Imam predlog! - Strana 24
Strana 24 od 38 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 569
  1. #346

    Odgovor: Imam predlog!

    imam predlog da neko prevede na srpski uputstvo (FAQ)
    ... bar deo koji se odnosi na orvaranje novih tema

    Razumem da novi članovi još ne znaju: da mogu sami da otvaraju nove teme; da forum treba pretražiti da bi se videlo da istovetna tema već ne postoji; da se teme ne otvaraju samo da bi se nick našao ispod imena iste; da se teme ne otvaraju da bi se razračunavalo sa neistomišljenicima; da ne mora da znači da je propao dan ako se ne otvori neka nova tema...

    vidim i da neki iskusni članovi imaju problema sa tim,
    pa rekoh, daj da nešto konstruktivno (šta god to značilo ) i ja predložim

  2. #347

    Odgovor: Imam predlog!

    ...da moderatori otvore temu u kojoj će pisati zašto su pojedini članovi Vcaffe -a banovani...a mi ostali mali plavi smrtnici komentarisati da li su trebali biti banovani...eto, mene baš, ali baš jako interesuje zašto su pojedini meni dragi članovi banovani.

  3. #348

    Odgovor: Imam predlog!

    Ban mozes da popijes ako si bezobrazan, bredjas clanove, krsis Pravilnik.. treba li jos?
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #349

    Odgovor: Imam predlog!

    i ako si go ili ti nag ispred kompjutera, dok se dopisujes s moderatorerom

  5. #350

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...da moderatori otvore temu u kojoj će pisati zašto su pojedini članovi Vcaffe -a banovani...a mi ostali mali plavi smrtnici komentarisati da li su trebali biti banovani...eto, mene baš, ali baš jako interesuje zašto su pojedini meni dragi članovi banovani.
    Evo, ja se javljam da ti objasnim zašto su banovani fini i kulturni gdinOvi Bigrančer i Dragtrif (ukoliko to nije ista osoba).

    Ako te to stvarno bude zanimalo, obrati mi se na pp.

  6. #351

    Odgovor: Imam predlog!

    E da, mozes da popijes ban i ako imas dupli nick
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #352

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...da moderatori otvore temu u kojoj će pisati zašto su pojedini članovi Vcaffe -a banovani...a mi ostali mali plavi smrtnici komentarisati da li su trebali biti banovani...eto, mene baš, ali baš jako interesuje zašto su pojedini meni dragi članovi banovani.
    Predlog se odbija. S obzirom da je i banovanje deo poslova moderatora, a po Pravilniku rad moderatora je zabranjeno javno komentarisati, ovaj predlog bi bio u direktnom sukobu sa Pravilnikom.

    Žao mi je, poštovani članovi, ali vaša znatiželja će ostati da vas muči. Ili se, pak, obratite uvek informisanim članovima koji su radi da vam objasne, npr. zašto su banovani neki fini i kulturni gdinOvi. Pa, sad, nije bitno da li bi time dobili pravu informaciju, bitno je da imate na šta da se nadovežete.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #353

    Odgovor: Imam predlog!

    I eeetoooo, ništa od suzbijanja moje znatiželje ...ali ako se predomisliš ...bila bi to veoma, veoma posećena tema ...ti nisi trebala da imaš nick Mish, nego Mačka

  9. #354

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    imam predlog da neko prevede na srpski uputstvo (FAQ)
    ... bar deo koji se odnosi na orvaranje novih tema

    Razumem da novi članovi još ne znaju: da mogu sami da otvaraju nove teme; da forum treba pretražiti da bi se videlo da istovetna tema već ne postoji; da se teme ne otvaraju samo da bi se nick našao ispod imena iste; da se teme ne otvaraju da bi se razračunavalo sa neistomišljenicima; da ne mora da znači da je propao dan ako se ne otvori neka nova tema...

    vidim i da neki iskusni članovi imaju problema sa tim,
    pa rekoh, daj da nešto konstruktivno (šta god to značilo ) i ja predložim
    Vid' stvarno, na engleskom je Evo, ja se nudim da to prevedem, a za postavljanje na sajt Nesam nadležan

  10. #355

    Odgovor: Imam predlog!

    Palo mi na pamet da pitam...da li mi koji provedemo 8h na vojvodina caffe -u možemo računati da ćemo imati benificirani radni staž? MIslim da bi trebali da razmislite o tome Ako se usvoji, treba imati na umu da pojedini članovi rade i preko tih 8h, znači dopunsko radno vreme, zatim tu su noćne smene (evo samo da znaš da sam se vratila da izmenim post radi tebe )...i tako
    Poruku je izmenio cvishna, 11.08.2009 u 22:36 Razlog: jedan...on zna koji je...je razlog izmene

  11. #356

    Odgovor: Imam predlog!

    A ja nemam predlog vec jedno pitanje...Jel se to vazi?
    Sta znace preporuke nekim clanovima? Neki imaju i dve-tri preporuke....da li je to vrsta pohvale ili nekakvog upozorenja?
    E bas sam radoznala......
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #357

    Odgovor: Imam predlog!

    koliko chlanova je doshlo po tvoJoJ preporuci....

  13. #358

    Odgovor: Imam predlog!

    Zero. Aha sad razumela.
    Tih bas me zanimalo
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #359

    Oglasnik

    Predlog da se u temi "Kucni ljubimci" otvore i mali oglasi. Mesto koje ce pomoci vlasnicima pasa,macaka,itd. da kupe,prodaju,poklone,udome i sl.
    Tema je dobro posecena,ali mislim da ne dostaju oglasi vezani za tu temu.
    Pozdrav svima.

  15. #360

Strana 24 od 38 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •