Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 8
Strana 8 od 21 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 311
  1. #106

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Pa bio sam i na manjim utakmicama,pa ne vučem klince da ubijaju i ne znam šta,filing je otići da gledaš klub koji voliš,ali isto tako ne znači automatski da si masovni ubica sa sekirom...
    Treba da odmardelja svoje,samo 10 godina je preterivanje...bar po meni...
    Lepo si ovo rekao: bio si na utakmicama i nisi vukao klince... Zato se tebi i ne sudi i ne pruža ovakva besmislena podrška na VC, koji ni na kakav način ne može da utiče na presudu.


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ne, nisam za to da se obesi....ostaviti nekoga u zivotu je veca kazna nego obesiti ga ili sta vec....

    Grafit....eno vec ga napisala 'kuruzom u dvoristu, ali ga moje nestasne i nevaljale koke pojedose...ehhh..no, aj...bar cu mirnije da spavam...ispunila gradjansku duznost
    Treba da živi i da odsluže svoje. Koliko god bilo. Nisam mu ja kriv što ne zna da razmišlja svojom glavom i svesno dovodi sebe u situaciju da povredi nekoga.

    A i te tvoje koke... Osuditi i njih na ... supu.


    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    jesi siguran da je njegova izjava jedino po čemu treba doneti sud o tome da li je kriv ili nije?
    Dovoljno je ono što se vidi na snimku...


    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Eh,da on nije poceo da mlatara tim istim pistoljem kad je pocela gungula na stadionu verovatno ne bi ni primetio neko da je on tu.
    Da nije nikako policajaca u ovoj državi niko ne bi pravio nerede, pljačkao, silovao, ubijao, i živeli bi svi srećni i zadovoljni...


    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Podržaću ga naravno ...
    Uroše,
    podržavam te da izdržiš u zatvoru deset godina, jer nisi umeo da ceniš svoju mladost, a tuđe zdravlje i život. Tamo se pokaži i dokaži da ti je žao i da se iskreno kaješ za to što si uradio, a ne pred novinarima.
    Stop nasilju
    Podržavam ga i ja i obećavam da ću redovno plaćati porez da bi on mogao da se izležava u nekom od zatvora širom Srbije.
    Poruku je izmenio Mish, 24.04.2009 u 17:53 Razlog: komenar rada moderatora
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Lepo si ovo rekao: bio si na utakmicama i nisi vukao klince... Zato se tebi i ne sudi i ne pruža ovakva besmislena podrška na VC, koji ni na kakav način ne može da utiče na presudu.
    Kakva podrška je ovo?
    Ubijanje vremena čisto...i razmena mišljenja,jedino što inkvizionističkih komentara ima koliko hoćeš,ali opet,to je valjda glavna odlika savesnih i antidiskriminaciono,tolerantno opredeljenih...kako kome odgovara valjda,tako ćemo se i baviti zakonima...



    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Treba da živi i da odsluže svoje. Koliko god bilo. Nisam mu ja kriv što ne zna da razmišlja svojom glavom i svesno dovodi sebe u situaciju da povredi nekoga.
    Pitanje je koliko iznosi to realno njegovo...mada uostalom,on je gori od pedofila npr.,ipak oni ne prave svoje pizdarije u javnosti

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Dovoljno je ono što se vidi na snimku...
    U pravu si,dovoljno da se i policija pozove na odgovornost
    Samo od toga naravno ništa neće biti,ipak je ovo njihova država bila i ostala

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Da nije nikako policajaca u ovoj državi niko ne bi pravio nerede, pljačkao, silovao, ubijao, i živeli bi svi srećni i zadovoljni...
    Policija treba da postoji i radi svoj posao kako treba,a ne da se bavi političkim igrarijama i kršenjem zakona selektivno...

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Podržaću ga naravno ...
    Uroše,
    podržavam te da izdržiš u zatvoru deset godina, jer nisi umeo da ceniš svoju mladost, a tuđe zdravlje i život. Tamo se pokaži i dokaži da ti je žao i da se iskreno kaješ za to što si uradio, a ne pred novinarima.
    Stop nasilju
    Hoću da izađem na ulicu, a da ne moram da strepim hoće li me neki kreten sa viškom energije ozlediti...hoću normalno da idem na utakmice i da sedim držeći kesu kokica u jednoj ruci...kakve baklje, kakve palice...pa ljudi moji, došli ste na utakmicu da navijate i da se veselite pobedi, a ne da se tučete i jedva čekate neku situaciju u koju bi mogli da date nekom šaku u facu...
    Gospođo,Istočna i Zapadna tribina postoje sa razlogom...kad hoću da gledam utakmicu bez trošenja grla ja odem na jednu od te dve tribine,kupim sok/pivo i obično se i ispričam sa onim sa kim sam tu došao...kakve palice i baklje?Probajte da unesete vi nešto od toga na utakmicu,čak šta više probajte kokice da unesete na utakmicu...uostalom mislim da na 2 gore spomenute tribine imate više mesta nego na severnoj/južnoj zajedno,znači ko voli neka izvoli,a ne da hoće da nametne pozorišnu atmosferu i onima koji u pozorište nisu došli...
    Uostalom ja još ni palicu ni nož nisam video da je neko od navijača uneo na tu tribinu,niti sam čuo da je neko sa severne tribine zaklao nekoga,dok sa druge strane imamo policajca koji je uneo pištolj na mesto visokog rizika,zamislite da se tu našao neki psihopata npr.,pa da je počeo da puca po masi?Onda bi okarakterisali tu celu tribinu kao skup serijskih ubica?

    Službena lica su totalno katastrofalno se ponela,Uroš treba da odgovara za delo počinjeno,ali 10 godina je prevelika kazna,dokazi su selektivno uzimani,a čitav proces ispolitizovan zarad hranjenja sujete širokih masa i davanja lažne predstave o tome kako se nešto radi po pitanju nereda na stadionima...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 24.04.2009 u 13:10
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Gospo
    ...đice

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Istočna i Zapadna tribina postoje sa razlogom...kad hoću da gledam utakmicu bez trošenja grla ja odem na jednu od te dve tribine,kupim sok/pivo i obično se i ispričam sa onim sa kim sam tu došao...kakve palice i baklje?
    Aha...nisam videla da je fotomontaža napravljena na snimcima , a Uroš ima baklju zato što je mađioničar

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Probajte da unesete vi nešto od toga na utakmicu
    Ja višak energije potrošim u hali trenirajući rukomet ili evo odgovarajućii vama Uprolazu na pitanje...koji ste ovde samo zato što vam je dosadno

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    hoće da nametne pozorišnu atmosferu i onima koji u pozorište nisu došli...
    Biće, biće pozorišne predstave na fudbalskim utakmicama

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    dok sa druge strane imamo policajca koji je uneo pištolj na mesto visokog rizika
    kako bi samo prošao policajac da nije imao pištolj

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    zamislite da se tu našao neki psihopata npr.,pa da je počeo da puca po masi
    A zamislite...počela je gužva na stadionu, a Uroš je izašao lepo i mirno sa tribina napolje i otišao u obližnji kafić sa društvom na pivce da smiri živce...sad trenutno sedi kao i mi ispred svog računara ili razmišlja o tome šta će raditi narednih deset godina
    Poruku je izmenio cvishna, 24.04.2009 u 13:58
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...đice
    izvinjavam se na grešci

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Aha...nisam videla da je fotomontaža napravljena na snimcima , a Uroš ima baklju zato što je mađioničar
    Baklja osim policajca nikoga više na toj tribini nije povredila ili ne daj bože ugrozila nečiji život pre/posle incidenta
    Obično pirotehničko pomagalo za pravljenje koreografije,porediti ga sa palicom/nožem,nečim levim je isto kao da ga porediš sa baterijskom lampom(nekom većom)

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Ja višak energije potrošim u hali trenirajući rukomet ili evo odgovarajućii vama Uprolazu na pitanje...koji ste ovde samo zato što vam je dosadno
    Ja višak energije potrošim trčanjem i rekreativnim igranjem košarke(popularni basket)
    Na utakmicu ne odlazim da trošim višak energije nego da navijam za klub koji volim,ali šta ćete,ne pobeđuje se uvek...

    Trenutno

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Biće, biće pozorišne predstave na fudbalskim utakmicama
    Samo ako se Zoran Radmilović povampiri,njega bi verujem svi podržali da održi jednu na nekom stadionu
    Na istoku i zapadu i sada već jesu,jedino što bi neki da nature svoja shvatanja svima...
    Nego gospođice,ako ste sportista pretpostavljam da imate ono razmišljanje-''tih navijača se plašim,to sve manijaci,zamisli da utrče na teren...''...recimo samo da pritisak i treba stvoriti na gostujuće igrače,to jeste poenta cele priče navijanja,''da im uđe voda u uši'',budući da imamo dobre igrače i timove...


    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    kako bi samo prošao policajac da nije imao pištolj
    Kako bi samo prošao policajac da su njegovi pretpostavljeni rešili da iskoriste oko kamere i na taj način identifikuju ko je držao baklje,ako je to već ono što im smeta...vidite,tako se to radi u civilizovanim zemljama sa civilizovanim policajcima,i naravno da onda imaju pravo i da traže civilizovane navijače

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    A zamislite...počela je gužva na stadionu, a Uroš je izašao lepo i mirno sa tribina napolje i otišao u obližnji kafić sa društvom na pivce da smiri živce...sad trenutno sedi kao i mi ispred svog računara ili razmišlja o tome šta će raditi narednih deset godina
    Zamislite Trajkovića njegovi nisu bacili kao žrtveno jagnje,ili barem zamislite Trajković posle prvog incidenta izlazi sa stadiona,i odlazi kod lekara koji mu ukazuju prvu pomoć,nema teških psihičkih i telesnih povreda...pije pivo,Uroš dobija par godina,on sretan...
    ali opet tako bi možda uradio civilizovani policajac u civilizovanoj državi,dok u Srbiji on naravno kreće ka navijačima sa pištoljem u rukama i glumi Džona Vejna...ukoliko hoćemo da vozači poštuju zakon npr.,da obični građani poštuju zakon,da se ponašaju civilizovano i primereno,mora onda službeno lice prvo da postavi primer kako se to radi
    Ako zahtevamo odgovornost i pozivamo se na pravdu,onda postavljamo primer priznavanjem i svojih grešaka,izlaganjem odgovornosti i one iz naših redova koji nisu se poneli profesionalno
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ma znao sam ja odma', tom momku su to sve namestili,
    kriv ja taj Trajkovic, ... zatim i njegovi kolege policajci, drzava, Tadic, MUP, vojska i CIA.

    Naravno, svi navijachi su civilizovani, ali policija je bre stoka.

    E da, imao sam ja jednu baKterijsku lampu VEL'KU - kojom sam potpaljivao vatru zimi,
    a mogla je i kobaje da przi.
    Ma da je ovaj imao tu lampu umesto baklje, pajkan ne bi preziveo.

    Imam neki utisak, da je taj Urosh dobio i tri godine, isto bi osvanuli grafiti
    "za Urosha" i isto bi mi ovde raspravljali kao i sad sto radimo, ne bilo nekih vecih razlika.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Ma znao sam ja odma', tom momku su to sve namestili,
    kriv ja taj Trajkovic, ... zatim i njegovi kolege policajci, drzava, Tadic, MUP, vojska i CIA.
    Sarkazam
    Pa izvini master joda,ali ne možeš da opovrgneš činjenicu da ima policijske krivice,ako ideš rasuđivanjem kojim je krenula cvišna...uostalom,imaš snimak,lepo se vidi da li je ili nije trajković napustio tribinu posle prvog sukoba,i šta je kasnije radio...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, svi navijachi su civilizovani, ali policija je bre stoka.
    Naravno da navijači jesu,zbog huligana manjinskih neko bi sad da menja celu poentu navijanja i organizacije...uostalom,zna se šta je kriminalac,šta navijač...

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    E da, imao sam ja jednu baKterijsku lampu VEL'KU - kojom sam potpaljivao vatru zimi,
    a mogla je i kobaje da przi.
    Ma da je ovaj imao tu lampu umesto baklje, pajkan ne bi preziveo.
    Jesi probao da mazneš komšiju koji put po glavi s'njom?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Imam neki utisak, da je taj Urosh dobio i tri godine, isto bi osvanuli grafiti
    "za Urosha" i isto bi mi ovde raspravljali kao i sad sto radimo, ne bilo nekih vecih razlika.
    Imam utisak da je 3 godine 3x manje od 10,što je decenija nečijeg života,imam utisak da 3 godine mogu da promene osobu,a 10 samo da naprave od nje totalnog kriminalca i ništa drugo...treba preživeti 10 godina u zatvoru i ostati normalan
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Mali je degenerik....
    Nisam siguran da normalnoj osobi moze tako nesto da padne na pamet!!!
    10 godina je malo, jako malo!!!
    Tacno je to da ima drugh koji su radili gore stvari od njega ali je zalosno to sto i ti nisu zestoko najebali...verovatno sada ni ovom klincu ne bi padale takve ideje na pamet...
    Da li je pandur ili nije, da li je bio na zadatku ili nije...zar je to bitno...u pitanju je ljudsko bice...
    Mora se priznati da sistem vrednosti kod vecine danasnje omladine i nije na nekom zavidnom nivou...

    Pitam se kako bi se osecali ovi sto traze pravdu za Urosa da su oni ili neki njihov bliznji bili na mestu nastardalog...da li bi i tada trazili pravdu za Urosa???
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Mali je degenerik....
    Nisam siguran da normalnoj osobi moze tako nesto da padne na pamet!!!
    10 godina je malo, jako malo!!!
    Tacno je to da ima drugh koji su radili gore stvari od njega ali je zalosno to sto i ti nisu zestoko najebali...verovatno sada ni ovom klincu ne bi padale takve ideje na pamet...
    Da li je pandur ili nije, da li je bio na zadatku ili nije...zar je to bitno...u pitanju je ljudsko bice...
    Mora se priznati da sistem vrednosti kod vecine danasnje omladine i nije na nekom zavidnom nivou...

    Pitam se kako bi se osecali ovi sto traze pravdu za Urosa da su oni ili neki njihov bliznji bili na mestu nastardalog...da li bi i tada trazili pravdu za Urosa???

    U pitanju je ljudsko biće,takođe je u pitanju srazmerna kazna prema zakonu,kao i ponašanje svih učesnika...

    Fala *urcu nije,da budem prost...

    i bez totalne patetike u ime inkvizicije da lepo zamolim...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 24.04.2009 u 22:59
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!



    Ovim su pripadnici gej populacije dali jasnu aluziju na to kako se obično provode dani iza rešetaka. U tekstu su, između ostalog napisali da će napaljene čike oblizujući jezikom usne čekati da Urošu ispadne sapun, te da će osuđeni navijač iz zatvora izaći kao pripadnik homoseksualaca.

    Nije li ovo sramota...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    bolesno, sramno, nekorektno...

    portal je poznat po skandalima - ne bi im ni pominjao ime
    a akciju su pokrenuli samo da bi se pročuli u javnosti... računaju i loša reklama je reklama
    još kad je besplatna

    BTW "akciju" su pokrenuli još prošle godine
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Mali je degenerik....
    Nisam siguran da normalnoj osobi moze tako nesto da padne na pamet!!!
    10 godina je malo, jako malo!!!
    Tacno je to da ima drugh koji su radili gore stvari od njega ali je zalosno to sto i ti nisu zestoko najebali...verovatno sada ni ovom klincu ne bi padale takve ideje na pamet...
    Da li je pandur ili nije, da li je bio na zadatku ili nije...zar je to bitno...u pitanju je ljudsko bice...
    Mora se priznati da sistem vrednosti kod vecine danasnje omladine i nije na nekom zavidnom nivou...

    Pitam se kako bi se osecali ovi sto traze pravdu za Urosa da su oni ili neki njihov bliznji bili na mestu nastardalog...da li bi i tada trazili pravdu za Urosa???
    Bitno,vrlo bitno..da nije bio pandur dobio bi manje sigurno,u tome je fora zato se trazi pravda,treba da se zanemari ko je sta je,da se sudi posteno,bez podmetanja dokaza,razlicitih izjava istih ljudi.Zasto uvek isto pitanje.A zamisli da je neko tvoj bliznji umesto Urosa?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Sada sam malo pogledao sta si jos sposobna da pises i veoma sam prijatno iznenađen.
    Mislio sam da si ovde samo da talasaš i pogresio sam.
    Priznajem.
    Nije tako prizemno kada se malo upustis.Okani se idiota i zivi svoj zivot.Nemoj da ga trosis na mnogo losije od sebe.
    Ne zasluzuju.Niko pa ni taj Uroš za koga se toliko pališ.Pusti idiota da robija svoje sranje.
    Sta ti imas sa tim?
    Navijate za isti tim pa ste nesto bliski?
    Zavidis mu na snazi kojom roka zandara pa ti je zao sto ga nije ubio i prosao nekaznjen?
    Dangubiš zbog necega cega ces ce stideti za par godina kada budes imala svoju decu kojoj neces dati da priđu tom ćumezu u koji se danas kunes a sutra ce te biti sramota i treba da te bude.
    Sutra,ne danas.Mlada si i ne kontas neke stvari i to nije tvoja krivica.
    Pazi na sebe,jebes Urosa on je svoje odradio.
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Joj mala pogledaj na you tube(mrzi me da trazim sada)To stvarno nije u redu.
    Malecka je jedva punoletna,a mozda i nije.
    Matora pedofilcina je bio predsednik kluba!
    Pogledaj i zgadice ti se ako nije do sada.
    SRAMOTA ZA SRPSKI SPORT I ZA ZVEZDU!
    Njegov privatni zivot nema veze sa klubom,nek ide sa kojom hoce...T da je pedofilcina jeste,al sta tu moze klub.Da mu slucajno ne zabrani da to bude.A ko zna mozda ce i njega u zatvor zbog toga.

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Zavidis mu na snazi kojom roka zandara pa ti je zao sto ga nije ubio i prosao nekaznjen?
    Da li to sto je kaznjen 10 godina znaci da je prosao nekaznjeno.

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da ga trosis na mnogo losije od sebe.
    Ne zasluzuju.Niko pa ni taj Uroš za koga se toliko pališ.Pusti idiota da robija svoje sranje.
    Sta ti imas sa tim?
    Nemam nista sem sto mi ga je jako zao,pa da ga je ubio ne bi dobio toliko.A na koga da se trosim na neke "bolje" od mene,sta sad ako je neko los ne zasluzuje niciju paznju.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže:
    da nije bio pandur dobio bi manje sigurno,...
    Pa naravno da bi dobio manje u tom slucaju,
    savrseno je normalna i logicna stvar da zbog toga dobije vise.
    Sem toga sto je to savrseno logicno i normalno, tako je i svuda u svetu,
    i tako i treba da bude i kod nas.
    A to sto se to nekom ne svidja, zato sto mu se ne svidjaju panduri ili aktuelna
    vlast, to je nesto sasvim deseto, i nema veze ni sa ovim slucajem ni sa pravdom.

    Nameran fizicki napad na policajca na duznosti, pri cistoj svesti, i nanosenje
    teskih povreda istom, je vrlo ozbiljna stvar, i ako se to ne strogo ne osudi,
    sta onda mi ostali da ocekujemo ?

    Po nekima, on da je to meni uradio, plus da nemam video snimak kao dokaz,
    on bi treba da izadje sutradan ujutru...

    A i ono kako "i dobro momci nekad omanu"... to je smesno...
    Dobar momak omane: napio se, naduvao se (cak stavise, ovo i ne cini obavezno nekog "losim"), dobio keca, dobio opomenu na kraju godine, pobegao koji put sa chasa...
    e to je onda, eto, dobar momak pa omanuo nekad...
    a dobar momak, pa slucajno uradio ovo sto je uradio... ha-ha...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    U pitanju je ljudsko biće,takođe je u pitanju srazmerna kazna prema zakonu,kao i ponašanje svih učesnika...

    Fala *urcu nije,da budem prost...

    i bez totalne patetike u ime inkvizicije da lepo zamolim...
    Mislim da je kazna blaga...znas mene je kao klinaca cale vodio da gledam utakmice...
    Koji normalan roditelj bi to sada uradio???Da li neko normalau uopste ide da gleda utakmice????
    Ovo u Srbiji vise lici na Rim, koloseum i gladijatore....s tim sto su gladijatori na tribinama....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

Strana 8 od 21 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •