RRA: Šta se ne sme u medijima - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45
  1. #31

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Mislim da ako RTS nema propise, da ih hitno donese i da se zabrani svako nepristojno ponasanje bar u medijima.

    A novi ispad Velje Ilica....

    Novi incident lidera NS: Velja Ilić napao i Šutanovca!

    Lider Nove Srbije Velimir Ilić napao je u subotu kolonu vozila kojom se kretao ministar odbrane Dragan Šutanovac, a zatim žestoko izvređao vojnu policiju i obezbeđenje ministra, otkriva Press


    Kako nam je potvrdio i sam ministar Šutanovac, Velimir Ilić je psovao majku vojnim policajcima koji su pokušali da legitimišu njegovog vozača.


    I da ne zaboravim da dodam....I ovde na forumu VC postoji pravilnik .
    Pa ko ga ne postuje dobije upozorenje ako ni to ne pomaze onda ga banuju.
    Mislim da bi i u medijima pojedince trebalo banovati bez upozorenja.
    Poruku je izmenio lado, 15.04.2010 u 12:11
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #32

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    ... usko vezan sa mojom tvrdnjom da se Kolegij RTS-a ponaša van svojih ovlašćenja.
    Kako to misliš "van ovlašćenja" ? Zar ti znaš dokle idu čija ovlašćenja, pa tvrdiš?
    Ja ne znam ni da li imaju ni da li nemaju.. i u krajnjem slučaju me ni ne interesuje.
    (znam samo da su mi se smučili ti kabadahijski ispadi pojedinaca i da mi ogadiše sve emisije u kojima su se ikad pojavili,
    a naročito Skupštinski prenos, gde se jedva suzdržim da ne polomim teVeLizor ... sopstveni)
    Ipak, pretpostavljam da su oni (kolegiji) baš ti koji - određuju, postavljaju i sprovode s v o j a ovlašćenja. Na kraju krajeva .. njihova je kuća.
    A ti ćeš sada garant ponoviti kako je to javni servis i kako se za sve pitaju i oni svi koji taj servis redovno plaćaju.
    Kao što se pitamo svi koji porez redovno plaćamo - gde te pare lete... nemo' da si dete.
    (sada će još ispasti da ih ja branim... Teško njima ako ih ja budem branila.)
    I zašto ti uopšte toliko insistiraš na pisanim pravilima?
    Kakva crna pravila.. u pitanju je narušavanje osnovnog "kućnog reda"... i mira.
    Ima li Skupština pravila?

    I mora li baš sve da piše.
    Možda bi bilo najbolje da se svakom : od gostiju(u emisiji) od većnika(u parlamentu) od učesnika(u diskusiji) dodeli po jedan šaptač. Koji će svakoga od njih opominjati i podsećati " Sad kaži Dobar Dan,, sada se nasmeši.. sada ustani.. reci hvala.. pozdravi se sa čovekom.. ne mlataraj više.. sad umukni.. sad idi.. i ne zaboravi da kažeš Doviđenja!"
    Pa kad je već pozorište ... nek je sa šaptačem.

    ___________________

    Drugo je forum (što kaže lado) kao mesto gde mogu u svakom trenutku doći i kusi i repati i šuti i rogati i manijaci i ludaci i pedofiličari i psihopate i ubice.. i sasvim normalan svet.
    Tu pravila moraju da se napišu.. i administracija mora da postoji, baš kao policija, koja bi trebala da opominje i kažnjava kada neko red ne poštuje.

    Ali tamo!? Gde "odabrani" dolaze na svoja radna mesta (Skupština), ili se pozivaju sve same "eminencije" iz svih mogućih sfera (Televizije, Radio emisije, Tribine zatvorenog tipa) .. po svim mogućim dešavanjima koje prenose kamere i koje se smatraju Programom, tu red jednostavno mora da se zna...
    iidi molim te, meni to traženje pisanih pravila stvarno liči na zafrkanciju ... i cepidlačenje.

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ali i ti bi se morala, trebala, složiti sa mnom da ne može nekakav kolegij da donosi odluke na nečiju štetu na osnovu ličnih utisaka. Barem ne u Javnom servisu.
    Sorry.. nije to utisak samo nekog tamo - kolegija... to je reakcija na stoput ponovljeni idiotluk. Videli da mogu u sred Skupštine da se ponašaju kao ortodoksne prostačine, pa što vele.. baš smo face, a i može nam se.. svuda.
    E pa izgleda da neće više da može.

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ali dokle god ima ljudi koji svojim glasom biraju nekoga kao predstavnika, u dovoljnom broju da se pređe cenzus, (ne) kulturu moramo trpeti..
    Ne verujem da to baš tako ide.. kako ti to svede. Ne daj Bože.
    Jednostavno ih niko nigde neće zvati.. pa neka se sa svojim glasačima okupljaju po svojim partijskim kružocima.. i nek' se makljaju, šamaraju, pljuju, psuju - do mile volje. Bez ijednog pisanog pravila.
    To im niko ne može zabraniti.

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje je više retorički postavljeno, jer na ponašanje gostiju ne može da se utiče.
    Taman posla. Pa nisu to valjda vanzemaljci, neka viša rasa.. pa im niko ništa ne može, jer ako se iznerviraju mogli bi svašta da nam urade... i civilizaciju da nam istrebe.

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    O normalnosti, nemoj da počinjemo raspravu. Mnogo puta sam se iznenadio kada sam shvatio šta je za nekoga normalno. Ne. Nisu trebali da se konsultuju ni sa kim, već samo da se drže propisa. Pisanih!
    Što .. pa mi smo evo već debelo ugazili u "raspravu" o normalnosti.
    Ali mislim da se uludo raspravljamo, sigurna sam da svi oni odlično znaju gde je granica između NE i Normalnosti,
    samo se prave dripci.
    Glume mafijaše, klošare i siledžije.. "dosadno im je", ne znaju šta će sa silnim adrenalinom koji im u venama ključa

    Dok ih ne presretne neki gledalac/slušalac kome su prešli znanu mu granicu.. pa posle plaču ko Velja onomad..
    policijaaaa...policijaaaa... upoooomoooć ... udario me je onaj tamo
    iz čista mira ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #33

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ...
    I da ne zaboravim da dodam....I ovde na forumu VC postoji pravilnik .
    Pa ko ga ne postuje dobije upozorenje ako ni to ne pomaze onda ga banuju.
    Mislim da bi i u medijima pojedince trebalo banovati bez upozorenja.
    Slažem se sa poslednjom rečenicom, ali SAMO ako se napiše taj pravilnik, kao što je napisan i za VC, i time da do znanja svim učesnicima diskusije šta je dozvoljeno, a šta ne.
    Pravilnika nema i zato je banovanje takve vrste na Javnom servisu nepropisno.

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Kako to misliš "van ovlašćenja" ? Zar ti znaš dokle idu čija ovlašćenja, pa tvrdiš?
    Ne znam i ne tvrdim, a zato sam i postavio pitanja koja su nas uvela u ovo. Dok mi ih neko ne pokaže, ako postoje, ja smatram da ih nema u pisanom obliku.
    ...
    I mora li baš sve da piše.
    ...
    Mora.
    Pravila sa kojima se nekome nešto brani i/ili ukraćuje MORAJU biti napisana i javno dostupna.
    Još je car Dušan NAPISAO zakonik, baš zato da bi svi mogli sa njime da se upoznaju.

    Ovi tvoji stavovi:
    --------------------------------------------------------------------------------
    ... određuju, postavljaju i sprovode s v o j a ovlašćenja ... / Kadija te tuži, kadija ti sudi?

    ... njihova je kuća ... / Babo im kupio?

    ... u pitanju je narušavanje osnovnog "kućnog reda" ... / Nije, jer u kućnom redu, koji postoji i u pisanom obliku, RTS-a nema ni reči o tome.

    ... Možda bi bilo najbolje da se svakom ... dodeli po jedan šaptač ... / A ko će šaptaču da kaže šta, kada i kako da šapće?

    ... meni to traženje pisanih pravila stvarno liči na zafrkanciju ... / Upravo suprotno, veoma sam ozbiljan.
    --------------------------------------------------------------------------------
    govore da je bespredmetno dalje nastaviti ovako "argumentovanu" raspravu.


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #34

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    najmanji je problem utvrditi shta se sme a shta ne sme. problem nastaje kad utvrdjeni pravilnik za nekoga vazzi a za nekoga ne vazzi.

    a inache treba pustiti i velju i tomu i onog zzvalavog i njihove sledbenike, da ispolje svo bogatstvo svoje lichnosti. glupo je opominjati i upozoravati ih, a josh bi beskorisnije bilo banovati ih. ovako ljudi imaju moguchnost da ih upoznaju onakve kakvi zaista jesu a ne kakvi se kriju iza proglasa i plakata.
    & underpaid......

  5. #35

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    najmanji je problem utvrditi shta se sme a shta ne sme. problem nastaje kad utvrdjeni pravilnik za nekoga vazzi a za nekoga ne vazzi.
    Da. Sa time se slažem, ali još veći je problem kada se primenjuju pravila kojih "nema".
    To se zove anarhija.

    a inache treba pustiti i velju i tomu i onog zzvalavog i njihove sledbenike, da ispolje svo bogatstvo svoje lichnosti. glupo je opominjati i upozoravati ih, a josh bi beskorisnije bilo banovati ih. ovako ljudi imaju moguchnost da ih upoznaju onakve kakvi zaista jesu a ne kakvi se kriju iza proglasa i plakata.
    Ki da si me citirala:
    "Ja pak mislim da treba da im se da mesta da pokažu svoju (ne) kulturu, a time i da se, nadam se, smanji broj njihovih glasača. Ali dokle god ima ljudi koji svojim glasom biraju nekoga kao predstavnika, u dovoljnom broju da se pređe cenzus, (ne) kulturu moramo trpeti."


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #36

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Анархија (од старогрчког: ан - без и архе - власт) значи безвлашће....
    Анархизам је социјални покрет који се залаже за укидање друштвене хијерархије и свих органа власти. Анархисти се противе сваком ауторитету и сили и проповедају апсолутну слободу личности.

    viki
    & underpaid......

  7. #37

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    Анархија (од старогрчког: ан - без и архе - власт) значи безвлашће....
    Анархизам је социјални покрет који се залаже за укидање друштвене хијерархије и свих органа власти. Анархисти се противе сваком ауторитету и сили и проповедају апсолутну слободу личности.

    viki
    ... анархизам је представљао екстреман облик индивидуализма или егоизма, постављао је појединца изнад свега осталог - државе, закона или дужности ...
    Takođe viki.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #38

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    kako si iz postavke - UKIDANJE vlasti doshao do rezultata = IZNAD vlasti?
    & underpaid......

  9. #39

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    kako si iz postavke - UKIDANJE vlasti doshao do rezultata = IZNAD vlasti?
    Nisam ja. Viki je. Ja sam samo citirao.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  10. #40

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    najmanji je problem utvrditi shta se sme a shta ne sme. problem nastaje kad utvrdjeni pravilnik za nekoga vazzi a za nekoga ne vazzi.
    ovako ljudi imaju moguchnost da ih upoznaju onakve kakvi zaista jesu a ne kakvi se kriju iza proglasa i plakata.
    Ne brine mene sto oni sto oni pokazuju *bogatstvo svoje licnosti* vec me brine sto ova nasa mladez vrlo brzo upija,usvaja i primenjuje takvu vrstu ponasanja kao nesto sto je uobicajeno i pozeljno.

    A onda grdimo decu,cudimo se kakva su nam deca,ko ih tome naucio i gde i koga kopiraju....
    A zbog cega?
    Zato sto RTS nema pisani pravilnik i moze da se u medijima svasta kaze i nikom ne odgovara?
    Poruku je izmenio lado, 15.04.2010 u 18:34 Razlog: dopuna
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #41

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Ne brine mene sto oni sto oni pokazuju *bogatstvo svoje licnosti* vec me brine sto ova nasa mladez vrlo brzo upija,usvaja i primenjuje takvu vrstu ponasanja kao nesto sto je uobicajeno i pozeljno.
    i ne samo mladezz .... no. to opet govori o zrelosti, o obrazovanju i o kuchnom vaspitanju... shto je, mora se priznati, sasma oket. ako je to ono shto vechina zzeli da bude odrednica njihovog identiteta - so be it.
    & underpaid......

  12. #42

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ovi tvoji stavovi:
    --------------------------------------------------------------------------------
    ... određuju, postavljaju i sprovode s v o j a ovlašćenja ... / Kadija te tuži, kadija ti sudi?

    ... njihova je kuća ... / Babo im kupio?

    ... u pitanju je narušavanje osnovnog "kućnog reda" ... / Nije, jer u kućnom redu, koji postoji i u pisanom obliku, RTS-a nema ni reči o tome.

    ... Možda bi bilo najbolje da se svakom ... dodeli po jedan šaptač ... / A ko će šaptaču da kaže šta, kada i kako da šapće?

    ... meni to traženje pisanih pravila stvarno liči na zafrkanciju ... / Upravo suprotno, veoma sam ozbiljan.
    --------------------------------------------------------------------------------
    govore da je bespredmetno dalje nastaviti ovako "argumentovanu" raspravu.
    Sad ne znam ... pLjašim se da nastavim DisKus ...
    dal' mi ti to dade "tvoja napisana pravila" šta&kako mogu&smem a šta&kako ne_mogu&ne_smem
    da mislim

    (mir brate mir .. šaliN se )

    ____________________
    Ako se sećaš (a znam da se sećaš) ja sam tamo negde kazala (a ti se sa idejom načelno složio) da hejt poliic (samim tim i političare) te da bi' ustanovila državu (ako ne i planetu) kao jednu veliku i lepi HippiHipp Komunu.
    E to bi bila neka vrsta (fine) Anarhije.. svi bi se smejali, cveće bi cvetalo, psima niko ne bi odsecao sve četri šape..
    i ptice bi pevale Aleluja...

    Ne može biti Anarhija sa pravilima, kakvim god ... pre će bit da si mislio na - Dikta(sta)tura (a ja sam mislila na - KultURA)
    ...no dobro

    Pod "njihova kuća" nisam mislila "Babo im kupio" (jeboimpasmater) ... tačnije- nisam uopšte mislila na RTS,
    mislila sam na načelno pravilo - domaćin propisuje i diktira pravila u svojoj kući,
    pa bila to: TV, kafana, igraonica, prodavnica, kaffe... ili sopstvena kuća.
    Dok je neko negde "gazda" logično je i da odredi pravila.. i igre i komunikea i ponašanja.
    Naročito ako je to u interesu populiA.

    A eliminacija nekulturnih budaletina, glupaka i prostačina iz "igre" (Programske Šeme) u ovom slučaju je - više nego u interesu Srpskog Naroda.
    Ako su oni u svojim životima i na ulicama raspojasana stoka, ne moraju nam baš njištati, groktati i mukati i pred kamerama.
    Mslm oni to svakako moraju ... ali ih se (u interesu nacije) mora zauzdati, zaulariti, osedlati, potkovati,
    jednom rečju upristojiti.
    I dresirati

    ... ako smo se sada bolje "čuli" ... Alooooo Požegaaa javi se ...
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 16.04.2010 u 08:38

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #43

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Slazem se sa Glishom
    Zato sto i ja u moju kucu ( u kojoj nista napismeno nije napisano kao pravilo) ali ako mi neko dodje u goste i postane vulgaran,neotesan.....takve vise ne zovem u svoju kucu.
    Tako bi RTS trebao ko ne postuje usmene,pismene ili kakve god norme,pravila,obicaje ponasanja(naravno lepog ponasanja i uvazavanja) ne zove vise u goste.Dok se ne nauce.
    NIJE tesko BITI fin.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #44

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Sad ne znam ... pLjašim se da nastavim DisKus ...
    dal' mi ti to dade "tvoja napisana pravila" šta&kako mogu&smem a šta&kako ne_mogu&ne_smem
    da mislim

    (mir brate mir .. šaliN se )

    ____________________
    Ako se sećaš (a znam da se sećaš) ja sam tamo negde kazala (a ti se sa idejom načelno složio) da hejt poliic (samim tim i političare) te da bi' ustanovila državu (ako ne i planetu) kao jednu veliku i lepi HippiHipp Komunu.
    E to bi bila neka vrsta (fine) Anarhije.. svi bi se smejali, cveće bi cvetalo, psima niko ne bi odsecao sve četri šape..
    i ptice bi pevale Aleluja...

    Ne može biti Anarhija sa pravilima, kakvim god ... pre će bit da si mislio na - Dikta(sta)tura (a ja sam mislila na - KultURA)
    ...no dobro

    Pod "njihova kuća" nisam mislila "Babo im kupio" (jeboimpasmater) ... tačnije- nisam uopšte mislila na RTS,
    mislila sam na načelno pravilo - domaćin propisuje i diktira pravila u svojoj kući,
    pa bila to: TV, kafana, igraonica, prodavnica, kaffe... ili sopstvena kuća.
    Dok je neko negde "gazda" logično je i da odredi pravila.. i igre i komunikea i ponašanja.
    Naročito ako je to u interesu populiA.

    A eliminacija nekulturnih budaletina, glupaka i prostačina iz "igre" (Programske Šeme) u ovom slučaju je - više nego u interesu Srpskog Naroda.
    Ako su oni u svojim životima i na ulicama raspojasana stoka, ne moraju nam baš njištati, groktati i mukati i pred kamerama.
    Mslm oni to svakako moraju ... ali ih se (u interesu nacije) mora zauzdati, zaulariti, osedlati, potkovati,
    jednom rečju upristojiti.
    I dresirati

    ... ako smo se sada bolje "čuli" ... Alooooo Požegaaa javi se ...


    Aloooo Požega!

    Dugo već ne čuh.
    Kod nas (inerno) je bilo aktuelno "alo Bugojno", još mnogooo pre no što je gosn Pušić opevao scenu iz Republike.

    Nego, čujemo se mi, čujemo, ali konačni odgovor malo niže, jer je usko vezan i sa Ladinim postom.

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se sa Glishom
    Zato sto i ja u moju kucu ( u kojoj nista napismeno nije napisano kao pravilo) ali ako mi neko dodje u goste i postane vulgaran,neotesan.....takve vise ne zovem u svoju kucu.
    Tako bi RTS trebao ko ne postuje usmene,pismene ili kakve god norme,pravila,obicaje ponasanja(naravno lepog ponasanja i uvazavanja) ne zove vise u goste.Dok se ne nauce.
    NIJE tesko BITI fin.
    Vas dve nikako da čujete.

    Svaka čast vama, vašoj kući i domaćinstvu. Verujte na reč i kod mene je isto. Ni kod mene na vratima ne stoji napisan kućni red. A ipak bi takvi gosti imali samo jednu šansu. Ali...

    RTS je JAVNA KUĆA, u svim oblicima značenja tih reči. Tako da pripada SVIMA, pa i nekulturnima. A pravila ponašanja moraju biti nametnuta odozgo, u skladu sa onom "Veži konja gde ti gazda kaže.", a gazde Javnog servisa nisu u Kolegiju RTS-a. Da se radilo o bilo kojoj drugoj medijskoj kući i njihovoj odluci o zabrani pristupa, reči ne bi rekao.

    I da se razumemo. Ono što je prikazano te večeri, ono što smo mi kao gledaosci mogli da vidimo (ja gled'o) spada u domen ličnog poimanja kulturnog i pristojnog. I to sa obe strane. Ništa više od toga.

    A ono što se sada trpa u prvi plan, što se navodno dešavalo posle emisije u hodnicima, je za sud. Neka ga tuže, neka se dokazuju, ali o dozvoljavanju njemu pristupa u JAVNU KUĆU ne može da odlučuje Kolegij RTS-a.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #45

    Odgovor: RRA: Šta se ne sme u medijima

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Vas dve nikako da čujete.


    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    RTS je JAVNA KUĆA, u svim oblicima značenja tih reči. Tako da pripada SVIMA, pa i nekulturnima. A pravila ponašanja moraju biti nametnuta odozgo.
    Ne daj Bože da pravila ponašanja budu nametnuta odozgo.. ni sa strane, a kamoli odozgo
    Može im pasti na pamet da naMetnu pravilo: ljubljenje Tijanićeve ruke k'o PaPine.. ili
    nošenje namenske emisijske majce sa slikom Tadića ili najevroljaninDaćića, na junačkim grud'ma...

    Uostalom ajde, uzmimo da se napišu ta "tvoja" pravila. I recimo piše, sve do u tančine:

    -Gost u studiju RTS TeleVizije mora biti prikladno obučen i počešljan, povađenog žutog iz ušiju i crnog ispod noktiju.
    -Gostu ne sme biti uključen mobilni.
    -Gost mora svoje gorile, pištolje i noževe ostaviti kod sekretarice
    -Gost svoje sagovornike ne sme izazivati, provocirati, psovati, vređati, pljuvati, udarati, čupati, šamarati, šutirati.
    -Gost prisutne ne sme prozivati, ismevati i omalovažavati, ni po nacionalnom ni po verskom osnovu, kao ni po sexO opredeljenju
    -Gost ne sme u studiju da: vrši nuždu (veliku i malu), povraća, podriguje, kašlje, štuca i ispušta gasove.
    -Gost ne sme da laže kada odgovara na postavljena pitanja.
    -Gost ne treba da očekuje da će se svi složiti sa njegovim mišljenjem.
    -Gost mora da bude parlamentaran i da pusti druge da progovore i govore.
    -Gost ne može vulgarno i prostački da se izražava, kada dobije pravo na reč.
    -Gost ne sme bit prost.
    -Gost potpisuje da neće primenjivati silu i plašiti prisutne svojim bodyguardejcima u prostorijama RTSa,
    a ni u krugu zgrade RTS od 20 km.

    Dana: togitog
    Potpisao:Tajitaj
    Jel' to sada zadovoljeno.
    I…
    počinje emisija..
    tek neki NN Velja primera radi - zaglavi pola kažiprsta u nos i počne da kopa. Onda počne odatle da vadi iskop, da analizira i da ga između kažiprsta i palca rola u male valjuške. Vrhunac dostiže, kada počne tim okruglicama da gađa: kamermana, tonca, voditeljicu.. i redom goste.
    Onda recimo otkopča šlic i počne da se češe iz sve snage.. pa potom nastavi gde je stao sa nosnim radovima.
    Pošto se lepo iščeš'o, učini mu se da voditeljica ima baš dobro doope.. pa joj podigne suknju da vidi kakav veš machka nosi
    a potom zaključi da i si..deholte nije tako loš, pa joj to iskreno i kaže,
    kao i predlog da bi mogli posle emisije malo da ... negde skoknu.. da nešto pregrizu,
    il' je pre za neko pićenCe.
    šta? ... odvratno...?
    što?
    Pa ima pravo... nigde ne piše da to ne sme da radi. Jel’ to negde piše? Ne! Molim lepo.
    Sve što nigde ne piše i što nije lično potpisao to i sme .


    Jel to to?

    Šta hoću ovim banalizmima da kažem,
    ne možeš ti ni listingom od hiljadu stavki Pravila Ponašanja, obuhvatiti sve gadosti koje su nekom mentolu deo ličnosti.
    I njegovih tananih moždanih vibracija.

    Tako da ja i dalje mislim da nisu potrebna nikakva pisana pravila.
    Dovoljno je da se svi pridržavaju podrazumevanih normi ponašanja.

    A to što kažeš.. "nešto je za nekoga normalno, a za drugoga ne" .. to ne pije vodu.
    Pravilo kod normi ponašanja je identično “definiciji” Istine.
    Naime definicija i pravilo je – da definicija i pravilo ne postoje. Ali se zato kao mera uzima mišljenje i stav najvećeg broja ljudi.
    I sada tu više nije bitan ni direktor, ni kolegij RTSa.. - uzmimo kao većinu gledaoce tog programa, njihovo mišljenje i stav
    a gledaocima su se sve te njihove (ne samo Veljine, na kome insistiraš) budalaštine, gluposti, prostakluci i privitimizmi
    davno zgadili.

    Treba krenuti sa eliminacijom osiljenih, napumpanih i umišljenih veličina,
    nezavisno da li su puleni: vladajuće ruke "u svilenim rukavicama" ili opozicione noge "u kratkim nogavicama" ()
    počevši sa Tijanićem.. preko Kolegija.. pa redom.

    Dok to ne urade
    ja ih ne gledam
    i dinar im ne dam!
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 17.04.2010 u 15:16 Razlog: ma neka sitnica :fijuk:

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Cenzura Vojvodjanskih problema u beogradskim medijima
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 21:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •