Drug Čanak! - Strana 6
Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 196

Tema: Drug Čanak!

  1. #76

    Odgovor: Drug Čanak!

    Види ти само великог борца за права сиромашних и потлачених Војвођана - шета рибу са Звезди Гранда и учествује у дечијој емисији.

    ČANAK U "VELIKOM BRATU"!
    Lider Socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak glavno iznenađenje ovogodišnjeg serijala VIP Veliki brat"


    Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak glavni je adut za povećanje gledanosti Velikog brata" koji od večeras počinje sa emitovanjem na Televiziji Pink. Kontroverzni političar u poslednjem momentu je odlučio da prihvati poziv čelnika Emoušna", a u toku jučerašnjeg dana trajali su pregovori oko toga da li Čanak, kao osoba sa invaliditetom, može u kuću na Košutnjaku da uvede i svoju devojku Jelenu kao pomoćnika.

    - Na nagovor svog prijatelja Željka Mitrovića Čanak je odlučio da bude jedan od junaka ovog rijaliti-šoua, a u toku jučerašnjeg dana trajali su pregovori sa Emoušnom" oko toga da li lider LSV-a može da u kuću sam ili mu treba i pomoćnik. Čanak je, kao osoba sa invaliditetom, tražio da u ovaj šou uđe u pratnji svoje devojke Jelene (27) i zahtevao je da se i njoj isplati suma od dve hiljade evra nedeljno, što su čelni ljudi Emoušna" odbili, pa je juče još uvek bilo neizvesno da li će on ipak pristati da postane Veliki brat" - navodi izvor Pressa blizak organizatorima.

    Pre samo šest dana Čanak je u izjavi za Press izjavio da je lud svako ko uopšte pomisli da bi on mogao da bude jedan od stanara kuće Velikog brata": - U te priče može da poveruje samo lud čovek. Ta ideja da ja uđem u Velikog brata" je toliko glupa da nemam šta ni da kažem. Neću da komentarišem takve gluposti i da se spuštam na nivo tog šoua - rekao je Čanak za Press.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #77

    Odgovor: Drug Čanak!

    Мајмунима и јесте место у циркусу!
    По мом скромном мишљењу, Чанак и није за боље емисије ... он једино што уме јесте да прави циркус и да даје глупаве изјаве ...

    Боље да је нон стоп у ВБ него да је у било ком парламенту и странци ...

    Весела екипа у кући, све сам пропалитет до пропалитета ... све људи којима је опао рејтинг па би мало ЦПР-а а још и да зараде ...


    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  3. #78

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Мајмунима и јесте место у циркусу!
    По мом скромном мишљењу, Чанак и није за боље емисије ... он једино што уме јесте да прави циркус и да даје глупаве изјаве ...

    Боље да је нон стоп у ВБ него да је у било ком парламенту и странци ...




    mogu da se slazem sa njegovim politickim stavovima a mogu i da se ne slazem..
    ali
    definitivno nije covek bez mozga
    naprotiv
    inteligentan,obrazovan,harizmatican i duhovit
    ne videh mnogo ljudi sa javne scene koji bi se mogli tako opisati.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #79

    12 Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    mogu da se slazem sa njegovim politickim stavovima a mogu i da se ne slazem..
    ali
    definitivno nije covek bez mozga
    naprotiv
    inteligentan,obrazovan,harizmatican i duhovit
    ne videh mnogo ljudi sa javne scene koji bi se mogli tako opisati.....
    Slažem se sa Believer....pa šta ako je ušao u kuću VB? Da slučajno atmosfera u Skupštini nije malo bolja, kulturnija .... pa da ga sada bude sramota .

    Pustite čoveka da radi šta mu je volja. Živela demokratija i mi sa njom ...
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  5. #80

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat twilight kaže: Pogledaj poruku
    slažem se sa believer....pa šta ako je ušao u kuću vb? Da slučajno atmosfera u skupštini nije malo bolja, kulturnija .... Pa da ga sada bude sramota .

    pustite čoveka da radi šta mu je volja. Živela demokratija i mi sa njom ...
    Ако апстрахујемо цео овај циркус,проблем остаје што је Чанак члан скупштине...

    Не знам на основу ког правног акта он као члан исте може да напусти рад скупштине,да би се такмичио у великом брату?
    Да ли као члан скупштине (у правном смислу) он може да ради шта му је воља?

    Шта је ово плаћено или неплаћено одсуство са посла?

  6. #81

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    mogu da se slazem sa njegovim politickim stavovima a mogu i da se ne slazem..
    ali
    definitivno nije covek bez mozga
    naprotiv
    inteligentan,obrazovan,harizmatican i duhovit
    ne videh mnogo ljudi sa javne scene koji bi se mogli tako opisati.....
    Американци имају реч hustler, Грци имају реч демагог, Срби имају реч кокошар.
    Кад искомбинујемо ово троје, добијемо ситног преваранта, шарлатана, који циљајући на најниже инстинкте масе добија корист за себе.

    Постоје људи који су интелигентни, образовани, харизматични и духовити.
    Постоје људи који се издају за такве. Препознаћемо их по томе што су увек кад се прича о некој озбиљној теми спремни да извале неку смешну ствар која ће да убије сваку интелигентну причу, али ће да насмеје светину. Они ће да причају бомбастичне ствари које звече од празнине, али које годе уху. Они ће да причају глупости али упаковаће их тако да годе уху слушаоца. О како сте ви дивни паметни вредни богати и мед и млеко би вам текао, само да вас ови овамо не пљачкају.
    Он ће бити главни у сваком шупљоглавом друштву, водиће главну реч, биће највећи шаљивџија и шармер на скели, клинци ће се одушевљавати тиме што дува џокавац у јавности и вози Харлије, али кад га ставиш поред образованог паметног човека, разлику видиш на километар.

    Чанак је кокошар који зарад свог ситнопреварантског ћара вара светину правећи се духовит и паметан и говорећи им оно што желе да чују.
    Он је генијалац, много је паметан, а уствари је привилеговано дете богатих родитеља. Отац градоначелник, мама универзитетски професор, а он завршио факултет у Суботици и радио у Нафтагасу, сви знамо како се тамо запошљава. И после тога, дува џокавце и вози Харлије, и носи палестинску мараму, као он је Јасер Арафат, бори се за слободу окупиране земље.
    Пре ће бити размажено дериште које је све у животу добило на рачун маме и тате које се игра политике да нахрани свој его великог детета.
    Видим набацио је и силиконску плавушу а Жељко Пинк Митровић му је пријатељ. Сетимо се и његових веза са дилерима дроге. Стварно врхунски интелектуалац. За брање кукуруза.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #82

    Odgovor: Drug Čanak!

    ne slazem se
    i nemam nista protiv dece bogatih intelektualaca
    ali imam protiv ambicioznog socijalnog dna
    imam protiv selja koji su ponosni na svoje poreklo
    imam protiv onih koji nisu deca bogatih roditelja pa se ostrvljuju na decu bogatih rodfitelja
    kako se zaposljavalo u Naftagasu?
    ko i svuda,na vezu...
    vozi Harli?okej...ne volim motore ali to je moj problem
    on radi ono sto voli i bole ga usi sta ce da kaze Sormaz Bilmez ili Velja Selja
    pusi dzoru?
    pa sta?
    ima mladju ribu? okej...


    za mene je cirkusant onaj iz Dss-a koji je dao kozu pa posle isao okolo i falio se gde je stigao....o takvim stvarima se ne prica.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #83

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne slazem se
    i nemam nista protiv dece bogatih intelektualaca
    ali imam protiv ambicioznog socijalnog dna
    imam protiv selja koji su ponosni na svoje poreklo
    imam protiv onih koji nisu deca bogatih roditelja pa se ostrvljuju na decu bogatih rodfitelja
    Итекако имам свашта против привилегованих размажењаковића који би због свог ега нараслог у детињству да раде на туђу штету.
    Волим амбиције код социјалног дна јер не верујем у кастински систем, да свако треба да осне у оној социјалној класи у којој је рођен.
    Волим кад је неко поносан на своје порекло, не волим кад мрзи део свог идентитета, у том видим мањак самопоштовања.
    Наша је дужност да се острвимо на децу богатих родитеља кад користе државну имовину за личну корист и кад раде против општег интереса.

    kako se zaposljavalo u Naftagasu?
    ko i svuda,na vezu...
    Мајку му, мислио сам да је Неша постао врхунски чиновник због својих заслуга

    vozi Harli?okej...ne volim motore ali to je moj problem
    on radi ono sto voli i bole ga usi sta ce da kaze Sormaz Bilmez ili Velja Selja
    pusi dzoru?
    pa sta?
    ima mladju ribu? okej...
    Проблем је што мени није довољно да некога сматрам интелигентним и добрим политичарем то што вози Харлија и пуши џору.

    Не само да има млађу рибу. Има силиконску плавушу, као да је сад изашла са такмичења за двојницу Јелене Карлеуше. На изборима за Звезду Гранда изгледају укусније.
    Као што рекох, не изгледа ми као пар за врхунског интелектуалца каквим Чанка описујемо. Напротив, више приличи дизел-приватнику из деведесетих. Чанак је модерна верзија тога, докопао се власти преко ДОСа и музе ли музе.
    Наравно да је његово право да буде с ким год хоће.

    za mene je cirkusant onaj iz Dss-a koji je dao kozu pa posle isao okolo i falio se gde je stigao....o takvim stvarima se ne prica.....
    Кад неког волиш, све му опрашташ. Кад не волиш, замераш му и кад да кожу. Фали се где је стигао... не бих баш рекао, штавише, мислим да сам прочитао једном или двапут.
    Али кад некога бранимо јер је типични кокошарско-дизелашко-лоповски политичар, а критикујемо некога ко је дао кожу, са системом вредности нешто дефинитивно није у реду. По мом скромном мишљењу наравно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #84

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Итекако имам свашта против привилегованих размажењаковића који би због свог ега нараслог у детињству да раде на туђу штету.
    Волим амбиције код социјалног дна јер не верујем у кастински систем, да свако треба да осне у оној социјалној класи у којој је рођен.
    Волим кад је неко поносан на своје порекло, не волим кад мрзи део свог идентитета, у том видим мањак самопоштовања.
    Наша је дужност да се острвимо на децу богатих родитеља кад користе државну имовину за личну корист и кад раде против општег интереса.



    Мајку му, мислио сам да је Неша постао врхунски чиновник због својих заслуга



    Проблем је што мени није довољно да некога сматрам интелигентним и добрим политичарем то што вози Харлија и пуши џору.

    Не само да има млађу рибу. Има силиконску плавушу, као да је сад изашла са такмичења за двојницу Јелене Карлеуше. На изборима за Звезду Гранда изгледају укусније.
    Као што рекох, не изгледа ми као пар за врхунског интелектуалца каквим Чанка описујемо. Напротив, више приличи дизел-приватнику из деведесетих. Чанак је модерна верзија тога, докопао се власти преко ДОСа и музе ли музе.
    Наравно да је његово право да буде с ким год хоће.



    Кад неког волиш, све му опрашташ. Кад не волиш, замераш му и кад да кожу. Фали се где је стигао... не бих баш рекао, штавише, мислим да сам прочитао једном или двапут.
    Али кад некога бранимо јер је типични кокошарско-дизелашко-лоповски политичар, а критикујемо некога ко је дао кожу, са системом вредности нешто дефинитивно није у реду. По мом скромном мишљењу наравно.

    1.ne volim mbiciozno socijalno dno jer ce da gazi i mrtve i zive.Gledala ja.
    2.Dati kozu je u redu.Pricati o tome nije.Narocito ne na jednom drugom forumu i vatati ribe na tu foru."O kako sam pametan,o kako sam plemenit,o kako mislim na druge!!!
    3.Silikonska plavusa? Pa...mnogi inteligentni ljudi,pisci,slikari i ini,koji su stvarno Neko i Nesto u svom poslu,imali su sklonost ka infatilnim plavusama...setimo se Dzojsovih besramnih i ponizavajucih pisama Nori koja se jebavala okolo kako je stigla....
    4.Ne volim ja Canka.Nisam njegov pristalica.Ali mi je neodoljivo sarmantan.Uprkos gabaritu.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #85

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne slazem se
    i nemam nista protiv dece bogatih intelektualaca
    ali imam protiv ambicioznog socijalnog dna
    imam protiv selja koji su ponosni na svoje poreklo
    imam protiv onih koji nisu deca bogatih roditelja pa se ostrvljuju na decu bogatih rodfitelja
    kako se zaposljavalo u Naftagasu?
    ko i svuda,na vezu...
    vozi Harli?okej...ne volim motore ali to je moj problem
    on radi ono sto voli i bole ga usi sta ce da kaze Sormaz Bilmez ili Velja Selja
    pusi dzoru?
    pa sta?
    ima mladju ribu? okej...


    za mene je cirkusant onaj iz Dss-a koji je dao kozu pa posle isao okolo i falio se gde je stigao....o takvim stvarima se ne prica.....

    I ja sam snažno protiv onih koji se stide svog porekla i koji bi želeli da "lepo i bezbrižno žive" ne shvatajući suštinu lepog života i da ona ne leži u brendiranim i poznatim markama robe već u nečem sasvim drugom (što se ne nalazi ni u jednom butiku ni na jednom mardijanu) i da se harlejima i džorama ne može nadomestiti lični emotivni hendikep u mogućnosti osećanja istinske sreće...

    Nenad Čanak je svakako čovek ogromnog mentalnog potencijala kojeg je podredio, na žalast, vodvilju, vicu, skeču najniže vrste i ko zna čemo svemu još u svojoj večitoj igri šibicarenja i titranja upravo po notama snobizma, frustriranosti i nesposobnosti onih koji ne umeju da se realizuju u jednom realnom vremenu sa konkretnim uslovima, nudeći im nešto što, taman i da se ostvari, ne može nikada nikome doneti pravi sreću, već, u najboljem slučaju, samo trenutno zadovoljstvo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #86

    Odgovor: Drug Čanak!

    pucajte,ja i dalje drzim cas...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #87

    Odgovor: Drug Čanak!

    Niko nikog ne tera da voli ili ne voli Čanka...
    Ja, lično neke njegove stavove (koji nemaju veze sa politikom) i priče volim a neke baš i ne volim...

    Za sve ovo vreme, Čanak je ostao dosledan sebi! E, to poštujem!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  13. #88

    Odgovor: Drug Čanak!

    Jedino sto mi se dopada kod druga Canka je sto lepo peva.....ali ponekad ima pogan jezik
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #89

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    1.ne volim mbiciozno socijalno dno jer ce da gazi i mrtve i zive.gledala ja.
    Шта ћеш, нема ту аристократског витешког морала као код "социјалног врха". Они кад се крљају због утицаја и пара, они то раде поштујући Кантов категорички императив.
    Нижим класама пак само име говори о каквим људима се говори. Једноставно, ко нема моћне родитеље, стална завист и гладне очи не дају му да се формира у здраву личност.

    2.dati kozu je u redu.pricati o tome nije.narocito ne na jednom drugom forumu i vatati ribe na tu foru."o kako sam pametan,o kako sam plemenit,o kako mislim na druge!!!
    Немам појма, нисам видео. Али видим да си њему нашла ману а Чанку ниси. Ваљда је овај из ДССа...

    3.silikonska plavusa? Pa...mnogi inteligentni ljudi,pisci,slikari i ini,koji su stvarno neko i nesto u svom poslu,imali su sklonost ka infatilnim plavusama...setimo se dzojsovih besramnih i ponizavajucih pisama nori koja se jebavala okolo kako je stigla....
    Проблем је што мени Нешица пуно више личи на неку мешавину дизел приватника из деведесетих и комуно функционера из седамдесетих и осамдесетих коме су довели клинку из града, него да извинеш на Џојса.

    4.ne volim ja canka.nisam njegov pristalica.ali mi je neodoljivo sarmantan.uprkos gabaritu.
    Фејк ит тил ју мејк ит, рекле би наше колеге Енглези. Чанак је добар блефер, искуство кафанског свирача то створи од човека, као и трговина коњима. Теби се свиђа, шта да ти радим. Реци лепо да се ради о твом укусу за мушкарце а не о Чанковим квалитетима, и нема проблема

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pucajte,ja i dalje drzim cas...
    Да о Чанку мислимо оно што мислимо о теби, ове расправе не би ни било...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #90

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    mogu da se slazem sa njegovim politickim stavovima a mogu i da se ne slazem..
    ali
    definitivno nije covek bez mozga
    naprotiv
    inteligentan,obrazovan,harizmatican i duhovit
    ne videh mnogo ljudi sa javne scene koji bi se mogli tako opisati.....
    Ја нисам ни рекао да је он глуп, необразован и сл ...
    Ја сам само рекао да је медисјким мајмунима место у циркусу ...
    И да су му политичке изјаве глупе а и необразоване (скоро нам је показао своје незнање из географије и историје Српског Војводства) ... он је човек уметник, певач, "свирац" ... бајкер ... све само не политичар!И да се није почео бавити политиком, засигурно бих био његов велики фан ... али овако, чим се сетим његових антисрпских фашистичких и сепаратистчких изјава све оно што је "добро" код њега - пада у воду!

    Чињеница је да је он медијско-политички циркузант ...
    Ја сам му чак захвалан што је ушао у кућу ВБ-а, јер доста људи које познајем а који су га симпатисали су остали крајње згрожени његовим постпуком ...
    Биће ово један леп почетак краја политичког живота Ненада Чанка (Богу хвала).

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Živeo drug govornik
    Autor Kunic u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.03.2010, 19:53
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 21:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 19:40
  4. Drug ili drugarica kojeg mrzite?
    Autor Josipovic u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •