4. #4

    Odgovor: Widgets

    Imala sam (yahoo) trenutnu temperaturu i prognozu, kalendar, mali radio B92, New York Times, slide photo, sat, konverter, blokče, gledala sam Mesec iiiii ne znam šta ono beše još... ili nije bilo više ništa... Uglavnom, izbacim ja to nekad mi naprave pometnju, pa onda posle nekog vremena kad se uželim opet instaliram Sad ih trenutno nemam na kompu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

  6. #6

    13 Odgovor: Widgets

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Widgets From National Geographic


    evo par zanimljivih...
    eee, super su ovi! Sad ću da ih stavim na win, da vidim kako rade
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #7

    Odgovor: Widgets

    Moze li neko da postavi par linkova za widgete, posto ja nemam pojma odakle da pocnem da trazim a bas mi je simpa kad vidim da to neko ima
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Widgets

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Moze li neko da postavi par linkova za widgete, posto ja nemam pojma odakle da pocnem da trazim a bas mi je simpa kad vidim da to neko ima
    Kreni! - Widgeti

    Weather For Your Blog Widget - Download Now!

    Apple - Downloads - Dashboard za mac

    Yahoo! Widgets: useful, fun, beautiful little apps for Mac and Windows

    Widgetbox › World's largest widget directory and gallery - web widgets for Facebook apps, Blogger, TypePad, MySpace, Wordpress and more

    Opera Widgets

    Widgets for your Blog, MySpace, LiveJournal, or Website – Last.fm

    TypePad - Widgets for your Blog

    Technorati Widgets


    Sad,sa svih tih strana sam po nešto nekad bio koristio,a ubacio sam i par linkova da GI kačiš na blogove,a sad nešto profesionalnije će garant modovi,ili neko drugi da izbaci...

    Sve u svemu,tu je uvek svačiji dobar prijatelj Google,pa ga pitaš

  9. #9

    04 Odgovor: Widgets

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ......Sve u svemu,tu je uvek svačiji dobar prijatelj Google,pa ga pitaš
    E, svaka čast! Super što si ovo sve napisao / imao strpljenja
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #10

    Odgovor: Widgets

    Ne bih da zakeram. ali mislila sam na Windows widgete, koji se (prosto receno) lepe za desktop, znate, pokazuju temperaturu, datum i tako..
    Fora na slici koju ima fiona u prvom postu
    Ali, zaista.. pojma nemam kako mi Gugl nije pao na pamet.. hvala na trudu za postavljeno
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Odgovor: Widgets

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih da zakeram. ali mislila sam na Windows widgete, koji se (prosto receno) lepe za desktop, znate, pokazuju temperaturu, datum i tako..
    Fora na slici koju ima fiona u prvom postu
    Ali, zaista.. pojma nemam kako mi Gugl nije pao na pamet.. hvala na trudu za postavljeno
    Na

    Download Windows Widgets - Softpedia

    probaj Free Software Downloads and Reviews - Download.com takođe,itd...nego ja ću da potražim widget gipsy ball,pa ću znati sledeći put

    mada ti je to yahoo widgets mislim,još nisam naleteo na neku da se lepi na desktop i funkcioniše sama,mada sigurno ima...

  12. #12

    Odgovor: Widgets

    Yahoo widgets se ,,lepe,, za ekran......iako nisam sigurna šta znači to ,,lepe se,,...
    evo sa mog Windowsa primer...

    To su yahoo...i spisak iz kompleta...

    Poruku je izmenio fiona, 06.03.2009 u 17:57
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  13. #13

    Odgovor: Widgets

    Hvala vam na predlozima isprobavala sam yahoo_ove widgetse, trazio mi je da instaliram nesto, pa sam odustala za sad, posto nemam sad vremena na pretek da pregledam to sto me interesuje, pa cu posle podrobnije da pregledam i to sto mi trazi da instaliram i widgetse hvala vam mnogo, to je jedna od stvari u koje se ne razumem (jos )
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Widgets

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Hvala vam na predlozima isprobavala sam yahoo_ove widgetse, trazio mi je da instaliram nesto, pa sam odustala za sad, posto nemam sad vremena na pretek da pregledam to sto me interesuje, pa cu posle podrobnije da pregledam i to sto mi trazi da instaliram i widgetse hvala vam mnogo, to je jedna od stvari u koje se ne razumem (jos )
    Slobodno instaliraj . Ima tu komplet widgetsa, pa aktiviraš ono što ti treba i što ti sviđa.. Instaliraju se automatski u MyDocuments/MyWidgets ( folder se automatski napravi) i onda iz tog foldera isprobaš svaki ...na desni klik ih gasiš sa ekrana
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  15. #15

    Odgovor: Widgets

    Kolekcija gadget-a (to je isto), ovaj put zvanicna, Microsoft-ova, za Windows Vistu:

    Windows Live Gallery

    Instaliraju se na sidebar kod Viste, ali mogu biti bilo gde na desktop-u.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •